Zigmas Vaišvila jau išmetė arba „suspendavo“ bent pusę savo vadovaujamos LVT narių „dėl neteisingos nuomonės“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.33 (3 Votes)

Zigmas Vaišvila jau išmetė arba „suspendavo“ bent pusę savo vadovaujamos LVT narių „dėl neteisingos nuomonės“

 

Aurimas Drižius

 

 

Dabar tokio veikėjo, kaip signataras Zigmas Vaišvila veikla ir pastangos „kovoti su sistema“ man kelia tik juoką, nors dar visai neseniai juo tikėjau ir maniau, kad tai žmogus, kuriam rūpi, kokioje valstybėje gyvename.

 

Pernai rudenį kartu su kitais žmonėmis, nukentėjusiais nuo lietuviškos mafijos, kuri kažkodėl vadina save „teisėsauga“, įsteigėme visuomeninę tarybą „Lietuvos visuomenės taryba“ (LVT), kuriuos tikslas buvo reformuoti vadinamuosius „teismus“, siūlant Seimui įvairias iniciatyvas.

 

Pradžia buvo graži, nes visus žmones skaudino ta pati problema – Dalios Grybauskaitės vadovaujamos mafijos siautėjimas ir suvokimas, kad pavieniui nieko nepakeisime, reikia vienytis.

 

LVT valdyba, į kurią buvau išrinktas ir aš, išsirinko savo pirmininką  Zigmą Vaišvilą – jis, kaip signataras, turėjo garsinti LVT veiklą. Nors iš pradžių buvo manoma, kad jokio pirmininko mums nereikia, nes tai neišvengiamai sukelia kažkieno nepasitenkinimą. Tačiau kadangi visuomeninei organizacijai reikėjo formalaus vadovo, juo tapo Z.Vaišvila.

 

Sumanymas buvo padėti gintis žmonėms nuo teismuose sėdinčių nusikaltėlių, pasirūpinti jiems gynyba. Po kelių mėnesių valdybos narys Kęstutis Eiva atsivedė į posėdį genijų teisininką Stanislovą Tomą, daugkartinį profesorių ir šiaip tiesiog žmogų – genijų. S.Tomas pasiūlė paprastą įdėją – per LVT surinkti bent 1000 pensininkų, kurie „susimęstų“ po 50 eurų, ir S.Tomas juos atstovautų Jungtinių tautų Žmogaus teisių komitete, siekiant prisiteisti iš valdžios 600 eurų pensiją, nes dabartinė neva yra žeminanti pensininkų orumo ir neatitinkanti visokių chartijų, kurių pavadinimais lengvai žongliruoja vunderkindas.

 

Idėja labai patiko Z.Vaišvilai – jis pasiūlė balsuoti už tai, kad pritarti S.Tomo projektui ir tam, kad LVT dalyvautų šiame procese.

 

Tiesa, vienas valdybos narys Zenonas Andriulėnas suabejojo, ar tai realu, ir paklausė, ar kokie nors užsienio komitetai gali spręsti Lietuvos pensininkų pensijų dydį. „Svarbiausia pradėti, o paskui, jeigu teismas atmes skundą, tai sakysime, kad teismas korumpuotas, - atsakė genijus, suskaičiavęs, kad tokiu būdu į jo kišenę įplauks 50 tūkst. eurų honoraras, kurį jis pažadėjo dalintis – 10 proc. turėjo atitekti Audiui Nakui ir „ekspertai. Eu“ už „viešinimą“ (matyt, tai paaiškina, kodėl šiame portale neliko kitų temų, tik Stanislovas Tomas). LVT valdyba balsavo už šį projektą.

 

Kitame posėdyje teliko aptarti tik technines smulkmenas – kaip organizuoti pinigų nusiurbimą iš pensininkų, ir pan. tada kai kuriems valdybos nariams kilo klausimų dėl genijaus sumanymo, ir apskritai – dėl šios idėjos teisėtumo. Triukšmą pakėlusi advokatė Aldona Jankevičienė buvo išvaryta už durų, S.Tomui garsiai šaukiant : „Lauk iš čia“. Visą tai matė ir neprieštaravo garbusis „signataras“.

 

Tada kitas LVT narys Jonas Mažintas, senas Z.Vaišvilos draugas, davė interviu „Laisvam laikraščiui“, kuriame pasidalino savo nuogąstavimais apie tai, kad LVT bus tik įrankis apvogti pensininkus, o Ostaopas benderis vėl prapuls panamose arba Andoroje, kur jis ir reziduoja. Tai sukėlė Zigmo Vaišvilos įniršį – jis išsikvietė mane ir J.Mažintą „pasiaiškinti“.

 

Z.Vaišvila priekaištavo, kad „Laisvas laikraštis“ parašė netiesą – neva VVT niekada nepritarė S.Tomo sumanymams. Nors specialiai suradau to posėdžio garso įrašą, kuriame visa LVT valdyva balsavo ir pritarė S.Tomo sumanymui, gavau Z.Vaišvilos ir LVT nutarimą „dėl „Laisvame laikraštyje“ paskelbtos tikrovės neatitinkančios informacijos“. Nors ta informacija pilnai ir visiškai atitiko tikrovę, galiausiai A.Jankevičienė, Z.Andriulėnas, Jonas Mažintas buvo Vaišvilos išgrūsti iš LVT „už grubų įstatų pažeidimą“. Mane LVT „susprendavo“, nors irgi neaišku, kodėl, niekas nebandė manęs paklausti.

 

Žodžiu, pirmą kartą gyvenime atsidūriau visuomeninėje organizacijoje ir pamačiau, kaip jos pirmininkas Zigmas Vaišvila valo  šią organizaciją nuo žmonių, kurie turi savo nuomonę.

 

 

 

2019 m. sausio 25 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Kaip aš tapau konservatorių partijos nariu“. Dalyvauja Audrius Nakas ir Stanislovas Tomas.

 

 


 

Zenonas Jurgelevičius : Toks "teisingumas" būtų juokingas - jeigu nebūtų apgailėtinas. Po pono Vaišvilos ir pono Jakelaičio melo LVT steigiamąjame suvažiavime (žr. paildomai prisegtus failus), kad LVT nebus vienvaldžio pirmininko - toks "karaliaus ir jo kariaunos" "teisingumas visiškai diskredituoja LVT. Teisėje egzistuoja teisinė nuostata, kad: „Niekas negali būti teisėju savo paties byloje“. Todėl teismų ir teisėjų pakeitimas nusikaltėlių taryba yra labai įdomus reiškinys - tik vargu ar praktiškai įgyvendinamas (nors posovietinėje Lietuvoje viskas įmanoma).

 

 

Buvo dar nemažai kitų, kuriuo Z.Vaišvila išmetė arba „suspendavo“. Atrodo, kad ta LVT  daugiau nieko ir neveiki, tik mėto savo narius. Z.Vaišvilą palaiko būrelis pensininkų, kuriems jis parūpina leidimus į Seime vykstančias savo spaudos konferencijas. „Jeigu balsuosime prieš jį, nebepateksime į Seimą“, - tokia šių žmonių nuomonė.

  

Dovilė Karlonaitė <Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.>


Atsakymas į šių metų kovo 22 dienos pranešimą dėl mano pašalinimo iš LVT narių.

Būtų įdomu sužinoti, dėl kokių priežasčių? Jeigu tai dėl komentaro, kad "Zigmuko valdyba" yra neadekvati, tuomet man didelė garbė būti šalia tokių žmonių, kaip Jonas Mažintas ir Kazys Serbenta. Ir tai dar kartą įrodo, kad reikia imtis ryžtingų žingsnių, kad išsaugoti LVT.
Neabejoju, kad artimiausias LVT narių susirinkimas tinkamai įvertins ankstesniame mano komentare minėtą vorą su voratinkliais.

Lietuvos Visuomenės Tarybos steigėja ir narė

 

Visa tai vainikuoja neseniai išplatintas advokatės  A.Jankevičienės komentaras

 

 

 

Visiems Lietuvos visuomenės tarybos nariams
 Dėl valdybos narių pašalinimo neteisėtumo.
Kadangi  Zenonas Andrulėnas, Kazys Serbenta ir Jonas Mažintas
visuotiniame LVT susirinkime buvo išrinkti valdybas nariais, taigi
juos atšaukti ar pašalinti gali tik visuotinis susirinkimas-LVT įstatų
15.5 str., 41 str. Įstatų 43 str. dėl LVT nario narystės sustabdymo arba pašalinimo gali
būti taikomas tik tiems nariams, kurie nėra valdybos nariai..
Taigi, gerbiamieji valdybos nariai, balsavę už kitaminčių,
nesutinkančių su Z.Vaišvilos -vienintele teisinga nuomone , ar
skaitėte įstatus?  Neteisėtas veikimas teisinių pasekmių nesukuria..
Tokie neteisėti Zigmo Vaišvilos ir jo "apsauginių" veiksmai
patvirtina, kad visuomeninė organizacija buvo užgrobta neteisėtais,
nesąžiningais veiksmais ir yra susidorojama su bet kokios kitos
nuomonės šalininkais, nesiaiškinant, netaikant jokių kitų priemonių,
išskyrus šalinimą.Taigi , visi neišdrįsę kritikuoti vaduku
pasiskelbusio Z.Vaišvilos , žinokit, kad galite būti pašalinti už bet
kokį žodį , komentarą, kaip kad jau yra pašalinta moteris, parašiusi
komentarą, nesutikdama su Z.Vaišvilos nuomone.
O juk organizacija buvo įsteigta kaip visuomeninė organizacija , tai
yra kolektyvinis veikimas tarimosi būdu, o  ne partija, kur dažnai
įtvirtinama vienvaldystė.
Steigėjo ir LVT iniciatoriaus , įdėjusio daugiausiai darbo į svetainės
kūrimą ir kt-Aleksandro Valento įgaliojimų sustabdymas yra ta pati
susidorojimo tąsa, kai asmuo, atėjęs į jau sukurtą
organizaciją,-Z.Vaišvila ,  ima šalinti tos organizacijos iniciatorius
ir kūrėjus .
Tokie veiksmai patvirtina, kad aš buvau visiškai  teisi ,
atsisakydama tolimesnio dalyvavimo .fašistiniais metodais valdomoje
organizacijoje . Dar kartą primenu, kad pagal įstatų  32 punktą
valdybos pirmininkas nėra valdymo organas.Pagal 37 str.kolegialus
valdymo organas yra valdyba.
Todėl neteisėti Z.Vaišvilos veiksmai turi būti iškelti visuotiniame
susirinkime .Taip pat  išspręstas klausimas dėl jo sugebėjimo suvokti
savo veiksmus ir toliau eiti valdybos pirmininko pareigas. Priešingu
atveju-ši visuomeninė organizacija  bus visiškai sukompromituota, o
nariai neturės aplamai jokių teisių, išskyrus -mokėti mokesčius .

Aldona Birutė Jankevičienė

 

Peržiūros: 3082

Komentarai   

+21 # paksas mafijozas irg 2019-03-29 14:37
R.Paksas nutarė ramiai ir tyliai gyventi Briuselyje, kartais nuo karto primindamas, koks jis nuskriaustas, ir kad Lietuva jam negražino teisės būti rinktam.

Prisimenu dar tada, kai Valstybės saugumo departamento pareigūnas iš Alytaus Albertas Sereika atveže R.Paksui visą „Alitos“ privatizavimo medžiagą, nes saugumiečiai sekė, kas ir kiek gavo kyšius iš šio privatizavimo, ir fiksavo visus sandėrius – ne veltui AMB lėkė į prezidentūrą susipažinti su šia byla, R.Paksas gavo visus įrodymus, koks korumpuotas yra visas šalies „elitas“, ir būtent jau tada galėjo jį sutvarkyti. Vietoj to, kad paviešintų šią medžiagą, ir iš karto užsitikrintų žmonių paramą – tada jokios apkaltos nebūtų baisios, R.Paksas tyliai ramiai tą bylą pasidėjo į seifą. Mano galva, tai buvo A.Sereikos išdavimas. Matyt, vietoj to, kad būtų paliktas ramybėje, ir galėtų ramiai sau gyventi Briuselyje, R.Paksas ir sudarė sandėrį su šia mafija – jūs manęs neliečiate, aš jūsų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # dr. Jonas Ramanauska 2019-03-29 15:48
Norėčiau padiskutuoti dėl ABJ teiginio "Neteisėtas veikimas teisinių pasekmių nesukuria.". Čia ko gero turi omenyje ,kad iš neteisės teisė neatsiranda. O neteisėtas veikimas kaip tik ri sukuria teisines pasekmes - nusikaltėlis siunčiams į Cypę pacypauti. Taigi neteisėtas "išmetimas" iš LVT turi turėti teisines pakekmes, tai yra nusikaltėlis turi būti pašalintas iš pareigų. Tačiau tada neturėsite Seimo tribūnos. Štai kas atsitiks. Todėl pas mus, ko gero visada, bet kokia organizacija bus užvaldyta kgbistų. Taip dar visos partijos - GAUJOS, Teisės viršenybės principas negalioja. Ir Z.Vaišvila jau ne kartą įrodė, kad jam teisė negalioja, nors rodos kovoja už teisę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Dėl Seimo salės 2019-03-30 08:39
Seimo konferencijų salė ir "tribūna" reikalinga tik Zigmui Vaišvilai ir Stanislovui Tomui , vienam -viešinti savo kovas dėl neaišku kokiomis aplinkybėmis kadaise įgyto didelio turto, kurį taip pat neaiškiomis aplinkybėmis pasisavino kiti , o Stanislovui Tomui- ir reklamuotis ,nes jau labai norisi patekti į ES parlamentą, nors kol kas nieko nėra nuveikęs dėl Lietuvos žmonių, išskyrus Pakso bylos epizodą, už kurį buvo įdarbintas padėjėju, kaip ir V.Uspaskicho .O jeigu ir moka surašyti skundą , ar tai reiškia, kad būtent jį, turi rinkti kaip Lietuvos atstovą?
Visi kiti -tik dekoracija , reikalingi kaip fonas, .Nes iki LVT Zigmukas kalbėdavosi su savimi vienas pats tuščioje salėje .Dabar -atsiveda kelis statistus.Argi tai yra visuomeninė organizacija, kai neleidžiama kalbėti ir išsakyti savo nuomonės nei vienam, o susirinkimų metu , kaip ir toje spaudos konferencijų salėje , kalba tik vienas, praradęs įtaką ir neaiškiais būdais įgytus turtus , vargšas žmogelis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Aldona Marija 2019-03-29 16:53
Kokia viso to priežastis? Aišku, kad Zigmas Vaišvila terorizuojamas nuo Sąjūdžio ištakų. Dar nebuvo LVT įkurta, o jau vyko provokacijos, bet jų išvengėme. Įkūrus LVT prasidėjo kitas ardymo etapas. Iš kur atsirado Stanislovas Tomas su savo "gundymais", galime įtarti, kad jis pasiųstas tų žmonių, kurie turėjo sukelti sumaišti ką tik gimusioje organizacijoje ir jis tą tikslą pasiekė... Visokie "vunderkindai" stengiasi LVT sunaikinti, todėl tarp tos netiesos (painios maišalynės) "Laisvajam laikraščiui“ turėtų būti gėda (atleisk redaktoriau, tačiau pats esi naikintojų sėbras). Mes, LVT kūrėjai pasitikime Zigmu Vaišvila. Mes įveiksime vidaus ir išorės priešus ir vieną dieną pradėsime rimtai dirbti, o tada visiems nesubrendėliams, kurie dabar negali peržengti per savo ego, mes įrodysime kas teisus. Siūlau visiems apie tai pagalvoti ir parašyti į mūsų internetinį laikraštėlį "Auksinis ruduo" adresu LVT pavadinimo autorė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Kęstutis Eiva 2019-03-29 16:58
nu aš tiesiog sužavėtas, kaip Drižius kovoja su teismų mafija. Pamazgos tik tyška į visas puses. O dar neseniai atrodė, kad kažką supranta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Pritariu 2019-03-30 14:39
Kestutis Teisus. Ne vaiku darzelis. LVT reikalingi profesonalai vieningi zmones. Jei neturi alternatyvu, nereiktu griauti to kas yra daroma.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # jonas 2019-03-29 19:44
Ar dar Vaisvila girtas myza i kelnes?Skaitykite V.Petkeviciaus "Durniu laiva".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Antanas 2019-03-29 20:48
Dabar išryškėja, kodėl Z. Vaišvila į spaudos konferencijas nepasikviečia jam sutikusių padėti. Nenori turėti ar protingesnių ar kažkas kitas? A. Drižius manau gerai pastebėjo. Vien jau kad Z. Vaišvila kaunasi už Lietuvą ir nesutinka būti išrinktas Prezidentu, tai svarbu Lietuvai, o Zigmas tyli?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Petras 2019-03-29 21:16
Gedvilienei pamąstyti.
Jeigu Vaišvilai kas norėjo pakenkti, tai buvo tie, kurie rekomendavo į LVT Stanislovą Tomą su "pensininkų projektu". Kiti, gi, kurie priešinosi tam, norėjo apginti ir LVT ir Vaišvilos reputacijas. Kadangi Vaišvila, supratęs kad Stanislovas Tomas yra grėsmė jam ir LVT, traukiasi nuo tos kompanijos, vadinasi
Gedvilienei turėtų būti aišku, kas yra vidaus ir išorės priešai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # girdejau 2019-03-29 22:40
kad renka pinigus-kam reikia duoti pirmiau-gal buvusiam premjero pavaduotiojui,saugumovirsininkui,kuris savo laiku padejo komunistams nusllepti biografijas ir likti valdzioje,isvogti archyvus ir nedaryti desovietizacijos
prakalbo po 20 metu,kaip muskietininkas,kaip del 'Oruvos",pariba nbankas bankrotu ,pakibo verslas ir darbas,be to susipiko su buvusiais darbdaviais komunistais-juk be ju zinios nebutu buves saugumo virsininkas,o
Stanislovas vertas 50eu uz kelima viesumon LKP darbu,ne tiek praranda pensinikai reketuojami CK politbiuro prievaizdu:silumos tinklai,vanduo,siuksles,nuotekos -uz viska jie permoka kas menesi
Na jei nepasidalino valdzia toj "privacioj" Vaisvilos taryboj-tai ka-negi jis atiduod signataro portfeli ir renta Mazinui,andrulenui,ar Janei-eikit riesutaut...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # paaiskinimas 2019-03-29 22:44
kam neaisku-reik paaiskint;Tomas atejo pas zigma nuoKazimiero,kuris filmuoja viska kas juda
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # J.Radovičius 2019-04-05 19:59
O Kazimieras - politinis provokatorius. Taigi?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Pikta 2019-03-30 10:04
Pikčiausia, kad Vaišvila elgiasi lygiai kaip Landsbergis, kuris išmėtė visus patriotiškiausius sąjūdistus ir tapo išsivadavimo kovoje tapo rezistentu Nr.1.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Andrius 2019-03-30 10:41
As taip nemanau kad ismete. Izoliavo nuo netinkamo poveikio tesiant pradeta veikla. Be, to visada galima sudaryti galimybe gryzti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Aurimui Driziui 2019-03-30 10:26
Aurimas yra susipainiojes vertybese. Jei ir tiesa yra ka raso, vadinasi pencininkai savo lesomis taip pat prisideda prie Lietuvos gelbejimo. Aurimai paskaitykit Stanislovo Tomo programa atstovaujant Lietuva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # J.Radovičius 2019-04-05 20:02
Ne į programas reikia žiūrėti, o į žmogaus veikimo būdą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Saunuolis Zigmas Vai 2019-03-30 10:45
Reikia rimtam darbui susiburti o ne trugdyti. Ne vaiku darzelis. Reikalingi profesonalai ir vieningi zmones
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # bronia 2019-03-30 11:56
visi politikai rodo vaidmeni ,kad myli tauta,o my;i tik pinigus,didelius pinigus ir,\
jei nuo ju pertekliaus isproteja=eina i seima
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Patiksliimas 2019-03-31 09:59
A.Jankevičienė nebuvo niekieno išvaryta, bet atsitatydino protestuodama prieš nusikalstamo veikos- visuomeninės organizacijos įtraukimą į sukčiavimo schemą- Vaišvilai pradėjus tam pasipriešinusio Z.Andrulėno šalinimo spektaklį . Bet esmė yra tame, kad žmonės buvo sukvieti apgaulės būdu-paskelbus, kad taryba gins visų nukentėjusių nuo teismų teises.Faktiškai niekas jokių teisių, išskyrus savo ginti neketina , nes Z.Vaišvila paskendęs šimtuose savo bylų, nėra nei vieno profesionalaus teisininko, o tokiems kaip S.Tomas organizacijos vardas reikalingas tik kaip "teisių gynėjo " priedanga.Nes kitaip , kodėl gi tas gynėjas nieko neapgynė iki ES parlamento rinkimų? O pinigų rinkimo sąskaitą suatmpa su jo rinkimine sąskaita. Kaip sakė Kristus : augalą pažinsite iš vaisių.Tikrieji kovotojai už teisybę nuolat dirba darbą, o ne kudakuoja kaip višta, dar nesudėjusi kiaušinio .O galop paaiškėja, kada tai-gaidys .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # J.Radovičius 2019-04-05 20:08
Man juokinga, kad kai kurie tik dabar praregi. dėl sąjūdininkų moralės. Jau trisdešimt metų praėjo... Nėra ateities tokių žmonių šaliai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Albina Adomonienė 2019-03-31 11:15
O aš manau, kad LVT byra visai ne dėl nuomonių skirtumo, o todėl, kad kažkam iš kūrėjų labai jau norėjosi eiti į rinkimus ty įsilieti į SISTEMINIŲ gretas. Suprantama, nepradėsi atvirai pešiotis dėl valdžios, tai imta reikšti "nuomones", tik bėda ta, kad nekorektiškai ty tiesiog kaip kokie turginiai - viešai. Ir kam to reikėjo? Kiekvienas atsakykite į tą klausimą sau asmeniškai, bet sąžiningai ir gal įvyks nušvitimas, bei pamatysit ne tik Z. Vaišvilos, bet ir savo klaidas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # paaiskinimas 2019-03-31 21:42
valdzios noretu net ir Kazys,betZigmas yra pries ji eileje,tai ir laimes koks seniai suplanuotas ir klonuotas,bet ne tas apie kuri visi galvojam kasdien-kiek dar jis gali sstekenti tauta :sako pakeliau algas,pensijas po 10eu,o nepasako ,kad ateme po 1000eu is kiekvieno
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # neantanas 2019-04-03 05:45
Ponai-draugai. LVT Nauja visuomeninė organizacija. Įlipom į visuomeninį traukinį visi vienodomis sąlygomis. Visi suaugę. Visi su bilietu į vieną pusę. Deklaruodami kilnius norus ir ne savanaudžius tikslus. Kas iš tikrųjų yra kiekviename užantyje – patikrinti nebuvo įmanoma. Atslūgus euforijai – pasimato piktšašiai. „Apsiuostymas“ įvyko – be adatų kišimo po nagais. Atsikratymas balastu – nemalonus, normalus ir būtinas: pelų nuo grūdų atsijojimo reiškinys. Tai ne tragedija. Tai procesas. Jeigu apsirikot. Neįvertinot. Nebenorite aukotis? Per anksti iššifravo? Supratote, kad nebepakeliui?.. – durys atviros. Nekelkit reklaminių bangų. Mes visi – su savo principais ir gonorais – toje pačioje komandoje. Vienas – dėl visų, visi – dėl vieno. Organizacijai vadovauja gerbiamas Z. Vaišvila. Gerai, kad jis „dantų skausmelius“ pastebi ir neleidžia organizacijos griauti iš vidaus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # stasys 2019-04-03 21:02
A.Drižiui ..čia nei rankomis ploti nei džiūgauti , tiek metu kritikavus ta signatarą. :-? , kažkaip tos įstorijos pripustai atrodo. Pasakykite čia visiems kad nesimuliuojate čia viešo spektaklio siekiu tuo pramušti informacijos blokada .? :-| Gal kada surengsite video su tais pasitraukusiais iš LVT. ? J.Mažintas priminė garbinga vyrą ir verta savo žodžio ..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti