Nuo banditiškos teisėsaugos ir valdžios nukentėję piliečiai įsteigė Lietuvos visuomenės tarybą

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.39 (9 Votes)

Lietuvos Visuomenės Taryba

Pranešimas apie įsteigimą

2018 m. lapkričio 26 d., Vilnius

2018 m. lapkričio 24 d. Vilniuje įsteigta Lietuvos Visuomenės Taryba. 

Steigiamajame susirinkime dalyvavo steigėjai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Kėdainių, Radviliškio, Anykščių bei Prienų. Išrinkta 17 narių valdyba.

 

Lietuvos Visuomenės Taryba atsisakė vienasmenio vadovo ir išrinko kolektyvinį valdymo organą – valdybą. Steigėjų nuomone, kad Lietuvos valstybės ir Tautos klausimas yra ne vieno asmens klausimas. Nepakeičiamų asmenų nėra. Vieno ar kito asmens dirbtinis sureikšminimas ir iškėlimas buvo viena esminių 30 metų Lietuvos Atgimimo laikotarpio klaidų ir dirbtinio žmonių suskaldymo priežastis. Lietuvos Visuomenės Taryba steigiama telkti Lietuvos piliečius, kur jie begyventų, organizacijas, visuomenės ir valstybės problemoms spręsti. 

Lietuvos įstatymai asociacijos registravimui reikalauja išrinkti ir kolektyvinio valdymo organo vadovą. Lietuvos Visuomenės Tarybos pirmuoju valdybos pirmininku išrinktas Zigmas Vaišvila. 

Narystė Lietuvos Visuomenės Taryboje - tai ne tarnystė, o telkimasis bendriems tikslams pasiekti. Šis telkimasis būtinas, nes Lietuvos valdžia, pamiršusi, kad Nepriklausomybė buvo atkurta tik drauge su Tauta, ne tik atitrūko nuo piliečių ir juos ignoruoja, bet ir veidmainiškai iš jų tyčiojasi. Paskutinė riba peržengta, pradėjus beatodairiškai atiminėti vaikus ir grauti šeimas – mūsų Konstitucijos pagrindą, tuo pat metu skelbiant, kad Lietuva pasirašys JTO Migracijos paktą.

Atsakomybės Tautai išsižadėjusi atvirai korumpuota valdymo sistema įsigalėjo dėl mūsų visų pasyvumo. Jie mus valdo baime, Tautos skurdinimu ir net teisingumo vykdymo sistemą nukreipė prieš Tautą ir patį teisingumą. Dėl šios korumpuotos valdymo sistemos Lietuva atsidūrė ant išsivaikščiojimo ir valstybės praradimo slenksčio. Šią sistemą aptarnauja apmokama žiniasklaida, net LRT, kurios veiklą apmokame mes visi.

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos Konstitucija, teisingumo, protingumo ir sąžiningumo principais, niekam neleisime prievarta primesti mums svetimos valios. 

Telkiamės tam, kad įgyvendintume mūsų Konstitucijoje įtvirtintas teisines nuostatas, visų pirma:

- Tautos ir kiekvieno piliečio teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką ir jos pagrindus – šeimą, kalbą, teisingumą, mūsų tradicines vertybes;

- konstitucinę piliečių teisę riboti valdžios galias, o valdžią - tarnauti žmonėms.

Susitelkimas atsparai prieš valdžios savivalę – visos Lietuvos visuomenės reikalas. 

Turime įveikti ir save, ir baimę būti savimi.

 

Peržiūros: 2327

Komentarai   

+35 # Labai gerai 2018-11-25 16:49
Pagaliau ledai pajudėjo, nes banditai su uniformomis ir sutanomis seniai patvarkė Lietuvą, ją sunaikino ir atlikę didelę žalą iki šiol vaikšto laisvėje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Irena 2018-11-25 20:21
Sveikinu ir dziaugiuosi pagaliau susitelkus ir linkiu,kad Jusu rankos ir mintys bus palaikomos musu..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # šakalas & banditai 2018-11-25 21:53
https://www.youtube.com/watch?v=9CrI3al-s8U
Filmas parodantys šakalienės taktiką. Beveik 30 metų lietuviai ujami, metas atsibusti ir prakeitus valdžiažmogius nusiūsti ten, kur jie verti, kad nepasijustų visagaliais. Dabar jie jaučiasi PUIKIAI - jų rankose SEIMO norai, kuria pavadinti ĮSTATYMAIS, juos saugo LIETUVOS MENTAI, PROKURORAI, TEISMAI. Visa ta šutvė atlieka didelę žalą ir yra prakeikta
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # jeronimas 2018-11-25 22:37
Sveikinu visus sudalyvavusius ir isrinkta Taryba.Kiekvienam spaudziu desine,ir linkiu stiprybes.Tikiuosi ,kad visuomene prisides savo isgalemis prie Jusu garbingos pareigos.Prizadu prisideti ir as su seima asmeniskai.Te padeda JUms Auskciausiasis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Vida 2018-11-26 10:09
Nors kartą matau tauta bundančia iš letargo miego
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Nijolė 2018-11-26 11:57
Apgailėtina svajoklių kompanija. Tikitės 0,03 proc. rinkimuose? Sėkmės! Jūsų pinigai jums į balą. Tokį dvasios klajoklių susibūrimą vienoje nuotraukoje seniai bemačiau...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Apgailėtina Nijolė, 2018-11-26 17:17
turbūt kas nors iš giminaičių mentūroje dirba, ar vaikus grobia, arba mokesčių nemoki. Visiškai nepilietė, jei tenkina šiandieninė valstybės padėtis. Palaikau šią puikią iniciatyvą, su mielu noru paremčiau, jei tik kuom galėčiau. Didelės sėkmės jums, gera pradžia yra daug. Viskas prasideda nuo sniego gniūžties, ji gali tapti lavina.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # ASFFASF 2018-11-26 22:53
Aš mokau per valandą 87 dolerius, dirbančius namuose su 2 vaikais namuose. Aš niekada maniau, kad galėčiau tai padaryti, bet mano geriausias draugas uždirba daugiau nei 10k per mėnesį, todėl ji įtikino mane pabandyti. Su juo susijęs potencialas yra begalinis.

Štai ką aš darau..........>>>> WebJob33.Com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti