Įtariamas pedofilas Andrius Ūsas dirbo VSD kai „apsišvietė“, ir buvo nužudytas

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (9 Votes)

 

  

Įtariamas pedofilas Andrius Ūsas dirbo VSD – kai „apsišvietė“, ir buvo nužudytas

Aurimas Drižius

 

Tai, kad vienintelis pedofilijos bylos įtariamasis Andrius Ūsas turėjo „teisėsaugos“ stogą, ir bendradarbiavo su Valstybės saugumo departamentu (VSD), Čikagos teismui, kuris nagrinėja Neringos Venckienės ekstradicijos bylą, papasakojo buvęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Algimantas Matulevičius.

Todėl Andrio Ūso gyvenimo istorija – dar vienas baisus pavyzdys, kaip slaptosios tarnybos kišasi į politinius procesus. Kaip žinia, Viktoro Uspaskicho vadovaujama Darbo partija buvo laimėjusi Seime daugumą, tačiau greitai buvo suskaldyta – nuo jos atskilo Muntiano gauja, kurioje trynėsi ir saugumietis Andrius Ūsas.

V. Uspaskichas taip pat pareiškė, esą jam nepalankius parodymus davę Darbo partijos bylos veikėjai į partiją buvo infiltruoti jai pakenkti siekusių asmenų. Tarp tokių asmenų jis nurodė buvusį bendražygį Viktorą Muntianą bei verslininką, „Dujotekanos“ akcininką Rimandą Stonį. Nepalankius liudijimus davusius veikėjus V. Uspaskichas vadino „agentukais“.

Atskirai išskirtas velionis Andrius Ūsas – neseniai išteisintas velionis Kauno pedofilijos bylos kaltinamasis. V. Uspaskichas teigė įtariantis, kad A. Ūsas dirbo Valstybės saugumo departamentui ir buvo infiltruotas į Darbo partiją.

 

Buvs Seimo NSGK pirmininkas Algimantas Matulevičius Čikagos  teismui persiuntė tokį savo pareiškimą:

 

Daug žmonių prisimena šią  baisią istoriją kaip košmarą, kuris sukrėtė visą šalį. Pačioje šios istorijos pradžioje aš turėjau galimybę pasikalbėti su Andriumi Ūsu. Kelis kartus su juo kalbėjau.

Per šiuos pokalbius A.Ūsas pasakojo apie savo asmeninius ryšius su Lietuvos specialiosiomis tarnybomis  (panašiai tomis, kaip JAV veikianti CŽV – vertėjo pastaba) ir pareigūnais,  kurie nėra žinomi visuomenėje. A.Ūso pasakojimas apie šiuos įvykius buvo labai nelogiškas , nes jis dėstė šiuos įvykius kaip asmeninis Seimo pirmininko V.Muntiano padėjėjas, ir kad toks statusas neva jam leido lankytis Stankūnaitę ir jos dukterį jų namuose, neva atliekant Stankūnaitės skundo tyrimą

Būtent taip jis tapo mergaitės krikštatėviu. Pirmiausiai Ūsas parodė mums video, kuriame mergaitė pasakojo apie tai, kad buvo seksualiai išnaudojama, ir pateikė psichiatrų pažymas.

Ūsas tikėjosi mane palenkti į savo pusę ir jis galvojo, kad aš jį ginsiu nuo Venckienės persekiojimo.

Tačiau kai peržiūrėjau bylos įrašus, kuriuos jis man pateikė, tai man sukėlė priešingą reakciją.

Psichiatrai rašė, kad Deimantė Kedytė nelinkusi meluoti, ir kad jos pasakojimas apie pedofiliją yra logiškas, ji nepasiduoda pašalinių įtakai.

Ir priešingai - A.Ūso pasiaiškinimai buvo nelogiški ir painūs.

Pirmiausiai, Seimo narių padėjėjai netiria privačių žmonių skundų, ir neturi tam įgaliojimų.

Be to, lankytis pas ką nors, kas parašė skundą, namuose nėra priimtina.

Todėl aš supratau, kad A.Ūso vizitai pas Stankūnaitę buvo privataus pobūdžio, ir jis tik kvailai melavo, bandydamas juos pagrįsti Seimo nario padėjėjo pareigomis.

Aš taip pat daug kartų susitikau su Neringa Venckienę ir esu visiškai įsitikinęs, kad ji nebandė mergaitės ko nors išmokinti apie jos seksualinį išnaudojimą.

Aš esu įsitikinęs, kad mergaitė buvo seksualiai išnaudojama  ir šis faktas niekada nebuvo paneigtas kokiais nors racionaliais argumentais.

Faktai vis dar „kalba“, ir jie niekada nebuvo paneigti, kaip niekada nebuvo atliktas ir išsamus pedofilijos bylos tyrimas.

Ilgą laiką dirbau Seimo NSDK, ir vėliau tapau šio komiteto pirmininku.

Šiame komitete gaudavau įvairios informacijos  apie labai platų pedofilų tinklą Lietuvoje, kuris veikė Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse.

 

Laikas pripažinti VSD nusikalstama organizacija

 

 

 

 

Po 2010 m. Latvijos prezidentas su  šios šalies teisėsauga  atliko didelį pedofilų tinklo tyrimą, ir aptiko kai kuriuos aukštus pareigūnus, kurie priklausė šiam tinklui.

Tuo laiku Latvijos teisėsauga padarė kelis pareiškimus, kad Latvijos pedofilų tinklas turi ryšių Lietuvoje

Trumpai kalbant, pedofilų tinklas ryškus ir šioje taip vadinamojoje Garliavos pedofilų istorijoje.

Niekas nepaneigė šių ryšių, kaip niekas net nebandė jų rimtai ištirti.

Kaip tik priešingai  - vietinė teisėsauga su žiniasklaidos pagalba nuosekliai formavo visuomenės nuomonę, kad pedofilų skandalas yra išgalvotas.

Didelė šmeižto ir persekiojimo kampanija buvo pradėta prieš tuos, kurie prašė išsamaus ir objektyvaus tyrimo.

Deja, bet išsamus ir objektyvus tyrimas niekada šioje byloje nebuvo atliktas.

Aplaidus teisėsaugos institucijų darbo rezultatas – žmonių žūtys ir mirtys.

Po to, kai buvo rasta Stankūnaitės sesuo, o po to Kedžio ir Ūso kūnai, visuomenė galėjo įsitikinti, kaip teisėsauga  pateikia visuomenei melagingas versijas.

Buvo bandoma teisėjo Furmanavičiaus mirtį priskirti kitai bylai.

Lietuvos prokurorai kaltino vienas kitą neobjektyvumu.

Nė vienas nebandė aiškintis, kodėl teisėjas Furmanavičius turėjo 11 skirtingų mobiliojo ryšio numerių, ir kodėl visi šios bylos pokalbiai telefonu buvo ištrinti, ir kodėl buvo ignoruojami melo detektoriaus parodymai.

Kodėl Ūsui kaltinimus pateikė vienas prokuroras, tačiau bylą teismui perdavė kitas, kuris padarė visiškai priešingas išvadas?

Tačiau baisiausias dalykas tas, kad „karinė operacija“ buvo surengta prieš mažą mergaitę.

Tik taip galima pavadinti operaciją, kai 250 policininkų ir kariškių dalyvauja  pagrobdami mažą mergaitę iš Neringos Venckienės namų.

Dukterėčios globa Venckienei buvo paskirta teismo nutarimu, ir tik po to, kai ji prabilo, kad mergaitė buvo seksualiai išnaudojama, ta globa buvo iš jos atimta.

Tai sukėlė beveik dešimtmetį besitęsiantį „teisėsaugos“ persekiojimą visų, kurie išdrįso pasakyti savo nuomonę.

Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu, kad praėjus keliems metams po šios tragedijos atsiardo liudininkas (Mindaugas Žalimas – aut. Pastaba), kuris staiga ėmė viską pasakoti.  Kur jis buvo ir ką veikė tiek metų?  Be to, jis turi kriminalinę praeitį.

Be to, jis buvo policijos generalinio komisaro Skvernelio pavaduotojo Stončaičio giminaitis.

Žinoma, nekilo jokių abejonių dėl jo parodymų teisme, kurių užteko uždaryti į kalėjimą nekaltą žmogų Raimondą Ivanauską, kuris tariamai padėjo Drąsiui Kedžiui žudyti žmones.

Dalyvavau viename teismo posėdyje, susijusiame su Garliavos byla, ir buvau šokiruotas, kai prokuratūra apkaltino Neringos Venckienės tetą Audronę Skučienė „rengiant Lietuvoje pučą arba perversmą“.

Todėl ar mes galima kalbėti apie kokią nors teisėsaugą Lietuvoje?

Kedžio ir Ūso mirtys iki šiol nėra objektyviai ištirtos. Visuomenei pateikiamos jų mirties versijos kelia šypseną. Iš viso to jie prikėlė Venckienei net 12 baudžiamųjų bylų.

Aš sutinku su tais, kurie sako, kad Venckienei nereikėjo pasukti į politiką, nes tai ne jos duona. Jos pasukimas į politiką padarė ją labiausiai persekiojamu žmogumi Lietuvoje, ir ji persekiojama įvairiomis neteisėtomis priemonėmis.

Jokiu būdu negali Neringa Venckienė grįžti į Lietuvą.

Mūsų šalies teisinė sistema labai serga, nes joje dominuoja korumpuoti vyriausybės atstovai ir tie, kurių rankose pinigai.

Per 28 nepriklausomybės metus nebuvo nuteistas nė vienas aukštas teisėsaugos pareigūnas. Ar tai reiškia, kad teisėjai Lietuvoje nedaro nusikaltimų?

Venckienės persekiojimas turi būti gera pamoka tiems, kurie vis dar ją remia. Tai reikalinga ne tik Venckienei, kuri jau kuris laikas nutilusi, tačiau tai turi nutildyti žmones ir ateityje, kad jie nedrįstų garsiai kritikuoti valdžios.

Neringos Venckienės gražinimas į Lietuvą neįmanomas, nes Lietuva nesugebės pasirūpinti jos saugumu ir suteikti jai objektyvaus teismo.

Niekas Lietuvoje dabar nežino, kur yra Deimantė Kedytė, ar ji gyva?

Ir nuo ko tiek metų saugoma Stankūnaitė, jeigu Kedys jau seniai miręs?

 [Signature]   Algimantas Matulevičius

 

 

 

 

Peržiūros: 6155

Komentarai   

+126 # Asta 2018-08-09 14:46
ACIU jums gerb. Zmogau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+90 # jeronimas 2018-08-09 15:27
Teikia vilties ,kad Tevyne -Lietuva sugebes atsikovoti tikraja Laisve ir Nepriklausomyne.Todel,kad dar yra valstybes pilieciu,kurie neprarado savyje sazines ir garbes,kaip siuo atveju Algiantas Matulevicius.Smagu ,kai kiekviena diena randasi daugiau tu pilieciu,kurie negyvena ar nebegyvena Lietuvos banko valdytojo ,prezidentes paklonniko Vasiliausko teorijoje ,kur garsiai pasakyta"sazine ir garbe-ne sio pasaulio demencija"Vasiliauskai,ne visi gyvena taip brudnai ,kaip jums rodosi,kaip jus reklamuojat???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # juozas 2018-08-10 20:30
nekalbek nieku kas cia gali kovoti su tokiais banditais kurie palaikomi valdzios,juokas ima is tavo rasinelio,nieko nebus,nes jau per velu nusiramink ir toliau liaupsink,kad lithuanija yra nepriklausoma ir laisva,juokdariai jus sudegusio teatro ir dar didesni juokdariai kaip galvot,kad kazka dar galima iskovoti,todel buk vyras ir nersinek briedu,jau saukstai po pietu janki ileidai i savo zeme na tai skaityk kaput
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+74 # Juozas 2018-08-09 17:05
Isleto austa rytas Tiesa yra viena
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-76 # CiTaiBent 2018-08-09 17:47
Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu, kad praėjus keliems metams po šios tragedijos atsiardo liudininkas (Algimantas Matulevičius – ne aut. Pastaba), kuris staiga ėmė viską pasakoti. Kur jis buvo ir ką veikė tiek metų? Be to, kad jis neturi kriminalinės praeities, Buvs Seimo NSGK pirmininkas, aktyvus kovotojas už Teisybę, viską matė ir žinojo, turėjo savo rankose, ir šiaip simpatiškas vyriokas, nuolat besitrindamas aplink Drąsiąją teisėją iš to susijaudinimo pamiršo susirinkti irodymus, kad nereikėtu pasakų sekti ... Na kas gali paneigti, kad toks rimtai atrodantis pilietis ne eilinis patvorinis :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Munas Launis 2018-08-10 15:12
Buvę tokio lygio komunistai pasakų neseka, teisybę kalbėti pas juos užprogramuota pasamonėje, genetiniame lygyje :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+48 # nuomonė 2018-08-09 20:38
gaila,kad pusbadžiu gyvenantys lietuvos piliečiai tyuri išlaikyti tiek nedirbančių,o valstybė ir tolaiu tratinama ...kodėl KODĖL TYLIM,KAR GALI ŽMONĖS "DIRBTI ",KURIE NEI PIRŠTO NEPAJUDINA,KAD VALSTYBĖS TURTO" GAUJOS "/....ti juk vaikai ir jūsų gyvena,jums nesvarbu,....manau ateis laikas ir "nusikaltėliai" bus ivardinti...gal prezidentą išsirinksim,SU MORALE,BE KOMPROMATŲ,....kad skirs teisėsauhgą garbimngą darbščią dirbančia valstybei ir jos žmonių labui...AR NEJUOKINGA ,KAI TEISĖJAS "NEMATO" ,KAI SU PANELE STANKŪNAITER MERGAITE ISIRĖŽES TEMPIA IR ADVOKATAS...O JO TEISĖJAI NEMATO,NES WSIO ZAKONO-lietuvos valstybėje žmonės neturi balso-jie runkeliai,jie tvoriniai...nieko nėra baisiau,kai per 20 metų ubagas -poonu patapo.....kodėl LATVIAI IŠKART IŠTYRĖ PEDOFILIJOS BYLĄ.,O MUSIŠKIAI NIEKAIP NEGALI...NORS ALGĄ GAUNA,,...AR NEGĖDA IMTI PINIGUS,IŠ IUBAGĖS VALSTYBĖS??????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # juozas 2018-08-10 20:33
nesizemink,ka tu nori sugedinti situos urodus,na ir naivus jus ponai vergai ir baudziauniku palikuonys,na rasinekit,gal lengviau kaip paskaitai pasaka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # yellowstone 2018-08-11 10:26
Bet nuo kai kuriu komentaru pas čekistus labai smagiai sprogineja šiknos. :D :D :D :D
Del to pasidaro ne tik lengviau bet ir linksmiau :D :D :D :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # yellowstone 2018-08-11 10:32
В процессе анализа чекисстской мерзости я заметил очень интересную особенность. Чекисстская мразота очень тупая. Ей говоришь что тухлодырые чекисстские падлы обречены рожать ублюдков, и ебатся с вибратором. Чекисстский папик всё не ймётся и постоянно пытается кому нибудь подбросить эту мерзо-пакостную падаль.
Хотя из покон веков считалось что чекисты это такие падлы которых свет невидывал. Они готовы нахаляву работать лижь бы простым людям не дать возможности спокойно жить.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # yellowstone 2018-08-11 10:36
Если чекист не может подбросить мерзопакостную падаль мне, то он старается подбрасывать падаль тем кто меня окружает. Хотя какой в этом практический смысл непонятно.
Но как мы все хорошо знаем цель чекиста просто обосрать жызнь как можно большему количеству людей.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # yellowstone 2018-08-11 13:14
Vartokit psihotronine koldrite, ir pezdalai is isniekintos angos jau po 5 valandu bus tokie pat kaip pas anglu kalbos mokytoja Grybe.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # yellowstone 2018-08-11 15:11
Jeigu mergaites anga butu buve sutepta psihotropiniu geliu. Tai manau pedofilijos bylos net nebutu buve.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Banga 2018-08-11 19:18
Mamontovas,, Svaras, Kaušpėdas, Tapinas yra Grybauskaitės tamponai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Banga 2018-08-11 19:37
Dalia Grybauskaitė PRIKLAUSĖ nusikalstamai organizacijai TSKP? Kodel “priklause”, o ne PRIKLAUSO? Jus matete isstojimo is TSKP partijos pareiskima?As nemaciau.Jei kas mate D. Grybauskaites pareiskima del isstojimo is TSKP - pateikite. Paskaitysim, ivertinsim ir jeigu jis datuotas iki kovo 11d ar neuzilgo po jos - kaltinima tevynes isdavyste atsiimsiu. Del kolaboravimo - visi mes kolaboravome (apart disidentu ir nedidelio kiekio ignoravusiu kolaborantus ir ju privelegijas. Garbe tokiems zmonems). Taciau likti TSKP Lietuvos valstybes pilieciui PO KOVO 11 d. Akto - tai jau ne kolaboravimas. Tai valstybes isdavyste. Plius apsunkintas melo apie naryste toje partijoje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # jeronimas 2018-08-11 23:31
Nepriklausau jokiai partijai net dabar.Kodel nepriklausau? ogi todel,kad partiju nera.Jeigu partija neturi savo ideologijos,neturi savo principu,neturi sazines ir garbes,ir to nesiekia ,tai ko verti tokie apsimeteliai partiniai paslemekai???Nestojau i vienintele partija ir anos okupacijos metu.Nors buvau spaudziamas stipriai.Vien uz istojima siule beveik tris kart didesn atlyginima ir labai padoria darbo kede.Taip ,kad nevienas cia nerasynekit,kad nebuvo galima pasiekti mokslo nebunant partorge.O dabartinei ,valdzia uzvalde kolaborantai,netik priklause partgaujai,bet ir buvo atsidave stukaciai.Tuomet skusdami zmones pelne dykai gerus atlyginimus.Igyje tuomet patirties ,ta patirti pritaike dabar tik jau nebe skundziant ,bet akiplesiskai naikinant Lietuva.Dabar Putinas i siberija nebepriima tremtiniu is Lietuvos,tai sudare valdzios nieksai salygas kad saziningi ir mastantys zmones pasuktu i priesinga siberijos puse.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Dzakas 2018-08-11 23:44
Tamponai arba pampersai balsuoja uz uzsikonservavusius valdzioje komunistus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # nuomonė 2018-08-12 13:23
Gerai , kad žmonės rašo faktus į tą Ameriką, bet kam jie įdomūs? Ar vietoj tos prirašytos paklodės apie muntianus, uspaskichus ir kitus parazitus neefektyviau būtų nusiųsti didelę foto, kaip niekur nedirbusios , neturinčios gyvenamos vietos , pasamdytas i vienas iš brangiausių advokatų net stenėdamas nešė klykiančią mergaitę, o prokurorai atsisakė tyrimo, nes teigė, kad plikis vaiko n e n e š ė .Tegu teisėjai pamato į kokius melo nasrus jie ruošiasi atiduoti Venckienę . Kartais vaizdinė medžiaga yra tūkstantį kartų yra efektyvesnė nei rašliavos tomai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # vladas lukosevicius 2018-08-12 13:32
Kas nusprendė kad pedofilijos nebuvo ,,, Aukščiausiasis teismas , kuriam vadovavo Dapkaus ir Mockaus šliuxa pagal iškvietimą Greičius ?
Šitos Dapkaus šliuxos vadovaujamas Aukščiausis teismas klastojo ir V. Pociūno nužudymo bylą ir susidorojimą su
liūdininkais .
O dabar šita šliuxa Greičius ikištas į Konstitucinį teismą .....
KIEK TEN DAR YRA PANAŠIŲ ŠLIUXŲ ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # Patvorinis 2018-08-23 17:57
Labai nuvylė Matulevičius savo bailumu. Negi jis nenori apvalyti, išgydyti Lietuvą nuo teisėsaugos pūlinių. Juk sugrįžusia Venskienę pasitelkęs galėtų visą mūsų būrį pasikvietęs, kalnus nuversti. O dabar į krūmus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # vg 2018-08-30 00:03
greičiau Ūsas yra kokiame Brazilijos pajūrio miestuke nei kad miręs ! Vietoj jo palaidotas koks tai nelaimingas baltarusis... tai tik versija...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti