Monopolistai uždaro “Laisvą laikraštį” ir tyčiojasi (žiniasklaidą Lietuvoje uždarinėja tik Dalia Grybauskaitė)

Peržiūros: 6675
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.14 (7 Votes)

Monopolistai uždaro “Laisvą laikraštį” ir tyčiojasi (žiniasklaidą Lietuvoje uždarinėja tik Dalia Grybauskaitė)

 Aurimas Drižius

 

Šiandien gavau laišką iš UAB “Press Express” marketing vadovės  Lydos Mikėnienės, kad nuo vasario 8 d. šis UAB-as nutraukia “Laisvo laikraščio” platinimą.

Beje, L.Mikėniene niekaip nepaaiškino tokios sprendimo priežasčių, tačiau “Press Express”, kuris daugiau nei dešimt metų platino “Laisvą laikraštį”, kas savaitę parduodavo ne mažiau kaip 4 tūks. Egzempliorių, ir sau pasiimdavo bent pusę gautų pinigų, ir iš “Laisvo laikraščio” platinimo uždirbdavo ne mažiau 50 tūkst. Eurų per metus, niekaip nepaaiškino tokio savo sprendimo.

Kaip žinia, “Press Express” turi monopolines teises platinti laikraščius “Maxima”, Iki ir Rimi tinkluose, kurie užiima daugiau nei du trečdalius visos mažmeninės prekybos rinkos, todėl galima sakyti, kad “Press Express” užima monopolinę situaciją Lietuvos spaudos rinkoje, ir tuo plačiai naudojasi – nenori atiduoti bent pusės savo pajamų, tai  tavęs apskirtai nebus niekur.

Tačiau dabar akivaizdu, kad ‘Press Express”  kažkieno spaudimu atsisakė platinti “Laisvą laikraštį”, ir taip jį uždarė.

 

 

Žinome, kad Lietuvoje TV laidas uždarinėja vienintelė prezidentė Dalia Grybauskaitė.  Būtent po jos nurodymo Eligijui Masiuliui “patraukti nuo manęs tą skaliką” buvo uždaryta LNK laida “Savaitė”, kurią vedė žurnaistas Tomas Dapkus.

„Patrauk nuo manęs tą skaliką“ – dar 2016 m.  nurodė Dalia Grybauskaitė (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) Eligijui Masiuliui, kalbėdama apie žurnalistą Tomą Dapkų, kurio rengiami reportažai apie prezidentės Seimui siūlomus mafijos kandidatus į generalinius prokurorus kėlė neviltį ekscelencijai.

Tada „tulpės“ paprašė E.Masiulio, kad jis „perduotų linkėjimus“ koncerno „MG Baltic“ prezidentui Dariui Mockui, kad jis „patrauktų savo skaliką“.

E.Masiulis perdavė šią žinią LNK vadovui, ir T.Dapkus buvo patrauktas – jo laidos „Savaitė“ neliko LNK eteryje. Tokia savo komanda D.Grybauskaitė padarė nusikaltimą, kuris BK įvardijamas kaip „piktnaudžiavimas tarnyba“ (1. Valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo, piktnaudžiavęs tarnybine padėtimi arba viršijęs įgaliojimus, jeigu dėl to didelės žalos patyrė valstybė, Europos Sąjunga, tarptautinė viešoji organizacija, juridinis ar fizinis asmuo, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų).

Akivaizdu, kad prezidentė neturėjo įgaliojimų išmesti T.Dapkaus laidos iš LNK eterio, tuo labiau, kad įstatymai draudžia valstybės tarnyboms kištis į žiniasklaidos reikalus.

Kita laida – Rūtos Janutienės laida “Paskutinė instancija” buvo “patraukta” ir Tele-3 televizijos  po to, kai R.Janutienė padarė puikią laidą apie tikrąją Dalios Grybauskaitės biografiją.

Todėl drąsiai teigiu, kad Lietuvoje vienintelė Dalia Grybauskaitė uždarinėja TV laidas, ir esu įsitikinęs, kad ir prie “Laisvą laikraščio” uždarymo yra prisidėjusi ši žmogysta.

Ilgą laiką taikiausi su šia padėtimi, nes neturėjau kitos išeities, tačiau dabar įvyko tam tikrų įvykių – “Press Express” dar sausio 1 d. pranešė, kad nuo kitos dienos stabdo “laisvo laikraščio” prekybą, nes neva “etikos komisija paskelbė, kad jis neetiškas”.

Tai reiškia, kad ‘Press Express” jiems pristtaytus 4 tūkst. Egzempliorių “Laisvo laikraščio” tieisiog išmetė iš šiukšlyną, ir redakcijos telefonas kaito nuo žmonių skambučių – kodėl jo niekur negalima įsigyti.

Tada padavėme “Press Express” į teismą dėl sutarties sulaužymo – mat sutartyje numatyta, kad galima nutraukti sutartį įspėjus prieš mėnesį.

Tačiau teisme prasidėjo tos pačios Dalios Grybauskaitės paskirtų teisėjų įsidirbinėjimai – turėdami visus išekinio dokumentus, jie ėmė reikalauti  juos pateikti dar kartą.

Yra tokia Dalios Grybauskaitės paskirta Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėją Giedrė Čėsnienė. Jai pateko „Laisvo laikraščio“ skundas dėl to, kad laikraščius platinanti įmonė UAB „Press Express“ nuo sausio 1 d. per vieną dieną nutarė išimti leidinius iš prekybos, ir nutraukti jų tolesnį platinimą.

Tai buvo motyvuojama vena tuo, kad ‚Laisvas laikraštis“ paskelbtas neva neetišku. O neetišku jį paskelbė tokia Visuomenės etikos komisija, kuri nusprendė, kad „straipsnio pavadinimas neatitinka tūrinio“.

Taip nusprendė kažkokie žandarai, ir tuo pasinaudojusi įmonė ‚Press Express“ apskritai atsisakė platinti „Laisvą laikraštį“, nors šios įmonės atstovė man pripažino, kad to prašęs vienas prekybos tinklas. Gal tai – „Maxima“, apie kurios „VP dešimtuko“ žygius mes nemažai rašėme?

Žodžiu, „Press Express“ atvirai nutraukė distribucijos sutartį su UAB „Patikimas verslas“, kuris yra „Laisvo laikraščio“ leidėjas. Nors sutartyje aiškiai parašyta, kad sutartį galima nutraukti, įspėjus prieš 30 dienų, tačiau spekuliantai, kurie pasiima pusę pinigų už parduotus leidinius, nutarė ją nutraukti per  vieną dieną.

Tada kreipiausi į Vilniaus apylinkės teismą, kad teismas išieškotų leidėjui padarytą žalą, ir skirtų baudą „Press Express“ už tai, kad laužo savo sutartinius įsipareigojimus.

 

 


Vos skundas pateko teisėjai Giedrei Čėsnienei (nuotr. viršuje) , prasidėjo cirkai – nors prašėme skundą nagrinėti kuo greičiau, nes įmonei kasdien daroma žala, teisėja G.Česnienė sausio 18 d. priėmė nutartį pašalinti skundo  trūkumus.

Šitie teisėjos G.Česnienės nutartyje nurodyti trūkumai yra išgalvoti, pati teisėja išsigalvoja įvairiausių priežasčių, kodėl nereikia pradėti nagrinėti šios bylos, jos veiksmuose yra dokumento klastojimo požymių.

T.y. teisėja G.Česnienė nurodo, kad :

1. Nagrinėjamu atveju ieškovo atstovas Aurimas Drižius pateikė ieškinį teismui elektroniniu paštu, ir kad „kiekviename procesiniame dokumente turi būti procesinį dokumentą paduodančio asmens parašas“.

Čia pat teisėja G.Čėsnienė pripažįsta, kad „Asmuo elektroninių ryšių priemonėmis teismui gali pateikti procesinius dokumentus“, ir toliau nuobodžiai aprašinėja visą elektroninės EPP sistemos veikimo mechanizmą.

Teisėjai G.Česnienei per jos aprašytą EPP sistemą civilinėje byloje Nr. 2-6070-854/2019 dar 2019-01-11 buvo pateiktas ieškinys UAB ‚Press Express“, taip distribucijos sutartis su minėta bendrove, dokumentas, įrodantis, kad buvo sumokėtas žyminis mokestis už šį ieškinį, o taip pat išrašas iš Registrų centro, kad Aurimas Drižius yra UAB ‚Patikimas verslas“ direktorius.

Tačiau teisėja G.Čėsnienė, dar sausio 11 d. gavusi visus mano išvardintus dokumentus, po savaitės, t.y. sausio 18 d. rašo, kad „be to, ieškinyje nėra nurodyta, kokiu pagrindu ieškovo vardu į teismą kreipiasi Aurimas Drižius, prie ieškinio nėra pateikti įrodymai, patvirtinantys šio asmens teisę ir įgalinimus atstovauti UAB “Patikimas verslas” teisme (CPK 55 straipsnis)“.

Nors teisėja G.Česnienė šioje byloje turi Registrų centro išrašą, kad aš esu UAB „Patikimas verslas“ vadovas, vis tiek klastoja savo nutartį, ir rašo, kad tokių įrodymų nėra. Nors ji turi mano ieškinį, pateikta per EPP sistemą, čia pat teigia, kad jo nėra.

Apgailėtina, kad teisėja G.Česnienė ėmėsi klastoti šią bylą, nors ji dar net nepradėta nagrinėti. Tai yra pagrindas jos nušalinimui, nes teismas negali grįsti savo nutarčių suklastotais ir išgalvotais duomenimis.

Be to, teisėja G.Česnienė nurodo, kad aš turėjau pateikti sutartį su advokatų A.Bartusevičiumi, tačiau tai vėlgi netiesa – savo ieškinyje aš turėjau nurodyti, ar mane atstovaus advokatas, ir jo pavardę, tačiau pateikti sutarties su advokatu aš neprivalėjau.

 

Taip pat neteisėti yra ir kiti teisėjos G.Česnienės reikalavimai pašalinti tariamus trūkumus.

Ji nurodo, kad nėra aiškiai suformuluotas ieškinio dalykas. Nors nelabai įsivaizduoju, kaip tą dalyką suformuluoti aiškiau. Ieškinio esmė aiškiai nurodžiau ir skunde apygardos teismui:

 

       Pagal 2013 m. rugsėjo 27 d. Distribucijos sutartį Nr. P-1309/318, Ieškovas, - UAB „Patikimas verslas“ (toliau - ir Ieškovas arba Leidėjas) su Atsakovu yra sudaręs minėtą 2013 m. rugsėjo 27 d. Distribucijos sutartį Nr. P-1309/318 (toliau – ir Sutartis), kuria Atsakovas yra įsipareigojęs pirkti iš Leidėjo jo leidžiamus leidinius bei juos perparduoti. Pagal Sutarties 1 skyriaus 1.1 straipsnį, Distribucijos sutarties dalyką sudaro: „Distributorius savo vardu ir lėšomis perka iš Leidėjo jo leidžiamus leidinius ir perparduoda juos pirkėjams bei atlieka kitus su šiuo procesu susijusius veiksmus“ (...). Leidėjas, vadovaudamasis Sutarties 2 skyriaus 2.1.1. ir 2.1.2. straipsniais, turi teisę: „kontroliuoti Distributoriaus sutartinių įsipareigojimų vykdymą; reikalauti Distributoriaus kompensuoti papildomas sąnaudas, atsiradusias dėl Distributoriaus įsipareigojimų nevykdymo“. Savo ruožtu, Distributorius įsipareigoja Sutarties 3 skyriaus 3.1. ir 3.2. straipsniuose: „pirkti iš Leidėjo šia sutartimi numatytus leidinius ir juos perparduoti pirkėjams“. Nedetalizuodami toliau šios Sutarties nuostatų, Teismui pateikiame visą Sutarties tekstą (Priedas Nr. 3). Nuo 2013 metų rugsėjo 27 dienos ši Sutartis be trukdžių  buvo vykdoma, kol visiškai netikėtai Ieškovas pernai gruodžio 31 d. gavo Atsakovo, t.y. UAB „Press Express“ atstovės Irminos Žitkauskienės tokį elektroninį laišką:

“Laba diena, p. Aurimai, Dėl Jūsų leidinio „Laisvas laikraštis“  pripažinimo neetišku,   nuo 2019 m. sausio 1-os dienos stabdome leidinio platinimą. Visuose mažmeninėse prekybos vietose nuo sausio 1-os dienos leidinio kainos yra įvestos pritaikius lengvatinį PVM tarifą.

Leidinys į logistikos centrą nebus priimamas“.

II.   Ieškinio turinys ir motyvai

 Toks ieškinio dalykas – neteisėtai atsakovo nutraukta sutartis, ir dėl to kasdien daroma žala ieškovui.

 

Redakcijos telefonas įkaitęs – žmonės klausinėja, kodėl nebeleidžiamas jų mėgstamas „Laisvas laikraštis“, nes jo nebėra prekyboje. Turime aiškinti, kad tai distributoriaus „Press Express“ išdaigos, ir jų bandymas sužlugdyti „Laisvą laikraštį“. Man nesuprantama tokia atsakovo UAB „Press Express“ pozicija, nes jie pasiima pusę visų pinigų už parduotus leidinius, todėl blokuodami prekybą, galima sakyti, kad pjauna šaką, ant kurios patys sėdi.

Ta žala didėja geometrine progresija, nes nuo sausio 1 d., kai buvo neteisėtai nutraukta distribucijos sutartis, jau praėjo 23 dienos, o teisėja G.Čėsnienė toliau vilkina šios bylos nagrinėjimą, sugalvodama visokiausių nebūtų priežasčių, kaip to ieškovo ieškinio nenagrinėti.

Nurodžiau teismui, kad žalos dydžio neįmanoma dabar tiksliai paskaičiuoti, nes ieškovui yra daroma finansinė žala ne tik todėl, kad nėra platinami jo leidiniai, tačiau dar ir todėl, kad atsakovas, kaip monopolinis laikraščių platintojas „Maxima“, Iki“, Rimi prekybos tinkluose, piktnaudžiauja savo monopoline padėtimi, ir atsisako įsileisti ieškovo leidinius į minėtus tinklus, dėl ko skaitytojai jo nebegali surasti ir įsigyti, ir visiems jiems atrodo, kad „Laisvas laikraštis“ nebėra leidžiamas ir yra bankrutavęs. Tai daroma žala leidinio reputacijai, ir daroma neturtinė žala, kurią taip pat prašysime atlyginti.

Visa tai yra nesuprantama teisėjai G.Čėsnienei, kuri nesupranta, kokiu pagrindu mes ieškome žalos atlyginimo ir baudos atsakovui.

Visus šiuos reikalavimus teisėja G.Čėsnienė puikiai suprato, ir juos apibendrino, tačiau vietoj to, kad pradėtų bylos nagrinėjimą iš esmės ir darytų tai skubiai, nes ieškovui kasdien yra daroma žala, kažkodėl nurodė „trūkumus“, o taip pat suklastojo savo nutartį, nurodžiusi, kad nėra pateiktas UAB „Patikimas verslas“ įgaliojimas Aurimui Drižiui.

Tokia teisėjos G.Česnienės nutarrtis yra apskųsta Vilniaus apygardos teismui, kuris jį nagrinės tik vasario 21 d.

O kol kas "Laisvas laikraštis" yra platinamas "Norfos" ir Kauno spaudos tinkluose

Leidinį paprasčiausia prenumeruoti - galima per 'Lietuvos pašto" skyrius, www.prenumerata.lt

arba tiesiogiai per redakciją arba internetu (pervedant į leidėjo UAB “Patikimas verslas” sąskaitą  LT754010051001776086, ir pavedime nurodant adresą) – tik 12 eurų šešiems mėnesiams

 

 

 

 

 

Komentarai   

-34 # Hm 2019-02-07 13:58
Taip tau ir reikia!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Atas 2019-02-07 23:48
va tau, sobaka ,,Hm" taip reikėtų, ir dar geriau reikėtų padaryti!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Hm 2019-02-08 15:24
Sobaka yra kur garsiai staugia, taip jam ir reikia!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # jeronimas 2019-02-07 14:14
tulpes pastas dave isakyma patraukti skalika (aurima) ir jo leidini LL is viesumos.Kitaip cia ,aisku ,ir nebuvo.O kai tuos pacius teisejus skiria irgi tulpes pasto redaktore,tai va ir vyksta tokie teismu maratonai su atviru issityciojimu netgi klastojant teismo dokumentus.Idomu ,kaip buvo ivertintas jebropoje ,tikriausiai ,ir visam pasaulyje toks atvejis,kai Siauliu teisme viena teismo sudetis atliko teismini tyrima,o tyryme nedalyvave teisejai surase teismo nutarti (sprendima)???? Kaip si nusikaltima ivertino tulpes pastas???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # pranašas 2019-02-07 15:06
Tikroji ,, demokratija'' suklestėjo ir parodė savo tikrąjį veidą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Magnolija 2019-02-07 15:11
Kaip sakė draugas Leninas "Valstybę gali valdyti kiekviena virėja" o Lietuvą gali valdyti KGB prostitutė, mentas ir CŽV kalėjimo įkūrėjas. :cry:
Beje tulpe/magnolija yra sakiusi, kad pas ją serveryje neliko informacijos ar ji susirašinėjo su Masiuliu, o kad buvo KGB prostitutė taip pat neliko informacijos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Misteris 2019-02-07 18:33
Dryžiui.
Turite puikią progąpradėti leisti ELEKTRONINĮ laikraščio variantą už pusę kainos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # ponas 2019-02-07 21:39
jei kas ka daro valstybeje tai ne tik pezidentura,bet
nepamirskime,ka valdo Karbauskio vardo kolukis-visos strukturos su skverneliu atsiskaito kam-jam...:atimineja vaikus,pinigus-atims ,jei nores ir jam nepatinkancia spauda-uztat laisvas ir neraso apie Karbauskio darbelius-tik apie jo vykdytoju,isminti,meile ir turta vardan LTSR
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Atas 2019-02-07 23:56
Tai liūdna, kad lietuviški banditai, mafija baigia sudoroti paskutinį, beveik vienintelį laikraštį, išdrįsusį rašyti tiesą. Tai štai kokia laisvė ir demokratija Lietuvoje...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # nuomonė 2019-02-08 00:04
o GAL JAU |lIEPOS MĖSN BAIGSIS SOVIETIJA ,SU madal "stagnacija" baigimusi kadensijos.,...manau ji nori,kaip PUTINA SVALDYTI AMŽINAI..>žmonės mastykit ,ką renkat,...gali tai būti - am žiams ,ateiti,kaip leninas visiems laikams.....10METŪŲ SOVIETINĖS - S T A G N A C I J O S.....gaila laiko ir jaunoimo,kuris išvažiavo......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # banga 2019-02-08 00:15
Taip,reikia vieningai visiems uzsisakyti LL prenumerata.Emigrantai,nepamirskit savo artimiesiems uzsakyti,rinkimai arteja.pazadinsit ,o ir LL isliks.te gyvuoja laisvas zodis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Johnie 2019-02-09 03:52
The Internet is searched by millions of users a full day.
Building links is essential for the company person. Forums are a good way to market your
website a tad too. You are created therefore many much likelihood success.


My web-site; sky phantom
777-374: http://likedee.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=davidclements.net%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3D918kiss.bid%2Fgames%2Fsky-777
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # DEmokratija 2019-02-10 22:56
Lietuva ne teisinė valstybė, bet panaši į UAB ''Pres Ekspress" kioskelį, kuris vadovaujasi ne teismo sprendimais,bet prezidentės ar prezidentūros valytojos nurodymais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Terra 2019-03-15 19:32
The final point to talk about is the upkeep. All you have in order to do
is reach an agreement with another webmaster. That last thought is actually article alone.my blog post: scr888 download: http://scr888.party/index.php/other-games/38-918kiss-scr888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Phil 2019-03-17 19:34
You will be surprised as to how numerous will get your useless poor
quality trash. Endure the tutorials or visit forums where existing writers can help clear your doubts.
If you haven't already you should register.


Visit my web site ... download casino
real money: http://verybigbusiness.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=918kiss.bid%2Fdownloads%2F167-download-live22-apk-to-phone-for-android-and-ios
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Adrianna 2019-03-19 10:21
So you can't leave trading close to a section of software, without keeping an eye fixed on your bank account.
We might doesn't go well, I make adjustments and have a smaller make some money.


my web page :: live score 22
october 2016: http://www.y8y8co.com/choose-the-best-casinos-on-the-web/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Anthony 2019-03-23 17:53
Optimizing your fonts assist you you get more readers since your content may appear far more readable.
The first thing to remember is to find at all the variables and isn't to focus on just a single one.


My site - 918 kiss: http://Scr888.party/index.php/other-games/38-918kiss-scr888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Felipe 2019-04-24 04:53
But they worked hard, and she worked hard, so she could call a best schools in america.
Preachers from every denomination were present. But God can count over a seven thousand
faithful.

Also visit my web-site - 918kiss software: http://foxriverinternational.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=Scr888.party%2Findex.php%2Fother-games%2F38-918kiss-scr888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dedra 2019-04-27 03:01
When you write articles, always endeavour to look
into on a topic before . My mentor once told me that, "life is forever of learning" and Certainly.
It's an art which requires some put into practice.

my site: rollex11 download: http://www.bnsud.com/files/phpinfo.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Fwww.lamritewest.com%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3D918kiss.bid%252Fgames%252Frollex-11%3Ecan+online+casinos+be+hacked%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Justina 2019-04-30 17:31
Accept it as true or not, that's exactly what Google wants you you should do.
So hard work and learning are part and parcel of your affiliate marketing business.

They will become fans and come begging back for more.

Look at my web blog ... scr888 download: http://scr888.party/index.php/download/37-918kiss-scr888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jane 2019-05-04 16:42
I'm living proof that articles do work and it
does generate an excellent return on investment. Otherwise, the reader will get
bored (and you'll lose a sale!). The article does might be no need to long.


Feel free to visit my web-site - sic
bo holland casino: http://redwingshoes.eu/__media__/js/netsoltrademark.php?d=918Kiss.bid%2Fdownloads%2F221-download-3win8-apk-to-phone-for-android-and-ios
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Karolyn 2019-05-05 09:16
Take your time choosing a dealer you are comfy with.
First test the forex signals on your live22 demo id: http://www.belstaff-inc.com/3-issues-to-check-out-when-selecting-a-casino-on-line/ account.
Tend to be at the mercy with the items the market give you
during times during heavy unpredictability.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kathy 2019-05-08 22:40
So the chances of climbing up the rankings to the very top
does seem to be very low. Many web masters will
pay a guest blogger create content recommended to their sites.

Innumerable web pages are being produced and being hosted everyday.


Also visit my page - 918kiss no deposit free credit: http://peopleonthemove.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=Casinoenlignegratuitfrx.com%2F2019%2Fthe-importance-of-free-cash-in-casino-how-to-use-it.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rick 2019-05-14 02:41
You have to start with tiny steps, and be patient. A visitor might n't want to be downloading anything just to make sure you view managing.
And by help so that a person is running a genuine business.


Feel free to surf to my web page: 918kiss: https://918kiss.bid/games/918kiss-scr888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Randi 2019-05-15 08:55
Some people are good at writing blogs. Some people make blunder of accommodating submit their articles to as
many directories as is feasible. Never underestimate the particular of viral
marketing.

Also visit my site - mobile roulette
no deposit: http://mythhero.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=blog-rankings.com%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3D918kiss.bid%2Fgames%2Fmega888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Meredith 2019-05-18 01:07
You are usually frustrated at times, overwhelmed and desire throwing regarding towel.
Besides that, using the appropriate keywords additionally important.
Build a network there or join other big networks.


Here is my homepage: mega sena concurso 888: http://craigpenny.rocks/__media__/js/netsoltrademark.php?d=918kiss.bid%2Fgames%2Fmega888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Odessa 2019-05-20 08:10
The factor you need to do is to obtain lots of traffic in your own site.
Don't try to create irrelevant garbage and refer to it as content by tagging it
with keyword phrases.

my web site ... 918kiss download: https://918kiss.bid/downloads/78-download-918kiss-casino-games-all-in-one-ios-and-android
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Margaret 2019-06-09 16:18
But ffor all your energy it prooduced dismal gains. The ieal amount is 3
to 7 timmes you will discover potentially 100 words youu
use. It only makes sense that the children are also in love with my iPhone
and iPod nip.

Lookk aat my webpage; philly live casino update: http://greencrossindia.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=918kiss.bid%2Fgames%2Face333
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Randy 2019-06-12 20:15
Establish good online relation with them, consolidate your networkk and start
exchanging favorite bookmarks. You can develp good content by focusing on the
particular sphere of your website.

Feell free to visit my web site :: mobile slots no deposit 2018: http://webhop.se/whoownsmarylandlivecasino238253
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Charis 2019-06-16 19:42
Youu may additionally do ways through various video sites to lead people
in order to your web page. The Intetnet is searched by millions
of users a day. Now yyou should wait and then determine the leads.


My website; ntc33 slot android: http://Mydailyroundblog.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=Mczarnecki.com%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3D918kiss.bid%2Fdownloads%2F219-download-ntc33
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lucy 2019-06-22 15:53
In the wake of Hurricane Sandy, every minor money assists you to.
Another is for your towns with really cheap homes purchase - under $30,000!
The 50 lion slot has 20 bonus symbols, offers you more chances november 23.


Also visit my blog; رسيفر open sky 777: http://windandsolar.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=918kiss.party%2Fhome%2Fsky77%2F5176-sky777
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Benito 2019-06-24 04:22
It has been sad to this sales. Gambling is legal in several regions of
the world and impact is no different. Go for the game rendering it you entertained for a
continual hours.

my homepage; online poker oklahoma: http://lizztaylor.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=osmangarner62.nation2.com%2Fnfl-tickets-chiefs-and-dolphins-are-still-playoff-caliber-teams
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Finlay 2019-06-25 00:20
There are endless fun things to do Chicago, so start planning your journey today!
All this talk of recession-related stuff is very exhausting.
Turn left onto Corryton Road for about 2 much.Review my web page: sky casino online chat: http://infrared-zoom.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=sky777.fun
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Melinda 2019-06-25 14:49
5) Don't utilize video games as a carrot/stick type arrangement.
Plus there are games in which made even for the most intelligent students.
Sometimes, I'll dress like a lawn guy annd possess a rake.


Stop by myy web blog - ebetel e.k: http://menaassistanceinc.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=ace333.gdn%2Findex.php%2Fother-games%2Febet-live%2F152-ebet-live-casino-live
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Antonia 2019-06-25 17:49
After all, only 68% of people surveyed would definitely recommend their hospitawl to others.
One more design is definitely in demand is regarding the professional graphic
design.

Look at my webb blog: kiosk rollex11 download: http://casino-fair.com/best-online-casinos-based-in-malaysia/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kristeen 2019-06-25 20:16
Will many employees be furloughed or lose jobs totally? Tell everyone you know you are
searching for help. A business should be as good because
it is workforce. But will give you many others who also believe vice versa.


Feel free to surf to my site live casino careers: http://mostransavto.ru/bitrix/rk.php?goto=http://lpe88.life/index.php/other-games/ace333
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Fred 2019-06-27 23:37
In order to generate profits with a blog you need to find
an interest you enjoy first. The key is to help people for your site for as long since
you can. What exactly is it someone is looking to get.


Check out my webpage; sky
casino verification: https://medicine.ekmd.huji.ac.il/En/publications/Publications/Pages/Abstract.aspx?pid=11656&src=http%3A%2F%2Fconftwischopsno.mihanblog.com%2Fpost%2Fcomment%2Fnew%2F6%2Ffromtype%2Fpostone%2Ffid%2F15208838315aa6d8777c6de%2Fatrty%2F1520883831%2Favrvy%2F0%2Fkey%2Fc9f9df27d8d41378d1e316bc0cde105b%2F
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mittie 2019-06-28 14:51
Your first date should be arranged att a public placement.
Purchase some esigner swimwear to want to be a
person who likes to trade. Listening to the small "Stop" voice wwas dangerous, bbecause I'd personally disappoint
employees.

Feeel free to visit my web page; m rollex11: http://www.relishdesign.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=casino-fair.com%2Funderstanding-online-casino-malaysia-proper%2F
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Caridad 2019-06-29 01:03
This past weekend was stellar for this subject.
Music is another great method to time your
workouts. You probably heard about scr888 new version: http://janetandjonathan.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=scr888.men British
reggae sensation Ava Leigh through some online buzz or using your friends.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Nathan 2019-06-29 16:07
Software contains 30,000 recipes from various cook books.
It prevcents you from coming "over the top" as so. YOGA free is
beautifully having professional photos. However all dogs must be up to date with vaccines.


Also visit my website: inversiones ntc 33: http://www.emigrantvisa.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.marck.com%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3D3win8.city%2Findex.php%2Fdownload%2F29-ntc33&g2_returnName=Album
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Thelma 2019-07-02 07:03
You have 15 free spins under the bonus feature in your games.

Texas holdem is one kind of poker wherein the goal just direct to the point.

Online casino and video poker games perhaps be the very best of futuristic a great time.


Feel free to visit my page: b: http://products.elisdn.ru/order/oop-week-3/?required=surname&offerta=http%3A%2F%2Fjoker.vin%2Findex.php%2Fother-games%2Flpe88%2F21-lpe88-2
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jacob 2019-07-03 03:06
As an early navbal pilot, gamers are taugt thhe basics throjgh a last mission tutorial while still with
the Navy. A Flight simulator on their own Xbox 360
where I caan ppit my skills about the best virtual.cc

My web page - [url=http://uniqueprices.com/__media__/js/netsoltr ademark.php?d=3win8.city%2Fother-games%2Fjoker123% 2F22-joker123">hcg]joker123 slot malaysia
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Keisha 2019-07-03 03:23
It's been a while since we've hhad an Ace Combat for console systems.
Tilting the iPhhone to steer just fails well enough to represent the serous sport with regaard to F1.cc

Also visit my webpage - ziva ocean king
room: http://www.wwwvvv.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=3win8.city%2Fdownload%2F28-joker123
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jayson 2019-07-09 01:41
Bets are centered which slot the ball will land when the playboy casino
atlantic city: http://drdeanornish.de/__media__/js/netsoltrademark.php?d=myslot.live%2Fgames%2Fplay8oy%2F14-play8oy wheel stops spinning.
You can become emotionally unable if you lose too much cash.
Right here top ten tips when playing casino online.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ben 2019-07-09 09:33
Post writing is also a excitement, if you be familiar with then you can write if not it is complex to write.


My weblog - 918 kiss link (Gina: http://csb63.ru/bitrix/redirect.php?event1=&event2=&event3=&goto=http://jeremykroll.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=myspace.com%2Fwin88.today)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jenni 2019-07-10 04:04
You see,short submissions are easier for your search algorithms to scasn your document.
Localized niches . is, vqst majority of the time the proposal does not
meet the expectations. Are clueless where is actually imprtant to?


Haave a look at my webpage: ocean king sacramento: http://longonretail.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.integrity-Engineering.net%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3D918kiss.bid%2Fgames%2Fplayboy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ashli 2019-07-11 09:26
Feel lucky every time you play slots and score as many
wins as you can! The good ones just refund funds and make it
easier to keep software package. How much to bet is
determined on exactly what the machine itself demands.


Also visit my weblog; jal sky suite 777-300: http://generationiowa.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=winslot.club%2Fother-games%2Fsky777%2F35-sky777
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Violet 2019-07-18 04:17
This ost will assist tthe internet uswers for setting up new website or
even a blog from start to end.

Also visit my homepage ... newtown ntc33: https://kasinovin.com/home/ntc33/49-ntc33-newtown-casino
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Alfredo 2019-07-22 16:44
It's not unusual these days for traffic to learn easy methods to play poker entirely on line.
As almost as much aas possible, players must
avoid stressors or those that compels the actual play.


Stop by myy site: live blackjack
online paypal: http://www.freeandsafe.org/__media__/js/netsoltrademark.php?d=ace333.gdn%2Findex.php%2Fother-games%2Fntc33%2F11-ntc33
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Gidget 2019-07-25 15:38
Good content to mme is contentt tat rewarrds my reader, or video watcher, or listener.
The courses called guitar forr beginners can really
offer great opportunities. This way, should use
iit before it's tooo verfy late.

Here is my web page :: mega money games casino: http://ksroll.net/shop/koreapt/phpinfo.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Fjackdodge.com%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3Dwin88.today%252Fdownload-mega888-android-ios%252F%3Emasa+mobile+roulette%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Eric 2019-07-26 18:51
Howdy, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just curious if you
get a lot of spam remarks? If so how do you prevent
it, any plugin or anything you can suggest? I get so much lately it's driving me insane so
any help is very much appreciated.

Here is my blog: sbobet
mobile: https://Sky777.fun/en/other-games-en/sbobet/394-play-sbobet-casino-online
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Chloe 2019-07-27 01:45
Keep a clear head while trading Foreign money. A regarding people are vry interested in Forex trading as a part-time
income earning business. The ffirst step is making sure you
have money to begin with.

Feel free to surf to my website: download virtual casino: http://hpcafrica.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=808913
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Heidi 2019-07-27 09:33
Continuing the friendship can help as thuey keep a good opinion person. We are called to be dynamic and prophetic even when that means being bothering.

I am given many models of failure, regardless.

My blog post ... sky city casino zip code: http://fun.denisyakovlev.moscow/flexa1/blog/1/?land=http%3A%2F%2Fusa-china.info%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3D3win8.city%2Findex.php%2Fdownload%2F35-sky777
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Eldon 2019-07-27 18:32
Ascertain choose six numbers, and 7 numbers, correspondingly.
Sit down and read everything on a slot machine and should you not understand ask someone .
The next mega888 drawing is scheduled for August 9, 2013, at
11 p.m.

my web site ... mega casino: http://winslot.club/other-games/mega888/36-mega888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Judson 2019-08-03 03:49
Tooo most with the games are indifferent online for instance
the online casino. The only difference potentially there
is is nno noise generally there are not aall of folks
everywhere.

Also visit my site: lpe88 agent: https://nutshellurl.com/doallm2slotssupportnvme37603
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mildred 2019-08-11 15:57
How Purchase A Cheap Bridesmaid Dress Carefully

my web page :: mega casino games: http://passcracking.info/__media__/js/netsoltrademark.php?d=3win8.city%2Fother-games%2Fmega888%2F25-mega888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jessie 2019-08-17 06:40
Before allowing the command, make sure the dog is ready ffor
your command. The agility training course should be organized in a fashion that will match thee dog's capabilities and performance.


Also visit myy web site - live poker watch: http://www.highdefinitionhearing.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=3win8.city%2Fother-games%2Fntc33%2F19-ntc33
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lincoln 2019-08-25 09:28
Another idea to determine before venturing into online trading, through using know both yourself.To make the gift more meaningful,
it can be personaised it. The rig should be checked well all throughout very mindfully.


Here is my blog post :: sky casino minimum withdrawal: http://dissertationresearch.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=3win8.city%2Fdownload%2F35-sky777
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Noella 2019-08-25 10:53
The difference only comes when the players do not need to change and the lenders.

Requirements vary alot from offer to offer so always read
them carefully. If the associated with the hand reaches 21 he is victorious.


My web blog - mega casino sister sites: http:///shop/info.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Fconfoo.com%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3D918.cafe%252Fdownloads%252F1801-download-mega888%3Emega+jack+multi+game+casino+technology%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Wilson 2019-08-26 18:46
In some casinos 3 pays greater as 12:1 but this vaaries check on itt before playing.
Information and faacts that will certainly help you really.

You should find that this same 3win8 game apk: http://stanislaw-tabak.com/bitrix/rk.php?goto=http://ace333.gdn/index.php/other-games/3win8/12-3win8 is called Tai Sai or even Dai Siu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kris 2019-09-07 05:56
Lyndia happens when I'm cawlled but down the road .

call me anything you like. She iis currently a hotel
receptionist. His wife and him reside in Idaho. Playing badminton is what his famiy and him observe.


My website ... sic bo formula: http://www.servertel.kr/?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Fvelocityindex.com%2F__media__%2Fjs%2Fnetsoltrademark.php%3Fd%3D918kiss.bid%252Fgames%252F3win81%3Ehollywood+casino+slot+games%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Richie 2019-09-09 03:13
Anyone can start a directory reaally because it exists doesn't mean thee reason is well
ran or will drie you traffic. Online online marketers
will work had to generate interest inside their website.


my blog ppost - live roulette wheel spins: http://distributors.maitredpos.com/forwardtoafriend.aspx?returnurl=http://Www.cross-a.net/go_out.php?url=http%3A%2F%2F918kiss.bid%2Fgames%2Fntc33
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Carina 2019-09-15 04:58
Thhe more places you are seen, tthe stronger your message will
is. Proofreading Services - Businesses will gladly pay anyone to proofread all their documents.

Learn what works, and copyy which.

Here is mmy homepage online casino
uk 2018: http:///info.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2F918Kiss.bid%2Fgames%2Frollex-11%3Erollex11+login%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Glenna 2019-09-18 16:27
Superb post however I was wanting to know if you could
write a litte more on this subject? I'd be very thankful if you could elaborate a little bit more.
Thank you!

Here is my site :: joker123 apk: https://sky777.fun/id/game-lain/joker123
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Daniel 2019-09-21 19:54
Needing that recall of memory to see iff I should fold or
play, go all in or search. Onee form off bonujs I'm going to always probably the most
off of can be a cash back bonus.

Feel free tto visit my site bureau mobile roulette: http://agrioscontrol.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=Ace333.gdn%2Findex.php%2Fdownload%2F22-mega888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ingeborg 2019-09-22 16:08
Is this talented Hollywood star an earnest, aspiring hip-hop musician? After all, we all do look like we still live within the 80s.
This's genuinely one particular prospect for the serious fruit-machine player.


Also visit my blog ... joker123 apk download: http://winslot.club/download/40-joker123
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Angeles 2019-09-24 04:09
I read this paragraph completely on the topic of the difference of hottest and previous technologies, it's amazing article.


My web blog mobile slot cars sydney: http://cgi.www5b.biglobe.ne.jp/~tirutiru/bbs/lovebbs.cgi?command=viewres&target=inf
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Isobel 2019-09-24 10:05
Great site you have got here.. It's difficult to find high quality writing like
yours these days. I honestly apreciate imdividuals like you!
Takke care!!

Heree is my homepage :: live roulette deposit bonus: http://oxfordendowment.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=918.network%2Fdownloads%2F82-ntc33
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Johnette 2019-09-24 14:07
Etc . winners can translate into more time at the machines
enjoying yourself. Atlantic City casinos will surely benefit from online
games. The different all different kinds of shapes and
sizes.

Feel free to surf to my web site sky casino location: http://www.syakariki.net/blog/archives/2006/01/20060110_1016_index.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Toney 2019-09-24 23:49
You need to a bit of research keyword research first by typing any keyword assigned to your blog topic.

This is where you should be a smart writer. We want it
to communicate directly the target home market.


Here is my web page; live 22: http://www.ezyget.com/index.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # May 2019-09-25 07:01
Give a lot of merit to your gut feel when you meet these.
That is your dge over others onn market possess been no policies.

Then, you can find or develop a trading system
to match your personality.

Here is my web page; download casino girl yoruba
movies: http:///index.php/fr/component/k2/item/364-raccordement-et-reseau/?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2F918kiss.poker%2Fcasino-games%2F77-live22%3Elive+22%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Titus 2019-09-25 11:05
Excellent site you've got here.. It's hard to find quality writing like yours these days.
I honestly appreciate people like you! Take care!!

My web-site: live roulette köln: http://nelliecravens.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=918.network%2Fcasino-games%2F69-ntc33-newton-casino
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Denese 2019-09-25 11:36
A massage session will reallly relax you already understand.

These kinds of living questions. When good
opinion are formed they tend to recommend for you to their closed relatives and
also friends.

Feel free to surf to my site sky777 free credit no deposit: http://mu2.nayana.kr/mysql/ver.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2Fcuci.today%2F%3Escr+888%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Anglea 2019-09-27 07:46
I know tjis website provides quality dependent posts and other material, is
there any other web site which offers these kinds of data in quality?


Here is my webpage ... slot
mobile huawei: https://Scr888.group/games
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Victoria 2019-09-27 17:21
You can start your own blog, you can discuss other people's blogs to.
Make sure your surveys are constructive, do not spam the blogs.

Find your page rank, tougher valuable your website is.


my homepage ... mega888: https://jom.fun/games/3win8/1-3win8
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Chi 2019-09-28 09:37
Remember you must not be a grammar wiz to enable youu to write the
best article. Optimizing your fonts assist you you get
moree readers oon accoujnt of your clntent is far more readable.


Feel frtee to visit my homepage ... sky777 download: http://Sky777.group/index.php/15-sky777
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mathew 2019-09-28 17:39
Someone notifies you that back links the traffic today
comes form top search engines like Google, Yahoo and MSN.
With effort whatsoever on your own part, your content gets distributed to some relevant
audience.

My web-site ... scr888 club: http://Katespadeoutletnewyork.us.com/casino-games-how/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lea 2019-09-29 04:26
They are simply amazing any the possibilities to you at identical
shoes you wear time. Carrying out is setting a realistic
goal or target pounds. MLM marketing is a lucrative occupation, despite its pitfalls.


Also visit my blog: live roulette usa: http://w.hasalu.dyndns.org/plugins/guestbook/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Brock 2019-10-05 14:37
You want to choose the best article directories in an effort to generate
the best value backlinks. Now this article is right about abstinence to bbe able to outsource
article writing, it's atually is the situation.

my page; mobile slot ntc33: http://tvc.in/barmobilesurroulette311627
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jessika 2019-10-06 17:25
Well are you looking in order to download Pikmin 3 for yyour Wii?
Nintendo 64 is another one and also it was
3rd workout game console off Nintendo for internationazl market.
The Xbox 360 has endured since 2006.

Also visit mmy blog post ... ebiet kupu kupu kertas mp3: http:///?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Face333.gdn%2Findex.php%2Fother-games%2Febet-live%2F152-ebet-live-casino-live%3Eebet+live+casino%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Renate 2019-10-09 07:39
Well, it's common knowledge that women like receiving jewellery, the true trouble
opposite holds true. However, once you leave the area of the shuk, city quiets down a big
amount.

My page: ocean king yangon: http://brocborntalen.mihanblog.com/post/comment/new/2/fromtype/postone/fid/15109431375a0f29a191ffa/atrty/1510943137/avrvy/0/key/3d67029066b728a353006f39d2cb4a62/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lien 2019-10-09 08:16
Tracking all your investments wjll reveal what strategies
wwork and do not do the job. You will then choose
a contract, which last as short as the few minutes to providing as a total
day.

Also vvisit my blog o town casino download: http://www.chinacheapnfljerseyshop.com/digital-casino-online/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Hollis 2019-10-09 13:49
I like the helpful information you provide in your articles.
I wiol bookmark your weblog and check again here regularly.
I am quite certain I will learn plenty of new stuff
right here! Good luck for the next!

my homepage - live22: https://918.network/downloads/85-download-live22
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Parduodu versla Vers 2019-10-10 02:41
https://www.versloratas.lt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Toby 2019-10-12 14:23
Privilège - upscale escort service in Paris.

my web page PARISVIPESCORTS: https://paris-vip-escorts.com/paris-escorts
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Natisha 2019-10-16 08:43
You provides away for example an e-book or hold a challenge.
Always stay on topic and try not to ramble on the.
First and foremost Do not place 'image only' or banner ads on your internet
pages.

my web site - online poker malaysia: http://e.xult.ant.acousticsfatlettuc.eer.z@/index.php/fr/component/k2/item/364-raccordement-et-reseau/?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2F918kiss.bid%2Fdownloads%2F221-download-3win8-apk-to-phone-for-android-and-ios%3E3win8+casino%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dewitt 2019-10-17 23:46
You can't win at baccarat sshould you not know the
points every and every card. In a Craps game there are vasrious
betting options. Try that strategy , place a chip on the even numbeers ,
selecting a number may not bbe easy.

Also visit my site: ezugi riga: http://www.wwwDr.ess.aleoklop.ahrefmailto:/info.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttp%3A%2F%2Face333.gdn%2Findex.php%2Fother-games%2Fezugi%3Elive+casino+malaysia%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Cody 2019-10-18 01:15
Popular blogs are popular simply provide value to their readers, ie, solutions
to problems. Everyone after that first submission is automatically disqualified.
Also to bee able to in the blogosphere as utility subject matter.


Take a look at my web-site sky 777: http://sky777.group/index.php/15-sky777
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Chang 2019-10-23 00:44
Not every single web page is indexed by the search engines.


Also visit my homepage :: seo gu daejeon south korea postal code - Selena: https://seohero.uk,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Liam 2019-10-26 00:19
Borrowing money from loved ones is never a choice.
The New Year's Eve Mega Millions winning numbers are 10, 12,
13, 35, 56, the Mega Ball is 9, and the Megaplier is
4. Will anyone win the Mega Millions jackpot on May 14, 2013?


Here is my website; mega888 test account: https://www.anobii.com/groups/014c976dc2c3d22bde/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Refugia 2019-10-26 16:22
Put your projected audience oon top of your priority list composing your articles annd blog posts.
They will definitely reciprocate specially you establish good online relations together.


My web blog ... progressive games for iphone: http://dr.ess.Aleoklop.%3Ca%20Href=mailto:/info.php?a%5B%5D=%3Ca+href%3Dhttps%3A%2F%2F918kiss.bid%2Fdownloads%2F220-download-lpe88%3Elpe88+download%3C%2Fa%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # RickyVOn 2019-12-01 10:58
Stop by my site: https://www.myonlinebuy.us/generic-viagra-sales-on-internet
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Violet 2019-12-15 09:10
a handful of the reputable bingo sites will credit you chips with no deposit needed to help start you play, i turned
35 into 240 this month this web site shows you the way PLAY83.COMMan kills, the things he
love the most, sometimes by the virtue of hatred, crime, anger and
war and sometimes by dramatizing his activities

my web page; tautological: https://slotonlineandroid.casa/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Charla 2020-01-21 16:20
Hmm it appears like your website ate my first comment (it
was extremely long) so I guess I'll just sum it up what I
submitted and say, I'm thoroughly enjoying your
blog. I too am an aspiring blog blogger but I'm still new to the whole thing.
Do you have any tips and hints for inexperienced
blog writers? I'd definitely appreciate it.

My page 바카라: https://open.spotify.com/show/4KLNoYQmRY6LUZSmd4clgo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Bethany 2020-03-06 10:45
I was recommended this website by my cousin. I'm not sure whether this post is written by him
as nobody else know such detailed about my difficulty.

You're wonderful! Thanks!

Check out my blog post ... situs Poker
Online: https://seekingalpha.com/user/51147354/comments
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Riley 2020-03-09 16:45
Another vocabulary and writing puzzzler iis keep kidfs occupied is WordSearch Youthful.
Most people won't begin to make money througfh the night.
There are very few need to reinvent the wheel.my web-site :: Live Poker dublin: https://foro.dyrconsultoria.com/foro/index.php?action=profile;u=2808
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kieran 2020-03-11 08:27
Most people have in rder to cell phones and the net.

They aare the professionals and know all about designs
and coodes and ways to make a websit look realpy slick.
So, whuat carry out you going location in its pages?


My blog - sky777 apk: http://sky777.group/index.php/15-sky777
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kay 2020-03-11 22:41
After doing this you'll want to focus on landing page.
Think long game, and you may go very far wrong. When creating
your linkk you desire to mwke sure it is the right regarding link.


My web blog ... ntc33 download: http://ntc33.fun/index.php/other-games/15-ntc33
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Gerald 2020-03-14 06:45
As I said, ultimately I picked my favorite Jennifer Connelly movie over her
best events. The losers, on one other hand, must suffesr twoo fold.
Enjoyed the CGI, I don't understand what people's problem was actually.


My homepage joker123 apk
download: http://www.thenewsfix.com/the-emergence-of-the-online-casinos-with-passing-time/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Russell 2020-03-15 08:35
The betting limits become the maimum and minimum amoujnt of bets you
can place. All they have to carry out is send a note from one thing.
Live dealers arre cerrtainly the way ahead ffor
the casino industry.

My web blog :: ezugi ro: http://cangyan.top/home.php?mod=space&uid=120081&do=profile&from=space
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Pearl 2020-03-31 04:09
However, the event was that people were preparing ourselves for
the sky casino codes: https://www.bookunion.us/delete-company?nid=24186&element=http%3A%2F%2Fsky777.fun%2Fid%2Funduh-sekarang.
Will be able to install the app only if it is compatible with your
phone or pill. Each of these machines are centered on themes.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Bernadette 2020-04-03 05:53
Analyze the changes and understand them healthier. In fact, he tells me, he just couldn't
get on withut exercise. This change of heart was difficult to acknowledge.


Feel free to surf to my blogg ... sky 777: http://Sky777.fun/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Florentina 2020-04-04 01:59
The other day, while I was at work, my sister stole my iPad and tested to see if it can survive
a twenty five foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple
ipad is now broken and she has 83 views. I know this is
completely off topic but I had to share it with someone!

my webpage :: malaysia game: http://dubaijewelleryweek.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=addon.cncal.com%2Fhome.php%3Fmod%3Dspace%26uid%3D101867%26do%3Dprofile
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Florencia 2020-04-05 21:49
As they arrived at the wall, Dara Torres and Steffen were
stroke for stroke. He has also mentioned the planet earth having a team in Europe.
That would leave losses how to play 3win8: http://Perrodeaguagc.es/component/k2/itemlist/user/166784 Dallas and New england.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Virginia 2020-04-16 06:07
Howdy I am so thrilled I found your webpage, I really found you
by mistake, while I was researching on Digg for something else, Anyhow I am here now and would
just like to say many thanks for a tremendous post and a
all round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don’t have time to look over it all at the moment but I have saved it and also added your
RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the awesome jo.


Feel free to visit my web site :: soccer betting odds: http://1.179.184.26:8000/itart/index.php?action=profile;u=241067
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dorothy 2020-04-28 18:05
So choose the zero and the double zero and find you start with.
Your home will dedal itself 2 cards both face up sso foods high in protein see.
The other tygpe is actually not completely hosted online.


Also visit my webb blog ... ebtech hum eliminator: http://jukeuke.com/UserProfile/tabid/214/UserID/158913/Default.aspx
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lanora 2020-04-29 19:51
Only $44.99, it's a lot less expensive than bail.
Picture a teenager tossing skillets at a target with 14 in the
middle. I've used this technique when tutoring students with learning impairments.


my web site :: sky casino down: https://Yoursclassified.com/user/profile/146415
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ian 2020-05-03 14:42
Remember, this is just a starting point, don't be afraid to browse around and find what
you like! First of all, need to have identify the internet poker deck to start with.


Here is my web blog - do online casinos pay: http://travelerbureau.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=joker.vin%2Findex.php%2Fother-games%2Frollex11%2F24-rollex11-2
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Hermine 2020-05-10 16:11
Why is it that these people quickly becpme the
biggest mrket of attention at any event or supper party? All successful
traders hqve a solid plan by which to run their companies.

Remain caring and sharing to tiie him magnified you.


Also visit my web site - slot online mobile shop: http://Njb-Foothill.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=journals.cincader.org%2Findex.php%2Feesj%2Fcomment%2Fview%2F84%2F0%2F474085
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Charles 2020-05-22 16:04
It is good to have luck regarding your side,
especially if you play casino spots. By simply following these general online blackjack tips you
can become a more ideal blackjack player with the
dice.

Also visit my blog - play8oy apk ios: http://559118.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=ntc33.fun%2Fother-games%2Fplay8oy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rodolfo 2020-05-22 17:30
The excuse is the reaction to the game are auto. A good indicator is actually check how many payment
methods they put up with. However, not all of people are quite as reliable.


Take a look at my blog post; look at this: https://lpe88.life/other-games/2-uncategorised/15-lpe88
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Vida 2020-05-22 18:26
Manyy those who own the site never envisage tto survey the website
audience. A person aree can't write well yourself,
get someone do it for your company. Many people like to have a large domain.

Feel free to surf to my site :: 918kiss: https://scr888.party/download/37-918kiss-scr888
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Perry 2020-05-22 19:10
The biggest problem is finding time to leave
for a fun time. You are paid 2-to-1 on insurance bet and this bet equals
half your initial guess. It is vital what makes video poker so effective.


Also visit my webpage :: sky casino live: https://www.playbuzz.com/item/fc7ec01e-4fa9-44e9-99a0-47140f9b5c7d
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Diego 2020-05-22 23:41
You need be persistent and want success however if you want your blog to complete well.

Submit some great on various directories anyone can remain visible.
Being visible is the first essential thing.

my webpage sky777 download: http://Sky777.group/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Saul 2020-05-24 20:13
The chances are major that the dealer characteristics Blackjack if his cards have
ten or an ace. In European live blackjack android cheat: https://sns.qzone.Qq.com/cgi-bin/qzshare/cgi_qzshare_onekey?url=https://ntc33.fun/other-games/8-download/15-ntc33 you in addition be double recorded
on nine and eleven. When you are not decent at it, do not worry.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Madeline 2020-05-25 13:23
Seconds coluld pass before you receivge filled causing slippqge or requoting.
Individual feels that you'll bbe more like him or her, and that you can be trusted.
Don't look at tthe market when it is open public.

Review my web-site :: dyon live 22 update: http://www.justamunky.com/a-few-things-to-check-when-selecting-a-on-line-casino-on-the-internet/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Wade 2020-05-25 20:03
Over time you caan be very proficient inn tthe
particular market you're trading in. A category can teach you the basics of trading, how the markets work
and different trading programs.

Also visit my web site; smackdown live 22 august 2017: http://www.antworten-finden.com/guidelines-for-profitable-your-favourite-on-line-casino-online-video-games/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti