Nori išsukti nuo kalėjimo "kikboksininką", užmušusį vaiką - samdyk advokatą Adomą Liutvinską

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (6 Votes)

Kazimieras Juraitis

Nori "išsukt" padugnę – samdyk A.Liutvinską. K.Juraitis ir A. Drižius. 2018 10 07

2017 m. vasarą Antakalnyje prie „Ekspres Market“ parduotuvės viduryje baltos dienos „kikboksininkas“ Danielius Gulinas kumščiais uždaužė moksleivį Karolį Kvietkų,, garsios Vilniaus advokatų kontoros „Cobalt“ advokato Žilvino Kvietkaus sūnų.

D.Gulinas facebooke pamatė nuotrauką, kuria dalinosi K.Kvietkaus bendraklasės iš vieno vakarėlio –jame moksleivis šalia tokios Monos Gedvilaitės. Su šia mergina prieš tai buvo susitikinėjęs jau minėtas D.Gulinas.

Pamatęs facebooke nuotrauką, kurioje K.Kvietkus kartu su M.Gedvilaite, „kikboksininkas“ (nuotr. teisme kartu su advokatu Liutvinsku) išsikvietė moksleivį „pasiaiškinti santykius“.

 

Vargšas vaikinas nuėjo į susitikimą norėdamas pasakyti, kad su minėta Monika Gedvilaite jo niekas nesieja – tiesiog atsitiktinai pateko į kadrą. Tačiau kikboksininkas neketino klausyti jokių pasiaiškinimų – šalia nusikaltimo vietos Sapiegos parke esanti parduotuvės  „Ekspress Market“ vaizdo kamera nufilmavo, kaip D.Gulinas pribėga prieš moksleivio, vienu smūgiu į galvą jį paguldo ant žemės, o vėliau smūgiuoja jau gulinčiam berniukui visą eilę smūgių.

(...) Žudiko D.Gulino advokatas Liutvinskas apskundė šį teismo nuosprendį – jis mano, kad už nužudymą skirta trejų metų kalėjimo lygtinai bausmė žudikui „per griežta“.

Teisėjas Berezovkis nurodė, kad žudikas trenkė vieną smūgį, tačiau net nebandė aiškintis nusikaltimo aplinkybių. Nors moksleivio artimieji surado tą minėtą vaizdo įrašą, ir pateikė policijai, kažkodėl tas įrodymas dingo iš bylos. 

A. Liutvinskas savo komentare žurnalistams paprašė nelįsti ten, kur jie nesupranta. "Buvo vienas smūgis, o kas ligoninėje atsitiko - ten ligoninės ir reikalai".

Daugiau apie tai:

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index...

Peržiūros: 1097

Komentarai   

+5 # romas 2018-10-12 13:27
Na tai bent "teisingi" teismai ir kokie "gabūs ir protingi" teisėjai Lietuvoje-nei pridėsi ,nei atimsi.O jau ką ir bekalbėti apie advokatą p.Liutvinską- kaip gali tokie tipeliai dirbti advokatūroje? Jo pasiklausius tai žudikiui Gulinui reikėtų skirti medalį už "pagarbą" artimąjam, na o pačiam Liutvinskui, tai jau tikrai mažiausia Nobelio taikos premiją.Klaiku,baisu,siaubinga...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Agentų duomenų bazė 2018-10-12 16:01
Nuo 2018 m. spalio 15 d. dabartinis slaptųjų agentų vaizdo duomenų bazės YouTube kanalo pavadinimas "jurijradovich" bus pakeistas į "FilmingOfAgents" ("Agentų filmavimas").
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # zenonas 2018-10-12 21:57
1. Galimai Gulinas yra valst. samdomas ar būsimas užverbuotas žudikas (šis atvejas išskirtinis). 2.Jeigu Gulinas dar nėra užverbuotas, tai po tokių teismų juo taps? Arba turėjo turėti maišą pinigų, nes už kiekvienus sumažintus įkalinimo metus, reikia mokėti solidžią sumą. Jeigu pinigų žudikas neturėjo, reiškia tinka 1 variantas. 3. Yra advokatų civ. ir baudžiamųjų bylų, kurie disponuoja visiškai slapta inf.Jų yra vienetai did. miestuose. Juos žino ir teisėjai. Kurie PRIVALO vykdyti jų nurodymus, nes jie gina užverbuotuosius, t.y. savus nusikaltėlius. Taip atsiranda labai glaudūs ryšiai, tarp teisėjų ir išskirtinių brangių advokatų, kuriems vėliau leidžiama nusikalstamai piktnaudžiauti tarnybine padėtimi. 4. Akivaizdžiai matosi klastotė, kur nueita, tebuvo vienas smūgis, pagal tokius "teisininkus" jeigu 1 smūgiu užmušė, tai ne žmogžudystė. Tokius teisininkus reikia sodinti pačius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti