Mes lengvą vaikų paėmimą šeimų

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Mes už lengvą vaikų paėmimą iš šeimų

 

 

Balys Tulevičius

 

 

Tėveliai - saugokitės! Šakalienės perėjo į kontrpuolimą

Šiandien prie Seimo įvyko daugiatūkstantinis mitingas, kuriame tėvai ir šiaip neabejingi tautos ateičiai žmonės protestavo prieš Šakalienės vaikų grobimo įstatymą.

Kurio nežmonišką veikimą dauguma lietuvių jau spėjo pamatyti Kaune, o kai kurie tėveliai net ir pajusti savo kailiu.Grupė Seimo narių puolė taisyti tai, ką patys pridirbo, be galvos nubalsuodami už savanaudžių lobistų apgaule prastumtą įstatymą, pateikdami to skandalingo įstatymo pataisas, bent dalinai gelbstinčias vaikų ir jų tėvų padėtį.

Ir ką Jūs manote?

Atsirado grupelė Šakalienės sąžinės draugių, kurios nepasidrovėjo atsirioglinti į mitingą ir kiaulės akutėmis žvelgdamos į tėvus, iš kurių be jokios rimtos priežasties buvo atimti vaikai, mosikuoti plakatais, palaikančiais antihumanišką biznį.

Įdomiausia tai, kad tarp organizatorių išvydome tuos pačius tariamai nukentėjusių nuo #meetoo moterėlių skaisčius veidelius.

Kurių interesus tuomet aršiai puolė atstovauti vienos garsios PR agentūros vadovas. Visiškai nesavanaudiškais pagrindais, aha. Tik iš meilės moterims ir pasibjaurėjimu seksualinėmis priekabėmis.

Žiū, štai ir vėl kyšo kažkieno plaukuotos ausys iš už pažangiojo bobinčiaus nugarų ir plačių gerklių.

Nesunku susivokti, kad visas tas metoo bei vaikų grobimas - vieno ir to paties leftistinio medžio, laistomo užjūrio finansinio veikėjo, apsėsto pasaulio pertvarkymo manijos, pinigėliais, vaisiai.

Na, nieko, tokie "antiprotesto" renginiai FB irgi turi pozityvią prasmę - sudaro galimybę suregistruoti jų dalyvius ir ateityje atsekti jų sąsajas bei tarpusavio ryšius. Kaip sakoma - informuotas, reiškia ginkluotas. Nes žinojimas yra jėga ir pagrindinis XXI a. ginklas.

Apsilankykite ten - https://www.facebook.com/events/214650742768381/ ir užsirašykite tuos 76 vardus. Pamatysite, kokiuose dar įdomiuose kontekstuose jie išlys ateityje.

#ŠakalienėsŠutvė
#JieNoriMūsųVaikų

Peržiūros: 3505

Komentarai   

+21 # šakalas & banditai 2018-11-25 21:47
Filmas apie šakalienės taktiką.
Jie galvoja, kad yra VISAGALIAI, tačiau eiliniai piliečiai dar juos ir pkrakeiks - tada jau nepadės nei teismas, nei prokuroras, nei mentas banditas su uniforma. Nei dar vienas banditas - antstolis.
https://www.youtube.com/watch?v=9CrI3al-s8U
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # jeronimas 2018-11-25 22:31
Jeigu moteriskes gali kalbeti apie vaiku atemima ir uz tai balsuoti,tai arba neturincios savo vaiku,arba turincios geras pajamas is vaiku bizniuko.Pasikartosiu,parasykyt kiek parduota Lietuvos vaiku nuo 1990 metu ie uz kokia suma.Esu tikras,net ir sios moteriskes nebereklamuosis su siuo plakatu.Nors apgailetinu ir sazine iskeitusiu visais laikais buvo.Tik aciu Dievui tokiu vienetai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Atas 2018-11-25 23:18
o mes už greitą ir lengvą įvažiavimą basliu į kaktą tokiems vaikų atiminėtojams iš šeimų
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # A.L. 2018-11-26 03:37
Kas liks iš Lietuvos, kai emigruos jaunos daugiavaikės šeimos???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Klausimas 2018-11-26 11:19
o siaube..ir ta Grigaliuniene ten...palauksim kai jos palikuonis palies...nu boba,,gerai kad futbolistas jos atsikrate ,nes geda tik daro manau,....kiek ziaurumo...siaubas.....savo vaikus turi..kaip nemasto..ka pagalvos ir ka isgyvens ju paciu vaikai?...kelios pries tukstancius..kaip paaiskinsit savo vaikams ir ar patikes?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Brudės 2018-11-26 11:56
. Jos pasmerktos visų piliečių neapykantai iki gyvenimo pabaigos, beje ta neapykanta neaplenks ir jų palikuonių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Klaipėda 2018-11-26 12:35
Na, kad jūs kvailos tai ir iš nuotraukos matosi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti