Mėnesį prie prezidentūros badavę žmonės mano pasiekę savo tikslų - įrodyti, kad visai šiai mafijinei "teisinei" sistemai vadovauja Dalia Grybauskaitė Polikarpovna

Peržiūros: 5648
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.90 (10 Votes)

Mėnesį prie prezidentūros badavę žmonės mano pasiekę savo tikslų - įrodyti, kad visai šiai mafijinei "teisinei" sistemai vadovauja Dalia Grybauskaitė Polikarpovna.

 

Zigmas Vaišvila : "Šį rytą apie 5 val. policija ("Aras") sulaikė protesto akcijos Daukanto aikštėje Vilniuje organizatorius ir dalyvius. po 8 val. paleido. Aikštė išvalyta. Tai padaryta nežiūrint į tai, kad suderinau laiką su Respublikos Prezidento kanceliarijos kancleriu Giedriu Krasausku, kad trečiadienį ryte mane priims su akcijos organizatoriumi Donatu Šulcu dėl protesto akcijos "Už teisingumą Lietuvoje". Tikėjomės aptarti, kaip turėtų prasidėti konstruktyvus darbas,kuriam prasidėjus akcija būtų nutraukta. Ponios Respublikos Prezidentės nervai silpnesni nei kanclerio Giedriaus Krasausko".

 

 

Nuotr. Kiaulių apsirijimo akcijos leidimo niekas netikrino. Netoliese apsiputodamas žvengė visuomeninis Šimašiaus patarėjas. Šimašius nerimsta: netgi kai prokuratūra lipa ant kulnų politinės korupcijos byloje, jis negali nusiraminti- jam būtinai reikia ką nors nušturmuoti. Tam tiko 5 Bado akcijos dalyviai, kurie jokių įstatymų nepažeidė. 

 

 

 

Nepalaužė Bado akcijos provokacijomis. Nepalaužė vidiniu skaldymu, ir nauju suklastotu “leidimu”, kuris apskųstas teismui.

 

 

 

 

Tai ėmėsi įprastų NKVD gaisrininko dukros tėtušio darbovietės NKVD metodų: susėmė visus jėga, nugriovė visas palapines, o tegul neva vėliau aiškinasi.

 

Akcijos organizatorius Donatas Šulcas nepasiduoda

 

Tvarka bus - visus, kurie iš Poikarpovnos prašys teisingumo, traiškysime "įstatymo vardu"

Dainius Petkus : NE !!! JŪS NENUGALĖJOTE- jūs atrišote MUMS rankas...

 

Ta pati metodika panaudota Garliavoje: pirma policininkai žiauriai smurtavo, vėliau liepė aiškintis žmonėms netgibaudžiamojoje byloje. Kuo viskas baigėsi,žinome: apylinkės teisme žmonės buvo išteisinti, nes joks įstatymas nedraudžia burtis privačioje valdoje be leidimo, ten statyti palapines, giedoti rytais himną. Tai nėralaikoma nei mitingu, nei susirinkimu,.

 

Tas pats su5 žmonių Bado akcija. Jeigu savivaldybė nežino, kaip išvaikyti akciją, ir priiminėja naujus sprendimus, kurie apskųsti, reikia skaityti Konstituciją, kurioje aiškiai parašyta:

 

DRAUDŽIAMA DRAUSTIS PILIEČIAMS RINKTIS BE GINKLO Į TAIKIUS SUSIBŪRIMUS.

 

Tokia nuostata yra net komunistinėje Mongolijoje.

 

Nereikia leidimo iš savivaldybės, kad pasakytum, jog šalyje neveikia įstatymai. Visi tą žino,ir tą rodo toks išvaikymas taikių piketuotojų jėga. Ir piketuotojai turėjo leidimą 2017 07 28 kuris netgi tos pačios savivaldybės sistemose parašytas kaip galiojantis.

Komentarai   

+50 # si 2017-09-25 09:50
data tures ieiti i gedinga istorijos dali,to visi tikejomes po grasinimu ir ankstesniu "demokratijos" protrukiu,siuos veiksmus liberalus LKPistai ir ju atplaisos derina su jegos strukturomis(galbut yra stogas Briuselyje ir Nato dezinformuota),o jos vykdo lygiai brutaliai,kaip MGB,mastanciu ir zmoniu ten nera
to reikejo tiketis ir tai ivyko -tik ar jie nutaike proga ,kaip Vokietija 1941m.birzelio 22d.4val ryto puole ir Lietuva,kitas okupantas isvadavo nuo...trecio,staiga ,tautaio miegant-ar tai bus uzfiksuota kokiu tai kameru...
is neprognozuojamu veikeju valdzioje -galime tiketis-bet nenoreciau tarnauti tokiai valdziai...net labai isgirtose strukturose,kurios skirtos visiskai kitiems tikslams -ne sumalti taikius pavienius asmenis
\geda...ir to tikejomis nuo isverstaskuriu ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # senelis 2017-09-25 10:25
tikiuosi ne visi du smtai aro kariiai dalyvavo suimant bado iskankintus zmones
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Ne į temą 2017-09-25 13:33
Čia šiaip, ne į temą, bet gal kas žinote ir galite pasakyti, kas toks buvo KGB agentas “Magnolija”, “Lisica” (lapė) arba “Beločka” (voveraitė)? Girdėjau kalbant, kad čia vienas ir tas pats asmuo?..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # kazkada 2017-09-25 10:25
dar buvo vizija,kad "dedule" gal persiverte i geraja lietuviska puse-ne jis nuejo su 5-ta kolona,kuri paruosta Lietuva isvalyti\
nuo lietuviu
alkanu-prasigerusiu ir visai prisitaikeliu gvardija-islaikomu uz PVM ir akcijzu rinkliavu-pasalpas apleido visa sali komunistinemis utelemis,o beto -rinkimai dar ir klastojami
taip ateina -tokia valdzia-kuri saudo i tauta
aparteidas-buvo toks zodis ,bet tinka ir genocidas ,kurio galutinis etapas vyksta dabar
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+53 # Zenonas Priekuliškis 2017-09-25 10:39
Manau, kad šis kancleris Krasauskas, informavo drg. Drybauskaitę, o iš jos gavo nurodymą bado akciją sunaikinti. Akivaizdžiausias "stalinizmas". Samoje lučšeje oborona - eto napadienije. Susidorojo su taikiais badautojais, lyg šiol nerandančiais Lietuvoje teisingumo. Prezidentė yra aiškiausia nusikaltėlė, nenori girdėti tikros teisybės ir pademonstravo teisinį nihilizmą bei represiją. Tai jau praradusi bet kokį žmogiškumą. Mano svetimiems vaikams glostydama galvytes išpirks savo nusikalstamą veiklą. Laikinas dalykas. Tauta jau bunda.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # J.Radovičius 2017-09-25 14:00
Visiškai pritariu, kad būtent Giedrius Krasauskas yra vykdytojas, taip pat Vidaus reikalų min. Eimutis Misiūnas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # gediminas 2017-09-25 22:46
taip zenonai ,tu teisus ir as turiu svariu argumentu kuomet deginsime knygas apie pirmuosius asmenis daukanto aiksteje
As sito nepamirsiu ir turiu irodymus kaip ir pareiga sau o ne nekrofilinei Lietuvos valstybei
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # jeronimas 2017-09-25 10:44
Sendien reiktu prie trispalves prisegti juoda kaspina ir visiems uzdegti zvakele.Nkavedistai like negali pamirsti duotos priesaikos.As tik stebiuos,kaip cia dar nesusaude guminem kulkom bado akcijos dalyviu.Juk jie labai pavojingi nkvedisto gaisrininko dukters politikai,nes praso valstybeje teisingumo,uz kuri atsakinga ir net priesaikoj dievagojosi.Pagarba badautojams ir teisingumo reikalaujantiems.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # babce is kaimo 2017-09-25 10:46
Jeronimo kaip visada taiklūs komentarai. Jie matėsi labai taikiai ir mandagiai šturmavo, jau pasimokę nuo Klonio,kur prakišo teismus, kur buvo nustatyta, kad žmonės nepadarė nusikaltimo- taikus piketas juk buvo. Piknikas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # taip 2017-09-25 10:58
stodami i komuinistine isperu sekta -jie turi sausitepti tautos krauju-po to jau tai buna iprasta-net Kubilius -tas stukacius ir tai -issigando tautos mokesciu i jo langus-ir pasikviete viska ka galejo-su kulkom,saskem-isivaizdavo,kad juos puola dar net 1991m.sausi to nebuvo-likusi LKP valdzia provokuoja tauta-kad galetu ja sunaikinti-pasitelkdama visas savo struklturass
koks durniu iskviete ara jau zinome-nuo to jam tik prakeikimas-del silpnaprociuvaldzioje kencia tauta
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # jeronimas 2017-09-25 12:08
Garliavoje dalyvavo iki dantu uzsimaskave 240 alibabos banditu.Sendien jau matosi sioks toks renesansas,jau nuo snukiu maskes nuimtos.ir kaip nekeista,pasirode ir policininkai mandagus ir kulturingi.Kai kurie policininkai ,man pasirode,kad jauciasi nelabai smagiai tuos badautojus pakuodami.Turetu suprasti,kad tie badautojai kovoja ir del ju ateities,kad nereiketu patiems policininkams basom piketuoti.Kas bebutu,bet bado akcijos garbingi LIetuvos pilieciai bus irasyti i Tautos istorija ir ilgam isliks doru zmoniu atmintyje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # Kukushka 2017-09-25 13:43
:lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # J.Radovičius 2017-09-25 14:16
Kai kurie komentatoriai nesupranta, kad jų čia nesibaigiantys išpuoliai prieš "KGB", "NKVD", "LKP" ir pan. atitraukia dėmesį nuo tikrų priežasčių ir tuo klaidina. Grybauskaitė, kaip ir daugelis kitų, tebuvo paprasta tarybinė prisiteikėlė-karjeristė, tik formali partijos narė; negali būti komunistu žmogus be principų. Dabartiniai 30-50-mečiai teisininkai, prokurorai, politikai išvis neturi su "KGB" nieko bendro. Jūs veikiau pasakykite, kaip patekimas į valdžia pats savaime padaro žmogų išgama ir padugne, bet kurioje šalyje. Arba jau sakykite, kur paimsite Lietuvoje ne "KGBistus" ir nekomunistus. Niekšų ir idiotų daug daugiau negu buvo "komunistų". Pastarųjų nebėra, o niekšų - praktiškai visa valdžia. Ar ne per daug gaunasi "komunistų"?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # T0mas J. 2017-09-25 14:30
Tas, kas vienąkart įrodė esąs KOLABORANTAS - tas žmogus nepatikimas visam laikui. Kas yra KOLABORAVIMAS, skaitykite Baudžiamojo Kodekso 120 straipsnyje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # J.Radovičius 2017-09-25 16:20
Tas BK straipsnis yra "guminis", pagal jį kiekvienas, šiaip gyvenęs iki 1991 m. yra "kolaborantas", nes dirbdamas, tarkim, statyboje, tuo pačiu stiprino Tarybų valdžią. O jau patį šitą BK juk priėmė tikri "kolaborantai" - buvę tarybiniai teisininkai ir kitokie veikėjai. Neužsiiminėkite demagogijom, studentiškais teisės pratimais (jei nemokat) ir neterškit smegenų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Antanas S. 2017-09-25 14:19
Kad tai negarbinga, neteisėta ir, kad valdžia bijo ją išrinkusių, už savo teises teisėtai kovojančių Lietuvos piliečių - įrodo pasirinktas susidorojimo (patamsiais) laikas. Valdžia su žmonėmis kaip su kačiukais - ką nori tą ir daro. Ypač nepatiko pareigūno frazė: "Policijos automobilyje filmuojama - išjunkite filmavimą. Apsidraudimas naudojantis tarnybine padėtimi! Teismo posėdžių metu įrašai irgi daromi, bet tos vietos, kurios atsakovui nenaudingos - sugadinamos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Būtinai 2017-09-25 15:03
Susiraskite youtube filmą apie kolaborantę Dalią Grybauskaitę –
“Хозяйка Литвы”.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Reda 2017-09-25 15:05
:sad: :sad: :sad:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # kche 2017-09-25 15:37
"Rot front" kailialupė profesijos nepamiršo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Ilka 2017-09-25 18:53
Siaubas , kas dedasi Lietuvoje ,nesitikėjau , kad laisvoje Lietuvoje tokia demokratija.
Parodė ką moka Garliavoje .
(
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Z 2017-09-25 20:16
Tokios akcijos nieko nevertos. Po poros dienų visi užmirš, viskas kaip buvo taip bus, Piktžoles reikia rauti su šaknimis, o ne lapelius skainioti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Kche 2017-09-25 21:02
“Rot front” kailialupė profesijos nepamiršo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # tikslas 2017-09-25 22:27
yra -nepriklausoma Lietuva be komunistu
kas trukdo juos ivardint ir nerinkt,jie net savo priesaiku neatsisake tarnaut kitai valstybei,
kas trukdo tam kuris nori raut,ir pats
rauk ir kitus kviesk ..ta rope
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Tfu, 2017-09-26 01:58
kai proto nera, jega bando pergaleti... Teismine valstybe, zmoniu teises negaliojancios. Ir Garliava ..eme" anksti ryte, ir cia-tas pats. Sako, tamsiosios jegos selioja tamsiu paros metu... Net ir Ciziko paciais pirmaisias nepriklausomybe atgavimo uzuomazgu metais palapines rusai nenuverte, o Lietuvos valdininkija baisesne uz tuos pacius rusus, kuriuos taip dergia. Siaubas, kas vyksta. Zeme mylejes ir jos neleides pardavineti, referenduma surenges Pranciskus Sliuzas-nuzudytas. Ir vel, tipo, savaimine mirtis, nors galva suskaldyta. Kieno kito eile?.. Prakeikti zmogzudziai, prakeikti isdavikai ir parsidaveliai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Kęstutis 2017-09-26 02:51
policijai algas iš mokesčių mokėtojų kišenės moka kad jie žulikus gaudytų, o ne paprastus žmones "dusintų", tuo labiau - kovojančius už tai, kad neišvažiuotų iš Lietuvos visi dirbantys. Bet šituos, matyt, finansuoja, privatūs fondai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # visiems 2017-09-26 05:12
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo
:
plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # zodis 2017-09-26 09:17
cia ne Lietuvos ir ne valdininkija,o svetimu valstybiu samdiniai-uz musu pinigus apmokantys zmogzudystes
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # jeronimas 2017-09-26 13:30
Bado akcijos galutini taska,manau ,padejo nkvedistu likuciai ir palikuonis sendienos valdzioje,ir pasiusti tokiu nieksu smogikai ziauriai nuzude AA Pranna Sliuza.Mano manymu tai susije ir sietina,juo labjau,kad tikras nuzudimo vaizdas vis keiciamas .Mano pagarba visiems doros sazines zmonems,kuriems ne visvien kad Lietuva naikinama,kurie nepasiruose valdzios nieksu atvira mela priimti uz tiesa,kuriems ne tas pats,kad valdzios nieksai -provokatoriai visais budais ir priemonem bando Lietuva ivelti i pasaulinio karo pufaikes,kurie tiki,kad Lietuva turi tapti pirmaujanti pasaulio valstybe.Pagarba visiems blaiviai mastantiems!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # exidojan 2019-02-28 23:33
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Buy Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # ucowakefiyo 2019-02-28 23:54
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin 500mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti