R. Paksas. Protu nesuvokiama matematika: kuo daugiau ES lėšų, tuo didesnis skurdas

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

R. Paksas. Protu nesuvokiama matematika: kuo daugiau ES lėšų, tuo didesnis skurdas

„Europos programos turi mažinti socialinę atskirtį, nedarbą, skatinti ekonomikos proveržį. Tačiau kaip žmonėms paaiškinti, kodėl kiekvieno finansavimo laikotarpio pabaigoje, po milijardinių investicijų į daugelį ūkio šakų, skurdo rizikos rodikliai Europos Sąjungoje tampa vis didesni?“ - kalbėdamas Europos Parlamento plenarinėje sesijoje klausė EP frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa“ vicepirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, diskusijose dėl daugiametės finansinės programos svarbūs yra ne tik skaičiai.

„Gerokai svarbiau yra pagrindiniai principai, dėl kurių privalome susitarti. Vienas jų – naudingas, racionalus ir efektyvus lėšų panaudojimas“, - sakė R. Paksas, daugiametėje programoje pasigesdamas būtent šių dalykų.

„Jeigu finansavimą Gynybos fondui, lyginant su ankstesniu laikotarpiu, numatoma labai daug padidinti, ar tai reiškia, kad Europos Sąjunga kuria ir finansuoja savo kariuomenę ir atsisako kolektyvinio saugumo organizacijos NATO?“ -  savo pasisakyme pabrėžė R. Paksas.

Politikas taip pat kategoriškai pasisakė prieš siūlomo naujo Teisingumo, teisių ir vertybių fondo steigimą. Iš jo beveik du milijardus eurų numatoma skirti globalistinių vertybių propagandai ir jų įtvirtinimui Europos valstybėse.

„Manau, kad tie du milijardai yra labiau reikalingi žemdirbiams ar Ignalinos atominės elektrinės uždarymo fondui“, - savo nuostatą Europos Parlamente išsakė frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa“ vicepirmininkas R. Paksas.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: ALDONA JANKAUSKIENĖ, UAB "ALMORO"
Peržiūros: 1087

Komentarai   

+15 # Atas 2018-11-14 22:36
Pone prtzidente R. Paksai, negi jūs nesuorantate, kad kaip gi nedidės skurdas, jeigu dar taip daug norinčių staigiai tapti milijonieriais!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # jeronimas 2018-11-15 11:21
Vat Paksas jau praregejo .Idomu ,o kiti Lietuvos ir ne tik pasiuntinukai i jevrosojuza,dar vis akli?? Kam tokie pasiuntinukai Lietuvai reikalingi,jeigu jie jevrosojuze rupinasi svetimom valstybem ir tautom,o savaja prisimena tik tuomet,kai eilini karta bando patekti prie Lietuvos valstybes ar jevrosojuzo lovio?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Albina 2018-11-17 15:32
Manau, kad būtent Paksas yra tas kuris dar gali kažką gero nuveikti Lietuvos labui. Tą faktą aiškiai patvirtina paniška baimė "nusipelniusių gyventi geriau", kad jis tik negrįžtų į politinę erdvę, - dėl ko ir tęsiasi jau 13 metų tas politinis cirkas su jo neleidimu į rinkimus -- o jei ims tauta ir, neduok Dieve, išrinks? Aš pvz esu sužavėta Valdo Anelausko idėja: “Per Lietuvos Prezidento rinkimus, net jeigu ir neleis Rolandui Paksui kandidatuot, tai aš vis tiek, kaip ir visada, tiesiog išbrauksiu visų kandidatų pavardes ir paprasčiausia didelėmis raidėmis užrašysiu „ROLANDAS PAKSAS". Visiems kolegoms, kuriuos aš pažįstu Amerikoje ar Lietuvoje, rekomenduosiu lygiai taip pat padaryti.” Taip darysiu ir aš ir kitiems, mąstantiems siūlau – tokiu būdu mes įrodysime ko verta LRT ir kitų medijų, bei perkamų reitingų agentūrų gaidinė propaganda.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti