reportažą apie korupciją teismuose žurnalistas Kazimieras Juraitis grūdamas į "psichūškę"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.13 (4 Votes)

 

 

Už reportažą apie korupciją teismuose žurnalistas Kazimieras Juraitis grūdamas į "psichūškę"

Prokuroras Paulius Paukštys nusprendė, kad portalo ekspertai.eu žurnalistui Kazimierui Juraičiui būtina atlikti psichiatrijos ekspertizę.

Kaip žinia, prokuratūra persekioja K.Juraitį dėl to, kad šis dirbo savo darbą - parengė reportažą apie tai, kaip Apeliacinio teismo teisėjo Viktoto Kažio kreditorius Romas Balevičius buvo pasodintas į kalėjimą galimai dėl to, kad teisėjui nereikėtų mokėti už savo automobilio remontą.

V.Kažys teigia, kad pinigus už remontą sumokėjo, tačiau jokių įrodymų pateikti negali - teismas jo net neprašė pajamų deklaracijos, kurioje teisėjas privalėjo įrašyti ir išlaidas antikvariniam automobiliui Pobeda.

Vietoj to, prokuroras Paukštys nutarė įsitikinti, ar savo darbą dirbęs žurnalistas neserga psichikos liga:

 

 

 

 

 

 

Šiandien redakcija gavo Kazimiero Juraičio laišką:
 
 
Gerb. prokurore Pauliau Paukšty.
Remdamasis savo teise,, kurią reglamentuoja LR BPK 209 straipsnis ir kuria Jūs siūlote man  pasinaudoti š.m. rugpjūčio 01 d. laišku prašau į mano psichiatrinės ekspertizės klausimyną įtraukti tokius klausimus:
 
1.  Kokia logika savo viešuose veiksmuose vadovaujasi įtariamasis Kazimieras Juraitis?
2 Ar įtariamasis Kazimieras Juraitis supranta šias sąvokas:
- dora;
-tiesa;
-teisingumas;
- garbė.
- melas
-šmeižtas
--pareiga
3.Ar įtariamasis Kazimieras Juraitis supranta teismų ir teisėjų vaidmenį bei reikšmę demokratinėje visuomenėje ir ar jo elgesys viešojoje erdvėje, kalbant apie teisinė sistemą, yra adekvatus.
4.Ar įtariamasis Kazimieras Juraitis prokurorą Paulių Paukštį laiko parazitu ir nusikalstamos gaujos nariu vien todėl, kad jis atlieka savo pareigą ir skiria įtariamajam Kazimierui Juraičiui psichiatrinę ekspertizę.
 
pagarbiai,
Kazimieras Juraitis 

 

Kaip žinia, 2017 m. rugsėjo 7 d. ankstų rytą kažkas sudegino Veisiejų gyventojo Romo Balevičiaus automobilį, stovėjusį prie jo namų. Išvakarėse žmogus telefonu tarėsi su nepriklausomu žurnalistu Kazimieru Juraičiu dėl reportažo Daukanto aikštėje Vilniuje, kur vyksta protesto – bado akcija "Už teisingumą Lietuvoje".

 

Apie Romą Balevičių jau rašė „Laisvas laikraštis“– žmogus sutiko atrestauruoti Apeliacinio teismo teisėjo Viktoro Kažio antikvarinį automobilį „Volga“, tačiau vietoje suderėto atlyginimo iš teisėjo sulaukė tik grasinimų ir ištiesto vidurinio piršto.

 

Vietoj žadėtų teisėjo atlyginimo už automobilio restauraciją iki tol jokių problemų su įstatymais neturėjęs R.Balevičius sulaukė bent penkių baudžiamųjų bylų, kai pabandė išreikalauti pinigus iš teisėjo. Žmogus buvo nuteistas už tariamą svetimo turto (t.y.Kažio automobilio „Volga“ ) pasisavinimą – mat meistras buvo užblokavęs garažo duris ir neišleido klientų tol, kol jie nesusimokės. Įvyko susistumdymas, po kurio V.Kažys vis tiek išvažiavo nesusimokėjęs ir parašė policijai pareiškimą, kad neva meistras buvo jo remontuojamą automobilį pasisavinęs. V.Kažio kolegos teisėjai žmogų nuteisė. Jo bandymas skųstis į prokuratūrą baigėsi tuo, kad vieną naktį prie savo namų jį užpuolė grupė banditų, sudaužė kaip obuolį, ir perdavė „linkėjimus iš Vilniaus“.

 

Po to, kai teismas priteisė jam didelę baudą ir kompensaciją V.Kažio naudai, R.Balevičius atsisakė mokėti nė cento. Tada teismas pakeitė baudą į areštą ir žmogus beveik tris mėnesius buvo laikomas Lūkiškėsė. Rugsėjo 11 d. Kauno apygardos teisme turi būti nagrinėjama viena iš R.Balevičiaus baudžiamoji byla, kurioje turėtų būti pateikti įrodymai, kad ši byla yra suklastota pagal melagingus „nukentėjusiojo“ parodymus.

 

Tačiau šią naktį užsidegė prie namų Veisiejuose stovėjęs R.Balevičiaus automobilis „Opel“. „Buvo atvykę policijos ekspertai, automobilio langas išmuštas, kažkas įmesta pro langą, ir jis sudegintas, - pasakojo R.Balevičius, - po kalėjimo, kur miegojau, galima sakyti, „vilko miego“, namuose miegu kaip užmuštas, nieko negirdėjau, todėl mane pakėlė policininkai. Pradėtas tyrimas, kaip bus toliau, matysime.Aš manau, kad visi tie užpuolimai susiję su Kažio bylomis – jie matyt mato, kad viskas žlunga, sienomis lipa. Tačiau manau, kad tai tik pradžia, bus ir daugiau gąsdinimų. Daukanto aikštė. Proteso –bado akcija „Už teisingumą Lietuvoje“ 2017 09 08 Daugiau apie Romo Balevičiaus bylas galima paskaityti "Laisvame laikraštyje".

Peržiūros: 3310

Komentarai   

+15 # Banditai 2018-08-07 22:03
Ko norėti, kai Lietuvą valdo banditai :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # agi 2018-08-07 23:06
banditai ,tikrai bandiutai-ir dar alga jiems moka Polikarpa...,vaiksciotu nuogi basi su diplomu rankose tokie ir reiktu eiti jiems ta ekspertize praeiti,kaip gali jie taip elgtis su tauta-ju nieks nerinko(o reikia rinkti visuomenei) tik polikaroovna
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # bumeris 2018-08-07 23:45
kazkas baisaus,kai taip sumasto lygioje vietoje prokurorai..reikia jiems gero karo,tada atsibustu ir suprastu kokias nesamones dare,kai patiems uodegos sviltu,nerupetu tada taip su zurnalistu elgtis..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # jeronimas 2018-08-08 00:08
Manau ,kad toliau jau eiti Lietuvai nebera kur.Visiskai kaip sovietu laikais,pasakei ka galvoji ir iskart i durnyna.Toks buvo izoliacijos nuo visuomenes budas.Pasirodo ir dabar,laisva Lietuva okupave koloborantai,naudoja tuos pacius metodus.Vargse ta mano Lietuva-Tevyne.O dar kazkokie uzsimaskave "veikejai" kuria planus ,kaip cia sustabdyti ta pilieciu plaukiancia upe is Lietuvos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # juozas 2018-08-09 13:32
bibietu laikais,o ne sovietu,nei tu juos zinai nei tu gyvenai tada,geriau jabalnika uzdaryk,kas kur vis sovietai,kas kur vis rusai taigi jus patys sitie pacukai ir darot ko jus kaltinat kitus jei patys kalti ble nelaiko nervai nuo lithuanu,mato,kad pipiec ateina o jis apie sovietus,tais laikais tokio bardako nebuvo ir nepysk cia zmonem proto o tu tada dar tevo masnoje buvai zinove turi dabar "laisve "ir dziaukis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Atas 2018-08-08 00:13
Štai ką išdarinėja lietuviškos banditinės teisėsmaukos išgamos! Ir dar giriamasi ,,laisve", sovietiniais laikais tokios represijos būdavo vykdomos tik už veiklą pries tarybų valdžią, dabar taip daroma su kiekvienu, kuris pabando priešintis prieš tokius sukčius, vagis ir niekšus, kaip tas Kažys. Ką gi, laisvės ir lietuviškos demokratijos skonis...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Iš TORONTO 2018-08-08 02:20
viešpatie Dieve, kas darosi Lietuvoj? Kažkas siūlo grįžti į TOKIĄ Lietuvą!!!!??? NIEKADA.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # hm 2018-08-08 11:15
Tai čia demokratija, kad bėgdamas iš kariuomenės ir iššaudęs kareivius, po to kalėjęs pusantrų metų Černiachovske, dabar lyg niekur nieko vaikšto tarp mūsų ir vaidina žurnalistą? Gal prokuroras bando apsaugoti visuomenę, nesusimąstėte???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Atas 2018-08-09 00:06
sakyk konkrečiau - kas iššaudė tuos kareivius?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Edwin 2018-11-16 03:49
Hello. I see that you don't update your site too often. I know that
writing posts is time consuming and boring. But did you
know that there is a tool that allows you
to create new articles using existing content (from article directories or other blogs from your niche)?

And it does it very well. The new posts are unique and pass the copyscape
test. Search in google and try: miftolo's tools

My blog post: MargaretaJuicy: https://HollyBad.blogspot.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti