Lietuvos politikos, teisininkų ir vaikų teisių gynėjų žiedas vieningai perspėja apie pavojų: tai jiems primena Garliavą

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.60 (5 Votes)

Lietuvos politikos, teisininkų ir vaikų teisių gynėjų žiedas vieningai perspėja apie pavojų: tai jiems primena Garliavą

 

 
Paskelbta: 2018-10-30 08:04 Autorius: ekspertai.euSpalio 28 d. svarbiausia politikos įvykių LRTDELFI laida „Savaitė“ griežtai sureagavo į politikus – Seimo narius Mindaugą Puidoką ir Naglį Puteikį – kurie parodė pernelyg didelį susidomėjimą įvykiais Kaune, kai iš vienos šeimos buvo atimti vaikai.

Reportaže, kuriame pasisakė garsūs teisininkai, politikai, vaikų teisių gynėjai, akcentuojama, kad „kai kurie politikai ir teisininkai šiuos įvykius lygina su Garliavos istorija“ (pedofilijos ir žudymų istorija).

Advokatas Gintaras Černiauskas politikus, kurie per smarkiai domėjosi vykusios dramos detalėmis, pavadino bailiais.

„Šiandiena mes grįžtame į tuos laikus, Garliavos laikus, tokią pačią bandom sukurt istoriją, ar mums to reikia?“, - klausė G. Černiauskas.

Pasak konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio visa tai „primena niūrius Lietuvos laikus, kai įvairios garliavos ir kiti dalykai buvo supriešinę visuomenę iki vos nepilietinio karo stovio“.

Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė taip pat neslėpė, kad tai kas vyksta dabar, jai primena Garliavą.

Lietuvos teisininkų draugijos pirmininkas Ignas Vėgėlė kvietė politikus susilaikyti nuo komentarų.

Net sovietinius karo nusikaltimus okupuotoje Lietuvoje šlovinusi buvusi Konstitucinio Teismo teisėja Tamara (Toma) Birmontienė pripažino, kad patys politikai, kurie kišosi į šią istoriją, pažeidė vaikų teises.

Žaliasis valstietis Robertas Šarknickas taip pat ragino netrukdyti kompetetingiems specialistams ginti vaikų teisių.

https://www.youtube.com/watch?v=BHHFBgRbyi8


Tačiau ne visi nori išgirsti ir suprasti kompetetingų specialistų ir politikų raginimus nesikišti į vaikų teisių gynėjų veiklą.

Spalio 30 d. 17 val. prie LR Seimo visuomenė organizuoja mitingą „STOP tarnybų smurtui prieš Vaiką ir Šeimą!“. Neabejojama, kad nepaisant perspėjimų ten vėl bandys pasisakyti ir kai kurie politikai.

P. S.

Gabrieliaus Landsbergio tėvelis Vytautas V. Landsbergis 2018 m. balandį Garliavoje, Klonio gatvėje budino tautą:P. P. S.

Gabrieliaus Landsbergio senelis Vytautas Landsbergis taip pat buvo vienas aktyviausių pedofilijos ir žudymų istorijos stebėtojų, aktyviai reiškė pilietinę poziciją gindamas teisingumą:


 

Keli susiję:

Advokatas Gintaras Černiauskas: „Aš neturėjau pasirinkimo. Aš, kaip žmogus, nebeturėjau pasirinkimo“   

T. Birmontienė nominuota Lietuvos kandidate į Tarptautinio baudžiamojo teismo teisėjus   

Specialistė po skandalų dėl atiminėjamų vaikų: einama teisinga linkme  

Kantrybės taurė jau pilna    

Signataras Rolandas Paulauskas: kur yra tie, kurie atimti negrįžtamai?

Peržiūros: 2612

Komentarai   

+28 # Lietuviai AVINAI 2018-10-30 10:09
Oficialiai paskelbta, kad lietuviai avinai, kurie nesugeba susitvarkyti nuo 1991 m. savo Lithujenijos, dar ir renka tokią pat valdžią. :-*
https://www.youtube.com/watch?v=nGY1F8roRS0
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Nu jo 2018-10-30 12:04
O žmonelė broilerio iš namų neišvarė, kad tas savo sapaliojimais griauna šeimos verslą - vaikų biznį?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+59 # zenonas priekuliškis 2018-10-30 12:19
Iš ties, Černiauskas ne bailys. Būtų anie laikai, pirmas pultų vykdyti, kad ir patį niekšingiausią akciją. Nepamirškim, kad jis advokatas. Taip elgtis negali nei policininkas. Jis privalo būti teisiamas, už smurto panaudojimą prieš mažametę. Dabar dar bandoma atsilyginti ir pasodinti į mero kėdę. Iš vis nesuvokiami dalykai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # zenonas priekuliškis 2018-10-30 12:29
Aiškiai matosi ir girdisi, kad šitas "ožys" toleruoja nusikalstamą veiklą, reiškia jis yra valstybinės "teisėsaugos" gaujos vadas. Šitaip iškraipyti akivaizdžius nenuginčijamus faktus, šiandien gali ir teisėjai, prokurorai, advokatai ... Tą demonstruoja seniausias Landsbergių klano atstovas. Galąskim broliai dalgius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # jeronimas 2018-10-30 12:33
Nuotraukoje "tikri" vaiku "gynejai".Vienas Garliavos mergaites nenese sukryziuotom kojom ,o filmuke tik jo antrininkas.Vienas kur vaiku stovykloje mergaitem triusikeliuose uodus gaudes.Apie kitus irgi nera ka gero pasakyti.Tiesiog uzgime ponai svetimiems vaikams "meile" teikti.Parasykyt kiek vaiku parduota Lietuvoje per nepriklausomybes laika?? Parasykyt kokias sumas moka uzsienieciai uz Lietuvos vaikus???Kodel tai paslaptis??? Ar todel,kad niekas nesirupina tu parduotu vaiku likimu???O ar kas tikrina tuos pirkrjus??? Ar gali garantuoti ,kad tie jau gyvenimo nuskriausti vaikuciai netampa mirtininkais -donorais??Ar kam nors rupi uzslaptintos ligonines,kur gydomi ypatingo statuso pasaulio pilieciai,kuriems persodinami organai su ypatingu slaptumu ir ypatinga apsauga???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # zenonas priekuliškis 2018-10-30 12:35
Išgirstų liucipieriaus Landsbergio liaupsinimus Čiurlionis, apsiverstų karste. Landsbergis, kas dieną keliais privalėtų apeiti apie bažnyčią. Vietoje apgailestavimo, savo agresiją demonstruoja toliau. Užtraukė gėdą visai giminei ir artimiesiems. O gal jos jie taip pat neturi?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Antanas iš Toronto 2018-10-30 16:40
Turbūt Landsbergis jau yra išprotėjęs, jei sako, kad Mergaitės cernius nenešė...O gali jis krečia "šposus"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # vladas lukosevicius 2018-10-30 17:24
O KODĖL TYLI KGB VALIUTINĖ KURVA GRYBAUSKAITĖ ?
O gi ji pabėgo į Kiniją , kad nusišalinti nuo šios problemos sprendimo .
Pastebėjote , kad šita kurva nepareiškė jokios nuomonės apie šį ivykį ......
Nes pati labai stipriai isivėlusi į nusikaltimus prieš kūdikius ir vaikus , ir jau žino kas jos laukia kartu su D. Valiu , Jakavoniene ir Žiobiene .....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Špyga Jums 2018-10-30 20:41
Adamkus ŠPYGA parodė tautai ir ką? Visi TYLI :-? Kas ką nori tą ir daro grobstomoje kolonijoje vardu Lietuva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Jėzus Marija 2018-10-30 23:35
Kas darosi.Bet tie seimūnai tai sveikintini vieni 2 is viso seimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Valhall 2018-11-03 17:35
Prakeikiu VISUS prisidejusius prie vaiku atiminejumu , siekiant naudos,,,prakeikiu VISUS pedofilus, ir visus prisidejusius prie vaiku zeminimo, kankinimo ir nuzudymo,,,Prakeikiu is visos savo dvasios ir sielos gelmiu, uz visas nekaltas asaras,,,,,dabar ir visados,,,,,,

siulau nebijjoti ir siusti savo prakeiksmus seimo nariams, teisejams ar kitoms isgamoms, mintancioms musu skausmu ir beviltiskumu,,,-siandiena TAI vienintele galimybe pasiekti sioki toki teisinguma,,sitoje kreivu veidrodziu karalysteje,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # DianaSherron 2018-11-27 15:27
Nuo to laiko, kai aš pradėjau savo verslą internete, aš uždirbu 25 dolerius kas 15 minučių. Tai skamba neįtikėtinai, bet jūs nepadengsite savęs, jei to nepadarysite. Sužinokite daugiau apie tai čia >> WebJob33.Com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti