Rūta Janutienė “metama“ lauk “LRytas“ televizijos? Uždaroma laida “Patriotai“

Peržiūros: 7586
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.33 (3 Votes)

Rūta Janutienė “metama“ lauk iš “LRytas“ televizijos? Uždaroma laida “Patriotai“

Data: 2018-12-30Autorius: bukimevieningi.lt

Rūta Janutienė paskutiniu metu stojo į žmonių pusę ir patapo nepatogi sisteminės žiniasklaidos žurnalistė. Galimai dėl tokių Rūtos Janutienės veiklų, uždaroma “LRytas“ televizijos laida “Patriotai“, apie tai Rūta Janutienė pranešė savo socialinio tinklo Facebook paskiroje.

Rūta Janutienė:

Galima pasakyti su ašara akyje: kitąmet „Patriotų“ nebus, vadinasi, nebebus galimybės paskambinti Janutienei, o jau Janutienė sustabdys traktorių, atplėš telefonspyne užsirakinusios biurokratijos duris, paklaus valdžiažmogio, kaip jį šventa žemelė nešioja, o jei nepavyks įeiti per duris, tai įlips per langą.

Man „Patriotai“ buvo labiau misija, nei darbas. Labiau iš nevilties, nei iš vilties. Labiau iš pareigos, nei iš kūrybinio džiaugsmo, nes kiek tu gali stengtis dėl žmogaus, kuris bijo pats ginti save, savo vaikus, orumą, teisę turėti namus ir Tėvynę… Vaitotojai „padėkit, nes žūstu, bet aš nesifilmuosiu, o jei paklausit, tai viską neigsiu“, buvo užknisę juodai. O kai greta dar atsirado kaltinimai baudžiamojoje byloje, organizavus nusikaltimą prieš Lietuvos banko pareigūną, kurio vardu buvo buvo reikalaujamas kyšis, o STT nutraukė nusikalstamos veikos imitavimo modelį, vos pinigai pajudėjo gavėjo link, tai galvojau: „Eikit jūs visi… emigruoju“.

Tačiau šiemet įvyko stebuklas. Nereikėjo, kad įsijungtų televizoriai – tereikėjo įjungti tiesioginę FB transliaciją iš kertamo Labanoro ir staiga, kai jau niekas nieko nesitikėjo iš nuščiuvusios tautos, – pusė milijono mūsų pasakė, kad šįkart jie nebenuris kartėlio.
Pusė milijono yra tiek, kiek didžiosios televizijos surenka žiūrovų per didžiuosius „atlaidus“ – Radžio koncertą, krepšinio turnyro finalą ar pan. O čia tiek per vieną ne per didelę FB paskyrą (Ugnius Kiguolis labiau nei teisus, kai sako, kad reitingai yra tik įrankis pinigams dalinti ir naivuoliams kvailinti). Po to buvo dar daugiau ir daugiau, kol galiausiai įvyko Labanoro žygis, eisena Gedimino prospektu.

Po to sprogo Eglės ir Gintauto Kručinskų istorija ir tai, kas buvo demonizuota kaip violetinė šmėkla, t.y., – visuomenės rūpestis vaiko gerove šeimoje v.s. norvegišką vaikų atskyrimo nuo šeimos ir globos privatizavimo verslą, pateko „net“ į LRT. Tylus biurokratinis sąmokslėlis – „Kontenio reforma“ išpūliavo ir nereikėjo nei Seimo komisijos, kad mes čia patys išsiaiškintume, kas, už kiek ir kodėl organizavo kiek ankstyvas šeimos laidotuves. Seimas arba pakeis viską iš esmės, arba kitąmet turės rimtų nemalonumų. „Patriotai“ tegali pasidžiaugti Evelinos Geležiūnienės berniuko Kalėdomis namuose ir pačia Evelina, kuri profesionaliai narsto korupcinę Kauno vaiko teisių biurokratijos makalynę.

Ir vis dėlto, vienas didžiausių „patriotinių“ katarsių mane ištiko, kai ilgametis mano laidų dalyvis Andrius Navickas įlipo per langą į Švietimo ir mokslo ministeriją. Po to, kai praėjusį pavasarį „Patriotus“ už tokį elgesį „Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija“ neetiškais paskelbė tris kartus, toks mokytojų poelgis aidint katutėms net iš Seimo man irgi buvo kaip medalis.

„Patriotų“ nelieka ne mano sprendimu ir dėl priežasčių, kurių nei aš, nei jūs nežinom, o spekuliuoti atsisakau. Kažkokios aukštesnės jėgos man nežinant pagalvojo, pagalvojo ir tiesiog nuėmė nuo kupros didoką nešulį. Aš tik džiaugiuosi, kad laida dingsta iš ekranų, kada mūsų komandos darbas buvo labiausiai matomas: netgi tais Ugniaus sukritikuotais reitingais matuojant, antradienio vakarais atsidurdavome tarp didžiųjų kanalų. Tačiau bet koks kinas turi pradžią ir turi pabaigą. „Patriotai“ kaip paukštis Feniksas: sudegė vardan gėrio. Taip juos ir prisiminkime, kai kitąmet jau visi būsim patriotai nebe pavadinimu, bet esme. Gerų jums artėjančių!

Komentarai   

+89 # jeronimas 2018-12-30 18:10
Gal but kaltas tas saves toks isaukstinimas?? mane vaikysteje moke tevai ir mokykla,jog paklausus kazko ,privalu isklausyti atsakyma??Vistik kazkokia etika ,kulturos dalele ,manau,privaloma ir zurnalistui??? Tiesa,buvau suzavetas Janutiene tuomet,kai i studija ilekusiam jakilaiciui,buvo pasiulyta atsisesti ir nuleisti dudas zemiau.man patiko ,kai svetimoj laidoj jakilaitis buvo priverstas jaustis ne seimininku ,bet sveciu.Vien uz tai pagarba Janutienei.O paziurejus i Jakilaiciio neapykantos israiskos lygi ant pataikunisko snukelio,argi tu janutiene,nesupratai,kad grupe jakilaiciu su visokiais siaurais ar didesniais,tai praleistu be kersto????is to reportazo geriausias vaizdas ,tai jakilaicio roza,ant kurios net akiniai sokinejo lambada.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+92 # Vijus 2018-12-30 18:30
Ne tas stiprus kuris muša,o stiprus tas kuris atlaiko
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+113 # Pilietė SS -A.Guogai 2018-12-30 19:06
Nenumaldomai artėja rinkimai. "Nutildyti Janutienę!" - iš visų kampų klykia Juknevičienės, Kubiloidai, lansbergrybauskinis "elitas", šnypščia Šakalienės ir Žiobienės, grūmoja VSDešnykai, o iš vidaus tyliai, bet klastingai savo senaisiais kanalais veikia Jakilaitis, dosniai remiamas "apsišvietusių" rėmėjų. Rinkimai, kaip visada, turi būti į vienus vartus, už vieną neklystančiųjų pasiūlytą kandidatą. Kitaip sakant, šventas Jonas valo kelią ateinančiam mesijui". Ach, taip - A.Paleckį su Ivanovu taip pat reikia palaikyti kol rinkimai pasibaigs, o tada bus matyti - kodėlgi nepatampius po teismus už runkelių pinigus? Vistiek nėra ką veikti!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+103 # Verdiktas 2018-12-30 19:10
"Patriotai" įvarė sistemai trydą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+122 # Išvada 2018-12-30 19:13
TV savinikas aukoja Rūtą ,gelbėdamas savo prignybtus pautus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+112 # nu va 2018-12-30 20:25
Va tau ir DEMOKRATIJA LT...ziauru...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+47 # pilycinikas 2018-12-30 21:12
Teip raiskia...s,ne ka isgelbejo jos laidos,bet aisku temos buvo aktualios
tik
is vienu pasijuokdavo,kitus isdurdavo
saule leidziasi
nieko -priglaus kita komjaunimo tiesa-juk Lietuvoj nera laisvos televizijos-nevaldomos is aikstes....
dauguma laidu iskastruotos-personazai paveresti juokdariais:Zebkinas ir bobute lenke ir kiti...
advokatas Ivoska isdurtas ir neapgintas visu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+53 # nuomonė 2018-12-30 22:18
jie dabar klysta ,kad jei uždraus patriotus-ŽMONĖS RAMIAI GYVENS,SUSITAIKYS SU "WALSTYBINEIS"WAGIMIS(WORY V ZAKONIE) NUSILEKS JIEMS ...VALDŽIAGYVIAI IR "MEDŽIOTOJAI ,NET NEŽINO ,KAD VISKAS PERSIKĖLĖ Į KITĄ ERDVĘ,NET TEN NUĖJO "BABYTĖS VIRŠ 70 METŲ) neseniai kalbėjau Kaune su viena moteriške iš nedidelio miestelio Lietuvoje,pasirodo viską žino iš interneto,o pribloškė mane,sako- LABAI FAINAS VENSKIENĖS SŪNUS KAROLIS.....o jie dar nežino,kad jeigu palietų jaunimą,pasimatytų intelektinė waldžiagyvių didžiulė ATSKIRTIS,INTELEKTE.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # zenonas priekuliškis 2018-12-31 05:51
Nukentėję nuo "teisinės" sistemos, antstolių suorganizavome Kaune piketėlį. R.Janutienės komanda filmavo, ėmė interviu. Į laidą manęs nekvietė, pakvietė mano skriaudėjo antstolio A.Selezniovo kolegę. Mano esminius kaltinimus antstoliui laidoje išbraukė, jo kolegė atliko advokatės vaidmenį, R.Janutienė, už mano skriaudėjo antstolio A.Selezniovo išgelbėjimą, jo kolegei vos neatsiklaupusi laidoje dėkojo už dalyvavimo laidoje. Antstolis A.Selezniovas priklauso nusikalstamai gaujai, viena iš gaujos narių Klp. apyl.t. teisėja-aferistė- paleistuvė V.Olcvikienė ir t.t. Interviu tokių nepadorių dalykų nebuvo. Kalbos eina apie dešimtis tūkstančių, Manau, kad R.Janutienė pasipinigavo, ko negali maži pinigai, gali dideli pinigai. Rūta, nusikalstamoje sistemoje, buvo išsigelbėjimo šiaudas, deja tapo akmeniu po kaklu. Man ji tapo nusikalstamo teisinio klano dalimi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Valentina Mazūrienė 2018-12-31 10:37
Zarasų vicemeras(buvus meru)konservatorius Arnoldas Abramavičius prisichvatizavo Auslo km bendro naudojimo kelio dalį),tiestą pagal projektą iš valdiško fondo,kaip vienintelį įvažiavimą į sodybas ir prie valstybinės reikšmės hidroįrenginio ant Nikajos upės.Tai,suprantama, NŽT peckelių knyksas arba neįkainojama dovana valdininko šeimai,nes.....Viso to istorija purvina,kreipiausi i Patriotus.Pradžioje buvusi žurnalistė Saulė pagyrė už drąsą,bet po susitikimo su "pateptaisiais"kaimynais-buvau jos aprėkta, apkaltinta ir kyšio siūlymu,ir melu,ir politine orientacija....Galiausiai Rūtos laidoj.buvau apkaltinta melage ir visko kaltininke.Kaip I.Krylovo pasakėčioj.Tai....ir pamąstymams nėra ribų.O Rūtos laidom tikėjau. Dėl NŽT neteisėtų veiksmų piketavom,rašė laikraščiai kol......sudegė vienos piketuotojos D.Tučienės gyvenamas namas LIEPOS 6-Valstybės dieną.Gal sutapimas?O man patarė saugotis.....tai pagyvensim-pamatysi..O laidos gaila.Su Naujais viltingesniais Metais. Rūta neprapuls.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Antanas 2018-12-31 13:44
Kas baugina "L.Rytą"? Jau ir taip tos laidos buvo su dideliu atsargumu, apsidraudimu rodoma, kad "Didysis ponas"neužpyktų. Man informacinės LRT laidos panašios į "Dviračio žynias" Man gėda žiūrėti laidas kai žurnalistai pasisodiną kažką kalbinti. Gaila žurnalistų. Laukėme ne tarybinių, bet dar nemaloniau klausyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # pilycinikas 2018-12-31 23:05
pritariu Valentinai-ir Janutienei po Saules neliks vietos beaustancio ryto televizijoj-bus laiko pagalvot,ka gero galejo padaryt...be pajuoku...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # nuomonė 2019-01-01 03:56
NĖRA TO BLOGO ,KAS NEIŠEITŲ Į GERĄ....sovietinė valdžia 28 metus...jos dėka gyvenome ,baisiame sovietmetyje......NORINT ,KAD VALSTYBĖ EITŪ Į PRIKĮ -VALDŽIOJE TURI ATEITI PATYS GABIAUSI...O TURĖJOM rASYTES,MADAM GRYBAUSKAITES,KUYBILIUS,AKLUS IR KURČIUS..Adamkų kuris visko bijojo -ir rūpinosi ,tik savo diudybe ir karjera....argi gali būti prezidentu,žmonės kurie neturi artoimūjų,ir biografija melaginga........JEI BŪTŲ NORĖJUSI MADAM,KAD VALSTYBĖ KLESTĖTŲ GYVENIME NEBŪTŲ PASKYRUSI" BESTUBURIŲ",IR NEGFDALIJUSI JIEMS ORDINŲ IR MEDALIŲ.....kaip gali n e v o g t i,kada už tai nieko nebūna.....todėl Lietuva ubagė,žmonės gyvena pusbadžiu.....o jaunimas masiškai išvažiuoja.......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # kukas 2019-01-01 19:36
Lenkiu savo zila galva pries sitos oters intelekta,iatverme ir zmogiskuma.Sekmes ir sveikatos,geru nauju kurybiniu ideju
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Valhall 2019-01-01 22:18
prostitute kaip reta,,,kazkada tikejau,-bet po Deimantes istorijos pasirode tikras jos veidas,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # siandiai 2019-01-01 23:04
reiks grizti i komsomolke...ir keist pavarde i komjaunuoliska be revoliucijos nebliks nei spaudos,o televizijos seniai nera...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # kukas 2019-01-02 04:40
Deimantes istorija juos nepuosia,man asmeniskai irgi buvo smugis,bet manau mes ne viska zimome...kokie motyvai tokios pozicijos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Seniai laikas 2019-01-02 18:01
labiausiai neobjektyvi LT zurnaliste. Net zurnaliste negalima vadinti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # cendzi zorius 2019-01-03 21:33
pritariu-dirbo tik uz zalius,bet ne zmogui,o reklamai
reklamos 20min.,patyciu 10min.-rezultatas 0
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti