D.Grybauskaitės kerštas bado akcijos dalyviams (pildoma)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.81 (8 Votes)

D.Grybauskaitės kerštas bado akcijos dalyviams 

Žmonėms, pranešusiems apie teisėjų nusikaltimus, keliamos baudžiamosios bylos

Aurimas Drižius

 

 

Šiaulių apygardos teismo pirmininko Kursevičiaus reikalavimu iškelta baudžiamoji byla už nepagarbą teismui bado akcijos prie prezidentūros organizatoriui Donatui Šulcui.

Be to, Aukščiausias teismas gražino apylinkės teismui iš naujo nagrinėti D.Šulco baudžiamąją bylą, kurioje jis buvo išteisintas, o Kauno apygardos teismas iš karto iškėlė bankroto bylą D.Šulco vadovaujamai Lietuvos Žmogaus teisių stebėtojų sąjungai.

Pats D.Šulcas mano, kad tokie trys veiksmai, sekę iš karto po to, kai policija išvaikė bado akciją, yra prezidentės kerštas už tai, kad viltį praradę žmonės įsikūrę purvinose palapinėse šalia blizgančių Grybauskaitės rūmų Daukanto aikštėje.

Tas pats D.Šulcas su Scholestika Katavičiene buvo gavę Vilniaus savivaldybės administracijos leidimą surengti bado akciją prie prezidentūros – žmonės, praradę bet kokią viltį, surengė bado akciją dėl teisėjų daromų nusikaltimų ir piktnaudžiavimo.

Kaip vieną iš tokio piktnaudžiavimo pavyzdžių D.Šulcas nurodė tą patį Šiaulių apygardos teismo pirmininką V.Kursevičių.  „Kreipėmės į prezidentę dėl trijų Šiaulių apygardos teismo teisėjų atleidimo iš darbo, - pasakojo Donatas Šulcas, - prieš tai rašėme skundus generalinei prokuratūrai skundus dėl minėto teismo teisėjų nusikaltimų – šmeižto, melagingų duomenų pateikimo. Kursevičius su kita Šiaulių apygardos teismo teisėja inicijavo man baudžiamąją bylą vien už tai, kad aš pasirašiau šiuos skundus, pagal BK 232 str. – nepagarba teismui“. 

 

Donato Šulco vadovaujamai Lietuvos Žmogaus teisių stebėtojų sąjungai Kauno apygardos teismas lapkričio  16 d. nusprendė kelti bankroto bylą. Ši sąjunga jau 17 metų gina žmones, kurie nesugeba patys atsiginti. Teismas neišsiuntė šio sprendimo D.Šulcui, todėl šis apie sprendimą sužinojo atsitiktinai. 

Už tai, kad organizavo bado akcija prie Grybauskaitės rūmų, D.Šulcas buvo policijos nubaustas administracinėmis baudomis net 11 kartų.

„Žinoma, kad tai prezidentės kerštas, nes žinoma, kad Portugalijos prezidentas negali atvykti į Daukanto aikštę, kai joje protestuoja žmonės, praradę viltį, - sakė Zigmas Vaišvila, - nors Lietuvos Aukščiausias teismas gražino apylinkės teismui dar kartą nagrinėti bylą, iškeltą D.Šulcui dėl nepagarbos teismui (jis tik surašė skundą, kuriame buvo išvardinti teisėjų nusikaltimai –aut. pastaba), nors šis straipsnis nuo 2016 m. balandžio 1 d. jau yra dekriminalizuotas“.

Dalia Grybauskaitė neseniai paskelbė pranešimą „„Lietuvos Prezidentė: Įstatymo viršenybė ir pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama teisinės valstybės dalis“, kurio esmė – „tie, kurie pamina visuotinai pripažintas žmogaus teises ir laisves, privalo žinoti, kad demokratiniame pasaulyje yra nepageidaujami“. 

Bado akcijos dalyviams – kerštas

Bado akcija prie prezidentūros buvo surengta, gavus Vilniaus savivaldybės administracijos leidimą. „Savivaldybės komisija, dalyvaujant ir mums, suderino laiką ir vietą, ir leido vykdyti neterminuotą bado akciją, - pasakojo D.Šulcas, - pagal šį leidimą nuo rugpjūčio 21 d. ir pradėjome akciją. Viskas buvo suderinta, pastatyta 11 palapinių, ir įstatyme aiškiai nurodyta, kokiais pagrindais policija gali nutraukti šią akciją – pvz., jeigu mes lakstome nuogi, ar kitaip pažeidžiame įstatymus. Jokių įstatymo pažeidimų mes nepadarėme, nors buvo surengta daug provokacijų (pvz., toks Tapinas surengė „ėdimo akciją“, o vidurnaktį atėję vyrukai bandė išprovokuoti muštynes). Tačiau rugsėjo 15 d. gavome naują savivaldybės įsakymą, tačiau jis nebuvo suderintas su mumis, kaip reikalauja susirinkimų įstatymas, tik Vilniaus savivaldybė vienašališkai nustatė, kad akcija vyksta nuo rugsėjo 14 d. iki 21 d., ir ji gali vykti tik nuo 8 iki 22 val. Gavę tokį įsakymą, iš karto šį įsakymą apskundžiau teismui. Nors tas savivaldybės įsakymas buvo apskųstas, tačiau tą pačią dieną atvyko policininkai, kurie man nurodė, kad vakare susirinkčiau palapines. Jiems pasakiau, kad administracinio sprendimo apskundimas teismui sustabdo jo galiojimą, kol teismas išnagrinėja bylą. Tačiau policijos tyrėjai tai nebuvo įdomu. Tą patį vakarą, vidurnaktį, atvykę policininkai surašė administracinio pažeidimo protokolą. Tai kartojosi kiekvieną dieną, kol už savaitės „Aro“ antiteroristinė grupė paryčiui mus sulaikė ir nuvežė į policiją“.

„Žinokite, ponia prezidente, kad teisingumas Lietuvoje vyksta naktimis, kad žmonės nieko nematytų, prieš tai blokavus mobilųjį ryšį, kad neduok Dieve, neatvažiuotų Kazimieras Juraitis ir nenufilmuotų“, - pasakojo Z. Vaišvila.

„Iš viso man surašyta 11 protokolą, paskirta 2600 eurų baudų, - pasakojo D.Šulcas, - be to, sužinojau, kad mano vadovaujamai sąjungai Sodra iškėlė bankroto bylą. Taip, buvome skolingi Sodrai, nes labai daug dirbome rengdami ieškinius. Tačiau niekas mums nepranešė, kad sąjunga, 17 metų gynusi žmones, yra bankrutuojanti. Man keista – jeigu Lietuvoje bankrutuoja žmogaus teisių organizacijos, kaip gali nebankrutuoti valstybė ir teisingumas apskritai? Konstitucija ir įstatymai nurodo, kad draudžiama trukdyti susirinkimus ar akcijas. Žodžiu, visi įstatymai pažeisti“.

 

2017-11-29 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos ir Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos pirmininko ir tęsiamos akcijos už teisingumą Lietuvoje organizatoriaus Donato Šulco spaudos konferencijos Seime „Lietuvos Prezidentė: Įstatymo viršenybė ir pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama teisinės valstybės dalis“ pranešimas spaudai

 

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, pasirašiusi Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisas, paskelbė: „Įstatymo viršenybė ir pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama teisinės valstybės dalis. Tie, kurie pamina visuotinai pripažintas žmogaus teises ir laisves, privalo žinoti, kad demokratiniame pasaulyje yra nepageidaujami“.

Sveikiname Respublikos Prezidentę dėl šių teisingų reikalavimų ir norime atkreipti jos dėmesį į tai, kad šių principų nesilaikoma Lietuvoje.

Neterminuotą protesto akciją „Už teisingumą Lietuvoje“ Daukanto aikštėje Vilniuje š.m. spalio 5 d. naktį nutraukė policija, vykdydama vienašališkai, t.y. pažeidžiant įstatymo nustatytą tvarką, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos pakeistas akcijos sąlygas. Akcijos organizatorius Donatas Šulcas ir dalyviai buvo sulaikyti ir išvežti. Netruko jie sulaukti ir keršto – dėl šios akcijos vykdymo D. Šulcas policijos pareigūnų administracinėmis baudomis baustas net 11 kartų, kiti dalyviai – mažiau kartų. Kažkodėl kita akcijos organizatorė Scholestika Katavičienė nenubausta. Nors tiek gerai.

D. Šulco vadovaujamai Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungai, ginančiai teismuose Lietuvos žmones, kurie patys tai negali daryti, 2017 m. lapkričio 16 d. nutartimi Kauno apygardos teismas tenkino Sodros Kauno skyriaus pareiškimą ir nutarė iškelti bankroto bylą. Ši teismo nutartis dar neįsiteisėjusi, nes apskųsta. Bene svarbiausia yra tai, kad labai skubėta - atsakovui Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungai nesuteikta galimybė pateikti teismui atsiliepimą ir įrodymus apie organizacijos būklę. Įstatymas leidžia tokią nutartį skųsti per 10 dienų, tačiau šioje byloje teismas nurodė, kad skųsti reikia per 7 dienas.

2017 m. lapkričio 14 d. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas grąžino pirmosios instancijos teismui nagrinėti iš naujo baudžiamąją bylą D. Šulcui dėl to, kad jis nukentėjusiųjų vardu surašė 2014 m. kovo 28 d. raštą Generaliniam prokurorui, kuriuo, anot Šiaulių apygardos teismo pirmininko Vytauto Kursevičiaus, įžeidė jį ir kitus pareigūnus pagal LR BK 290 str. (valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens įžeidimas). Beje, D. Šulcą pirmosios instancijos teismas (Panevėžio miesto apylinkės teismas) buvo išteisinęs, o LR BK 290 str. nuo 2016 m. balandžio 1 d. nebegalioja, ir įstatymas neleidžia teisti asmenį dėl dekriminalizuotos veikos, net jei ji ir būtų padaryta.

Šiaulių apygardos teismo pirmininkas V. Kursevičius neturėtų įsižeidinėti, verčiau reikliau vadovautų šiam teismui. Akcijos Daukanto aikštėje metu kreiptasi į Respublikos Prezidentę ir Generalinę prokuratūrą dėl to, kad 2015-12-16 Šiaulių apygardos teismo nuosprendį baudžiamojoje byloje Nr.1A-402-309/2015 pasirašė bylą nenagrinėjęs teisėjas V. Mylė. Teismo pirmininkas V. Kursevičius raštu Lietuvos Aukščiausiajam Teismui patvirtino, kad teisėjas V. Mylė netyčia ir per apsirikimą pasirašė šį nuosprendį, o šios bylos teisėjų kolegijos pirmininkas ir pranešėjas Z. Kavaliauskas nepastebėjo, kad nuosprendį ir 2015-11-05 teismo posėdžio, kuriame nagrinėta ši byla, protokolą pasirašė ir teisėjas V. Mylė.

„Šiaulių apygardos teismo pirmininkas V.Kursevičius Lietuvos Aukščiausiam teismui (LAT) parašė, kad teisėjas Mylė netyčia pasirašė svetimos bylos nuosprendį, o bylą nagrinėjusios kolegijos pirmininkas Zigmas Kavaliauskas taip pat nepastebėjo, kad nuosprendį pasirašė teisėjas, visai nesusijęs su byla, - stebėjosi Z.Vaišvila, - nors visi aiškina, kad ta veika buvo netyčinė, tačiau tas pats Kursevičius nurodė, kad Z.Kavaliauskas aptarinėjo būsimą nuosprendį su teisėju Myle. Kaip tai suprasti – netyčia pasirašė, netyčia aptarinėjo? Gerbiamas Kursevičiau, jūs žinote, kad teismo pirmininkas privalo tinkamai organizuoti teismo darbą, tačiau kaip tai pavadinti, kas vyksta?“. 

Generalinė prokuratūra 2017 m. rugsėjo 25 d. atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šių teisėjų piktnaudžiavimo (teisėjai tai esą padarė per neapdairumą ir netyčia), tačiau kreipėsi į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją dėl drausmės bylos teisėjams V. Mylei ir Z. Kavaliauskui iškėlimo. Kol kas neskelbta, kad komisija būtų nagrinėjusi šį klausimą.

Skundą dėl Generalinės prokuratūros atsisakymo pradėti ikiteisminį tyrimą ir dėl teismo pirmininko V. Kursevičiaus klausimo perdavimo Teisėjų etikos ir drausmės komisijai atmetė ir Vilniaus miesto apylinkės teismas. Šio teismo nutartis apskųsta. Tokių išvadų nei teismas, nei Generalinė prokuratūra nebūtų padarę, jei būtų pastebėję, kad Šiaulių apygardos teismo pirmininko V. Kursevičiaus rašte patvirtinta, kad teisėjų kolegijos pirmininkas ir pranešėjas Z. Kavaliauskas būsimą teismo nuosprendį derino su teisėju V. Myle, kuris nebuvo šios teisėjų kolegijos narys. Tad apie neapdairumą ir šių veikų padarymo „netyčią“ kalbėti neįmanoma. Pats Šiaulių apygardos teismo pirmininkas tai patvirtino raštu. Tad reikia tik noro tai pastebėti. Tačiau to noro nėra nei prokuratūroje, nei teisme.

Respublikos Prezidentė, gavusi šią medžiagą, dėl šio unikalaus „teisingumo“ vykdymo Šiaulių apygardos teisme ir visiško Lietuvos teismų diskreditavimo Kanclerio raštu mums pasiūlė patiems kreiptis į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją. Norime atkreipti Prezidentės D. Grybauskaitės dėmesį, kad šiame teisme tikrai negeri dalykai vyksta – Zigmas Vaišvila iš Šiaulių apygardos teismo gavo 2017-10-31 Vilniaus apygardos teismo nutartį civilinėje byloje Nr.2S-900-368/2017, kurią priėmė Šiaulių apygardos teismo teisėjas Egidijus Mockevičius. Ponia Respublikos Prezidente, tokiu tempu mes nespėsime rašyti prašymus Teisėjų etikos ir drausmės komisijai dėl drausmės bylų teisėjams kėlimo.

 

Prezidentei D. Grybauskaitei Z. Vaišvila buvo pateikęs prašymus ir dėl drausmės bylų inicijavimo Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjoms Ingai Staknienei, kuriai Z. Vaišvilos chirurginė operacija nėra priežastis nenagrinėti bylą, Vitai Valeckaitei, kuri „nepastebėjo“ 6 bylos dalyvių, nurodytų Z. Vaišvilos skunde, ir šio teismo pirmininkei Loretai Braždienei, kuri mano, kad Z. Vaišvila chirurginėmis operacijomis modeliuoja bylų eigą ir kuri nenori patikrinti, kokiu būdu teisėja V. Valeckaitė byloje pradangino 6 dalyvius.

Prezidentė pasiūlė Z. Vaišvilai pačiam kreiptis į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją. Matyt, pamiršusi tai, Respublikos Prezidentė š.m. lapkričio 27 d. pasirašė dekretą L. Braždienę skirti Vilniaus apygardos teismo pirmininke. Lapkričio 24 d. Teisėjų taryba Prezidentei tai daryti patarė vienbalsiai. Šį kartą į šias pareigas pretendavo bent dvi kandidatės. Prieš pusmetį į šias atsakingas pareigas pretendavo vienintelė L. Braždienė. O kur kiti teisėjai, kurie nemažiau kvalifikuoti ir verti užimti šias atsakingas pareigas? Negi kaip ir visa inteligentija susigūžusi ir be savo nuomonės? Būkite drąsūs ir gerbkite save.

Keipiamės į Lietuvos Prezidentę Dalią Grybauskaitę. Savo pavyzdžiu, ne tik žodiniais pareiškimais parodykite ir teisėjų visuomenei, kad „Įstatymo viršenybė ir pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama teisinės valstybės dalis, kad tie, kurie pamina visuotinai pripažintas žmogaus teises ir laisves, privalo žinoti, kad demokratiniame pasaulyje yra nepageidaujami“.

„Kiek kartų kreipėmės į prokuratūrą dėl teisėjų nusikaltimų, visą laiką gauname atsisakymus, - pasakojo D.Šulcas, - galiausiai viskas baigėsi tuo, kad mums patiems iškeltos bylos dėl to, kad rašėme skundus". 

 

 

 

 

 

 

 

Peržiūros: 6452

Komentarai   

+33 # nuomonė 2017-11-29 15:25
betjuk Teisėjai -PRISIEKIA KONSTITUCIJA,AR TAI NIEKO NEREIŠKIA????????KODĖL madam prezident -NEGALĖTŲ PASAMDYTI TEISINKŲ IŠ VAKARŲ EUROPOS,TŪKSTANTĮ KARTŲ BŪTŲ PIGIAU..........ir išviso tiek biurokratijos ubagė valstybė nepajėgi -IŠLAIKYTI.......o sąžiningi ir dori žmonės geroiau miega,jiems geriau sekasi.......o negarbingi-visą gyvenimą gyvena-baimėje.........
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Teisinė sistema 2017-11-29 20:22
Vienodai ta jiems Konstitucija - melas ir klastotės yra neatsiejama teisinės sistemos dalis. Grybauskaitė aplamai neskaito piliečių laiškus, tam pasamdytas Asmenų aptarnavimo būrys, todėl galite rašyti jai kiek tik norite. Parodykite nors vieną teisėją, kuris atsakė už savo neteisėtus veiksmus žmogaus atžvilgiu? Jie gi visi laisvi ir nepriklausomi pagal Konstituciją, tik kažkodėl atlyginimą pasiima už savo laisvę ir nepriklausomybę
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # R.S. 2017-11-30 15:16
Visiškai sutinku ir užjaučiu! Lietuvoje tų lazberginių ir jų
grybauskaitės kompanija, kai maras nusiaubė gerai funkcijonavusius
ūkinius ir finansinius subjektus! Tikiuosi, kad kada nors visa šita
kompanija bus įvertinta teisiškai su visomis pasekmėmis!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Vilius 2017-11-30 15:21
Kai prokuratūrai vadovauja pati Grybauskaitė, o jos mazginys buvo Valys,
tai normaliai sunaikino mokų Snoro banką, nuskriaudė tūkstančius
žmonių ir jokios atsakomybės??? Jau pirma diena po "nacionalizavimo"
Grybauskaitė pasakė: SNORAS - NELIETUVIŠKAS BANKAS. Rimti mūsų
carienės argumentai. O SWEDBANKAS, SEB - TAI LIETUVIŠKI BANKAI???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # aga 2017-11-30 10:27
parodik garbinga teiseja,nusilenksiu tau iki zemes
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # baikonuras 2017-11-29 18:12
tiesiog nera jokios demokratijos-yra tik partokratija-biurokratija ,kuri smaugia tauta- per jegos ir teisetvarkos strukturas
g e n o c i d a s
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # aga 2017-11-30 10:24
zmogau parodik bent viena valstybe kurioje buvo yra ar bus ta taip vadinama demokratija,atsakau,nei buvo ,nei yra ,nei bus,todel nustokit vartoja ta susikta zodi kuri numete mums kaip sunims kaula globalistai,kada pagaliau nors kiek galvoti pradesi,a lithuanai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # J.Radovičius 2017-12-01 16:43
Viskas yra dar prasčiau: žr. YouTube kanale "jurijradovich" vaizdo įrašą "Coup d'etat.Valstybės pervarsmas".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # A.S. 2017-11-29 18:59
"Tie, kurie pamina visuotinai pripažintas žmogaus teises ir laisves, privalo žinoti, kad demokratiniame pasaulyje yra nepageidaujami“. Čia apie „baltų" žmonių teises ir laisves eina kalba, ar apie tuos, iš kurių atvirai tyčiojamasi teismuose? Tie, kas ieško tiesos ir teisingumo ir tie, kas užstoja teisėsaugos spardomus bendrataučius - Lietuviškoje demokratijoje vietos nebėra? O tie, kurie Amerikai paliepus, Briuseliui panorėjus, vykdo lietuvių tautos genocidą - PAGEIDAUJAMI?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # visiems 2017-11-29 20:35
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Ceslovas 2017-11-29 22:20
Va cia jums Lansbergio chuntos: tegul si Dalia bus Lietuvos dalia. Balsuokit uz konservatnikus ir turesit "demokratija".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Jurijus Subotinas 2017-11-29 22:44
KA IR KAIP REIKIA DARYTI
VISU PIRMA MES, PAPRASTI LIETUVOS ZMONES - TURIME ISHSITIESTI, PASIJAUSTI ZMONEMIS IR PRADETI KALBETI TIESA - Uztenka banditus vadinti "partizanais",aferistus-"premjerais",lezbijetes - "prezidentais" o parazitus - "seimio nariais". TAI BUS MUSU PIRMAS ZINGSNIS LINK PADORAUS IR GARBINGO GYVENIMO. Antra - TURIME VERSTI KRIMINALINE PSEUDOKOMUNIAGU SAJUDINE GAUJA, KURI PARAZITUOJA MUSU, MUSU VAIKU IR ANUKU SASKAITA JAU 30 METU! SKELBTI PRIESLAIKINIUS RINKIMUS, PAIMTI VALDZIA I SAVO RANKAS, NUTEISTI TUOS, KURIE APVOGE LIETUVA, NUSTATYTI PRIORITETUS IR ZENGTI PIRMIN VARDAN MUSU TEVYNES - LIETUVOS. Jurijus SUBOTINAS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # zenonas lapinskas 2017-11-30 08:38
Aš Zenonas Lapinskas teigiu, kad Klaipėdos m. apylinkės teismo teisėja Violeta Olcvikienė (Jakštienė) yra aukšto lygio kekšė, aferistė ir nusikaltėlė, tos nusikaltėlės bendrininkas antstolis drg. A.Selezniovas. Prašau, už "šmeižtą" ir pažeminimą iškelti man baudžiamąją bylą. Atvyksiu kai tik paskambinsit tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Pagarba 2017-11-30 10:20
Pagarba Zenonui Lapinskui,stai ka reikia kelti i aukstus postus,o ne bailius ir prisiplakelius ir kas blogiausia dar ir mentus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # na va 2017-11-30 10:30
Tiesos praset,stai jums ir "tiesa",galvokit uz ka balsuoja idijotai lithuanai,galvokit
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # J.Radovičius 2017-12-01 16:48
O yra už ką balsuoti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Grybautojas 2017-11-30 18:03
Grybams kenkia ŠVIESA.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # jeronimas 2017-11-30 18:20
Nieko nera baisesnio ir tragiskesnio Tautai,kai prezidentas viena sneka ir naglai meluoja uzsienio klerkams,o visiskai kitaip elgesi su Tauta ir pilieciais.Graziausias momentas ,mano nuomone,ir isimintinas visa likusi gyvenima,bus tai,kad davus isakyma ginkluotam pulkuj paruostam kariauti su troristais,sie buvo kaip suneliai uzpliudyti vidury nakties ant bado akcijos mieganciu zmoniu.Neitiketina,kad taip su Tauta ir jos atstovais gali elgtis pirmas pagal ranga zmogus valstybeje.Deja,nkvedistu kursai ismokstami tvirtai ir visam gyvenimui.ir siuo atveju,Grybauskaitei liko tik paryciui su kavos puodeliu saujoj ,patikrinti badavusiuju vieta,ar viskas nusluota ir sunaikinta.ka nkvedisto-gaisrininko dukte ir padare.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-5 # J.Radovičius 2017-12-01 16:52
O ar Tautai bent akimirkai buvo toptel4jusi mintis, kad badautojus reikia užstoti? Kuo čia dėta Grybauskaitė? Visą laiką ne tuo adresu piktinatės.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # J.Radovičius 2017-12-02 10:50
YouTube pasitaiko vaizdo įrašų iš Afrikos. Krokodilas iššoka iš vandens, įsikando antilopės koją ir traukia ją paskandinti. Antilopė spurdo, o netoliese stovi dar penkiloka ar dvidešimt tokios pačios ir spokso karpydamos ausimis. Nors jeigu pultu visos kartu trypti krokodilo, tikrai būtų išgelbėjusios savo draugę. Tokių pavyzdžių iš gyvūnų pasaulio apstu, kai silpnesnieji tikrai turi priemonių apsiginti nuo grobuonių, tačiau tik karpo ausimis ir piktinasi, koks krokodilas negeras, kad nori ėsti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # To aga 2017-12-01 08:06
Neringa Venskienė.Nors ir kaip smarkiai buvo tikrinta jos,kaip teisėjos ,veikla,ieškota nors mažiausio kabliuko,kad ją pakabintų,nieko nerado.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Nedaug jai liko 2017-12-01 10:46
laiko kerštauti. Visas kerštas atsisuks prieš ją.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Zenonas Priekuliškis 2017-12-02 10:57
p.Jurijau, gaila, kad neturite asmeninio kiemo. Dalia turi, atsirašinėjo į žmonių skundus, atėjus pas ją į kiemą ir norėję žmonės pasikalbėti, buvo "nušluoti", tai kas jos kieme daro tvarką? Jeigu ji nežino, tai negali būti nei šio pastato, nei kiemo šeimininkė. Lai toliau klesti "teisėsauga" ir "teisėtvarka"? Neatėjo nei seimūnai, nei jos patarėjai. Padori prezidentė ne glostytų svetimų vaikų galvytes, o būtų atėjusi pasikalbėti ir su jų tėveliais, seneliais, tai jau nužmogėjimas. Paskaitykite Borisas Jelcinas "Išpažintis pasiūlyta tema". Borisas pats važiuodavo, kur tik rinkdavosi žmonės, o čia atvažiavusius pasiguosti, represinių pajėgų pagalba, naktį susėmė. Negi Jums tai nieko neprimena? Gal Jums taip pat trukdo tai suprasti Leningrade baigti mokslai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # J.Radovičius 2017-12-02 19:50
Šalis nėra privatus kiemas, ponas teisininke Zenonai, Daukanto a. nėra Grybauskaitės privati valda, kaip ir upė nėra krokodilo privati valda. Verkit, kad krokodilas pasisavino upę ir karpykit ausimis. Patys nemokat būti šeiminkais, nei draugų gelbėti. Svarbu tik į mane kuo greičiau spjauti. Jūs manęs iki šios dienos nepažinojot, pone Z., kad būtinai norit kokią nesąmonę apie mane parašyti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # omske 2017-12-02 11:12
taip:bunkeriu didybe-komunistams kaip peilis po kaklu,stukaciams taip pat
is kur islindo seksbigelis su prezidentes patareju buroku,kurie nori jos arkli ant postamento kelti,o pamirso ant kieno arklio Lietuva prazuvo\bekit visi icbigeliai kalno gelbeti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Zenonas Priekuliškis 2017-12-02 21:18
š nenoriu, kad be leidimo glostytų su savo galimai lesbijietiška ranka kitų galvytes. Jurijau Jūs esate gerbiamas žmogus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Zenonas Priekuliškis 2017-12-02 21:22
Nesuprantu, kodėl dingo teksto pradžia. Prezidentė privalo atsakyti kas iš "jos" kiemo susėmė taikius-badaujančius žmonės, Jeigu nežino, negali užimti prezidentės pareigų. Jeigu neatsakys, reiškia šiuos žmones "likvidavo" jos nurodymu. Tai jau stribinė valstybė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # J.Radovičius 2017-12-03 13:11
Nežinau, kaip kam, o man jau seniai nebereikia iš prezidentų jokių atsakymų, būtent nuo 2006 m. vasario, kai asmeniškai įsitikinau, koks visiškai niekingas menkysta ir negerbiantis terisės yra V.Adamkus. Iš Grybauskaitės tikrai tikėjausi, kad ji kuo greičiau priims badautojus, kad užmuilintų jiems akis tuščiais pažadais, kad jie išsiskirstytų, tačiau net ir to jai neprireikė. Tačiau visai nesipiktinu, kad jie taip elgiasi. Nes matau jų visiškai precizišką apskaičiavimą, kad ką jie bedarytų, lietuviai niekuomet masiškai neateis prie prezidentūros, prie savivaldybės, prie vyriausybės ginti išvaikytų badautojų, reikalauti jiems sąlygų badauti toliau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # J.Radovičius 2017-12-03 13:41
Žodžiais "jie taip elgiasi" turėjau galvoje visą valdžią .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # J.Radovičius 2017-12-03 13:37
Taip pat nematau reikalo klausti Grybauskaitės, kieno įsakymu badautojai buvo pašalinti iš aikštės. Nes paprastai tokie sprendimai priimami tariantis kolektyviai, pagal pareigybes dalyvaujant visų pirma prezidentės Nac. saugumo grupės vadovei Živilei Šatūnienei, VR ministrui Eimučiui Misiūnui, Gen. policijos komisarui Linui Pernavui, kitiems. Pastarasis įsako pavaldiniams vykdyti. Nes visi jie žino, kad dėlei tų badautojų niekas neateis prie jų rezidencijų reikalauti jų atsistatydinimo. Nes jie mato, kad jie lošia šachmatais, o prieš juos mėgina lošti šaškėmis ir dar nepatenkinti, kad nuolat pralošia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jeremiah 2018-05-23 19:28
I was more than happy to uncover this web site.
I need to to thank you for your time just for this fantastic read!!
I definitely loved every little bit of it and I have you bookmarked to check out new things on your web site.


Here is my web-site - huawei p20 kapak: http://www.extensions.bowthemes.com/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=1208886
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Sanora 2018-05-24 00:43
I like the valuable information you provide in your articles.
I will bookmark your weblog and check again here regularly.
I am quite sure I'll learn many new stuff right here!
Good luck for the next!

Also visit my web-site lg g7
kılıf: http://seolisting.cf/story.php?title=%EF%BB%BFlg-g7-thinq-kullanilabilirlik-oen-siparis-cikis-tarihi-tasiyicilar-ve-ek-olarak-4
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dora 2018-06-10 04:39
I've been browsing online more than 2 hours today, yet I never found any interesting article like yours.
It is pretty worth enough for me. In my view, if all web
owners and bloggers made good content as you did, the web will be much more useful than ever before.


my homepage: iphone x kılıfları: http://goodseo.tk/story.php?title=iphone8-iphone-x-tuerkiye-satis-fiyati-ne-kadar
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Gretchen 2019-08-12 13:29
My rebuttal is dismissed with a shake of his head. Admittedly, the case provided with the device is definitely fairly good and you may discover there
is not any purpose for an additional case.

My web page; telefon kılıfları: https://lydeencex7.doodlekit.com/blog/entry/5060111/15-best-blogs-to-follow-about-iphone-x-klf
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rory 2019-08-12 14:07
Novità su ! Cover protettiva Integrale Rigida, Design Fenicotteri Rosa su
sfondo Tropicale - Blu per Apple MacBook Air 13''
2017. accessoricellulari cover custodie supporti powerbank apple samsung huawei xiaomi oppo
nokia

Look into my web page :: custodia iphone se nera: http://bong88clup.com/forum/profile.php?id=73239
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kimberly 2019-08-12 14:13
Now, you may enjoy any people loaded space with
peacefulness. Increasingly folks at the moment are discovering the convenience of working from residence on-line.

However, it may not work with gadgets that are
already housed in a bulky case.

Also visit my blog post hepsiburada about blank: http://buckstake.group/index.php?action=profile;u=25155
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lidia 2019-08-13 01:35
De bumper zelf is echt ontzettend stevig! En als tweede
koos ik dit echt leren hoesje van MobiGear uit. Het eerste hoesje huawei p20 lite ontwerpen: https://www.scoop.it/u/disher-vernita-5 dat ik
uitkoos is deze toffe rose gouden bumper van MobiGear.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Leila 2019-08-13 03:34
Zou even wat hoesjes over die mooie schoenen doen..


my webpage; hoesje huawei p20 lite ontwerpen: http://www.hdhconsulting.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.last.fm%2Fuser%2Fclaruszpm4
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Sara 2019-08-13 08:52
Het enige wat jij nog hoeft te doen is een hoesje ontwerpen, wij doen de rest!
Het is daarnaast ook nog eens leuk om te doen.

Here is my web site; hoesjes iphone xr: http://bobsrandomdeals.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=group.so-ten.jp%2Fredirect.php%3Frurl%3Dhttps%3A%2F%2Fwww.teleplus.nl%2Fnl%2Fhoesjes%2Fsamsung-hoesjes.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lea 2019-08-14 02:08
The man, who was carrying what appeared to be a brown or
orange hooded jacket, darkish pants and white tennis shoes,
attacked the sufferer from behind with a wooden baseball bat, hanging him multiple occasions
in the pinnacle.

Here is my web site: iphone 6 kılıf
kapıda ödeme: http://bolv18.com/home.php?mod=space&uid=171036&do=profile&from=space
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jestine 2019-08-16 02:19
I assume the query would arise if whether crime is extra considerable in mission areas than different areas, reminiscent of different low-revenue areaS?


Here is my site - teleplus.com.tr adres: http://finnjkrl962.postbit.com/30-inspirational-quotes-about-samsung-k-l-f.html
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti