Raimondas Kuodis R. Karbauskiui: Nustokit kraupinę visuomenę kosmine suma pakėlus mokytojų vidutinę algą 150 €, per metus reiktų 50 mln.

Peržiūros: 2216
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (2 Votes)

Raimondas Kuodis R. Karbauskiui: Nustokit kraupinę visuomenę kosmine suma – pakėlus mokytojų vidutinę algą 150 €, per metus reiktų 50 mln.

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 6 d. 19:07

 

Raimondas Kuodis R. Karbauskiui: Nustokit kraupinę visuomenę kosmine suma – pakėlus mokytojų vidutinę algą 150 €, per metus reiktų 50 mln.

Na štai, premjeras, prispaustas streiko, pagaliau prakalbo apie darbo grupę viešojo sektoriaus adekvataus finansavimo planui kurt.

Būtent nuo to ir reikėjo pradėt, o mokesčių reformą pritaikyt!

Bet gi ne – piariškai pradėjo nuo improvizacijos „melejardas-melejonui“ smile

Šiose skaidrėse, kurias žalieji valstiečiai matė prieš rašydami savo programą, o ir ŠMM, parodyta kaip pasiekt efektyvumą+finansavimo efektyvumą.

P.S. Dar būtų gerai nustot kraupinti visuomenę su „kosmine suma 300 mln. € mokytojams“, p. Karbauski. Jei jų vidutinę algą pakeltume 150 €, tam per metus reiktų apie 50 mln. €.


Komentarai   

+5 # Pensininkė 2018-12-07 17:23
Patariu - tegul valdžios dykaduoniai su prezidente priešaky susimažina po 150 eu atlyginimus, taip išspręs Mokytojų problemą. Vergvapdžiai nenukentės, nes jie gauna po dešimt tūkstančių kas mėnesį, tik snausdami arba išvis neatvykdami į darbą...net į posėdžius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # jeronimas 2018-12-07 21:29
jeigu ministerijos apsikarpytu tu prielipu ,visokiausiu istaigeliu,uabu ir nepelno fabrikeliu kurie finansuojami ministeriju ir visu kitu saltiniu,o tokiu galbut apie pora tukstanciu vienetu,tai uztektu ir mokytojams ir medikams ir policininkams ir pensininkams moketi garbingas ismokas,kurios tikrai leistu visiems gaunantiems jaustis oriai ir garbingais valstybeje.Va visi tie zmones apipiltu valstybe nepamatuota meile,atliktu savo pareigas geriau nei imanoma.Ir svarbiausia tai butu seimininkai ir pagrindiniai valstybes puosetetojai ir gynejai nuo bet kokiu karu ir okupantu.Bet siuo atveju valdzios nieksai tiek apsiklijave akis doleriais,kad jie nesupranta ir nemato paciu pagrindiniu tiesu,netgi tai,kad ne bokseriai,ne patrankos ir ne amerikonai Lietuva apgintu karo atveju,bet tik tie pilieciai,kurie jaustusi valstybeje reikalingi ,kurie jaustu ,kad tai ju namai,ju tvirtove ir ju proteviu kapai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti