Sukėlusi pilietinį karą Ukrainoje, D.Grybauskaitė gavo šios šalies apdovanojimą "paramą žmonėms".

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.38 (8 Votes)

Šiandien pranešta, kad Daliai Grybauskaitei įteiktas Ukrainos apdovanojimas už nuolatinę paramą Ukrainos žmonėms. Primename, kad Dalios Grybauskaitės nemažas indėlis ir tame, kad Ukraina iki šiol kraujuoja žiauriame pilietiniame kare. Mat 2013 m. Vilniuje įvyko aukšiausiojo lygio susitikimas, kuriame ES šalių lyderiai su D.Grybayskaite priešakyje prievartavo pasirašyti tuometį Ukrainos prezidentą Jakukovičių asociacijos su ES sutartį. Tačiau Janukovičius tai padaryti atsisakė, nes Rusija, didžiausias Ukrainos prekybos partneris, tokiu atveju pagrasino  įvesti muitus Ukrainos prekėms. Žodžiu, Vilniaus "samitas" baigėsi katastrofa, nes iš karto po to Kijeve kilo masinės riaušės, kurios vėliau išsiliejo į kruviną pučą. Kadangi Janukovičius atsisakė leisti kariuomenei šaudyti į viską deginančius "protestuotojus", atsirado snaiperiai, kurie šaudė į abi puses - ir į protestuotojus, ir į miliciją. Ta profesionali provokacija pavyko - riaušės peraugo į ginkluotą konfliktą, ir galiausiai viskas baigėsi pilietiniu karu, kuriame Donbasą palaiko Rusija, o kitą pusę - rusams nervus bandantys pagadinti amerikiečiai. Kaip žinia, net Estijos URM pripažino, kad ginkluotą provokaciją įvykdė naujoji Ukrainos valdžia, kuriai pavyko jėga nuversti teisėtą Ukrainos prezidentą Janokovičių. Todėl galima sakyti, kad pilietinis karas Ukrainoje ir dešimtys tūkstančių žuvusių - tai ir mūsų Dalios darbo vaisius. Vietoj korumpuoto Janukovičiaus Ukrainoje į valdžią atėjo kruvini banditai. 

 

 

 Toliau pateikiame oficialų prezidentūros pranešimą:

Prezidentei – išskirtinis Ukrainos žmonių apdovanojimas

Penktadienis, gruodžio 7 d. (Kijevas). Lietuvos Respublikos Prezidentei Dalia Grybauskaitei Kijeve įteiktas išskirtinis pilietinės visuomenės apdovanojimas. Juo valstybės vadovė apdovanota už nuolatinę paramą Ukrainos žmonėms.

Atsiimdama apdovanojimą, Prezidentė pabrėžė, jog tai garbingas visų Lietuvos žmonių įvertinimas. Pasak šalies vadovės, puikiai suprantame, kad Ukraina kovoja ir už Lietuvos bei visos Europos saugumą, todėl padedame Ukrainai, esame didžiausi jos draugai ir rėmėjai, aktyviai giname šios šalies interesus Vakaruose.

Lietuva teikia ne tik valstybinę politinę, karinę, humanitarinę paramą. Mūsų šalies žmonių ir nevyriausybinių organizacijų iniciatyva yra surinkta ir nugabenta daugybė paramos medikamentais, medicinine įranga ir finansinėmis lėšomis. Jau keleri metai per Sausio 13-ąją vyksta Jono Ohmano paramos akcija „Mėlyna ir geltona“, kurios globėja yra Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Todėl šis apdovanojimas, pasak šalies vadovės, yra simbolinė ir labai graži ukrainiečių padėka už mūsų šalių draugystę, solidarumą ir paramą

Apdovanojimo iniciatorė – nevyriausybinė organizacija „Pergalės sparnai“. Organizacija teikia medicininę pagalbą fronte kariaujantiems šalies kariams ir jų vaikams bei humanitarinę pagalbą Rytų Ukrainos regionų gyventojams, padeda integruotis į visuomenę neįgaliais tapusiems sužeistiems kariams.

Šis apdovanojimas įsteigtas dar 2017 metais. Jo tikslas – pagerbti drąsias, iniciatyvias ir aktyvias moteris. Jis paprastai teikiamas moterims, kurios gina Ukrainos laisvę ir nepriklausomybę, vykdo socialinę ar humanitarinę veiklą.

Šiuo apdovanojimu yra apdovanota apie 500 asmenų ir organizacijų.

Peržiūros: 2343

Komentarai   

+19 # pilicinikas 2018-12-07 18:01
kai reik suprasti-griovys gylus-pradzia padaryta,kasa ekskavatoriais-tai cia didvyriu ar gyventoju isniekinimas-panasu,kad gyventoju...nusprestas likimas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # gal kam padės? 2018-12-07 18:03
Šiek tiek priešnuodžių masiniam vergų kvailinimui:

www.lzskelbimai.com/s/puikus-vaistai-smegenu-plovimo-212021
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # jeronimas 2018-12-07 21:18
Liudna ne tik zvelgiant i ta skausmu aplaistyta nuotrauka.Bet dar liudniau,kad virs 10 tukstanciu jaunu zmoniu gyvybiu pareikalaves karas suorganizuotas politiniu atplaisu, ir netgi tie organizatoriai dr apdovanojami.Ar tai ne issityciojimas is tu ,kurie suguldyti tam griovyje ? Juk tie jauni zones turejo seimas,tevus,artimuosius???? Ar toks apdovanojimas kara uzkurusiems nezeidzia ???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Atas 2018-12-07 23:34
Ir čia tikra šių laikų nuotrauka? Kažkodėl nesitiki, juk tokie baisumai vyko 1941 - 45 metais vokiečių konslageriuose, kai viešpatavo fašizmas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Antanas 2018-12-08 11:52
Politikų "vertų apdovanojimais" dialogas - nuotrauka, per žmonių lavonus taikiu Europai metu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # Mindaugas 2018-12-08 14:35
Kažkada skaitydavau šitą sudlaikrasti ir viską ką jie pezedavo imdavau už gryną pinigą. Tačiau tie laikai jau seniai praeityje. Išmokau atskirti pelus nuo grūdų. Ir tas pasakas apie pilietinį karą Ukrainoje galite sekti kokiems gluspetriams bet ne man
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-16 # Mindaugas 2018-12-08 14:37
Kalčiausiaa šitame konflikte yra Rusija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti