Rita Miliūtė, Indrė Makaraitytė, Monika Garbačiauskaitė-Budrienė - kur mačiau tas pavardes?

Peržiūros: 4389
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)

 

Raimondas Navickas

Rita Miliūtė, Indrė Makaraitytė, Monika Garbačiauskaitė-Budrienė - kur aš mačiau tas pavardes? Bjauru, kai nežmonišką vaikų grobimo įstatymą prastūmę sąmokslo dalyviai bando apsimesti "nepriklausomais žurnalistais"

 

Stebint tą veiksmą viešojoje erdvėje, kuomet Šakalienės kohorta perėjo į kontrpuolimą, dantimis ir nagais bandydami apginti nuo bent minimalių pakeitimų vaikų teisių apsaugos įstatymą, aiškiau supranti, kur galėjo nusėsti tie norvegiški milijonai, kuriuos kadaise žarstė skandalingoji Seimo narė.

 

Tik pažvelkite, kaip žiniasklaidos šulai bando nutylėti ar melagingai iškraipydami realybę nušviečia pilietinės visuomenės, sukilusios gelbėti Lietuvos šeimas nuo užnorvegintų chunveibinų aršumo, iniciatyvas bei akcijas.

 

Kaip kurpia "alternatyvius mitingus" iš penkių aktorių bei klounų, kaip šlykščiai pravardžiuoja kilnią Seimo narių iniciatyvą "vaiko mušimo leidimo įteisinimu". Kaip švelniai kalbina tautos nuskriaustą Seimo narę - savo bendražygę D.Šakalienę!

------------------

Ir tuomet visiems labai pravartu prisiminti tą FAKTĄ, kad tie vadinamieji nepriklausomi žurnalistai ar žiniasklaidininkai neperseniausiai buvo sučiupti už rankos, kaip neviešo suokalbio (~sąmokslo) su skandalingąją politike, siekiant bendromis jėgomis prastumti jos ideologinės agendos klausimą privalomo visai Lietuvai įstatymo pavidalu.

 

Seimo komisijoje ponia Šakalienė dėl to buvo išteisinta - girdi, tam ji ir buvo išrinkta, kad stumtu savo idėjas į įstatymus, todėl slaptų suokalbių su massmedijomis organizavimas negali būt jai inkriminuojamas.

 

Gerai, bet pažvelkime iš kitos - skaitytojų ir žiūrovų - pusės: ar Šakalienės ir vaikų grobimo bylose pilietinė visuomenė ir mes visi galime pasitikėti tokiais žurnalistais ir valdiškos televizijos redaktoriais, kurie, kaip žinome, savo laiku siekdami prastumti tą įstatymą slapta susitikinėjo su minėta politike nedarbinėje aplinkoje, gaudavo iš jos direktyvinius nurodymus - ką ir kaip šnekėti eteryje, ką kviesti, ko nekviesti į savo laidas?

 

JPRST, kaip matome - Šakalienė jiems net komunikacijos planus sukurpdavo ir vykdymui nuleisdavo.

 

Daiktus ir reiškinius dera vadinti tikraisiais vardais: tai NE žurnalistika ir NE žurnalistai. Tai kitaip vadinasi.

 

Politinio sąmokslo, kurio tikslas buvo prastumti leftistinės ideologijos antihumaniškas nuostatas į mūsų teisę, dalyviai ir bendrininkai, Šakalienės klapčiukai.

 

Todėl kas kartą, regėdami Indrės Makaraitytės straipsnį, Ritos Miliūtės laidą ar valdiškos televizijos vyr.redaktorės Monikos palaimintą nušvietimą, prisiminkite - kokiame kontekste matėte jų vardus ir pavardes.

 

Tai yra Šakalienės parėdymų adresatai. Pagal puppetmaster'io komandą žiopčiojančios lėlės ant šniūrelių - ir tiek.

Komentarai   

+36 # TURIU 2018-11-26 12:05
alergija sitoms personoms. As ju neklausau ir neziuriu... ;-) ;-) ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # zemaitis 2018-11-26 12:12
:zzz Nieko naujo... čia tik seniai žinomos tiesos, kuriuos anksčiau ar vėliau ... išlenda. Tik laiko klausimas ir tai suprantama bet "avinėlių " tautai su tokia ramybe visuomet tęsiasi ilgai , kadangi bijo anksčiau pareikalauti ...ATSAKOMYBĖS išrinktųjų už priimtus įstatymus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # LAIMA 2018-11-26 12:48
Už tai tų Lietuviškų TV nežiūriu ir negadinu sau nervų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jeronimas 2018-11-29 15:08
Klausimas,kodel Tautos genocida propaguojancios visuomenes svietimo istaigos,uz paciu mokesciu moketoju pinigus,vykdo ta Tautos genocida,ir Lietuvos naikinimo politika????Dar baisiau,kai tokias nieksybes programuoja ir vykdo seimo nariai??? Va vien auksciau paviesintas dokumentas,rodo ,kad seimo nare virsijo savo igaliojimus,ir neabejoju ne tik pazeide duota priesaika,bet ir Lietuvos Konstitucija.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti