Stasys Jakeliūnas : 'Independence" terminalas - didžiausio įmanomo masto korupcija

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

 

Stasys Jakeliūnas

 

2013 m. R. Masiulis Vyriausybės kanceliarijoje pristatė SGD terminalo projektą. Kai jo paprašiau parodyti finansinę projekto dalį, jis pasakė, kad jos geriau nežiūrėti. Kaip buvęs finansininkas, Audito rūmų viceprezidentas ir dirbęs tarptautinėse audito įmonėse jis puikiai suprato, kad šis projektas valstybei ir jos žmonėms finansiškai tikrai bus nuostolingas. Taip ir yra. Tad du klausimai ministrui. Ar jis kaip finansinkas ir auditorius tinkamai atliko savo profesinę pareigą ir ar nepatyrė profesinio ir kognityvinio konflikto, vadovaudamas tokiam projektui? Kadangi už šio ekonomine ir finansine prasme žalingo Lietuvos piliečiams projekto įvykdymą prezidentė D. Grybauskaitė jį apdovanojo ir paskyrė ministru, ar jis nemano, kad yra korumpuotas politikas? Nes mano įsitikinimu, tai - didžiausio įmanomo masto korupcija. Lietuvai būtų užtekę tris kartus mažesnio pajėgumo terminalo. Ministras tai puikiai žinojo. Ar toks žmogus turi moralinę teisę toliau būti politikoje ir atstovauti valstybei tarptautiniuose forumuose - klausimas mums visiems, įskaitant ir premjerą.

Peržiūros: 2959

Komentarai   

+39 # jeronimas 2019-03-28 17:26
Tas independence terminalas ,tai vienas is budu kaip naikinti Lietuvos valstybe.Ir tai koncervatnykams su rusijos "paslaptimis" puikiausiai sekasi.Pirma sunaikinom imones,toliau zemes ukio bendroves,Padovanojom amerikonu zydu grupei Mazeikiu terminala su milijardinem priemokom.negana to isardem gelezinkelio begius Latvijos krytin,uz ka dar sumokejom trecdali milijardo.Toliau sunaikinom ir isvogem du bankus,snoro ir ukio.Dauguma valstybiu ,kuriose valdzia protauja ,stengesi valstybes energetikos imones islaikyti valstybes isskirtinai priklausomybei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # jeronimas 2019-03-28 17:33
Baigiam sunaikinti miskus.Bandem sunaikinti savo geremo vandens klodus su amerikonisku atominiu elektriniu atliekomis ,isgaunant keleta kibiru naftos.Tik deka pilietines visuomenes nepavyko amerikonams igyvendinti sunaikinant vandens klodus.Pilieciams pasipriesinus nepavyko ir pastatyti visos europos atominiu elektriniu atlieku sandeli Visagine.Sunaikinom ir isvogem snoro banka ir ukio bankus.Valdzios nieksu gauja bande pastatyti supuvusi japoniska reaktoriu,kuris pastatytas pries 17 metu ir tinkantis tik muziejui.Kaip supratau ,ir kysiai jau buvo paimti.ir dabar tas independence kazkam krauna pinigelius ofshore,o Lietuvos vartotojai ne tik duju ,bet ir kitu energetikos resursu moka nesavo noru banditu gaujoms.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # pranys 2019-03-29 12:42
independence yra kolukio pavadinimas,kuris priklauso ne Lietuvai,o laza stumia musu kolukieciai vadovaujami kieno kolukio pirmininko ir CK ,tai ka galite pasiulyti-panaikinti baudziava ,paleisti kolukius,pakeisti piliietybe,paleisti dujas-juk tai kaip dzinas paleistas is butelio,uz kieno pinigus=baudziauninku
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # bronia 2019-04-05 11:58
kasdien valstybes ponaiciai vykdo ivairaus masto aferas-tai vyksta nuo to laiko kai Lansbergis atidave kolukius ir fabrikus DABARTINIAMS SEIMO MILIJONIERIAMS
JEI TEISMAS DIRBTU-VISI SEDETU
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti