Įkaitai

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (2 Votes)

Įkaitai

Taip jau išėjo ,kad valdžia,“netyčia“ paėmė tautą įkaitais ir ,jei nepabėgi iš tėvynės –turi kentėti čia labiau ,nei Sadūnaitė prie anos sąjungos kentėjo ir meldėsi.Dabar ji taip pat daro,nes nieks čia nepasikeitė.

Ir kiekvieną dieną tenka įsitikinti,kad valdžia labai pikta ant paprastų žmonių-juos tiesiog naikina be skrupulų.Kur gali pasikreipti-visur patyčios.Nei viena valdžios institucija nedirba.

Todėl nesąžiningas verslas gali elgtis,blogiau ,nei laukiniuose vakaruose...

Pagarba sąžiningiems.

Jau daug metų tenka kreiptis į  tarpininkų įmones,kurios atlieka įvairias paslaugas ir-beveik visos negerbia kliento net už gerus pinigus.Vienodai,ar tu   juos bandai moralizuoti,gėdinti-žino,kad niekas-niekad jų nesukontroliuos ir nenubaus-nors visa medžiaga yra internete,niekam neįdomu-ką jie išdarinėja su klientais.

Tokios įmonės,kaip Telia,Masxima,ESO,Sweddbank-nesvarbu jos ar privačios ar truputį valstybinės žmogų gali suėsti ...vienu ypu..Neatsilieka nuo jų ir tokios ,kurios tarpininkauja stambiam verslui,bet kartais atlieka paslaugas ir smulkiam-tai  Regittra,Gelnna,Hellmann ,kurios lyg ir nepažeisdamos įstatymo dirba,bet klientas turi praeiti pragarą nežinodamas ir jiems patikėjęs bet kokius reikalus.

Kai kurios įmonės įtakojamos stambesnio verslo tiesiog naikina mažesnius už save .Elgiasi be skrupulų.Ir kur pasikreipsi:

Į teismą,vartotrojų teisių apsaugos tarnybą-jos pagadins paskutinius norus ,kuo nors užsiimti,kad negyventi iš kokių nors pašalpų.Normalus advokataas bijo prasidėti su bet kokiais verslo „šamais,nekalbant apie banginius“.

Stanislovas Tomas  bando gyvendamas užsieniuose padėti mūsų šalies žmonėms,o kas čia padeda???

Ir taip būrys kandidatų į prezidentus bando laimę...,o nors kuris bandė paklausti kas dedasi Lietuvoje-smulkių verslininkų,amatininkų,kokių pensininkų vos galą su galu sudūriančių.Nenorintys dirbti,tokioj šaly ar emigruoti ,ar  Socremtini-turi laiko mina koridorius ir vis gauna ,ką nors,už ką sumoka eilinis dirbantysis.Bet ne oligarchas-surenkantis iš visų PVM duoklę.

Ir taip nei vienas kandidatas į prezidentus nepasakys-gerbkime Lietuvos pilietį,kuris duoda,o ne tik ima.Tas ,kuris duoda –pirmiausia yra žeminamas,trypiamas valdžios ir negana to dar ir įvairių sukčių,kuriuos sutinkas,kasdien,ir ne turguj,bet jų niekas nesuvaldo,nepaima už tos vietos...kur skauda.Jie gal  nežino kas tai yra/?Kai gauni atpildą už nuodėmes.

Lietuvių Tauta tiki į Dievą-buvo atvykęs popiežius,ir neduok Dieve,kad ji vėl išsirinks bedievį,nesąžiningą šalies vadovą,kuris  nenusileis iki kenčiančio žmogaus.Tas žmogus ir yra vienintelis Lietuvos išlikimo garantas ir ramstis,kurio niekam pasirodo,nebereikia,juk daugelis tiki į nugvelbtą eurą,pavogtą neuždirbtą eurą iš apvogtos tautos,bet  tautos,turinčios turtingą praeitį-ne dabartį.

JKM

Peržiūros: 403

Komentarai   

+1 # pataisa 2018-10-09 22:51
cia mes visi savanoriai ikaitai,nesinori palikt salies uz kuria gulde galvas tevai-bemoksliams komunistams esantiems valdzioje
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # tai 2018-10-12 00:39
Ikaitus kankina matymas ,kaip zusta Lietuva,be ginklu:dabar ju pagrindinis ginklas :palikti zmogu be vilties,kad bus kitaip...naikina geriau uz bet ka...tai LKPistu naujas ginklas ,menkystos neziuri i tai ,kad uz viska jiems reiks atsakyt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti