Lietuvos gelbėtoju svarstančio tapti premjero S. Skvernelio psichinė būklė kelia abejonių, arba jis tiesiog vykdo užduotis

Peržiūros: 3742
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Lietuvos gelbėtoju svarstančio tapti premjero S. Skvernelio psichinė būklė kelia abejonių, arba jis tiesiog vykdo užduotis

 

 
Paskelbta: 2018-12-26 11:45 Autorius: ekspertai.euPremjeras Saulius Skvernelis tvirtina, kad didėjanti poliarizacija visuomenėje ir baimė, jog 2019 m. išrinktas dabartiniams valdantiesiems oponuojantis prezidentas gali nubraukti visą jo vadovaujamos Vyriausybės darbą, verčia rimtai svarstyti apie dalyvavimą šalies vadovo rinkimuose.

Apie tai skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo delfi.lt publikacijoje „Skvernelis: esu priverstas rimtai svarstyti apie dalyvavimą šalies vadovo rinkimuose“.

Informuojama, kad pagrindinė priežastis, verčianti galvoti apie prezidento rinkimus, yra jį bauginanti galimybė, jog aukščiausią šalies postą laimės žaliesiems valstiečiams oponuojantis politikas. S. Skvernelis prisipažino, kad jaučia didelį tiek visuomenės palaikymą, tiek politikų.

Ekspertai.eu primena, kad Vyriausybei vadovaujant S. Skverneliui dar rafinuočiau suklestėjo politinė korupcija, nestabdomai finansuojami įvairiausi pseudoantikorupciniai projektai, prikurta begalė pseudoantikorupcinių komisijų ir komjaunuoliškos dvasios darbo grupių.

Šių metų pabaigoje premjeras suspindo pateikęs Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktorės Dianos Vilytės kandidatūrą antrai 4 metų kadencijai teigdamas, kad šios moters „nuopelnai skaidrinant viešuosius pirkimus yra akivaizdūs, todėl šiuos darbus būtina aktyviai tęsti“.Kaip žinoma, prezidentė Dalia Grybauskaitė paskyrė šį patikimą didžiosios korupcijos sraigtą antrai kadencijai. Ekspertai.eu primena, kad per viešuosius pirkimus kasmet išleidžiama (dėmesio!) apie 4 milijardus eurų (14 milijardų litų) – t.y. apie 40 proc. viso valstybės biudžeto. D. Vilytė nepriekaištingai rūpinasi, kad valstybės pinigai būtų įsisavinami su kuo mažesniu triukšmu.

Šių metų gruodžio 19 d. surengtoje spaudos konferencijoje Seime, signataras Bronislavas Genzelis, kalbėdamas apie naikinamus kultūros objektus, viešai stebėjosi žaliųjų valstiečių premjero S. Skvernelio veikla.

„Mes virstame politine valstybe, kurios tikslas sunaikinti Lietuvos kultūrą. Aš dabar žiūriu į Skvernelį, aš pradedu abejoti. Aš matau dvi alternatyvas: arba su jo psichika netvarkoj, arba, visgi, kažkieno tai vykdo užduotis“, - apie prieš Lietuvą ir jos gyventojus nukreiptą S. Skvernelio vykdomą veiklą kalbėjo B. Genzelis.

Pasak B. Genzelio „normalus žmogus, kuris yra savo valstybės pilietis, negali taip elgtis“.

 Ekspertai.eu primena, kad labiausiai S. Skvernelis pagarsėjo 2012 m. būdamas generaliniu policijos komisaru, kai jo vadovaujami 240 pareigūnų, vykdydami prezidentės D. Grybauskaitės nurodymą, dalyvavo Deimantės Kedytės ėmimo iš namų operacijoje.

Kaip gerai žinoma, iki šios dienos nėra žinoma, kokia yra mergaitės sveikatos būklė ir jau beveik metus laiko neatsakyta į disidentės Nijolės Sadūnaitės klausimą-reikalavimą, išsakytą Seime minint Sausio 13-ąją – ar V. Kedytė yra gyva ir sveika, o jei mirusi ar nužudyta – nurodyti kapo vietą.

Kaip žinoma, S. Skvernelis tik pasakė, kad N. Sadūnaitė savo kalboje viską melavo.

Be kitų įdomybių, S. Skvernelis taip pat pasižymėjo didele kritika tų, kurie į valdžią pateko per žmonių lavonus.

Keli susiję:

Ramūnai Karbauski, ko Lietuvai reikia labiau – bibliotekos Naisiuose ar valstybinės reikšmės bibliotekų?   

Viešųjų pirkimų tarnybos vadovės Dianos Vilytės karjeros skrydis neatsitiktinis

Pedofilijos ir žudymų istorijos žinovai remia pečius: P. Gyliui tapus vidaus reikalų ministru jiems grėstų katastrofa  

Ministras S. Skvernelis: tai nebejuokinga arba reikia juoktis pro ašaras, jeigu taip iš principo apskritai gali būti šalyje   

S. Skvernelis sukritikavo tuos, kurie į valdžią pateko per žmonių lavonus   

LRT patvirtino: N. Sadūnaitės kalba Seime pataikė į skaudžiausią vietą pedomafijai
 
Gali būti, kad vidinys vėžys mūsų valstybę suės greičiau, negu V. Putinas spės paskelbti komandą „Fas“   

Palikite G. Kėvišą ramybėje ir įsidėmėkite šias pavardes: Saulius Urbanavičius ir Diana Vilytė

Komentarai   

+12 # Rinkėjasq 2018-12-26 21:03
Švarkelis nusišnekėjo, kad jį labai palaiko visuomenė, turbūt tik policijos veteranai ir Banel. Tauta jo padarytas nesąmones dar prisimena.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # BRAVERIS 2018-12-26 22:05
panasu,kad jau per velu,reikia priimant policininku dar patikrinti-dabar jis gali isakyti krasto apsaugos ministrui pulti...laikrasti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Atas 2018-12-26 23:59
Protingos mintys straipsnyje, į kurias tegalima atsakyti - o kokių gi veiksmų tegalima tikėtis iš mėnto?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Petras 2018-12-28 00:36
Cituoja Atas:
Protingos mintys straipsnyje, į kurias tegalima atsakyti - o kokių gi veiksmų tegalima tikėtis iš mėnto?
Vagių valstybėje mentai gina, vagis viešiuose pirkimuose, kur ir nueina valstybės biudžetas ir'' rezervai'' kol nesutvarkysite vagis valstybės LIETUVOS nebus.Laikas kilti tikriems" BOČIAMS" pensininkams, bet nesiūsti marijonetes sveikinti MAGNOLIJAS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # pilycinikas 2018-12-29 11:08
tai jeigu pagal 'bedarbes" policijos sistema vykdomi ivairus tt Skvernelio sukurti modeliai....bendrai tai-policija duoda darbo darbo inspekcijai,nes visi vagys ir bedarbiai yra samdomi kelti sumaisti Lietuvoje,kad valdzia galetu vogti milijardus,tad bomzai yra paperkami vogti is potencialiu(nes bomzu jie nepriima) darbdaviu viska-ir jei darbdavys bandys skustis del vagisciu-tada paimamas (surasomas policininko)pasiaiskinimas ,kad tas bomzas dirbo pas darbdavi ir jau tada darbo inspekcija bomzo rastu kaip pagrindiniu dokumentu(nors parasytu Pilipuko(polyciniko))-kabina nieko deta ir nukentejusi darbdavi,kuris daznai tokiam buna daves ir pinigu kruopoms(alui) is geros dusios-ir tada jis nuo siu policjos islaikomu stukaciu -gauna byla...kuria tokioj bomzu sistemoj gali ir pralaimet..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # pilycinikas 2018-12-29 22:50
vagystes yra reikalingos-ir policinikui,ir seniunui,ir seimunui,net visu prezidentu prezidentams
kuo zmogeliukas saziningas neramiau gyvena tuo bet kokiai parazitinei val;dziai ramiau ir ju erkems sociau....atsi[prasau vabaleliams aplink juos sociau,a dabar pastate automatus ir vagia automatai ant keliu,pakelese visur-nuo zmogelio saskaitos nusiraso patys...aciu skverneliui,kad jis sugeba atimti pinigus ir dienos metu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti