Gustas P. Santaros klinikose prievarta laikomas „Norberto“ pavarde

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Gustas P. Santaros klinikose prievarta laikomas „Norberto“ pavarde

Kristina Sulikienė

Kas sekate Eugenijaus Pukėno, prieš kurio sūnų smurtavo ir tebesmurtauja motina, buvusi „Olialia pupytė“ – reklaminis Lietuviškojo „Olialia“ (arabiškas Playbojus) ženklas, tai veikėjai, veikiantys šiamet teatre – tie patys: tai Remigijus Šimašius (Klonio epopėjos metu buvo teisingumo ministras, kuris specialiai tai bylai pakeitė vaiko ėmimo tvarką – kad gali paimti „ir kiti pareigūnai“, taigi, Kriminalinės policijos apsaugos skyriui buvo uždegta žalia šviesa.) Dar minimas „ėmimo“ metu garsusis psichiatras.

Data irgi parinkta – tai gegužės 17d.

Plano suderinimas – gegužės 15 d. ( Klonio epopėjoje laikinoji globa Venckienei buvo panaikinta gegužės 15 d. jai nežinant.)

Pukėno byloje išnyra netgi kovo 23 –ioji – pamenate: tai nevykusio „pirmojo Klonio ėmimo“ data.

Susidaro įspūdis, jog šitie visi žmonės tiki turintys kažkokią misiją: o ta misija yra daužyti vaikus iki pamėlynavimo.

Jeigu Garliavoje dar buvo nuomonių, jog smurtas prieš vaikus negalimas, tai priėmus Šakalienės reformą, jog negalimas smurtas, ir įsisavinus keletą naujų milijonų iš Švedijos ir Norvegijos, kliūčių šalinimas vykdymo procese dabar suvokiamas jau kaip kliūties – vaiko – pašalinimas.

Edita Žiobienė vėl kaifuoja ir sriūbauja – „vaikas grąžintas motinai“.

O vaikas kaip ir Klonio byloje – įslaptintas. Ir su motina iš viso negyvena. Nieko iš artimųjų – nemato. Nieko sau „grąžinimas“.

Gustas P. iš Santaros klinikos buvo išrašytas 2018 06 06, ir tą pačią dieną paguldytas Gusto N. vardu.

Santaros klinikos, taip išeina, klastoja dokumentus. 

Taip pat įregistravę neegzistuojančią tapatybę, jie už nieką neatsako, - vaiką privedinėja prie savižudybės.

Gustas P. po to paguldymo „Norberto“ pavarde ir parašė tuos klaikius laiškus, jog nemato kitos išeities, - tik nusižudyti. Gal prie jo kalbama, kad jis bus išpjaustytas organams?

Kodėl 9 metų berniukas apie tai rašo? 

Tuo metu Aurelijus Veryga užsiima kliedesiais, kliedi kažką, kaip valstybė spręs apie mūsų sveikatą, ir mūsų pasirinkimus, kur mums gydytis.

Pasirodo, gydytojų klanas gali parinkti mums net pavardę. 

O tuo pačiu metu Santaros klinikose vykdomi keli nusikaltimai – tame tarpe, ir dokumentų klastojimas, sukuriant neegzistuojantį asmenį, tokiu būdu pažeidžiant Gusto Pukėno teises į gydymą – nes jeigu jis gydomas netikra pavarde, tai gydytojai už savo klaidas iš viso ir neatsako. Nes tokio asmens kaip Gustas Norbertas tiesiog nėra. 

Visi, kas prisidedate prie nusikaltimo – liaukitės. Draudžiama kankinti asmenis, žiauriai su jais elgtis, laikyti juos per prievartą, ir dar netikrais dokumentais, vardais. Hipokrato priesaika draudžia tokius dalykus, visi kas daro šį nusikaltimą – laiko vaiką prievarta netikra pavarde – gali prarasti gydytojų licencijas. Laikymas vaiko, suklastojus jo tapatybę, yra asmens pagrobimas. 

Dėl LR BK 133 str.  (privedinėjamas prie savižudybės) kreiptasi į policiją.

Beje, garsioji vaikų gynėja Šakalienė tyli. Tyli ir Seimo savižudybių prevencijos komisija, kuri, paaiškėjo, tik apsimeta, jog jai rūpi psichinė Lietuvos gyventojų, ypač vaikų, sveikata.

 

Peržiūros: 2403

Komentarai   

-8 # kuku 2018-06-20 23:07
Pas Suslikiene kaip visada.... Isklausoma tik viena puse. Kur irodimai, kad jis - Gustas Norbertas? Is pievos?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Tulpe masiulinė 2018-06-21 10:39
Taip, teisėja Monid išklausė tik Ingridą Bartkutę, kokia ji gera motina, ir kaip ji nori auginti vaiką...ligoninėje. Beje, apie ligoninę nutartyje nė žodžio. Vaikas net neapklaustas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # jeronimas 2018-06-20 23:32
Kuku shka ,o tu isivaizduoji,kad butu geriau,jeigu apie si mazamecio pagrobima aplamai niekas nerasytu ,net ir Kristina?? Pagal nica esi moteriske.mankyla toks klausimas,kaip jus moteriskes,kurioms Dievas suteike stebukla gimdyti vaikus,esate tokios abejingos,kartais nieksingos vaiku atveju?? Jeigu pasitvirtins aprasytas atvejis ,tai cia gi net ne atvejis,bet valstybinio masto nusikaltimas ??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Tulpe masiulinė 2018-06-21 10:40
Vaiką bandyta ištransportuoti į Ameriką, pirma "apgydžius" ligoninėje. Tėvas sutikimo išvežti vaiką nedavė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # lietuve 2018-06-22 01:23
"...Kai į J.Raistenskio mobilųjį telefoną viena po kitos buvo atsiųstos kelios žinutės iš Seimo posėdžių salės su primygtiniais raginimais eiti balsuoti, H.Žukausko kabinete užrakintas J.Raistenskis ėmė nerimauti...."

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/pries-balsavima-del-biudzeto-liberalas-kabinete-laike-uzdares-partijos-kolega.d?id=664500
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # lietuve 2018-06-22 01:31
Raistenskis...., jau arčiau hidros galvos, bet ar Kristina išdrįs įvardinti pačią Hidrą? Taip Santarso klinikose klastojama, atliekami netesiėti bandymai su vaikais be tėvų žinios , tuos, kurie apie tai sužinojo ir nieko neįtardama papasakojo tet a tet kokiai nors pvz. farmacinės kompanijos žiurkei (nes tos šlykštynės VSD būna integruojamos į siaubingą Santarų nusikaltimą žinančio asmens aplinką, žiurkės gali būti ) - jie turi padidintą riziką tapti neveiksniais arba žūti nelaimingo atsitikimo metu, tas pats su vaikais - klano aukomis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Tulpe masiulinė 2018-06-22 10:42
Iš karto iįpučiat dramblį,esmė, kad vaikas pagrobtas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti