Bado akcijos organizatorius Donatas Šulcas kreipiasi į teismą : ar ant badautojų bus išbandytas 'Žaibo kirčio" scenarijus?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.90 (10 Votes)

Bado akcijos organizatorius Donatas Šulcas kreipiasi į teismą; informuotas Vilniaus m. meras

Kristina Sulikienė

Jau Kiaulių akcijoje matėme Viačeslavą (Slavką) Mickievičių, kuris per Kalėdas ar kažkuriuo panašiu metu dainavo daineles prie Gedimino kalno.

Visuomenei buvo siunčiama žinutė, jog kaltas R.Šimašius, nors Gedimino kalno jam valstybė neperduoda.

Po to sekė Laisvės gimnazijos beveik riaušės, kur Lietuvos saugumas paprastas ar karinis, aišku,ir kriminalinės policijos biuras, ar visi kartu, apmokė baudžiamąsias bylas turinčius mokinius kaip piketuoti, kelti riaušes.Išdalino kaukes. 

Atvyko malšinti tie patys, kurie mušėsi su moterimis Garliavoje.

Makalavosi ne tik Tapinas, bet ir garsus psichiatras, kuris nustatė, jog visi piketuojantys mokiniai- nesveiki.Viską pavyko sureguliuoti,suderinti,nes meras pats pamatė, jog mokytojas atleistas dėl „ginčo su valytoja“, todėl grąžino mokytoją į darbą,o direktorę – atleido. Pavasarį spaudoje matėme, jog aktyviausi Laisvės gimnazijos piketo dalyviai yra benzino kolonėlių vagys...Vadinasi, jie dirbo piketuotojais, mainais, kad neva mažiau gaus baudžiamojoje byloje. 

Dabar gi labai panašus scenarijus Daukanto aikštėje.

Beveik vakare priimamas kažkoks kreivas dokumentėlis, kuriuo Vilniaus miesto administracijos direktorius Alma Vaitkunskienė pati neva naikina savo pačios įsakymą dėl neterminuotos bado akcijos.

Tada visą naktį terorizuojami Bado akcijos dalyviai, nors viešai prienamame valstybiniame teisės aktų registre aiškiai nurodyta, ir policija tą mato: 2017 07 28 A. Vaitkunskienės pasirašytas įsakymas –leidimas dėl bado akcijos neterminuotam laikui Nr.l30-1854 galioja.

Negali būti du tuo pačiu metu galiojantys teisės aktai, vienas kitam prieštaraujantys.

Donatui Šulcui jau surašytas skundas į teismą, o Vilniaus miesto savivaldybės meras ir Seimo nariai informuoti, jog prieš juos yra vykdoma provokacija.

Nes ši provokacija yra suderinta su Lietuvos kariuomene, kuri nori naktį atsiųsti tankus.

Paskutinėse Lietuvos kariuomenės pratybose visą laiką akcentuota, jog reikia naikinti ir žudyti tuos Lietuvos piliečius, kurie piketuoja prie valstybės įstaigų.

Susiraskite youtube medžiagą. Šitiek nudurnėti ir nužmogėti gali tik mankurtai. Bet jie nužmogėjo. Jie laukia įsakymo.

O kaltas bus meras Remigijus Šimašius, kodėl jo administracijos direktorė klastojo dokumentus, ir sudarė sąlygas suabejoti jos pačios pasirašytu ir galiojančiu leidimu Bado akcijai, kurioje tereikalaujama vieno –VYKDYTI TEISINGUMĄ. Ir atstatyti Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso 56,80, 306 straipsnius į vietą, nes šiuo metu Lietuvoje faktiškai panaikinta teisė kreiptis į teismus. Už reikalavimą atstatyti Civilinio proceso kodeksą į vietą,kad žmonės galėtų bylinėtis, Lietuvos kariuomenė ir Lietuvos policija pasiruošusi naktį atsiųsti tankus. Kažkas šioje valstybėje turi dar turėti sveiko proto, ar jau visiems išskrido jis į kosmosą, kartu su Zapado – rusai puola liguistais kliedesiais?

 

 

 

Policija visą naktį terorizavo bado akcijos dalyvius, pogromo laukiama šiandien, kai ponia bus JAV

Praeita naktis buvo nerami bado akcijos prie prezidentūros dalyviams - policija kelis kartus žadino miegančius žmones, reikalavo leidimo akcijai ir asmens tapatybės dokumentų.

"Jie tiesiog bando psichologiškai palaužti žmones - neduoda miegoti. Iš pradžių atvažiavo 24 val, paskui - dar antrą valandą nakties jau septyni policininkai reikalavo leidimo bado akcijai, - pasakojo vienas akcijos dalyvis Dainius Petkus, - visi labai pavargę, laukiame bet kokios provokacijos".

Kaip žinia, poniai atsibodo bado akcija prie prezidentūros - išvykdama į JAV ji davė nurodymą išvaikyti badautojus bet kokių pretekstu.

Tada meras Šimašius ėmėsi iniciatyvos - nurodė panaikinti savivaldybės leidimą dėl bado akcijos.

Vilniaus m. sav. ne teismo keliu sugebėjo “panaikinti” nenuginčytą ir galiojantį įsakymą dėl neterminuotos Bado akcijos. Stebuklų ir TEISINĖ šalis! Vakar 18.45 val. iš S. Daukanto aikštės Vilniuje paskambino Donatas Šulcas. Būgštaujama, kad prieš protesto akcijos dalyvius šiandien apie 22.00 val. rengiama provokacija. Į darbo dienos pabaigą savivaldybės darbuotoju prisistatęs asmuo ant staliuko pavėsinėje paliko "savivaldybės įsakymą" protesto akcijos dalyviams išsinešdinti iš aikštės iki 22.00 val. Neabejingus Vilniečiai ir kiti Lietuvos piliečiai kviečiami pabudėti ir galimai tapti eilinio susidorojimo su neparankiais piliečiais liudininkais.

Paryčiais Donatui Šulcui buvo įteiktas administracinės teisės pažeidimo protokolas. Spėjama, kad šiandien, po 22 val. bus vykdomas protestuotojų stovyklos "pagromas". Akcijos organizatoriai dėkingi vakar budėjusiems broliams ir seserims. Jūsų parama, pagalba reikalinga ir šiandien. Nenuleiskim rankų ir nelikime abejingi. Tik mums tylint ir bijant yra padaromi didžiausi nusikaltimai prieš žmogų ir tautas. Prašom platinti tarp savo draugų, grupėse ir tinklapiuose.

 

Beje, šis įsakymas net nepasirašytas, taigi negaliojantis

 

 

 

 

Peržiūros: 5577

Komentarai   

+33 # sos 2017-09-14 22:43
jei jie isdris jusdinti-vadinasi cia suderinta su LKP
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # na va 2017-09-15 09:40
kas ta LKP????Ntgi negalima zmoniu kalba pasakyti ka cia prikeverzojai,beje vat jums ir demokratija,vat jums sukaiti "lietuva tu laisva",liko lithuanija parduota jankiams ir viskas kas liko,anksciau leke i maskva pasitarti asaba dabar laksto pas pindosus,koks skirtumas kam lenkti nugara,baudziaunikas amzinas vergas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # banga 2017-09-16 13:10
Lietuvos konservatoriu partija :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # visiems 2017-09-15 00:15
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts

gražių paveiksliukų galerija:

plus.google.com/u/0/communities/107260533056716270437
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # zm 2017-09-15 09:51
Nestatyti agitacinių priemonių ant grindinio, šaligatvio, gatvės, nekabinti ant medžių... Tai kur dėti, pilicijantams-žadintuvams gal į subines sukišti ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # cia 2017-09-15 09:56
gi ne agitacija -cia protesto akcija.jau nera rastingu nei prezidenturoje,nei savivaldybeje,seime daug berasciu
agitacija vyksta reklamos metu per televizija-ten zmonmes net apgaudineja,o cia nuomones issakymas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # mileta 2017-09-15 10:29
Linkiu stiprybės ir kantrybės, laikykitės tvirtai savo siekių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # zm 2017-09-15 10:41
Neterminuotai akcija buvo dokumentas. Kodėl žurnalistai nesidomi, kur Almutės Vaitkunskienės persigalvojimo priežastys, juk šiaip būna įdomu jiems. Bijo netekti galios ?
Ulbinaitės įskiepio metu pakratė taip, kad nebesinori nė per 75 metrus prie Dalios būstinės lįsti ?
Demokratijos turinio tuštėjimo metas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # babcei is kaimo 2017-09-15 11:18
bet persigalvojus tu negali paimti ir panaikinti galiojanti isakyma. pirminis irgi galioja.čia rodo šizo sutrikimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # cia 2017-09-15 11:54
LKP -visais nesenais laikais ir dabar liko prie valdzios vairo-tai ta pati nuo TSKP atsiskyrusi,kad galetu Lietuva damust laisvai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Įtarimas 2017-09-15 12:40
Įtariu ,kad Daša išvykdama šunims pasakė,kad grįžusi prie savo būdos nenori pamatyt išbadėjusių akių žvilgsnio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # Amelija 2017-09-15 21:35
Kadangi ponia K. Sulikenė serga paranoja - tą žino visi kaimynai, dar prisimenantys ir jos neadkvačią močiutę -"Laisvam laikraščiui" vertėtų apsispręsti,ar tokia autorė piduoda prestižo leidiniui. Tai mano asmeninė nuomonė, bet Rokuose, kur gyvena K. Sulikienė-Apanavičiūtė jos prestižas labai neigiamas, jau nekalbant, kad ji laikoma pašaipų objektu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # babcevisazneis kaimo 2017-09-16 10:01
Pašaipų objektu bažnyčios choristą- solistą gali vadinti kas? KGbistai. Taigi, išsidavei. Močiutė giedojo irgi labai gražiai, pratęsė 23 autobusą, visi aplinkiniai žno, tik KGbistai ir raudonosios lervos neigia. O neadekvati Kristina serganti Downo sindromu, gyvena už tvoros, biškį sumaišei adresus...Ir balsuoja rinkimuose :))SuDauno sindromu. O sūnėnas tarnauja Lietuvos kariuomenėje.Gera genetika, škia. Čia adekvatų šeimynėlė, tiesiog elitas :))))))))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # babcevisazneis kaimo 2017-09-16 10:03
Loji, nes šios parapijos kunigas kovojo prieš iškrypėlius,o tavo kontora čia miegojo šitame kaime, gaudė kunigą,bandė bent per spaudą nuteisti. Kai nebežinaiprie ko prisikabinti, jukš atgalį būdą, žiūrėk, kad tavo srutosvėl netekėtų, kaip kad tekėjo 2006 metais,ir gavai baudų, ir dėl to pyksti, ir loji. Visą gyvenimą leidai srutas ant autorės močiutės, ir pats pavirtai sruta. Eik apsižiūrėk savo aplinką,metalo laužyną išsivežk. Loji, nes autorė tau pagrasino iškviest aplinkos apsaugą už šiukšlyną tavo kieme.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # zemes grobikai rusai 2017-09-16 10:05
pašaipų objektas, nes žemes Downo sindromo šeimynėlė,Rusijos piliečiai, susiprivatizavo? Man tik įdomu, kas juokiasi paskutinis. Nuo kada Rusijos piliečiai gali taip laisvai gautiLietuvos žemeelės, kuris referendumas tai įteisino? Tu per daug nelok, bo žiūrėk,Karbauckis buvo Rokuose 1995 m.ir žadėjo, kai paims valdžią sugrįžti. Neprisilok.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kęstutis 2017-09-21 09:24
Nėr kuo stebėtis. Jeigu klerkai gali išduoti leidimus statybai, o kai pastatas pastatytas, paskelbti, kad leidimas išduotas neteisėtai, ir nenešti už tai jokios atsakomybės, tai gali ir taip pasielgti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Angelė L. 2017-09-23 07:25
Kaip teisingumą čia surasti bėdžiui, kai varnas varnui nekerta akies? Valdžiažmogiai mūs braunas TIK prie ėdžių- kiekvienas tyko didesnės dalies...Kiekvienas turim savo rūpestėlį ir vargsime, kol tik plaukai išbals. Po jungo Žemė dar neprisikėlė. Kada ir KAS mūs Lietuvą prikels????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti