Nuo pedofilų nukentėjusios mažametės Deimantės Kedytės apklausos teisme protokolas

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

 

 

Nuo pedofilų nukentėjusios mažametės Deimantės Kedytės apklausos teisme protokolas

 

2008 m. gruodžio 30 d. mažametė nukentėjusioji Deimantė Kedytė Kauno miesto apylinkės teisme (teisėjas Bronislovas Liatukas) davė tokius parodymus (mergaitė kalbėjo su psichologe, dalyvaujant išvardintiems asmenims):

"aš mėgstu dėlioti puzlą, žaisti žaidimus...visko nepamenu, ką aš žiadžiau su tavimi (kalba su psichologe)...pamenu, kad kalbėjau apie Andrių, mamoms draugą... aš pas mamą žiūriu "multikus" ar važiuojami "akropolį"..aš kalbėjau su močiute, pasakiau, kad ją labai myliu; aš turiu pusbrolį Karolį, dar turiu pusseserę Orintą, Karolis ne visada man būna geras, man nebuvo geras ir A. Ūsas, nelabai noriu apie jį kalbėti, aš A.Ūsą žinau, tačiau nenoriu nieko paie jį sakyti, mačiau šį žmogų paveikslėlyje (mergaitė pritūpus rodo į įvairias žmogaus kūno vietas, ir sako :čia, "čia" man laižė, laižė jis man "sysalą, šikną", laižė man visur, nenori kalbėti, padėliokime puzlą, aš tikrai nenoriu kalbėti apie ši paveikslėlį su žmogiukais, nenoriu kalbėti apie Andrių..nenoriu dar susitikti su Andriumi..."

 

Protokolo apačioje VTAS atstovė Gražina Didžbalienė parašė : 'vaiko motina prieš pradedant apklausą buvo įėjusi į kambarį, bendravo su mergaite".

 

 

 

 

Peržiūros: 2103

Komentarai   

+12 # jeronimas 2018-11-30 15:55
O ar teismuose sis protokolas buvo pateiktas teiseju verdiktui??? Ar tyrejai paskaite nereikalingu??? Kaip vienuolika sim korteliu turejusio nuzudyto teisejo pokalbiu isklotiniu,kurios teismo nepasiekusios,tyrejui nutarus ,aiskinama jog buvo sunaikintos????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Laimute 2018-11-30 16:15
Aėgstu čiulpti Čiups Pačiulps raudinus, dėlioti savo mergaitę Sysui už pinigus ir nieko man už tai nebus. Dar jis man taip pat laižė šykną, poto aš sugalvojau užsidirbti teismuose, nes triušiukas nuvyto, o ūsalas paspringo baloje :-? todėl netekau globėjo-rėmėjo, kažkaip gi reikia gyventi, nes viskas yra prekė šiais laikais. Visą kitą ne jūsų reikalas, juk € yra visų svarbiausia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Ūsas globėjas 2018-11-30 16:09
ūsas buvo GLOBĖJAS rėmė Laimutės triušiuką, žaidė su menrgaite vonioje GAUDĖ ANČIUKUS, po to mergaitės atmintis BUVO IŠTRINTA. Lietuvos RESPUBLIKOS VARDU.
beee beee mūūū mūūū
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Išsiųst į JAV 2018-11-30 16:53
Tegul teisėja paskaito prieš priimdama sprendimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti