D.Grybauskaitės gaujos biznis perka „Statoil“ dujas po 576 dolerius, nors „Gazprom“ kaina 370 dolerių, skirtumą dengia „runkeliai“ ir pensininkai (papildyta A.Skardžiaus komentaru : "Idiotai")

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.41 (110 Votes)

D.Grybauskaitės gaujos biznis – perka  „Statoil“ dujas po 576 dolerius, nors „Gazprom“ kaina – 370 dolerių,  skirtumą dengia „runkeliai“ ir pensininkai

 

Aurimas Drižius

Vakar 15min.lt portale pasirodė straipsnis „SGD laivais – iš Lietuvos, „Gazprom“ vamzdžiais – į Lietuvą“, jame rašoma, kaip Lietuva „raško vaisius, kuriuos ilgai brandino“.

Buvęs Seimo narys Audrius Nakas mano, kad tai spec. tarnybų parengtas straipsnis, nes garsus 15min.lt tyrėjas Pancerovas jau pripažino, kad naudojasi spec. tarnybų pagalba – tiesiog  nueina į tarnybos būstinę, gauna straipsnį kompiuterinėje laikmenoje, ir vėliau jį pateikia kaip savo.

Viskas šiame straipsnyje suvelta, tačiau atrodo, kad Lietuvai reikia džiaugtis „Independence“ projektu. Todėl šį straipsnį reikia skaityti tarp eilučių, imti faktus, o ne propagandą. Kita vertus, akivaizdu, kodėl naujam Seimui reikia kuo skubiau naikinti PVM lengvatą šildymui – niekaip nesueina „Independence“ aferos galai.

Teigiama, kad pirmadienį Klaipėdoje pirmą kartą prisišvartavo laivas, kuris priims dujas iš SGD terminalo ir išplukdys į Skandinaviją. Tiesa, spec. tarnybos negasdina savo skaitytojų apie perkamų ir parduodamų dujų kainą, todėl galime remtis oficialiais šaltiniais.

Nors „Independence“ tikslas buvo sumažinti gamtinių dujų kainas, dėl šio projekto jos išaugo mažiausiai pusantro karto, nei reikėjo mokėti „Gazprom“ pačiu dujų brangymečiu.

Norvegiškų dujų kaina sudaro 328,9-365,5 dolerius už 1000 kubinių metrų dujų. Tačiau pridėtinės išlaidos SGD terminalui prideda dar 145 dolerius 1000 kub/m. dujų (į ją įeina terminalo nuomos kaina ir įrangos amortizacija). Plius už suskystinimą-išskystinimą dar 60 dolerių už 1000 kub/m. Na ir pelnas nors koks turi būti, nors pats mažiausias, nors 5 doleriai už 1000 kub/m. Štai ir gaunasi 539-576 doleriai.

O „Gazprom“ tiekia dujas po 370 dolerių, bet tai jau galutinė kaina. Štai taip ir gaunasi maždaug 1,5 karto kainos skirtumas lyginant norvegiškas dujas su rusiškomis. 

Kadangi Lietuva yra pasirašiusi sutartį su „Statoil“ ir įsipareigojusi  5 metus kasmet pirkti po  0,54 mlrd kub/m dujų, tai išeina, kad tų norvegiškų dujų nėra kur dėti, jų niekam nereikia.

 Buvo planuota, kad jo dujos bus tiekiamos Estijai ir Latvijai, tačiau jos, tų dujų, kurios kainuoja 1,5 karto brangiau, nei rusiškos – atsisakė. Pačiai Lietuvai tiek suskystintų dujų nereikia, juolab, jeigu perėjus vien prie jų, tai apšildymo kaina šoks iki dangaus, o pramonės likučiai taps visiškai nerentabilūs.

Lietuva pabandė tiekti dujas Ukrainai, tačiau „Gazprom“ ir Baltarusija atsisakė suteikti Lietuvai leidimą naudotis savo dujų paskirstymo sistema, kas nekelia nuostabos, juk su kaimynais vertėtų sugyventi taikiai, o Lietuva apie tai seniai užmiršo.

Tada buvo išprievartauta „Achema“ – visa „teisinė“ sistema su Aukščiausiuoju teismu priteisė jai mokėti dešimtis milijonų eurų mokėti už norvergiškas dujas, kurių ji neperka nė gramo. „Achema“ pasiskundė Strasburo Žmogaus teisių teismui – byla prieš Lietuvą nagrinėjama.

Kaip beskaičuosi, tačiau dėl „Independence“ ir sutarties su „Statoil“ Lietuvos dujų vartotojai  dėl tokios „Nepriklausomybės“ kasmet permoka po keletą milijardų eurų.

Tada ir atsiranda tokie spec. tarnybų parengti straipsniai „15min.lt“, iš kurių nieko nesuprasi, tik tai, kad reikia džiaugtis „Independence“ projektu.

Kadangi norvegiškų dujų Lietuvoje niekam nereikia, „Klaipėdos nafta“  jau paprašė sumažinti tą „Statoil“ dujų kiekį. O ką daryti? Paklausos nėra, ir nenusimato – mokėti pusantro karto brangiau niekas nenusiteikęs, net savo vartotojai, nekalbant jau apie kaimynus „Baltijos tigriukus“.

Čia žinoma, Lietuvos valdininkai sukruto, sujudo nenorėdami prarasti veido, puolėsi ieškoti pasiteisinimų. Lietuvos energetikos ministras Rokas Masiulis operatyviai paneigė Klaipėdos naftos informaciją. „Dabar išbandomi įvairūs SGD terminalo darbo režimai, jo galimybės“, – pareiškė ministras.

Bet juk meluoja. Kokie jau čia įvairūs darbo režimai. Pagal ilgalaikę sutartį dėl suskystintų dujų tiekimo, kurią kvailai pasirašė lietuviai, kompanija Statoil turi tiekti Lietuvai 5 metų eigoje, po 0,54 mlrd kub/m dujų kasmet. Be to, tai minimalios būtinos metinės dujų tiekimo apimtys, mažiau kurių Lietuva dujų nusipirkti negali. Tiksliau, kaip čia pasakyti..gali, tačiau pinigus reikia sumokėti už visus 540 mln kubinių metrų dujų.

Tai štai, pasirodė, jog ne vienintelis „Gazprom“ reikalauja vykdyti prisiimtus pagal sutartį įsipareigojimus – Vakarų kompanijos išsukioti rankas sugeba ne ką blogiau. Nieko asmeniško – tik verslas.

O dujų jau nebėra kur dėti – norvegiškų suskystintų brangių, niekas imti nenori, o neoficialiais duomenimis šiemet Litgas jau turi perteklinių likučių apie 150-200 mln kub/m dujų, užpirktų Norvegijoje, sekančiais metais situacija gali dar pablogėti ir neparduotų dujų gali likti apie 240 mln kubinių metrų. Ir kur jas dėti – leisti į atmosferą?

LL paklausė ir Seimo nario Artūro Skardžiaus, garsaus "Independence" projekto kritiko komentaro:

- Kaip vertinate papildomą SGd terminalo verslą, kai SGD terminalo dujos yra „pasaugomos“, kaip skelbiama?

- Buvo toks sumanymas, kad tas suskystintas dujas vežti į krantą, o ten jas turėtų išvežioti dujovežiai. Tačiau kas yra nutylima? Tai, kad tas visas SGD terminalas su išdujinimo įranga yra išlaikomas ne iš savo pajamų, tačiau visų mokesčių mokėtojų. SGD terminalo kaštai įskaičiuoti į dujų ir elektros perdavimo tarifą, o taip pat vartotojai apmoka ir dujų kainos skirtumą. Todėl SGD terminalas yra išskirtinai mūsų visų dotuojamas objektas. Visi šio terminalo išlaikymo kaštai yra socializuoti, ir jokiu verslu čia net nekvepia. T.y. dujų kainos skirtumas iki rinkos kainos yra apmokamas iš mūsų kišenių ir rinkos sąlygomis ta plaukiojanti saugykla absoliučiai negalėtų konkuruoti ir nudvėstų. Tačiau šios aferos autoriai, negana to, kad sėdi ant visų vartotojų kupros, dar bando iš nuostolių išvažiuoti su kažkokiais papildomais verslais.

- Kai terminas gali konkuruoti, jei įsipareigojęs pirkti „Statoil“ dujas 200 eurų brangiau, nei parduoda „Gazprom“?

- Todėl, kad tą skirtumą sumokame mes.

- Aš suprantu, tačiau kaip tautai reikia pateikti tokias ekonomines nesąmones ir paaiškinti tokius projektus?

- Liaudžiai yra plaunamos smegenys, ir tai daro ta pati „Lietuvos Energija“ – kam jai reikia 9 viešųjų ryšių kompanijų, kurios dirba prieš ‚Lietuvos Energijai“.

- Tačiau kaip jūs, būdamas Roku Masiuliu, tai paaiškintumėte – perku prekę pusantro karto brangiau, nei ji kainuoja, ir visiems sakau, koks tai protingas sprendimas?

- Mes jau seniai matome, kad juodą yra bandoma pateikti kaip baltą. Ir dar negana to, mes patys apsimokame už smegenų plovimą (paslaugos PR agentūroms yra įskaičiuotos į elektros tarifą – aut. Pastaba). Va čia tai yra aukštasis pilotažas, ir po to dar ordinais save apkabina. 

- Taip, pvz., 15min. lt taip ir dirba – nueina į spec. tarnybas, gauna propagandinį straipsnį ir jį pateikia kaip savo?

- Nežinau, ar tuos straipsnius rašo spec. tarnybos, tačiau manau, kad pagrindinė priedangos organizacija čia yra „Lietuvos Energija“ ir ji sugeba užvaldyti visą informacinę erdvę, ir juodą pateikti kaip baltą. Manau, kad tokie straipsniai taip pat apmokami iš tos pačios sąskaitos.

- Aš tai suprantu, tačiau kiek tai tęsis – kiek mes dar gyvensime šioje melo valstybėje?

- Čia didelis klausimas. Žiūrint, kur mes einame. Jeigu dabar skelbiama, kad partijos ir demokratija yra blogis, reiškia, kad einame į diktatūrą, nors aš ir nenoriu būti blogas pranašas. Kiek girdėjau, net ir ‚Lietuvos ryto“ kontrolinis akcijų paketas  jau parduotas skandinavams. 

- Tačiau man nesuvokiama logika – įsipareigoti penkerius metus pirkti po pusę milijardo kubinių metrų dujų pusantro karto brangiau, nei jos kainuoja?

- Seimo nutarimu ta sutartis buvo pakeista – dabar įsipareigojo pirkti po 330 tūkst. kubinių metrų dujų ir ne penkis, bet dešimt metų. Seimo nutarimu mes juos įpareigojome persiderėti, nes sutarties formulė buvo sukurta labai nepalanki. Bet vis tiek tos norvergiškos dujų kainos yra žymiai brangesnės, nei rinkos. Ši rinkos kaina nustatoma pagal rusiškas dujas, o skirtumą tarp norvegiškų ir rusiškų dujų kainą apmokame mes visi pagal elektros tarifą – mums tai per metus kainuoja apie 100 mln. eurų kartu su „Independence“ išlaikymo kaštais. O dabar ant visų šių nesąmonių jie bando daryti dar kažkokius biznelius. Tiesiog idiotai. Parašysiu straipsnelį, tačiau niekas jo nespausdins.

 Naujas "Independece" mokestis išaugo trečdaliu

Pernai lapkričio mėn. Energetikos kainų komisija nustatė naują Suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo tiekimo saugumo dedamąją prie gamtinių dujų perdavimo kainos – 473,6 euro už megavatvalandę. Ši dujų perdavimo kainos dalis nustatyta 34 proc. didesnė nei galioja dabar ir tai 18 proc. daugiau nei 2016 metų vidurkis.

„Lietuvos žinių“ duomenimis, dujų tiekimo saugumo dedamoji arba vadinamasis SGD terminalo mokestis 2017 metams daugiausia didėja dėl to, kad paskirtasis tiekėjas valstybės valdoma įmonė „Litgas“ perka dujas iš Norvegijos kompanijos „Statoil“ maždaug 20–30 procentų brangiau už rinkos kainą.

Brangiai dujas perkanti ir pigesne rinkos kaina jas šalies energijos gamintojams parduodanti „Litgas“ šiemet patirs apie 28 mln. 823,6 tūkst. eurų nuostolį. Tai yra kainų skirtumas 2016 metais tarp suskaičiuotos fiksuotos dujų pardavimo kainos ir faktinės jų įsigijimo kainos. Šį skirtumą turės padengti Lietuvos dujų vartotojai, kurie kitąmet mokės didesnį SGD terminalo mokestį.

Toliau pažodžiui pacituosime 15min.lt (o gal spec. tarnybų) parengta straipsnį, kuris skaitytoją panardina į visišką rūką, nes jame nutylimi pagrindiniai skaičiai:

Tačiau mūsų šalyje šiais metais daugės rusiškų dujų, nes tai lėmė paskutinėmis 2016 metų dienomis pasirašyta sutartis su „Gazprom“. Manoma, kad Rusijos koncernui pasidarė neramu jau dėl viso regiono. Norvegiškos dujos į Norvegiją – per Klaipėdą „Gazprom“ veiksmai rodo, kad jiems neramu ne dėl Lietuvos, o dėl viso regiono, – sakė M.Dubnikovas. Norvegiškos „Statoil“ ir rusiškos „Gazprom“ dujos vis labiau konkuruos ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione. Taip teigia analitikai, taip rodo ir naujausi faktai. Klaipėdoje ankstų pirmadienio rytą prisišvartavo SGD dujovežis, į kurį pumpuojamos dujos pagal rugsėjį pasirašytą „Litgas“, „Lietuvos dujų tiekimo“ ir Norvegijos „Statoil“ sutartį. Į laivą „Coral Energy“ bus perkrauta iki 15 tūkst. kubų SGD. „Šias dujas mes ne įsigijome, o tik pasaugojome. Dujos bus plukdomos į Švediją arba Norvegiją“, – 15min paaiškino „Lietuvos energijos“ vadovas Dalius Misiūnas. Ar tai reiškia, kad iš Norvegijos atplukdytos dujos, pasaugotos Lietuvoje, vėl bus plukdomos atgal ir visi iš to uždirbs? Asmeninio archyvo nuotr./Dalius Misiūnas D.Misiūnas teigė, kad tokių SGD terminalų su aptarnavimo paslaugomis Norvegijoje nėra. „Taip dujos bus plukdomos į mažuosius uostus, į kuriuos dujos negali būti atgabentos iš didžiųjų terminalų. Jie paskaičiavo, kad taip jiems ekonomiškai naudingiau“, – sakė D.Misiūnas. Tad rudenį į Klaipėdą buvo atgabenta daugiau dujų nei įprastai. Dujovežis „Coral Energy“ priklauso Skandinavijos gamtinių dujų tiekėjai „Skangass“. Tikisi parduoti ir Lietuvai skirtas dujas „Litgas“ anksčiau skelbė, kad vienas toks sandoris duos apie 130 tūkst. eurų pajamų terminalui bei uostui. Tuo pačiu mažės ir technologinės terminalo sąnaudos, kurios yra įtraukiamos į SGD terminalo saugumo dedamąją. Pasak D.Misiūno, tikimasi, kad per metus atplauks 3-5 tokie laivai. Tačiau ateityje tikimasi tokiu būdu parduoti ir Lietuvai skirtas dujas. „Taip, yra tokių planų. Turime būti lankstūs, tad ateityje galbūt parduosime ir terminalo dujas. Viskas vyksta dinamiškai, tad reikia greitos reakcijos“, – aiškino D.Misiūnas. Neskelbiama, už kiek Lietuva parduotų SGD. Lietuva jau keli metai planavo parduoti dalį „Independence“ laive saugomų dujų. Anksčiau buvo pasirodę žinių, kad Lietuva gali suskystintas dujas parduoti net pigiau nei įsigijo, apie tai neoficialiuose pokalbiuose užsimindavo ir energetikai. LITGAS nuotr./Klaipėdoje pirmą kartą pakraunamas SGD dujovežis „Gazprom“ dujos vėl grįžta Mūsų šaliai šiais metais teks spręsti dujų klausimą greičiau, nes į šalį vėl grįžta „Gazprom“ produktas. Nors rusiškų dujų rinkoje visada būta, tačiau sutartis pasirašyta po ilgokos pertraukos. Jau skelbta, kad paskutinėmis 2016 metų dienomis buvo pasirašyta sutartis su Rusijos koncernu. Šiais metais, po ilgokos pertraukos, „Gazprom“ dujos patenkins mažiausiai trečdalį poreikio. Sutartis pasirašyta po įvykusio aukciono. „Tai lėmė ekonominiai sumetimai“, – 15min teigė D.Misiūnas, tačiau nei SGD, nei „Gazprom“ dujų kaina neatskleidžiama. Tačiau tikėtina, kad rusų dujos yra pigesnės nei siūlo „Statoil“. Taip Lietuva bando išvengti sezoniškumo – priklausomai nuo metų laiko, dujų kainos svyruoja. Pavyzdžiui, SGD brangiausiai kainuoja žiemą, o „Gazprom“ – pakankamai stabilios ir šiuo metu, nes priklauso nuo naftos kainos. TAIP PAT SKAITYKITE: Nauja sutartis: „Gazprom“ dujos grįžta į Lietuvą „Tai yra toks miksas. O dujų tikrai nebus per daug, nes paklausa ir pasiūla yra subalansuota“, – ramino D.Misiūnas, paklaustas, ar nebus dujų perviršio, kai gausiau plūstelės „Gazprom“ srovė. Rusijos koncernui jau neramu? Lietuvos verslo konfederacijos Mokesčių grupės vadovas Marius Dubnikovas mano, kad „Gazprom“ galvą skauda ne dėl galimo Lietuvos, o viso regiono praradimo. Asmeninio archyvo nuotr./Marius Dubnikovas „Mūsų SGD terminalas yra didesnis nei mums reikia, tad akivaizdu, kad per jį bus pumpuojamos dujos į kitas šalis. Sujungus tinklus dujas gaus kaimyninės šalys, ir „Gazprom“ tai mato“, – sakė M.Dubnikovas. Todėl Rusijos koncernas, pasak jo, suinteresuotas grįžti į rinką su geresnėmis kainomis ir taip nelikti už borto. „Jie nutarė veikti rinkos sąlygomis, nes turės konkuruoti per kainą“, – pažymėjo analitikas. Beje, dar šiais metais Klaipėdoje švartuosis ir JAV kompanijos laivas, kuris taip pat atgabens SGD. Tiesa, kol kas neaišku, iš kokios šalies.

 

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/verslas/naujiena/energetika/sgd-laivais-is-lietuvos-gazprom-vamzdziais-i-lietuva-664-734998

 

Peržiūros: 219038

Komentarai   

+214 # Vytautas R. 2017-01-03 17:21
Rytoj delfinariumas parasis kad kaltas Putinas :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Boba su šineliu 2018-03-25 15:25
Ji atvežė dujas :-* ir svarbiausia ne iš Putino
https://www.youtube.com/watch?v=wbIJuzc9uKk
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # ауксинис шаукштас 2018-03-26 01:27
По киек шаукштас? :o
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Vagiu zona 2018-04-02 22:14
Oficialūs vagys iki šiol nenubausti
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/kodel_musu_pinigai_plaukia_i_bermudus1/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+206 # Vytautas R. 2017-01-03 18:28
Siaubinga,kraupu.Ką tik pasižiūrėjau,o iš kur gauname elektrą? Iš Rusijos 404MW,Baltarusijos 449MW,Kaliningrado 278MW.Viso 1131MW,o iš Švedijos 700MW.Košmaras du trečdalius energijos gauname iš rusų.Juknevičienei siūlyčiau atsiversti Litgrid,sistemos duomenys išjungti kompiuterį,liustrą,užsidegti žvakutes ir šiu protestu suduoti smūgį Rusijos ekonomikai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-51 # Jonas 2017-01-06 01:51
Juknevicienei, kodel jai? :lol:
Pigiau nerasi, nei pas juos, todėl ir perka. Antras toks straipsnis atdiras tik su elektros kaina. Turim dujom kurianama elektrinę, kuri veikia minimaliai, nes neekonomiška, bet krizės atveju turėtume elektros bent
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+160 # Mikas 2017-01-03 21:53
Kokios čia sankcijos Rusijai, jei mes iš jos perkame jos susmirdusias dujas mokėdami Vakarų valiuta?...Daugumai eilinių skurstančių Lietuvos žmonių, dirbančių už europinius arbatpinigius, yra nusispjauti kienos tos dujos. Gali būti tos dujos priperstos į balionus ir pačios Grybauskaitė su visais beretiniais runkeliais,kad tik jos gerai degtų ir būtų pigesnės už švediškas ar kokias kitokias dujas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+179 # O man 2017-01-03 21:54
nusispjaut kokios tos dujos svarbu pigiau,nes uz uteleta ewro alga,net ir lenkiska pasmirdusia desra esu priverstas pirkti,zadejo,kad ivede ewra gyvensim kaip vokieciai,o matau,kad mus apgavo,nes net i palanga vasara nesutaupau is ubagiskos algos,.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # xxxx 2017-10-15 00:23
Cituoja O man:
nusispjaut kokios tos dujos svarbu pigiau,nes uz uteleta ewro alga,net ir lenkiska pasmirdusia desra esu priverstas pirkti,zadejo,kad ivede ewra gyvensim kaip vokieciai,o matau,kad mus apgavo,nes net i palanga vasara nesutaupau is ubagiskos algos,.

Kalta ne Grybauskaitė, o tokie kaip tu, kurie patys galvot nemoka, o tiki viskuo ką kalba ir rašo parsidavusi žiniasklaida.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # xxxx 2017-10-15 00:28
turiu omeny tai, kad patys tokius renkate, tikite jų kalbom, o paskui skundžiatės, kad apgavo. Reikia šiek tiek galvoti, juk beveik visa žiniasklaida yra jų (turčių ir „išrinktųjų") rankose. O tokie, kaip tu galvoja, kad taip ir yra kaip „telikas" ar Delfis sako.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Nejuokink 2018-10-01 12:27
Tai kas kaltas Paksas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+228 # emigrantas 2017-01-03 21:55
Nu jo...Gerai čia konservatoriai tautiečius pagaidino su tuo pendeliu. Čia jau nepasiginčysi. Smagiausia, kad dar ir toliau likusius 8 metus gaidins, nepriklausomai nuo to, kieno dujos bus perkamos. Tai dabar ir mąstau kiek reikia nekęsti savo Tautos, kad tokius cirkus išdarinėti...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+128 # Kalejimas 2017-01-04 21:00
Grybei uz Snora....tikrai...del ukio irgi klausimas kaip ten buvo...kada ji
bus teisiama
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+72 # as 2017-01-24 22:30
kodel tu manai kad tai lietuvio darbas?-tai zydai su lietuviska pilietybe
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # ne tik zydai 2018-06-02 13:47
dauguma ju yra slavai tie patys is sortyrstano palike cia savo kgb armija kuri ir kenkia Lietuvai visaip
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+121 # Jonis 2017-01-03 21:57
Kokia dar nepriklausomybė? Nafta tai iš Rusijos ane? Elektra iš Rusijos ane? Tai va atjungs Putinas elektrą eidamas miegoti užsuks naftos kranus ir galėsi eit pėškom šaudyt pasišviezdamas žvake
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # ar 2017-01-03 21:58
musu komunistai mato dabar tik vakarus,pamenat:
jai i vakarus eit liepe,jam zygiuoti i rytus -sitaip ejo komjaunuoliai,kol sulindo i uzpakalius
dabartinis ju planas sulisti i uzpakali,kur niekas nebelenda pigiai,lis brangiai,nes bijo grizti pas matuska,kuri juos isaigino iki komunistu....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # visiems 2017-01-03 23:16
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+134 # Gelbekim tauta 2017-01-04 01:44
Nuosirdus ACIU, kad nepabijojote ir paviesinote sia informacija. Retorinis klausimas: ka gero musu tautai padare dabartine Prezidente? Absoliuciai nieko. Sedeti siltai soste ir komandas duoti - moka kiekvienas, suprasti vargsa - moka retas.. Butina, kad valdzia pakeltu minimalia alga bent 500 euru, visi griztu i Lietuva ir butu laimingi. Tai imanoma, bet kazkas bijo salies 'vado', kas yra liudniausia.. Bent guodzia tai, kad i valdzia atejo 'Valstieciu' partija su R.Karbauskiu. Pamazele daromos pertvarkos i geraja puse, ko nebuvo daroma daugeli metu. Tikimes, jog sita informacija apie aferomis apipinta duju pirkima bus paviesinta per televizija ir kitas ziniasklaidos priemones. Aciu 'laisvaslaikrastis.lt' redakcijai!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+74 # gbarys 2017-01-04 10:45
viltis -durniu motina,keistuoli,kas tau viesins?per kokia televizija?nejuokink,cia blogiau negu stalino laikais,tais laikais nors bijojo taip vogti,o dabar per akis vagia ir mums syka i akis,kad tai sventas vaduo,nukit gi pagaliau naivus,mat tv parodis juokdarys
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+67 # Gediminas Žilinskas 2017-01-04 04:46
...To svetimojo tanklaivio, "Independece" šmėklos - rūdijancios Klaipedoje, finasinė pabaisa : "atvilkta" išlaikyti - visai, lietuvių Tautai - nieko nepadėjo... Todėl ir toliau - liko praktiškoji, ir net per brangiai - iškelta Lietuvai : pilnoji, "strateginė priklausomybė" - nuo Rusijos dujų.... Tada, kodėl šitaip bergždžiai - vien tik pagal svetimąjį, būtent diktatą iš Vakarų : šitiek metų - reikėjo skelbti Vastybėje, "rusai puola" ?... Jeigu visvien, tas LIetuvos - vad. "energetinis saugumas" : toliau "stovi" - tvirtai Rusijos kišenėse , net ir po penkis šimtus septyniasdešimtšešis, JAV dolieius - už tiekiamą Lietuvai, "sutartinį" dujų vienetą ? ... Bet neapsaugotą - nuo sulaikymo Lietuvai, : šiais metais iš Rusijos pusės - kiekvienu paros momentu ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+87 # Gediminas Žilinskas 2017-01-04 05:15
..Sudaryti, skubos tvarka, būtent naująjame - Lietuvos Respublikos Seime, kompetentingąją - energetikos ir saugumo, specialistų komisiją : skirtą tarnybiškai ir pilnai - ištirti priežasitis, o taipat ir atskleisti - nusiikaltimo vykdytojus : slaptai prieš lietuvų Tautą - sunaikinusius, Lietuvos Respublikos, energetinį saugumą : taikydami nuo Rusijos - dujų tiekimo, būtent pilnąją energetinę - priklausomybę Valstybėje. Po tyrimo pabaigos, paviešinti visus duomenis : plačioje Lietuvos visuomenėje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-27 # gabrys 2017-01-04 10:48
su visa pagarba,bet cia viskas is sapnu istorijos,nieko to nebuvo ir nebus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+93 # banga 2017-01-04 11:05
KADA bus teisiama grybauskine gauja uz nusikaltimus Lietuvai ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Atas 2017-02-04 21:53
Niekas jos neteis, nes aplink visi savi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-95 # mantas 2017-01-04 11:42
negi visi pamirsote jau kodel tas laivas buvo statomas?
nebutu niekada rusija kainu numetusi iki tokio lygio , negi pamirsote kaip budavome santazuojami kas karta kaip tik kas nepatikdavo rusijai, iskarto buvo prisukinejami kraniukai,mano nuomone laivas gerai, paprasciausiai kaiminai mus isdave kurie nebenori imti brangesniu duju,taip estam ir latviam dabar gerai jie gavo nuolaidas, bet tik dieka musu laivo,
pagrindines klaidos elementarios, nebuvo sudarytos sutartys su kaiminais kas ir po kiek pirks is musu tas dujas....
manau pirktume siai dienai tas dujas ir po 800 jeigu ne tas misu laivas, o dabar tegu ir po 500 bet stabilu, reikejo tikietis aisku kad rusija kazka panasaus iskres , bet tokia va kaina energetines nepriklausomybes!
esme! nebutu laivo - nebutu ir tokiu kainu.!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+84 # Antanas 2017-01-04 23:53
Tam ir buvo sugalvoti gandai kad Rusija spaudzia,nera tokiu faktu... sugalvota tam kad laiva statyti. Gali pajeskoti internete, irodimu nerasi. Eiline apgaule.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+138 # aurimas drižius 2017-01-04 11:56
niekas nesiginčija, kad tas terminalas buvo reiklaingas, tačiau kodėl tokį objektą paversti aferą, už laivą permokėti tris kartus, nei jis kainuoja pastatyti, ir dar registruoti Bahamuose, kad niekas nesužinotų, kieno jis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # mantas 2017-01-04 12:00
sutinku cia jau kitas klausimas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-44 # mantas 2017-01-04 12:15
ir dar,jeigu straipsnis apie permoketa laiva ar del jo registracijos neaiskaus tai ir argumentuokite apie tai o dabar visas straipsnis su skaiciukais kaip permokam uz dujas✌️
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # banga 2017-01-04 13:59
LL jau rase apie tai http://www.ekspertai.eu/perindependenceafera-pavogta-apie-0-5-mlrdeuru
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Teisingumas čia yra 2017-01-04 15:05
Lietuvos Vyriausiame administraciniame teisme 2017-01-11rašytinio proceso tvarka bus nagrinėjama byla Nr.A-4-858/2017,du tomai,kurioje yra duomenų,kaip į Lietuvos dvarų žemes,kurių įpėdinių neišliko buvo atkuriamos nuosavybės teisės remiantis LTSR dokumentais,kurie neįrodo įgijimo pagrindų į dvarų žemes.Šie LTSR dokumentai tik įrodo tarybinės valdžios suteikta teisę naudotis LTSR žeme.Žemės planuose figuruoja ir Kunigaikščių Oginskų žemė.Šie duomenys į Lietuvos teismus ir teisėsaugą patenka jau antrą dešimtmetį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Tema 2017-01-04 18:10
šita neužmestina ir turėtų būti toliau narpliojama. Įspūdis toks, kad įdomiausi ir svarbiausi temos radiniai - dar ateity.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # pasiūlymas 2017-01-04 20:56
Kol Neris neužšalo, siūlau senoviniu papročiu daukantinę mėlyną bačką paleisti nuo Gedimino kalno į Nerį, ir tegul su visomis srutomis ji plaukia kur tik nori :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+69 # Mykolas 2017-01-04 20:57
Kas galėtų paneigti , kad pinigai už SGD terminalo nuomą mokami
nežinomam ofšorui ir savininkui nėra Grybauskaitės ? Bent jau dalis
jų?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+76 # VALDAS 2017-01-04 20:58
O KAS PRASKOLINO LIETUVA BANKAMS,LEIDO ATIMINET ZMONIU TURTA,ISGINT PUSE
LIETUVOS VERGAUT,DAUGELIS LIETUVOS ZMONIU IKALINTI
BANKU(VAGIU)GNIAUZTUOSE,KUR LIETUVOS TEISMAI VADOVAUJASI
DVASIOMIS,PAZEIDINEDAMI ZMOGAUS TEISES,KONSTITUCIJA,ZMOGUS FINANSISKAI IR
FIZISKAI BEJEGIS KOVOT UZ SAVO EGZISTAVIMA,AR NE TU "EKSELENCIJA" ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # kad 2017-01-04 21:14
ir tuos dvarus komunistai issidalino,kuriu savininkai buvo istremti ir negrizo-va dar viena afera...Laisvam laikrasciui narplioti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Irmantas 2017-01-05 08:50
:cry:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # banga 2017-01-05 11:27
be zodziu :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # baisu 2017-01-05 16:01
Joo lt melzoa lietuvius kaip reikia ačiū dievui kad aš dingau iš lt nes supratau kad nieko gero čia nebus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+95 # jeronimas 2017-01-05 19:35
Is manes Lietuvoje dedules,marijos,magnolijos,fermeriai,ateme viska,mano gyvenima,mano busta.ne tik mano ,bet ir mano mamos ir mociutes.Atidirbau Lietuvai 30 metu.Skaudziausia,kad sulaukes pusamzio turejau emigruoti.Lietuvoje liko mano proteviu kapai.mano gatveles,mano miskeliai.Ir nors isikuriau labai gerai svetur,kur turim darbus,turiu busta,esu gerbemas kolegu ir darbdaviu.Bet man ne visvien,kas per brudas naikina mano Tevyne.Skaudziausia,kad i sibira veze tevai,o dabar tu uzslaptintu tevu 75 metus vaikai ,deportuoja Lietuvos darbsciausius ir garbingiausius zmones.Niekada nemaniau ir nesitikejau per tuos sausio ivykius ,kad Lietuva uzvaldys tokie nieksai ,kaip tuos 26 metus.Apgailetini isverstaskuriai,isdavikai,Tautos zudikai,bijantys net savo praeities,bijantys net tiesioginiu klausimu atsakyti is anksto nepasiruose,nesuderine su "specialistais".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+64 # jeronimas 2017-01-05 19:38
Geda,kai valstybes valdovas slepe savo praeiti,bijo prasizioti del savo proteviu,del tevo,del pacios savo praeities.Bijo tos praeities tiesos,kaip velnias kryziaus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Atas 2017-02-04 22:03
Bet kodėl leidote Lansbirbiui prakišti į aukščiausią postą savo bendramintę kolaborantę?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # Kęstas 2017-01-05 20:39
Dabar žmonės ne tik skęsta skurde, bet skęsta nuo pastovaus gąsdinimo karo grėsme, iš Rusijos pusės. Gal prisisiurbę nekalto žmonių kraujo, pagaliau būsite sotūs!Tauta pavargo, nori taikos, o ne karo!Ir jūsų noras kariauti-tuštybių tuštybė! Tai- nužmogėjimas, be jokio pasiteisinimo!Pasiklauskite nuskurdintos tautos ,ar ji nori karo, ar ji nori skęsti kraujyje, ar ji nori gyventi, ir auginti savo vaikelius? Ar žūt būt, turi emigruoti, nes karo baimė, ir skurdas, veja iš mūsų šalies Lietuvos!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-36 # Ausra 2017-01-06 02:00
Vejai.cia ne nuo Grybauskaites viskas priklauso.lygiai taip kaip rusija mumis puls:D gal dar karta patykesit kad Zvonke nuzude??:D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-49 # Komentatoriams 2017-01-06 02:01
Taigi visi pasipiktinę kad mokam brangiau aišku yra nemokšiškumo gal kiek ir korupcijos na normaliai korupcijos pasirašant šita Laivo nuomos sutartį. Bet Putino gerbėjai jus lyginat sendienines dujų kainas nes jos atpigo kol nebuvo independence mes už dujas mokėjom iš mums mielo draugo gasprom brangiausiai visoje Europoje aišku čia Lietuvos derybininkai padare savo kaiminem šalim dabar irgi dujos pigiau mes už tai negaunam ne cento. Bet klausimas kiek mes mokėtume už dujas jai be terminalas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-46 # Yra šiek tiek tiesos 2017-01-06 09:12
Kai 100 procentu priklausėme nuo rusiškų Gazprom dujų, tai buvo metai mokėjome 500 dolerių už 1 kubą, guodžia tai, kad trečdalį dujų, mokėsime 300 dolerių Gazprom. Tikėtina kylant pasaulinei naftos kainai, Gazprom nežais su Lietuva per dujų kainą, nenori juk jie prarast trečdalį Lietuvos rinkos, tai kainą labai jau nekels pamatysite. O jeigu rusai darys diversija su elektra, nutrauks ją Lietuvai, tai nutrauks elektros tiekimą ir Kalinningradui, mažai šis variantas yra tikėtinas. O be to yra Kaune daugiabučių, kurie neturi dujų, visai jų nevartoja, yra tik elektrinės viryklės, buitinių dujų mokestis jiems netaikomas. ..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-47 # Andrius 2017-01-06 16:18
PROPAGANDINIS ŠŪDAS :oops: :oops: :oops: :oops:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # joo 2017-04-28 19:37
sudas pas tave galvoje,o tuertu buti nor gramas smegenu,tai ka daryti,jei is taves gamtaq pasisaipe,kentek durneli
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-60 # petras 2017-01-06 23:15
jei jums tik pinigai tai ir keliaukit iš lietuvosdaugiau man vietos lengviau gyventi be vatniku
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # joo 2017-04-28 19:38
kaip petras tai ir durnius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-44 # laurynas 2017-01-07 12:40
Grybauskaite yra pasakiusi, kad ji zino kad mes mokam uz dujas kur kas daugiau nei rusijei, bet uz tai mes esam nepriklausomi ir niekas mum kranelio neuzsuks
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Dimitrijus 2017-01-08 12:04
Labai aktuali tema - svarbu ivardinti bendra zala iskaiciojant =/uzkelta kaina laivo statibos/laivo nuoma/laivo nuoma ir duju kaina itraukiant kad ne pagal pilna pajeguma naudojamas INDEPENDENCE ir visa tai liginti is realios GAZPROM duju kainos kuria moka Latvija ir Estija / ivertinti jau padaritia al ir zal kuria bus padarita ateiciai / Tik jusu laikrastis driso pateikti duju slepiama kaina nors tik LT tai ta kaina slepiama nes niekada palapties kiek valstybe moka uz dujas nebuvo tik LT tai pasidare po INDEPENDENCE NUOMOS kontrakto / Estijos Gas vadovas praeita savaite pateikia isvada apibudinant terminala kritiskai su visom argumentacijom. Kokiu tikslu buvo taip ikisamas tas SGD laivas ir dar nudazitas rusu veliavos spalvomis ? Gal uzsakovai geopolitiniu zaidimu zino kas bus planuojama ? Gal yra zinoma kas ruosiama rusijai ir kad ju planuose tai kad visa pabaltija bus priversta pirkti dujas is INDEPENDENCE ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Dimitrijus 2017-01-08 12:05
Tik jusu laikrastis driso pateikti duju slepiama kaina nors tik LT tai ta kaina slepiama nes niekada palapties kiek valstybe moka uz dujas nebuvo tik LT tai pasidare po INDEPENDENCE NUOMOS kontrakto / Estijos Gas vadovas praeita savaite pateikia isvada apibudinant terminala kritiskai su visom argumentacijom. Kokiu tikslu buvo taip ikisamas tas SGD laivas ir dar nudazitas rusu veliavos spalvomis ? Gal uzsakovai geopolitiniu zaidimu zino kas bus planuojama ? Gal yra zinoma kas ruosiama rusijai ir kad ju planuose tai kad visa pabaltija bus priversta pirkti dujas is INDEPENDENCE ? Ar ne pats laikas sustabditi galimu nesvariu politiniu zaidimu tendencija kur i tuos zaidimus gali buti itraukta visa pabaltija ?- Ar ne pats laikas imtis premoniu nes neaisku kas si karta islos ? verta parasiti straispsni intervju su auksto ligio analitikais kad Lietuvos ar JAV aplamai kad zinomi zmones specialistai siu procesu kurie vyksta pateiktu ivertinima -Ka gali atspindeti sis laivas ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-21 # Evaldas 2017-01-09 16:25
Gasprom dujų kaino tapo tokia tik po Statoil laivo pajungimo :)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Gediminas Žilinskas 2017-01-12 03:39
...Tą nevykusį ekonomiškai -- nuomos "independence", politizuotą kontraktą Lietuvai - galėjo tendencingai paruošti Lietuvai : būtent dirbanti nuo daugelio metų - to vad. ekonominio špionažo, net apie šimto specialistų - grupuotė iš JAV : dirbanti atskirame pastate - prie įėjimo, be jokių "firminių pavadinimų, pačiame Briuselyje - visiškai arti, prie Europos Sąjungos būstinės... Kaip rašė - pries keletą metų spauda ir JAV., būuent apie tos - ekonominio špionažo, slaptosios grupuotės paskirtį Briuselyje : tai tie slaptieji specialistai - atvykę is JAV : ruošia svetimojo berslo - kapitalo ekspansiją, griežtai vykdoma - dabar su Eurodiktatūros prievarta, ir Lietuvoje,,, Tie visi "autobusai" ir vad. Uber'ai : tai tos ekonominio špionažo : svetimosios - lietuvių Tautai grupuotes : irgi "darbas iš po kilimo" Lietuvai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Gediminas Žilinskas 2017-01-12 03:53
..Ar ne atrodo, po to "Independene" aferos Klaipedoje, kad jau neužilgo - tie vad. "globo - kolonizatoriai" iš Vakarų : panaudodami - tą svetimąją , ir uždara publikai Briuselyje - " specialistų" grupotė, turbūt viešai rekomenduos - naująjai Lietuvos vyriausybeo : net ir tų, vad. "Vakarų kaminkrečių" - Super/Uber komandas, kieviename kaime, o jau nekalbant - ir apie patį Vilnių ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # ganis 2017-01-15 10:18
Tai ir yra lietuviškas biznis, parduos mums rusu dujas už norvegišku kaina-skirtuma i kišene ir už visa ta sumokesime mes- vartuotojai, o kad nekiltu triukšmelio-pasidalins su kuo reikia.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Tadas 2017-01-17 14:39
Čia biznis kubilinių, lanzberginių ir grybausskinių, bet ne Lietuvos žmonių! Pastariesiems sugrąžinta 1863m baudžiava!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-34 # Pancerovas- šūdas 2017-01-19 10:20
Bet kuo gi Drižius geresnis? Autorius mato skirtumą, tarkim, tarp 30° ir 50° laipsnių šiltumo vandens? Gal girdėjo tokį vienetą Btu, arba kaloriją, kilovatą? ;-) Skiriasi dujų kaloringumas, norvegiškos kaip tik yra kaitresnės, dėl to visa ta jūsų aritmetika, kartu su egzperto Skardžiaus sapaliojimais, yra Pancerovo lygio haliucinacijos. Su terminalo išlaikymo kaštais galbūt vis tiek norvegiškų dujų kilovatvalandė dabar kainuoja brangiau, bet jūsų aritmetika tai iš piršto čiulpta ir dar sodriai užapvalinta! :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-30 # Pancerovas- šūdas 2017-01-19 10:21
Skaičiuoti 1000m3 kaip tik "Gazprom" ir naudinga.Kaip kadaise SSRS ne kokį grūdų derlių konvertuodavo iš centnerių į rekordinį pūdais, taip ir dabar "Gazprom" operuoja įmonei parankesniais dydžiais.. :lol: Nes jau kas kas, o "Gazprom" savo dujų kaloringumą žino, dėl to jam naudingiau skaičiuoti 1000m3, o ne kilokalorijomis, kaip tą daro "Eurostatas". Tik labai jau neaišku, kodėl ir "kontrpropagandinė" mūsų žiniasklaida operuoja vartotojui ne tiek aktualiais "gazprominiais" vienetais, ir ne vien ji, bet ir pareigūnai? Mat net jei norėsite įsigyti dujinę viryklę, gamintojo aprašyme bus nurodyta kaitvietės galia kW, o ne koks nors pralaidumas. :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Linas 2017-01-26 17:38
Kiek zinau Gazprom duju kaina Baumgarteno terminale dabar tik 170 eur./1000 m3.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # John 2017-02-16 17:00
Dragon Ball Super Episode 75
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # ZAZAS 2017-03-12 18:41
Nebūtų terminalo , gazpromo dujos kainuotų 600 USD. Ir dar rizika vieną dieną neturėt visai. Kaip kad įvyko su naftotiekiu "Družba" 2006 metais. Tada vatinukai net spiegė - "kaipgi mes be ruskių naftos išgyvensim?"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-18 # Danielius 2017-04-06 21:16
Šūdus rašot. Šūdinas straipsnis, kaip ir visi likę, kaip ir visas jūsų "laikraštis". Kodėl niekad nerašot visos tikros tiesos niekur? Atsakymas: nes nemastot savo galva. Jei mastytumėt savo antru galu ir tai būtų pagirtina.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-15 # Volodzia 2017-04-18 21:17
Lietuviai ruskiams dujas gali uzsukti, o ruskiai nebegali, ha ha ha. Vatniukai darosi nesmagu ane? Ciulpiat suda?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-23 # Irmis 2017-04-19 15:20
Laisvas laikraštis koks jis laisvas? Ar gali mankurtine spauda but laisva.Rašo beleka,pudrina zmonelems protus,o tai matantis šeimininkas Maskvoje ploja katuciu,kvailiu ieškojimo sistema laisvas laikraštis kaip tikras nomenklaturos šauklys bukina tauta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-22 # Lt 2017-04-20 16:14
Kazkodel nieks neprisimena, kokia kaina LT mokejo rusams uz dujas?!! Skardzius tik chaosa moka sukelti. Juk seniai buvo aisku, kai tik atsiras duju terminalas, rusai nuleis kaina su kaupu. Tai saunu, be terminalo dabar butu vel kosmine kaina. Cia tiems, kas skardziu tiki!!:))) jei terminalo pagalba rusai nuleido kaina, terminalas veikia!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # emigrantas dar ilgam 2017-04-20 19:49
Sudie Lietuvele :cry:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Zilve 2017-04-22 09:57
Proto bokstai! Kada jum dareplios, kad politikai - visu vargu ir kriziu iniciatoriai ir igyvendintojai..!? Gyvenom Tarybu Sajungoje ( SSSR ) 70 metu ir retas pasisake pries, o kai pasikeite valdzia visi zombiai pradejo kaltint Rusija del visu bedu...Tik klausimas - kodel Rusija?! Ka jum blogo padare rusija? Nejau Rusija kalta, kad musu tevai, mes turejom galimybe igyti vidurini, aukstaji issilavinima gimtaja kalba ir visiskai nemokamai? Daugelis gavo butus, sklypus, praktiskai nemokamai ir visa tai vyko OKUPUOTOJE TERITORIJOJE! O dabar ijunkit smegenis ir nuspreskit kas visu kalciausias
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Zilve 2017-04-22 10:07
Galiu apramint tuos, kurie prades kaltint rusus tremtimis ir panasiai - Rusu tauta nuo tremciu nukentejo kur kas daugiau , nei Lietuva, Latvija, bei Estija bendrai paemus! Todel prasyciau gerbti vieni kitus , neziurint i odos spalva, tikejima ar tautybe!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-19 # Kostas 2017-04-22 10:24
Kazkaip viskas suskaiciuota aritmetiskai, taskant 2+2=4 ir visiems viskas aisku, visi rekia- vagys! Na nebutu SGD terminalo, gal but moketume po 700 euru arba turetume stoti i NVS, ko imperatorius Putinas ir nori. Juk iki SGD mokejome po 510, kai vokiečiai - 410. Ir siandien Gazpromas turi puse Loetuvos rinkos, kuriai dujas tiekia, tskant po pigiaja, nes Independensas kitaip neleidzia. Kad independensas ir kainuoje, taciau atpogusios rusiskos dujos ta virskaini anuliuoja. Kodel apie tai niekas nesako. Na neturetume dabar to laivo, kas dristu prognozuoti, kiek mums Putino dujos kainuotu? Baikit bliaut, bo tai tikrai, kai pasiskaitai komentarus po tokia prokremline raslevone, pagalvoji, kad runkeliu pas mus vezimais vezk.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Gazprom 2017-04-29 09:38
Galiu garantuoti, kad siai dienai Gazprom gamtines dujos Baumgarteno (Austrija) terminale kainuoja 160 JAV doleriu - 1000m3. Isvadas darykit patys...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # kiek 2017-05-05 00:24
Kubilius naudoja rusisku duju -ar konservu grietinelei jos nekainuoja-apmoka tauta per abonentini
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # vyga 2017-06-24 11:41
Sena supelyjusi myžiaus plokštelė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # gediminas 2017-07-20 23:25
tai tikrai nera gerai O grybauskaite nera tautos prezidente As net buvau itrauktas i saugumo strukturu sarasus ,kuomet pasisakiau internetu saiziai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Anekdotas 2017-08-22 15:59
Atvedė į prezidentūrą nuteistąjį mirties bausme elektros kėdei,
Grybauskaitė ir sako:
- Duokite prašau savo giminių adresus.
- Kad gražinti jiems mano pelenus?
- Ne, kad nusiųsti jiems sąskaitą už elektrą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # Radau 2017-08-23 17:58
Čia koks tai vatnikų kampelis ar kas čia per stengazeta...?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Linas 2017-09-10 17:54
Gazpromo 1000 m3 gamtiniu duju Baumgarteno (Austrija) terminale kaina 160 JAV doleriu. Neklaidinkit skaitytoju.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Dilgėlė 2017-10-10 10:48
Kažkada Šustauskas sakė,kad reikia Seime kalašo ir jis buvo teisus.O pamenate,kaip visi iš jo juokėsi?Vytautai Šustauskai,dabar Jūsų eilė pasijuokti iš idiotu!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # MARIAN NELSON 2017-12-03 00:01
paskola! paskola !! paskola !!!
Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? Nepamirškite, kaip mes esame čia, kad visas finansines problemas spręstumėte praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
Tada atsiųskite mums el. Laišką: (), kad pateiktumėte paraišką dėl paskolos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Čiuožk iš čia 2018-01-16 23:41
Skelbimas ne pagal adresą valkata
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # Aurimai 2018-02-11 14:00
As manau, kad tu esi vatnyku projektas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Vilgirdas 2018-02-18 16:36
Va taip ir gyvename “laisvoj Lietuvoj”:
TIK AIŠKU, KAD LAISVI ESAME NUO SVEIKO PROTO IR VISŲ SAVŲ 1988 - 1991 metų LŪKĘSČIŲ.
Vagių ir ciniškų grobikų Lietuva!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Valdas 2018-02-20 15:17
Apsurdas mielieji visur ambicijos visur neadekvatus sprendimai o kiek dar mes nezinom ir nessužinosim juodu sanderiuku , kiek prekiu pumpuojama is kinijos ir lipdoma etiketes pagaminta LT...jopapa mes vieni kitus mulkinam , matomai ir mulkinsim
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # TEISINGUMAS ČIA YRA 2018-02-21 17:53
Europos Žmogaus Teisių Teismas 2017-07 atsisakė priimti pareiškimą,kuriuo buvo skundžiama Lietuvos Vyriausiojo admistracinio 2017-01-27 teismo nutartis ad.byla Nr.A-4-858/2017,kurioje buvo duomenų,kaip į Lietuvos dvarų žemes buvo atkūriamos nuosavybės teisės į žemes,kurių įpėdinių neišliko rementis LTSR dokumentais,kurie neįrodo įgijimo pagrindų,be to matosi dokumentų taisymo požymiai,šie dumenys į teisėsauga ir teismus patenka jau antrą dešimtmetį žemės planuose figuruoja ir Kunigaikščių 0ginskių dvaro žemė,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-7 # Angga 2018-03-10 21:42
Sveiki visi,

Aš esu privatus skolintojas, aš siūlau paskolą 2 proc. Tai yra teisėta bendrovė, turinti garbę ir skirtumą. Mes esame pasiruošę padėti jums išspręsti bet kokią finansinę problemą, kurią esame, mes siūlome visas paskolos rūšis, taigi, jei jus domina paskolos pasiūlymas Prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu: ()

Taip pat pateikite išsamią informaciją, kad galėtume nedelsdami pradėti paskolą.

Vardas:
Reikalinga suma:
Trukmė: a
Šalis:
Paskolos tikslas:
Mėnesinės pajamos:
Telefono numeris:

Susisiekite su mumis, pateikdami anksčiau pateiktą informaciją el. Paštu:

Pagarbiai jums visiems.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # 13 2018-03-19 17:12
Ar seimo ir vyriausybės vadovai yra susikompromitavę ir V Lanzbergis apie juos turi krūvą kompromatų(kaip sakoma griaučių spintoje) ar jie sėdi vienoje valtyje ir toliau naikina Lietuvos ekonomiką? Kaip gali būti, kad vienintelis Lietuvoje Gerbiamas Artūras Skardžius mato konservatorių KGB huntos uzurpuotą valdžią ir jos vykdomas "energetinė nepriklausomybė" ir "rusai puola" ekonomines aferas.. kodėl "valstiečiai" turėdami daugumą seime nekelia klausimo dėl 75 metams įslaptintų KGB agentų viešo paviešinimo, kodėl seimas nesikreipia į tarptautines kovos su sukčiavimu (pvz "OLAF") organizacijas nes Lietuvos teisėsauga visi žino kieno kišenėje sėdi(arba tame KGB agentų archyve)... valdžia tipo ieško šešėlinių pinigų, tai atsakymas ir yra tas, kad visi tie šešėliniai pinigai yra iš Tautos ir ES paramos KGB huntos išplauti apie 4-5 milijardai eurų. Ir be tarptautinio teisėsaugos tyrimo niekas nebus atskleista...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Drew 2018-05-09 09:31
Hi theree just wanted to give you a quickk heads up and let
you knlw a few of the pictures aren't loading properly.
I'm not sure why but I think its a linking issue.
I've tried it in two different web browsers and both show the same outcome.


Feel free to surf to my web site Eye
Lashes: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jamila 2018-05-09 10:03
Simply want to say your article is as amazing. The larity to
your put up is simply excellent and that i can suppose you are a professional in thos subject.
Well along with your permission let me to clutch your RSS
fesd too stay up to date with forthcoming post.
Thanks a million and please continue the gratfying work.Feel free to surf to my weblog ... Eye Lashes: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Tyrone 2018-05-09 15:12
Great goods from you, man. I have understand your stuff previjous to and you are just too excellent.
I really like what you have acuired here, certainly like what you're aying and
the way in which you say it. You make it entertaining and you
still take care of tto keep it sensible. I cant wqit to read much more from you.
This is actually a wonderful website.

My web-site :: Eye Lashes: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Candy 2018-05-13 12:07
Excellent, what a website it is! This webpage gives helpful facts to us,
keep it up.

my page: Grow Faster: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Alejandrina 2018-05-14 01:17
Verry shortly this website will be famous amid all blogging people, ddue to it's good articles

Also visit my site: eye Lashes: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dong 2018-05-14 01:42
Hello there, You've done an incredible job. I'll certainly digg it
and personally suggest too mmy friends. I'm sure they will be benefited
from this site.

My weblog long Eyelashes: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kathie 2018-05-14 03:18
I know this website presents quality dependent articles and other stuff,
is there any other website which provides these things in quality?


My website - Eyelashes
Ticker: https://bit.ly/2Is2FRs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # yellowstone 2018-06-16 21:56
Šitoj vietoj čekistai neblogai prasisuko. Susikure sau ofšorine firmike už runkeliu saskaita ir stumia runkeliams dujas už 1.5 karto didesne kaina.
O runkeliui lieka tik tai džiaugtis nepriklausomybe.
-------------------------
Čekistas jau jaučia bapkiu trukuma biudžete ir rušiasi kelti pensijini amžiu.
----------
Smagu ir linksma gyventi runkelistane :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Annis 2018-07-23 21:41
Unlock the rest of your free of charge PSN code.

Feel free to surf to my web blog: generateur de code psn: https://codepsngen.hatenablog.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # yellowstone 2018-08-11 14:11
Prezidentes Grybes psihotropine anga, gali bezdeti kaip tikras britas net 5 valandas be sustojimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # V.K. 2018-09-06 18:44
Kodėl Aurimas Drižius publikuoja psichinio ligonio Lino Gudzinsko (Tomkaus), prisistatančio įmonių „Eurostatybų koncernas“, „B.Vokė“ ir „Vilniaus pirkliai“ savininku, sukurtas melagingas istorijas?
www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1480
www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1559

Apie Lino Gudzinsko psichinę ligą rašoma teismo psichiatrijos ekspertizės akte:
https://imgur.com/a/kh3BR5u
Lino Gudzinsko „teisybės“ kūrimo talentas atsiskleidžia šiame video:
https://www.youtube.com/watch?v=8Q_5J_eTyhI
Apie Lino Gudzinsko veiklą „daktarų“ nusikalstamoje grupuoteje rašoma D.Dargio knygoje „Kruvinasis mafijos maršrutas“ 165-167 puslapiuose:
https://imgur.com/a/BFnrAeI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rosalinda 2018-09-09 11:19
You are so cool! I don't think I've truly read something like that before.
So great to find someone with original thoughts on this topic.
Seriously.. thank you for starting this up. This site is
one thing that's needed on the web, someone with a bit of originality!


Stop by my site: email marketing tips mailchimp (Aitais.com: https://Aitais.com/sitelucasleoni6/jogos-com-recreacao-online-gratis/)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ronny 2018-09-10 02:47
Hey There. I discovered your blog the usage of msn. That
is a really well written article. I will make sure
to bookmark it and return to read extra of your useful information. Thanks for the post.
I will definitely comeback.

my blog post: my response: https://inspectd.com/webmarielsarosa59/7-cursos-gratis-para-voce-exercitar-astronomia-na-internet/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kelle 2018-09-10 02:50
Today, I went to the beach with my children. I found a sea shell and gave
it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She
put the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside
and it pinched her ear. She never wants to go back! LoL I
know this is entirely off topic but I had to tell someone!My homepage: Highly recommended Website: https://Huicopper.com/ultralanarezende07/jogos-em-rede-lucrativo/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Elinor 2018-09-10 04:54
What's up all, here every person is sharing these kinds of familiarity,
therefore it's nice to read this web site, and
I used to pay a quick visit this webpage all the time.

Look at my blog; Email marketing tips hubspot - Szjyhy.com: https://Szjyhy.com/marinavieiranet14/jogos-em-rede-lucrativo/,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Carin 2018-09-10 06:07
Hello there! I know this is kinda off topic but I
was wondering if you knew where I could find a captcha plugin for my comment form?
I'm using the same blog platform as yours and I'm
having problems finding one? Thanks a lot!

Feel free to surf to my weblog Full Article: https://dve-mz.com/bestleticiaschott38/jogar-jogos-online/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Lucile 2018-09-10 06:09
It's going to be end of mine day, however before ending I am reading this fantastic post to increase my knowledge.


Feel free to surf to my site: email marketing tips Mailchimp; https://huicopper.com: https://Huicopper.com/ultralanarezende07/jogos-em-rede-lucrativo/,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Dewitt 2018-09-10 12:34
Good day! I know this is somewhat off topic but I
was wondering if you knew where I could get a captcha plugin for my comment form?

I'm using the same blog platform as yours and I'm having trouble finding
one? Thanks a lot!

My website; email marketing tips and techniques - https://aitais.com: https://aitais.com/sitelucasleoni6/jogos-com-recreacao-online-gratis/,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Gerulis 2018-09-15 01:29
KGB su žydeliu plauna pinigus iš Lietuvos iždo, kaip prie banditų valdymo metu urkom mentam ir kas liko pačiam. Čia ne Gyvenimas o kartuvės, tai na h ui reikalingas tas Briuselis jei tas blusas reikia maitinti savo kailiu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # V.K. 2018-09-21 11:26
Kodėl Aurimas Drižius publikuoja psichinio ligonio Lino Gudzinsko (Tomkaus), prisistatančio įmonių „Eurostatybų koncernas“, „B.Vokė“ ir „Vilniaus pirkliai“ savininku, sukurtas melagingas istorijas?
www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1480
www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1559

Apie Lino Gudzinsko psichinę ligą rašoma teismo psichiatrijos ekspertizės akte:
https://imgur.com/a/kh3BR5u

Lino Gudzinsko „teisybės“ kūrimo talentas atsiskleidžia šiame video:
https://www.youtube.com/watch?v=8Q_5J_eTyhI

Apie Lino Gudzinsko veiklą „daktarų“ nusikalstamoje grupuoteje rašoma D.Dargio knygoje „Kruvinasis mafijos maršrutas“ 165-167 puslapiuose:
https://imgur.com/a/BFnrAeI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # V.K. 2018-09-26 13:28
Psichekspertizes akte aiskiai rasoma, kad Linas Gudzinskas 2005 m. buvo bedarbis ir nuolatos gydesi psichiarinese ligoninese.
Taciau "laisvo laikrascio" publikacijose A.Drizius raso, kad 2005 m. L. Gudzinskas neva buvo keletos imoniu vadovas ir neva organizavo ir vykde mano prekybos centro Siauliuose statybas...
Negana to sugretinus visas L. Gudzinsko publikacijas apie mane aiskiai matosi, kad istorijos melagingos - pateikiamos skirtingos ivykiu datos, nesutampa ivykiu chronologija, prikuriamos vis naujos aplinkybes...
Taciau A. Driziui visa tai nerupi. Jis negerbia savo skaitytoju ir mano, kad jums galima prastumti bet kokia melaginga istorija...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Nejuokink 2018-10-01 12:28
Tai gal Paksas kaltas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Nejuokink 2018-10-01 12:29
Tai kas kaltas Paksas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jerrod 2018-10-05 08:19
First, thank yߋu for the information, and your point of view.
I can appreciate this ѡebloց and specifically information. At
this stage, Personally i think I throᴡ away far too enough time ᧐n-line, browsing junk, generally.
This is a refresһing changе from that еxperience. Η᧐wever,
I feel tһat рerusing otheг people's ideas is a
valuable inveѕtment of ɑt mіnimum some of my regular measure of amount of
time massaցе
in the home: http://webhop.se/at-homemassage677952 my schedᥙle. It's just likе sifting through the junk hеap to obtain the gold.
Aѕ ԝell as, whatever examⲣle works for you.
Still, near the computer is probably aѕ bad for you
aѕ tobaccⲟ use and frіed potato chips.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # fastaccessfinance 2018-11-06 14:24
Paskolų aptarnavimas · Finansų kompanija

Gerbiami gerbiami, kredito / finansai / paskolų ieškotojas,

Mes siūlome platų paskolų kategorijų asortimentą pagal paskolų programas tiek; asmeninis, namų, skolų konsolidavimas ir verslo paskolos, kurių palūkanų norma yra 2%. Jei reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti