Lino Pernavo publika - kaip "teisės magistras" Andrius Krivickas tapo bajoru vadovu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (16 Votes)Lino Pernavo publika - kaip "teisės magistras" Andrius Krivickas tapo bajoru vadovu

 

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos tyrėjas ir Kauno apskrities Bajorų draugijos vadas Andrius Krivickas įtariamas savo kilmės dokumentų klastojimu.

 

 

Praėjus metams po bajorystės patvirtinimo A.Krivickas tapo Kauno apskrities bajorų draugijos vadu ir atsisakė pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos bajorų karališkąja sąjunga. Dalis A.Krivicko vadovavimu nepatenkintų Kauno apskrities bajorų draugijos narių atsiskyrė ir buvo įsteigta Lietuvos bajorų Kauno krašto sąjunga, kurios vadu tapo Zigmantas Dargevičius. Ši sąjunga jau pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos bajorų karališkąja sąjunga. O pradėtas A.Krivicko kilmės dokumentų patikrinimas atskleidė, kad jis gali būti visai ne bajoras.

 

 „Andrius Krivickas, siekdamas savo asmeninės naudos, norėdamas tapti bajorų sąjungos nariu, prijungė savo valstietiškos kilmės protėvius, gyvenusius Kurklių valsčiuje, prie bajorų šakos, tuo pačiu metu gyvenusios Panevėžio mieste“, – 15min sakė Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos senatorius Aidas Baškys.

 

Jis taip pat atkreipia dėmesį, kad pažymą apie A.Krivicko senelio gimimą išdavė Jonavos rajono savivaldybė, o ne Lietuvos valstybės istorijos archyvas. Vėliau atlikus dokumentų patikrą paaiškėjo, kad tokia Lietuvos valstybės istorijos archyvo pažyma apie senelio gimimą neegzistuoja. (Dokumento klastotė (LR BK 300 str.)).

 

 „Pateiktuose legitimacijai dokumentuose klaidingai nurodyti asmenys. Lietuvos valstybės istorijos archyve patikrinus Panevėžio mieste gyvenusių bajorų Jono ir Onos Krivickų santuokos šeimoje 1903-1912 m. gimusių vaikų metrikų įrašus, nustatyta, kad nėra jokio ryšio su Andriaus Krivicko nurodytais tikraisiais seneliais.

 Peržiūrėjus Povilo Krivicko (Andriaus Krivicko prosenelio) santuokos metriką, tai tik dar labiau patvirtino kilusius įtarimus – tikroji kilmė valstietiška“, – teigė A.Baškys. Dokumentų patikros akto išvadose rašoma, kad legitimacijai pateikti šie neatitinkantys tikrovės dokumentai: giminės medis, giminės ir šeimos aprašymas, pažyma apie Panevėžio valsčiaus gimimo aktų knygos įrašą, išduotą 2016.02.15 Nr. 10M-133 Jonavos rajono savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos skyriuje.

 „Norint gauti bajorystės pažymą reikia pateikti gimimo, santuokos metrikas, kad dokumentai tikrai įrodytų bajorystę. Visą informaciją apie šią procedūrą ir tai, kokie dokumentai reikalingi, galima rasti Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos tinklaraštyje. Taip pat galima samdyti istoriką, kuris padėtų surinkti dokumentus“, – 15min teigė Lietuvos bajorų karališkosios sąjungos vadas Perlis Vaisieta.

 

Peržiūros: 1903

Komentarai   

+18 # Teisėsauga LT 2019-01-09 13:08
Visa lietuva nusikaltėlių rankose. Policija globoja daug nusikaltėlių. - Ne vien giminių, draugų. Kvailesnius, nevertingus, išnaudoja, siundo ant savo priešų susidoroti (mušti), melagingai liudyti
http://andrius.saugokmedi.lt/oficioz/teise/#auka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Pernatas 2019-01-09 17:14
Linas PERNAVAS Gen.policajus paskelbė, kad galima šnipinėti ir viešą informaciją, nors tokios atsakomybės pagal LR BK nėra. Tai koks jis "teisininkas" tokie pas jį surinkti ir "teisės magistrai", kuri apsimeta bajorais :-| Debiliška sistema pati save išduoda savo veiksmais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # ment paganyj 2019-01-09 20:06
bajoras :D :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Mentai Faraonai 2019-01-09 20:51
Tai jie MENTAI, tai jie FARAONAI. O kad BAJORAI būtų neteko girdėti. Tai tapo :D dėk kvapo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # teisės magistras 2019-01-09 20:59
Na kad mentas dar būtų teisės magistras neteko girdėti.Kaip ir bajoras :eek: Lietuvoje vien "teisininkai" surinkti, dar yra ir "teisingumo" ministras, kuris antstolius skiria. Jie irgi "teisininkai" o iš tikro faktiškai padlos ir tiek.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # nekilmingas jis 2019-01-09 21:02
Taip išeina mentas nekilmingas dvorniaška, o panorėjo bajoru tapti. Dar panorės Jūrų Karaliene tapti (filmas Auksinė žuvelė)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Johnas 2019-01-09 22:41
ten -pagal kilme reikia ziureti-pakelti biografijas-daznai i policija eidavo is proletariato,bet jie dabar pasigerino savo gyvenima-ir is nieko neveikimo nori pakeisti kilminguma-uztenka su tokiais bajorais pakalbeti pora minuciu ir kilme atsiskleidzia...
be kita ko valdzioje negalejo rastis bajoru taip pat,nes-bajorai nestodavo ir i LKP,TSKP ir kitas okupacines tarnybas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # kurtas 2019-01-11 09:41
organai skverbiasi visur :pro duris,pro kamina,per langus-tik darbo nedirba nei uz 10proc. esamo kruvio realiai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti