Stanislovo Tomo gandas: "kalbama, kad Dovilė Radzevičiūtė pagimdė V.Uspaskich vaiką"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Prof. Stanislovas Tomas prisiteisė 120 000 € iš Europos Parlamento

Pranešimas spaudai, 2019-03-13

 

 

 

Šiandien profesorius dr. Stanislovas Tomas gavo ES Bendrojo Teismo sprendimą, kuriuo yra panaikintas jo atleidimas iš Europos Parlamento nario Viktoro Uspaskicho padėjėjo darbo. Stanislovas Tomas yra grąžintas į darbą, o Europos Parlamentas turės sumokėti jam apie 120 000 € algą už 3 metus.

 

Advokatas Stanislovas Tomas buvo įdarbintas Europos Parlamente, kadangi Viktoras Uspaskichas norėjo atkeršyti Lietuvos vyriausybei už 4 metų laisvės atėmimo bausmės skyrimą.

 

Pagrindinė Stanislovo Tomo funkcija buvo parengti dvi bylas prieš Lietuvą: pensininkų ir minimalią algą gaunančių asmenų bylą. Europos ir tarptautinė teisė nustato, kad pati mažiausia bazinė pensija turi atitikti skurdo rizikos ribą – šiuo metu 307 €, bet iš tikrųjų ji yra 164 €. Europos socialinė chartija nustato, kad minimali alga “į rankas” Lietuvoje sudaro 60 % vidutinės algos “į rankas” – šiuo metu tai 625 € “ant popieriaus”.

 

Taip buvo pradėta Onos Rimkienės byla dėl pensijos, apie kurią keletą kartų buvo diskutuojama laidoje “Yra kaip yra”, ir kelios kitos. Šiomis bylomis buvo siekiama padaryti spaudimą vyriausybei, prezidentei, Seimui, kad jie priverstų Aukščiausiąjį Teismą panaikinti V. Uspaskicho įkalinimą.

 

Kaip rašo ES Bendrasis Teismas savo sprendimo 32 punkte: “Pirmiausia pažymėtina, kad Parlamentas neginčija, kad buvo vykdoma veikla, kurią ieškovas apibūdino 2016 m. gegužės 9 d. rašte, t. y. teisinė veikla, vykdoma šalia APNP funkcijų, įskaitant:  [...] antra, (konfidencialu) atstovavimą pensininkams ar minimalų darbo užmokestį gaunantiems asmenims ir kreipimąsi į juos, vykstant ginčui (konfidencialu) teismuose, siekiant pristatyti šį EP narį kaip „žmogaus teisių gynėją“ ir taip apsunkinti jo įkalinimą”.

 

Tačiau po to, kai 4 metų įkalinimas Viktorui Uspaskich buvo panaikintas, jis atsisakė idėjos tęsti projektą ir atleido Stanislovą Tomą iš darbo.

 

Viktoras Uspaskichas neigė, kad jis finansavo šias bylas įdarbinant advokatą Stanislovą Tomą Briuselyje arba, kad buvo davęs įsakymą Stanislovui Tomui jas rengti, tačiau ES Bendrasis Teismas rašo: “iš bylos medžiagos matyti, kad EP narys ne tik žinojo apie su darbu nesusijusią veiklą, bet ir ją tiesiogiai inicijavo”, “EP narys negalėjo nežinoti, kad ieškovas užsiėmė teisine veikla šalia savo APNP funkcijų, nes iš bylos medžiagos matyti, kad tokia veikla buvo vykdoma remiantis jo nurodymais.”

 

Po Stanislovo Tomo atleidimo iš darbo Viktoras Uspaskichas įdarbino į jo vietą savo apie 40 metų jaunesnę merginą Dovilė Radzevičiūtę, dėl kurios išsiskyrė su žmona ir kuri dirba Europos Parlamente iki šiol. Primintina, kad Europos Parlamentas draudžia įdarbinti padėjėja savo žmoną arba deklaruotą partnerę, bet V. Uspaskich nėra deklaravęs D. Radzevičiūtės kaip partnerę, nors ir gyvena su ja viename bute jau daugelį metų. Kalbama, kad ji pagimdė jam vaiką.

 

Per 5 metų kadenciją Europos Parlamente Viktoras Uspaskich plenariniame posėdyje pasisakė tik vieną kartą ir net tą kartą suklydo – kalbėjo apie Žmogaus teisių teismo sprendimą, kurio nėra.

 

Artimiausiu metu profesorius dr. Stanislovas Tomas iš Singapūro atskris į darbą Briuselyje.

 

Su ES Bendrojo Teismo sprendimu galima susipažinti čia http://curia.europa.eu/juris/document/document.jsf;jsessionid=C8B1B1024796841B24BEF47C011817A4?text=&docid=211425&pageIndex=0&doclang=LT&mode=lst&dir=&occ=first&part=1&cid=3565826 

Stanislovas savo stliumi meluoja lygoje vietoje

Žinoma, galima nekreipti  dėmesio į šito melagėlio Stanislovo Tomo eilinius gandus, jeigu jis nebūtų iškėlęs savo kandidatūros į Europos parlamentą

Tai, kad jis meluoja kiekviename žingsnyje, ir kartu skelbia  : "melagis turi būti nubaustas mirtimi", jau nebejuokinga.

Kitas dalykas, kad S.Tomo gautas Jungtinių tautų Priverstinių dingimų komiteto užklausimas Lietuvos vyriausybei, ar jai žinoma Deimantės Kedytės buvimo vieta, jau kandidato buvo paskelbtas kaip "Jungtinių tautų sprendimas".

Tai, kad S.Tomas kreipėsi į JT dėl Deimantės Kedytės dingimo, yra puikus dalykas, nes jis privers Lietuvos vyriausybę atsakyti, ar Deimantė dar gyva. Kitas dalykas, kad šis svarbus žingsnis yra pateikiamas su didžiule Stanislovo Tomo melo doze, todėl iš karto nuvertėja.

Kaip parašė vienas komentatorius "grynų koncervai": "Pasakysiu, kas man nepatinka dėl šio popieriaus. Kalbėsiu jo maniera. Šis žmogus meluoja ir meluoja lygioj vietoj. Jis meluoja tai, kad tai yra SPRENDIMAS. Jis meluoja, kad jis LAIMĖJO BYLĄ. Jis meluoja, kad JT nurodė sudaryti sąlygas susitikti mergaitei su JUO. Kam tai daryti? Jei ne šitas melas, tai viską būtų galima vertinti tik pozityviai, bet kai meluojama, tai kyla klausimų "kodėl?" Vienas iš atsakymų, kad padaryti įspūdį runkeliama. Ir šis tikslas pasiektas. Bet jis trumpalaikis. Kiti tikslai paaiškės vėliau".

 

Šitas dokumentas paneigia beveik visą Stanislovo Tomo monologą, matomą aukščiau

 

Peržiūros: 2714

Komentarai   

+5 # internavas 2019-03-13 09:51
mes sekame si filma per tv apie nesugaunamuosius kersytojus-kuriubis tikro nera
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # tomas 2019-03-13 11:41
tokio bukumo is driziaus niekada nesitikejau:))))))))))))))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Angelė Lauciūtė 2019-03-13 14:00
Ponas Drižiau, man atrodo, pjauni šaką, ant kurios sėdime visi, kurie gedime Kedytės....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # ome 2019-03-13 14:21
Neprisiteisė, Teismas žalos atlyginimą atmetė.
"Ieškinyje ieškovas tvirtina, kad iš Parlamento jam turi būti priteista 100 000 EUR kompensacija su palūkanomis kaip neturtinės žalos, kurią jis teigia patyręs, atlyginimas." "61 Iš viso to, kas išdėstyta, reikia daryti išvadą, kad nagrinėjamu atveju reikalavimai dėl žalos atlyginimo turi būti atmesti." "BENDRASIS TEISMAS (devintoji kolegija) nusprendžia: 1. Panaikinti 2016 m. birželio 24 d. Parlamento sprendimą nutraukti L, akredituoto Parlamento nario padėjėjo, sutartį. 2. Atmesti likusią ieškinio dalį. 3. Priteisti iš Europos Parlamento bylinėjimosi išlaidas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Drižiau, 2019-03-13 14:25
Drižiau, atsipeikėk vieną kartą ir neteršk tokių iškilių asmenybių vardų, kaip St.Tomas. Arvydas Juozaitis, Zigmas Vaišvila, A.Nakas. Žinome, kad gavai baisią galvos traumą, kuri gal būt ir trukdo tau susivokti. Todėl geriau jau patylėk, nes savo purvinomis kalbomis ir rašliavomis tu tik atveri kelią mūsų visų siaubui konservatnykams ir liberastams bei kgbistinėms lervoms, kurios užslaptintos 75 metams.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # tomas 2019-03-13 14:57
kvaileli ivanauskini # ome - teismas atmete 100 tikst, bet algos jo neatmete juozuk
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # jeronimas 2019-03-13 15:06
Dokumentas pateiktas,tik beda,kad nevisi sugeba issiversti si teisini dokumenta teisiskai teisingai i lietuviu kalba.Manau,kad T ministerija ,gavusi toki rasta,turetu elgtis taip,kad nekiltu pagundu niekam ,tokio svarbaus dokumento iskraipyti.Pateiktu vertima su parasais ir visi gincai ir kaltinimai visuomeninej scenoj pasibaigtu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # laisvas laikrastis 2019-03-13 17:52
tampa apgaoletinu su tokiomis rasliavomis. Nera net ka komentuoti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # A.Drižiui- pilietė S 2019-03-13 18:33
Gerb.Drižiau, perskaičiau 2 kartus, bet taip ir nesupratau, kur meluoja prof. dr. S.Tomas. Gal mnebūtų labai sunku pakomentuoti jo melagingus žodžius ir paaiškinti kaip yra iš tikrųjų. Visgi mes ruošiamės už jį balsuoti ir pasirašyti už jo komiteto dalyvavimą EP rinkimuose. Juk jis ėmėsi tokios svarbios misijos - ieškoti Deimantės. Norime žinoti tiesą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # dvivalentis 2019-03-13 22:35
tikra spauda turi būti objektyvi-turi dar būti Zebkaus komentaras,visiems reikia advokato kuris laimetu bylas...be kysiu teisejams cia LTSR
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # Jis 2019-03-14 13:14
Toks melagis tas Stanislovas visais budais bando isgarseti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Albina Adomonienė 2019-03-17 14:11
Ir kam čia taip pavydas bambą graužia? Jei tas dokumentas yra Stanislovo melas, manau, jau praeitą savaitę per visas medijas būtų ištrimituota, kaip toks "apsišaukėlis" advokatas dergia šventą Lietuvos valdžios reputaciją. Kad jie tą dokumentą tikrai yra gavę, A. Nakas (ekspertuose.eu) akivaizdžiai įrodė. Tai kodėl mirtina tyla??? Ogi todėl, kad tai yra tikra tiesa! Nokdaunas valdžiai į paširdžius! Ar ne todėl ir pasipylė samdytų, gerai apmokamų išverstaskūrių titaniškos pastangos bet kokia kaina TIESĄ paversti MELU? uvdI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti