Buvo suplanuota suimti Neringą Venckienę dar Seime

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.56 (9 Votes)

Buvo suplanuota suimti Neringą Venckienę dar Seime

Leonas Merkevičius

Balandžio 9-ąją sukanka lygiai penkeri metai nuo Juodojo antradienio, kai 80-ties Seimo narių rankomis buvo suduotas smūgis visuomenės viltims gyventi valstybėje be melo. Nors Valstybės institucinėmis galiomis laisvai disponuojančiai gaujai savo planų (aiškėja, kad buvo suplanuota suimti Neringą Venckienę dar Seimo rūmuose) iki galo įgyvendinti nepavyko, parlamentarei balsavimo išvakarėse išvykus iš šalies, intensyvus spaudimas Seimo nariams davė vaisių: dauguma balsavo už susidorojimą su kolege.

 

Kad galėtų apsidrausti nuo atsakomybės už žinomo nusikaltimo slėpimą (… aš nieko nežinojau, nemačiau, negirdėjau...), Seimo nariai sutiko su prokurorės Ninos „argumentu“, kad "vėšinti infarmacija ape nipilnamiati absoliučai nigalima". Argumentui paremti prokurorė Nina dar pateikė citatą iš LAT nutarties (byloje, kuri su jokiais nepilnamečiais NESUSIJUSI, ir kurioje žurnalistas A.Drižius dargi buvo IŠTEISINTAS dėl ikiteisminio tyrimo medžiagos paviešinimo savo laikraštyje!).

 

Prokurorei Ninai pritarė ir Generalinis prokuroras D.Valys, TV laidoje, kartu su dar dviem prokurorais, tautai išaiškinęs žodžio „viešinti“ reikšmę, kartu pasišaipydamas iš vaizdo medžiagos reikalaujančių Seimo narių, esą jie patys priima įstatymus, o po to reikalauja prokurorų juos laužyti. Anot D.Valio, žodis „viešinti“ reiškia informacijos perdavimą bent vienam trečiajam asmeniui.

 

Dauguma parlamentarų rimtu veidu suvirškino prokurorų jiems patiektus išvežiojimus, kaip ir prokurorės Ninos aiškinimus, kad jei komisijos dėl N.Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimo nariai, turintys teisę dirbti su slapta informacija, susipažins su vaizdais iš Deimantės Kedytės eliminavimo operacijos, bus pažeisti vaiko interesai.

 

Tiesa, net ir iš Juodosios aštuoniasdešimtinės tarpo buvo balsų, atvirai siūliusių D.Valiui sugalvoti ne tokią juokingą dingstį neteikti medžiagos (R.Šimašius). O kai kurie jų teigė visuomet balsuoją už neliečiamybės panaikinimą (V.Gailius). Bet gal tuomet turėtų teikti įstatymą, panaikinantį teisinės neliečiamybės institutą apskritai?

 

Vaizdo įraše matome, kaip po pergalingo balsavimo Seimo koridoriais blaškosi A.Ūso palydovas Anapilin R. Šimašius su spalvinga bendrininkų kompanija. Verta žiūrėti:

 

 

Šiame filmuke užfiksuota, kaip po to, kai Seime įvyko balsavimas dėl teisinės neliečiamybės atėmimo iš Neringos Venckienės, Seimo koridoriuje Liberalų Sąjungos frakcijos nariai Dalia Kuodytė ir Remigijus Šimašius šiltai ir intymiai bendrauja su keletu nevienareikšmiškos reputacijos asmenų. Šimašius, pamatės kamerą pasprunka.

 

Kuodytė ir Šimašius šiame video itin šiltai bendrauja su Andriaus Ūso pusbroliu Vytautu Ūsu, jo sugyventine Kristina, ir Mariumi Kuprevičiumi. Pastarasis tam tikruose visuomenės sluoksniuose geriau žinomas Egzotinio Debilo pravarde, o budėję Garliavoje jį laiko provokatoriumi ir VSD kurmiu. Kuodytė nuoširdžiai dėkoja visai šiai kompanijai, o po to klausia Vytauto Ūso, ar jis gali jai skirti keletą minučių, po to su juo nueina prie lifto. 

 

Prieš šį švelnų bendravimą,vykstant Venckienės neliečiamybės atėmimo svarstymui, Kuprevičius, Ūsas ir jo Kristina Seimo balkone bandė plojimais imituoti neliečiamybės atėmimo palaikymą.

 

Visiems, sekantiems pedofilijos bylos istoriją yra žinomas Vytauto Ūso ir Mariaus Kuprevičiaus angažuotumas. Iš šio filmuko puikiai matyti, kad Dalia Kuodytė ir Remigijus Šimašius ne tik artimai bendrauja su Ūsu ir Kuprevičiumi, bet ir ne mažiau už juos angažuoti Venckienę sudoroti.

 

Kyla klausimas: kas sieja Kuodytę, Šimašių, Vytautą Ūsą ir Marių Kuprevičių? Ir kaip toks angažuotas ir nusistatęs prieš Venckienę asmuo kaip Kuodytė gali būti komisijos, sudarytos ištirti ar pagrįstas prokuratūros kreipimasis atimti iš Venckienės teisinę neliečiamybę, nariu?

Peržiūros: 3421

Komentarai   

+22 # Jei iš tikro 2018-04-08 22:38
norėta Neringą suimti seimo salėje,kodėl nerašote,iš kur gauta informacija?Nors aš 100% už Neringą,bet tokie parašymai,kaip"aiškėja",man labiai primena "viena bobutė sakė".O tai duoda iškrypėliams peno viską versti į atvirkščią pusę,įrodinėti,kad pedofilija išgalvota.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Atas 2018-04-08 23:50
Taip aiškiai parašyta ,,...buvo daromas intensyvus spaudimas seimo nariams...", bet kodėl neparašo - kas tą spaudimą vykdė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # boba be sutanos 2018-04-10 08:07
Tai iš kur Leonui žinoti? Ko jūs puolat
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # Taigi 2018-04-08 23:02
Kas sieja. Pagal logika galimai, - VSD klapciukai, lyberiu partija....Ir panasu, kad kitu partiju "pakistu po medziu" leidimas veikti, t.y. varyti buldozeri. Byla politizuota. Ispudis toks, kad svilo ne vienos partijos korupciniai padai. Ka dabar ir skaitome kasdien apie dezutes ir nuolankius vizitus pas tikruosius valstybes valdytojus. Eiline byla uzkabino dideli shuda politikos vamzdyne. Klanas apsijunge. Del valstybes nesugeba apsijungti, riejasi, o cia vat apsijunge! Matyt svilo padai. Tik klausimas kas daig zinojo ir grasino prakalbeti, kad apsijunge ir spruko po medziu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+61 # TEISINGUMO? 2018-04-08 23:50
Taip vadinamo TEISINGUMO MINISTRAS Šimašius. Tai vienas iš gaujos klapčiukas. Ir sugalvok tu man, kad jis susietas su TEISINGUMU :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Atas 2018-04-08 23:57
Tai kokį vaidmenį čia vaidina ta nečėsėlė Kuodytė, iškrypėlių eisenos aktyvistė? Kodėl šitai glušei užkliuvo N. Venckienė, kad taip aktyviai agitavo pries N.V.?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # 141 banditas gaujoje 2018-04-09 00:04
141 banditas patvarkantis Lietuvių teritoriją - SEIMAS. Avinų tauta renkanti SEIMĄ
https://www.youtube.com/watch?v=nGY1F8roRS0
Venckienė ten brovėsi į tą gaują. Gauja patvarko visus, kas netinka gaujai vienu ar kitu būdu. Visa tai nuo 1991 m. :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Ūsas 2018-04-09 00:14
Nepasidalinote prie lovio, ar ne? :o Nepamirškite, kad mergaitės atmintis ištrinta, o Venckienė ilgam bus paslėpta, kai tik bus LT. Bus jums 100 metis ir pasibaigs kediada ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # vladas lukosevicius 2018-04-09 04:21
Vaiku pedagogu apsimetantis VSD provokatorius M. KUPREVIČIUS turi būti teisiamas už tai , jog siūlė nepilnamečiams kuriuos buvo atsivedes namo parukyti žolytės , o pats tuo metu gėrė alu su draugeliais .
Turiu audio iraša su vaikų pasakojimu . Tai gal norėjo apsvaiginti vaikus narkotikais , o paskui su draugeliais pasinaudoti jais , o papraščiau sakant ,,,, iškrušti kaip Čekanavičius , metodas labai panašus ,,,,
Jis buvo namo atsivedes buvusius savo auklėtinius iš Veliučionių spec. mokyklos . Tegul mane brudas paduoda į teismą .
JIS IR YRA PSICHINIS LIGONIS ,,,, yra jo susirašinėjimas su būrėja , kuriame jis pats prisipažysta jog kišosi kaštonus į užpakalį , kad sektusi teisme . Gėrė musių nuovirą , kad patenkinti žmoną . Yra labia daug keistų dalykų jo susirašinįjimuose ir su kitais žmonėmis . O , kad jis VSD agentas tai jau seniai aišku .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # VSD 2018-04-09 05:45
Sako VSD dirbo ir Asta Kuznecovaitė. Dėl kaštonų - neaišku ar jinai kišosi į užpakalį, bet kitą daiktą tikrai 8) Kaip VSD taip dundukai :eek: Neblogas būdas, kad sektųsi :lol: kaštonas šyknoje. O pas teisėjus turbūt masiškai jie prifarširuoti, nes jiems teisme ypatingai sekasi. Ką Betingis būna įsikišęs, jei jam sekasi - tai prokuroras, tai advokatas ? Vis tiek, jei nebūsi įsikišęs, netapsi kalniniu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # 240 kaštonų žalių 2018-04-09 08:19
O jei sukišti 240 kaštonų žalių? Dar į užpakalį 8) Konio alėjoje jie ir buvo sukišti, kaip į užpakalį, todėl patyrė sėkmę ;-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Very stupid 2018-04-09 05:36
Nuo prezidento iki eilino valdininko bei "teisėsaugos" apipuvus ir apsivogus klaninė sistema. Kai šlyštu :-x
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Julius 2018-04-09 09:59
Dar a.a. Julius VESELKA pasakė, kaip ir kas veikia Lietuvoje. Deja niekas nekinta. Gerai, kad yra Laisvas Laikraštis, gali parašyti apie tai, kas vyksta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Tadas 2018-04-09 17:46
Va kaip kodytės ir šiūmašiai karjeras ,matyt, darė! Kas jiems padorumas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # kodas 2018-04-12 11:25
Kas vienija? manau dideli pinigai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti