Buvęs kelių policininkas, premjeras S.Skvernelis gyvena kaip narkotikų baronas (pildoma)

Peržiūros: 135961
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.44 (36 Votes)

Buvęs kelių policininkas, premjeras S.Skvernelis gyvena kaip narkotikų baronas

30 arų žemės sklypas ant Neries kranto šalia Vilniaus, didžiulis namas ir pirtis - visa tai užgyventa iš sąžiningos tarnybės valstybės tarnyboje per 23 metus valstybės tarnyboje. Kaip pats giriasi premjeras, būtent tiek metų jis tarnauja valstybei - pradėjęs kaip greičio matuotojas, kelių policininkas, S.Skvernelis nematomų jėgų buvo keliamas į viršų ir pasiekė premjero postą.

"Eilinis klausimas, už kokius pinigus valdininkai sugeba įsigyti namus, - klausia vienas skaitytojas, - aš jums galiu paskaičiuoti nuotraukoje matomą namą. 10-15 arų žemės sklypas - 50000 tūkst Eurų, Tvora 15000 tūkst eurų, Pirtis 15000 tūkst eurų, Namas 195000 tūkst eurų, Turim apie 275000 tūkst. eurų minimaliai skaičiuojant. Tai už kokius pinigus, nei paskolų nei uždarbio nieko, bumt ir stovi iš dangaus".

 

Ironiška, kad S.Skvernelio padėjėjas, dabar Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas dėl mažų policininkų atlyginimų prieš kelis metus organizuodavo basų policininkų mitingus prie Vyriausybės.

 

Policijos profsąjungų atstovai, nuolat basi ir be batų rengiantis piketus prie vyriausybės, ir besiskundžiantis, kad už kelių šimtų eurų atlyginimą jie negali išmaitinti savo šeimų, sukėlė net buvusio VRM ministro Raimundo Palačio nepasitenkinimą - jis  suabejojo, ar be batų piketavę, tačiau uniformas vilkėję policininkai nepažemino pareigūno vardo. Už tai jiems gresia baudos ar net atleidimas iš darbo.

 

"Man atrodo, kad vilkint uniformą stovėti be batų, yra uniformos negerbimas", – dienraščiui sakė ministras.

Pasak R.Palaičio, jo pastaba dėl uniformos negerbimo pirmiausia skirta policijos pareigūnams, kurių uniformos vilkėjimo taisyklės gana griežtos. Imtis iniciatyvos nubausti prasižengusius policininkus ministras kol kas nežada, tai palikdamas Policijos departamento kompetencijai. "Tuo turėtų užsiimti tos institucijos vadovybė, kuriai priklauso tie pareigūnai. Aš pasakiau savo nuomonę, bet jei pareigūnai apsisprendė negerbti uniformos, tai yra jų sąžinės reikalas", – vakar savo poziciją bandė švelninti ministras.

Tikslas – įbauginti

Nacionalinės pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Vytautas Bakas stebėjosi ministro pasipiktinimu. Jis teigė, kad policininkai pareigūno vardą ir uniformą būtų pažeminę, jei viešai burokus sodintų ar darže kapstytųsi.

Profesinės sąjungos pirmininko nuomone, ministras labiau turėtų atsižvelgti į ne tik kasdienėje veikloje taikomas instrukcijas, bet ir į Europos žmogaus laisvių ir teisių konvenciją bei Konstituciją. "Vienose pasaulio šalyje protesto akcijų organizatoriai iškart sodinami į kalėjimus, kitose grasinama atleidimais ir baudomis. Aš tikiuosi, kad ministro patarėjams ir teisininkų komandai užteks išsilavinimo mūsų protestą suvokti kitame kontekste", – viliasi jis.

Gyvenimas ne pagal pajamas - normali praktika

Dar prieš kelis metus TV laidai "FTB“: generalinis komisara Saulius Skvernelis sakė manantis, kad pareigūnų turtai, kurių vertė neatitinka tarnybinių pajamų, yra visiškai normalus dalykas.

Po ilgų derinimų, Lietuvos policijos vadovas sutiko duoti interviu LNK žurnalistinių tyrimų laidos „Faktų tyrimo biuras“ žurnalistams. Žurnalistus sudomino generalinio komisaro turtų kilmė.  Naujasis policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis mano, jog pareigūnų turtai, kurių vertė neatitinka tarnybinių pajamų, yra visiškai normalus dalykas. S.Skvernelis teigia, kad policijos pareigūnai gali imtis privačių verslų – dirbti taksistais, vairavimo instruktoriais ar turguose prekiauti automobiliais. Kaip Saulius Skvernelis statė namą? Kokiu būdu jam pavyko gauti sklypą prestižinėje sostinės vietoje? Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, jog šalia Neries surasti laisvą namų valdos sklypą beveik neįmanoma. O kaip savo gerovę susitvarkė ponas Generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas? Tikrinant generalinio komisaro Visvaldo Račkausko deklaracijas, atradome labai įdomių dalykų. 2008-aisiais ponas Račkauskas gavo 50 tūkst. Lt dovanų. Praėjusiųjų metų spalio ir lapkričio mėnesiais gavo dar 150 tūkst. Pinigus ponui Račkauskui dovanojo Račkauskai. Gal giminaičiai? Matyt, turtingi giminaičiai... Politologas ir apžvalgininkas Alvydas Medalinskas teigia, kad tokios „dovanėles“ aukštam pareigūnui kelia labai daug abejonių ir tvirtina, kad tokius prabangius pareigūnų turtus nedelsiant turėtų patikrinti specialiosios tarnybos ir kitos kontroliuojančios institucijos.

 

Dar viena įdomi detalė - vos S.Skverneliui pareiškus, kad jis atsistatydina iš policijos generalinio komisaro pareigų, korumpuoti policijos ekskomisarai stojo mūru už Saulių Skvernelį

Buvo gražu žiūrėti, kaip visas vadinamas „teisėsaugos“ elitas mūru stojo už Saulių Skvernelį, kurio nekompetencija ir chamiškumas jau seniai bado akis.

Benamių medžioklė su „Kalašnikovu“, jauno vyruko Žilvino Litvino nužudymas Radviliškyje, policijos komisariate mušant jį iki sąmonės netekimo, kol prisipažins (nors pasirodė, kad jis visai nekaltas dėl savo draugės dingimo), ir galiausiai nužudymas, pagaliau šūvis vaikui į nugarą kontrabandininkų automobilyje, galiausiai narkomano žygis su automatu Vilniuje  – visa tai realūs Sauliaus Skvernelio darbo rezultatai. Policininkai žino, kad gali kankinti žmones, šaudyti juos iš savo „Kalašnikovų“, reketuoti ir atiminėti nuosavybę, nes visus šiuos nusikaltimus pridengs „savi“, t.y. tas pats S.Skvernelis. Dabar kažkas sugalvojo, kad iš Skvernelio galima nulipdyti dar vieną didvyrį ir pateikti kaip alternatyvą - tai miražas, nes S.Skvernelis labiausiai pasižymėjo tuo, kad organizavo 300 iki dantų ginkluotų policininkų Garliavos šturmą, kur beginkliai ir gulintys žmonės buvo daužomi automatų buožemis.

Vos tik Seimas parodė jam duris, Skvernelis ėmė seiliotis, ir niekaip negali pakelti didelio užpakalio nuo savo kėdės. Čia pat mūru už jį stojo veikėjai, kurie geriau jau būtų patylėję, nes tik patvirtina, kam jiems toks pilietis, kaip S.Skvernelis, reikalingas šiame poste.

 

LIETUVOS POLICIJOS VETERANŲ ASOCIACIJA

Saltoniškių g. 19, LT-08105, Vilnius

 

 

 

 

VIEŠAS KREIPIMASIS

 

„Policijos veteranai: Svarbiausia – valstybės interesai“

2015 m. lapkričio 23 d.

 

 

Pastarieji rezonansiniai įvykiai, ypač sulaikyto asmens pabėgimas, pagrobus automatą, vėl įžiebė politines aistras. Policijos veteranai kviečia pastarąjį įvykį vertinti blaiviai, kaip atskleidusį ne tik tarnybinių pareigų vykdymo spragas, bet kartu ir pamokantį. Su automatu neatsakingai pasielgė konkretus pareigūnas iš vieno nedidelio šalies regionio, turintis nemažą tarnybos stažą, tačiau vargu ar dažnai galintis tobulinti savo profesinius įgūdžius. Šis konkretus pareigūnas privalo ir atsakyti už savo padarytą klaidą. Pačios policijos veiksmus, gaudant asmenį, pagrobusį automatą, ne tik mes – veteranai, bet ir didžioji dalis visuomenės, įvertino teigiamai. Policija parodė visuomenei, kad ji gali įvykdyti sudėtingesnę užduotį, nei adatos radimą šieno kupetoje. Lietuvos piliečiai, ir ypač vilniečiai, gali būti tikri, kad šalies policija, padedant kitoms vidaus reikalų sistemos institucijoms, gali operatyviai mobilizuoti didžiules pajėgas ir susidoroti su bet kokia užduotimi. Visuomenės apklausos šią nuomonę tik patvirtina, nes dauguma viešai pasisakiusių, pritarė policijos veiksmams, kad saugumo jausmas svarbesnis už trumpalaikius nepatogumus. Išvadas dėl šios situacijos padarys atsakingi pareigūnai ir informuos mus visus.

Tačiau buvo sunku net įsivaizduoti, kad šis, nors ir rezonansinis įvykis, destabilizuos vidaus reikalų sistemą. Esant įtemptai ir grėsmingai situacijai dėl teroristinių atakų Paryžiuje, grėsmių Belgijos sostinėje Briuselyje, artėjantis pabėgėlių priėmimas reikalauja visų lygių politikų įtempto darbo bei tarpusavio supratimo. Sprendžiant visus šiuos klausimus, ypatingai svarbus stipraus ir kompetentingo bei puikiai sistemą išmanančio vidaus reikalų ministro vaidmuo, nes tai jo veiklos sfera, o tuo pačiu ir atsakomybė. Pareigūnai privalo žinoti politikų poziciją bei sprendimus konkrečioje situacijoje. Pataruoju metu būtent taip ir buvo. Pareigūnai iš vidaus reikalų ministro sulaukdavo aiškių užduočių, nevyniojamų į „politinę neaiškumų vatą“. Būtų labai gaila, o tuo pačiu ir neatsakinga būtent dabar keisti profesionalų vidaus reikalų ministrą.

 

Gerb. Ministre, Sauliau Skverneli,

Nenubraukite vienu savo pareiškimu visų darbų, kuriuos jūsų vadovaujama komanda atliko ir kuriuos pradėjote, bet nespėjote baigti. Raskite savyje vidinių jėgų bei išminties ir artimiausiu metu atsiimkite atsistatydinimo pareiškimą. Supraskite – Jūs atstovaujate ne tik save, bet visą vidaus reikalų sistemą, kuri su viltimi laukia pradėtų darbų užbaigimo. Kiekvienas pareigūnas, nesvarbu, kur jis bedirbtų, laukia permainų, kurias įgyvendinus, galės pasijusti oriu Europos Sąjungos šalies pareigūnu ir su pasididžiavimo sakyti, kad jis tarnauja Lietuvai.

 

 

Kontaktai:

Valdybos pirmininkas Vytautas Navickas, tel. 8 682 42510;

 

Valdybos pirmininko pavaduotojas Stanislovas Liutkevičius, tel. 8 698 73086.

 

Turiu omenyje „policijos veteranų sąjungą“, ir jos vadovą, buvusį VRM viceministrą Stanislovą Liutkevičių. Pastarasis buvo vienas iš pagrindinių figūrų taip vadinamame koncerne BBL (Boreika, Barkauskas, Liutkevičius) – organizuotoje nusikaltėlių grupėje, kuri vadovavo Generalinei prokuratūrai, ir masiškai klastojo finansines bylas, kad PVM grobikai išvengtų atsakomybės.

Anksčiau buvęs vidaus reikalų viceministras S.Liutkevičius viešai yra sakęs, kad praturtėjo „augindamas nutrijas“.  STT pradėjo tyrimą dėl buvusio vieno iš Vidaus reikalų ministerijos vadovų, kuravusio teisėsaugos institucijas, Stanislovo Liutkevičiaus galimo neteisėto praturtėjimo. 

Prieš keletą metų LNK „Paskutinės instancijos“ paklaustas apie savo turtų, kurie dabar atsidūrė Specialiųjų tyrimų tarnybos akiratyje, kilmę tuometis vidaus reikalų viceministras S. Liutkevičius pateikė savo versiją.

„Kadangi mes kartu su uošviu, kuris buvo pensijoje, auginom nutrijas, aš užtikrindavau pašarus, atveždamas juos iš savo motinos, kuri gyveno kaime“, – sakė S. Liutkevičius.

Šis asmuo taip pat yra buvęs Tardymo departamento prie VRM direktoriumi, generaliniu policijos komisaru, Vidaus reikalų ministerijos sekretoriumi. Iš vidaus reikalų viceministro pareigų jis buvo priverstas pasitraukti, kai Vyriausybės sudaryta komisija nustatė galimą aukšto rango korupciją generolo Romualdo Boreikos vadovaujamoje Finansinių nusikaltimų tyrimo (FNTT) tarnyboje, kurią ir kuravo S. Liutkevičius.

FNTT bylos buvo neteisėtai skaidomos į epizodus ir nutraukiamos už kyšius. Aukščiausi FNTT pareigūnai gaudavo dovanų iš įmonių, kurias tyrė, o pats FNTT vadovas turėjo abejotinų ryšių su Ūkio banku.

V.Beleckas

Garsusis Lukiškių kalinys Vladas Beleckas papasakojo, kad dar jaunystėje pas jį kratą darė jaunas tardytojas Stanislovas Liutkevičius. Kratos metu dingo auksinis „Faberge“ kiaušinis, kuris vėliau buvo rastas S.Liutkevičiaus namuose.

V.Beleckas sėdasi prie prikalto stalo ir ima iš lėto pasakoti. Buvo 1983-iųjų vasarą, kai jį, vos kelias dienas išdirbusį Žemės ūkio ministerijoje (kuo dirbo, sako nepamenąs, nes "tik dvi dienas išdirbo", - aut.), suėmė Kauno milicijos kriminalistai. Pasak V.Belecko, tuomet dar turėjusio savo pirmąją, Stupakovo, pavardę, jis buvo apkaltintas brilianto vagyste. "Viena pažįstama kaunietė Liucija pasiūlė pirkti senovinį briliantą, jai palikimu tekusį iš tėvo. Laikai buvo neramūs. Už spekuliaciją antikvariniais daiktais "pakabino" mano draugę Nijolę Virgelienę, atseikėjo jai septynerius metus. Sėdo bent penki į Izraelį susiruošę važiuoti žydai, kurie pardavinėjo savo turtą ir bandė įsigyti brangenybių. Aš net nenutuokiau, jog brilianto istorija man bus lemtinga. Tačiau, pasirodo, man jau buvo užmestas tinklas", - V. Beleckas įsitikinęs, jog kaunietė Liucija buvo speciali milicijos agentė, turėjusi rinkti įkalčius prieš tuomet spekuliantais vadintus antikvarinių dirbinių kolekcininkus bei brangenybių supirkinėtojus. 

Kauno miesto Lenino rajono vidaus reikalų skyriuje V.Beleckui buvo iškelta baudžiamoji byla, jis suimtas keliems mėnesiams, o vėliau suėmimas pratęsiamas iki teismo. Pirmasis bylą tyręs tardytojas - o juo buvo vos metus milicijoje dirbantis Stanislovas Liutkevičius jam pareiškė kaltinimus dėl sukčiavimo. 

V.Belecko teigimu, S.Liutkevičius jį tardęs tik kelias savaites. "Aš jam asmeniškai jokių priekaištų nei kaip tardytojui, nei kaip žmogui neturiu. Giliau jo pažinti neturėjau galimybės, nes vėliau mano bylą perėmė Vidaus reikalų ministerijos tardytojai ir buvau išvežtas į Vilnių", - sako pašnekovas ir teigia nežinąs, kodėl jį suėmus dėl kunigo R.Mikutavičiaus nužudymo, areštinėje apsilankė vienas Kauno policijos kriminalistas ir vertė rašyti pasiaiškinimą, jog "neturintis jokių pretenzijų S.Liutkevičiui". 

"Kai sėdėjau Pravieniškėse, apsilankė du tardytojai. Sako, girdėjome kalbas, kad dingę jūsų daiktai, kurie buvo atimti sulaikant. Aš ir parašiau pareiškimą, išklojau, jog turėjau du žiedus, auksinę grandinėlę bei pakabutį - "Faberge" kiaušinį. Pastarasis buvo vertingiausias, kainavo apie 10 tūkstančių rublių, nes buvo pagamintas iš gryno aukso", - tokią versiją apie dingusius daiktus šiandien pateikia V.Beleckas. Kalinio teigimu, vėliau jis per kitus asmenis sužinojo, jog "Faberge" kiaušinis, kuris buvo palaikytas paprasčiausiu raktų pakabučiu, buvo rastas S.Liutkevičiaus namuose, vaiko žaislyne. Tai ir buvo pretekstas iš pareigų atleisti S.Liutkevičių. 

"Jo uošvis buvo prokuroras, todėl ta istorija buvo nuleista tylomis", - V.Beleckas žeria tokius motyvus, kodėl, jei istorija tikra, S.Liutkevičiui nebuvo iškelta baudžiamoji byla dėl vagystės ir tarnybinių įgaliojimų viršijimo. Šiandien V.Beleckas sako negalįs įrodyti, jog tą nelemtą kiaušinį tikrai turėjo sulaikymo metu. "Tai patvirtinti gali nebent mano žmona. Kita vertus, aš visą gyvenimą nešiojau po du auksinius žiedus, auksinę grandinėlę", - tvirtina V.Beleckas. Nei kiaušinis, nei kiti brangūs daiktai jam taip ir nebuvo grąžinti. Kodėl, išaiškėjus, kad auksinis kiaušinis neva rastas pas S.Liutkevičių, jis nesikreipė į miliciją? V.Beleckas aiškina: "Kas man buvo tie dešimt tūkstančių rublių? Tai labai maži pinigai. Kapeikos. Aš buvau kelis namus, antikvarinių daiktų paveldėjęs, Jūrmaloje – didžiulį vasarnamį. Vienoje taupomojoje knygutėje buvo 38, kitoje 12 tūkstančių rublių. Vien tik antikvariniai prancūziški baldai ko buvo verti! – juos viena gruzinė, vyno fabriko direktoriaus žmona, už 200 tūkstančių rublių nupirko", - V.Beleckas teigia, jog tiek papuošalai, tiek "Faberge" kiaušinis tebuvę aguonos grūdelis tarp visų jo sukauptų turtų. "Gerai, sakykime, neturėjau aš to kiaušinio. O už ką S.Liutkevičius buvo formaliai atleistas iš darbo? Ogi nustatyta, jog mane suėmus nesurašė poėmio protokolo. O nesurašė kodėl? Kad daiktus pasisavintų", - tokie paskutiniai V.Belecko argumentai, jog jo papasakota vertingų daiktų mįslingo dingimo istorija nėra iš piršto laužta. 

 

 

 

 

 

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/zmones/naujiena/pramogos/tv/ftb-generalinis-komisara-saulius-skvernelis-mano-jog-pareigunu-turtai-kuriu-verte-neatitinka-tarnybiniu-pajamu-yra-visiskai-normalus-dalykas-39-141067

Komentarai   

+38 # va 2016-11-24 09:43
taip kaip Bakas dirbo Skvernelio darbus-galejo padirbeti tauta:galva,o ne uzpakaliu
net basi pamirsta pavaiksvuiot
gi sveika
dabar reiks tautai basai vaiksciot,aisku ,ir blaivai ,kas sveikintina
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Gaidynas 2018-04-22 22:36
https://scontent.fvno3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30657026_1913996865276979_6631449218930230206_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeH2sjgigaMsRk7MHev2uPzIWo_zmjdG2NxIQLgcqQxVWFIKtAZYf6Cb-EESE-yKuFwlnv4dzvdLtSdcaPz6uXAoJIEVM1d5h-q95_pk31OqEA&oh=0f382931f5e2c29db01610bd8325a34e&oe=5B6521C6
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+63 # Zenonas Priekuliškis 2016-11-24 11:47
Skvernelio parankinų neteisėtai gydoma Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje policijos veteranė Skaista Rakauskienė (71 m) už pakartotiną pranešimą apie narkotikų gamybą. Gydė Utenoje. Kauno apylinkės teismo 2016-06-03 d. nuteisė trims mėnesiams. Deja tebekankinama Skaita Rakauskienė lyk šiol. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # visiems 2016-11-25 02:14
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-67 # Patriotas 2016-11-25 09:19
Nu durniukai, atsilikėliai, beraščiai ir pavyduoliai :-)
1.Tokie objektai nekainuoja tokių pinigų.
2.nepagalvojate, jog Skvernelis gyvena santuokoj ir dviese su žmona gali pasiimti ir didiasnę paskolą.
3. Narkotikų baronai negyvena taip blogai :-D
4. Žurnaliūgoms reikia įvesti sankcijas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-23 # Sarunas s 2017-02-21 14:42
Smagu skaityti mastaciu zmoniu komentarus , saunuolis .
Lietuvos beda yra ta , kad visi skaiciuoja svetimus pinigus .
Cia speju konservatoriai pinkles rezga haha
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # joo 2017-04-08 10:40
tu idijotas,o ne patrijotas,nors ir patrijotu save vadinti reiskia ,kad su galva kazkas negerai,bet pas mus durniu negydo,o gydo tik sveikus,kad padarytu durniais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Dilgele 2018-04-11 11:11
Kainuoja,ir dar kaip kainuoja.Cia isvardintos tik remu kainos,o dar visa vidaus apdaila,aplinkos tvarkymas,dekoratyviniu augalu sodinimas ir t.t.Taip kad jei gyvenat savo kregzdyne,tai nesukit savo durnais pliurpalais gavu kitiems,nepavyks.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # yellowstone 2018-06-17 21:31
Smagu stebeti kaip čekistinė išgama gyna čekistine išgama. Išgamom niekas nepavidi, tegul toliau užsiimineja savo reikalais ir nelenda prie kitu pilieciu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # yellowstone 2018-06-17 21:35
Šeip gyventume mes normalioj valstybei, Skverneliui tektu aiskinti teisme apie savo liešu šaltini. Bet tačiau kadangi čia yra mentu ir čekistiniu išgamu runkelistanas, Skvernelis turi stoga.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # senelis 2016-11-25 09:41
Iseina,taip, kad dirbti basas privalai, bet piketuoti basam draudziama. Kur logika?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # Zenonas Priekuliškis 2016-11-25 14:30
Narkobiznio šefai, kada paleisiti jūsų demaskuotojq Skaistą Rakauskienę. Artėja atomazgą, ir Rokiškio psichiatrams-represininkams.. Bėkit, slėpkitės kol nevėlu. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # nuu 2016-11-25 21:31
baronas von.... blaivesime ir iteisinsim zole...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # nuu 2016-11-25 21:33
basas gali piketuoti tik von Bakas ir jo parankiniai istatymo sargiai,paprastas zmogeliukas gauna gumine bite ir bega i teisma atsip
rasyt ir bauda susimoket
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Narkotikų baronas 2016-11-26 14:17
Seimo narys Uoka ir jo padėjėja Buinickaitė buvo suradę galus, žinojo "baronų" pavardes ir sakė, kad tai vienas iš aukščiausių policijos pareigūnų, bet nespėjo paviešinti ir buvo nužudyti -mirė tuo pačiu metu nuo tos pačios ligos-kasos vėžio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # ing 2016-11-26 21:46
o kodel niekas nepasidomi is kur pilys ir dvarai pas tuos kurie 20metu stovi darbo birzoj ar ba stazo 0 turi,o cia....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-36 # LL 2016-11-26 23:33
Skaiciuotojas pjauna gryba,nera sitas namas toks brangus ir sklypas randasi rajone iki kurio kelis kilus reike vaziuot zvirkeliu ir tvora is papigeisku lenkiska,pirties namelis manau irgi paprastas ir jeigu state kiek anksciau ir pats samde darbuotojus,tai galejo tilpti nuo 80 iki 120 tukstanciu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # AS 2017-02-23 07:52
Pagal arhitektūrine dali matosi kad pastatas statytas 8-9 metus atgal. Tujos taip pat apie 7-10 metų. Pirtelė matosi jau ne kartą perdažyta. Išvada pastatas statytas apie 2007 metus. Kaip žinia tai buvo didžiausio statybos kainų pakilimo laikas. Mano skaičiavimu tik pastatų išorė , žemė pitrtis bei veja ir tvora tuo metu turėjo kainuot apie 300 000 eurų. O kur dar vidaus įranga. Mes ten nebuvome bet tie kas statė namus žino kad į vidaus apdailą bei įrangą galima įdėt tiek pat kiek į viso namo ir gerbuvio statybos kainą. Manau autorius pasikuklino ir neparašė 500 000 eurų vertės . Bet galiu ir klysti nes vidaus nuotraukų nemačiau. Tik jaučiu kad sienos dažytos padoriais dažais o televizorius ne "ŠILELIS" tad specialiosioms tarnyboms reiktų pasidomėt iš kur tokios dovanos mūsų gerbiamam Skvernialiui atiteko
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # us 2016-11-27 18:36
noreciau būti policininku vaikscioti basas po baksus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # kiek 2016-12-12 18:58
pamenu-policija neiskele nei vienos bylosw del kolukiu turto grobstymo.-va cia ir atsakymas,kodel jie dabar Skverneli paskyre premjer
visi valdzioje-isvengs atsakomybes
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # p 2016-12-14 12:54
gal jau data pasitaisykite
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Kazys 2016-12-15 17:44
Kažkodėl man rodosi ,kad ta "lietuviška demokratija sugalvota ne Lietuvoje ir per tuos 27 metus dar labiau pasmirdo ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # rinkejas 2016-12-17 12:59
vieni juokai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # DCE 2017-02-18 19:55
TODĖL SKVERNAS IR NETVARKĖ IR NETVARKO ČIGONŲ TABORO, JUK JIS IR YRA NARKOTIKŲ KARALIUS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Haris 2017-02-21 12:48
Sutikime, kad sklypas pirktas seniau, kainavo mažiau, negu dabar skaičiuojama. Pirtį, namą pačiam statant tikrai tiek neįdėsi, kokia dabar vertė. Ir vertė kils kasmet. Tai ką, kitais metais klausite iš kur dar didesnė suma? Plius tėvai gali duoti kažkiek, šeima, giminės. Galbūt senesnį turtą pardavė, kurio kaina irgi kilo. Visokių variantų yra. Nebūtinai neteisėtai. Pagarbiai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # auksine raide 2017-06-01 17:43
reikia skvernelio namie atlikt krata, gal is tikruju narkotiku turi? akys kazkaip ikypai stovi ir blizga kartais keistai sneka elgiasi neadekvacai - ko gero vartoja. Va cia tai butu straipsnis zurnalistam! :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Nu, 2017-06-06 09:59
nevalgė,negėrė ir prašau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # rima 2017-06-06 11:02
Kartais labai sunku skaityti žurnalistų straipsnius, ir kai paskaitai dar sunkiau: klausimas: ką daryti ir kas tai turi atsakyti juk yra teisinė valstybė ir už tokio straipsnio viešinimą jeigu jis neatitinka tikrovės žurnalistus reikia patraukti teisine tvarka, o jei gu kitaip..........................
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Shelby 2017-08-12 15:29
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn extra cash
every month because you've got high quality content.
If you want to know what is the best adsense alternative, type in google: adsense alternative Mertiso's tips

My web site :: 86Candy: https://iamYoung.blogspot.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Effie 2017-08-19 14:34
Low - You will quit playing before you finish the game.


My web blog ... boom beach diamonds (boombeachfreediamonds1.wordpress.com: https://boombeachfreediamonds1.wordpress.com/2017/08/07/boom-beach-cheats/)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Danelle 2017-08-22 18:28
Cheap NBA LIVE MOBILE COINS with quick delivery rate!

My weblog ... nba Live mobile cheats: http://nbalivemobile.zohosites.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Selma 2017-09-17 15:45
Hi, I do think this is a great website. I stumbledupon it ;) I will return yet again since i have
book marked it. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and continue to guide other people.


Here is my web blog: restaurant en livraison: http://restaurant-en-livraison55420.getblogs.net/531065/not-known-details-about-delivery-food
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Stuart 2017-09-23 06:15
Hiya very cool website!! Man .. Excellent ..
Amazing .. I'll bookmark your website and take the feeds also?

I'm glad to find numerous helpful information right here
within the put up, we'd like work out more techniques on this regard, thank you for sharing.
. . . . .

my blog - broderie: http://liteau-pour-bouteille-de94837.affiliatblogger.com/6423246/embroidery-things-to-know-before-you-buy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Kelli 2017-12-25 22:47
We're a bunch of volunteers and starting a brand new
scheme in our community. Your website offered us with helpful info to
work on. You've performed an impressive task and our entire group will be
grateful to you.

Feel free to visit my weblog ... resource: http://smithcreeknews.com/story4512913/a-secret-weapon-for-out-of-state-movers-san-diego
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # yra 2018-01-15 11:47
straipsnis apie jo generlini,labai panasus stilius-kelti Skvernelio ir policijos reitingus-nepajudinant pirsto niekur,ar Gaidys ta pastebejo su Palmyra
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # uj 2018-01-27 19:34
It's a big part of the world and governs the crime-but they do not know what it's doing right ... no one has forgiven anyone for the crimes-a matter of time-today or tomorrow-but soon ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # meska 2018-02-17 20:09
Skvaernelis dar turi įmonę Lenkijoje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # ZIUZIA 2018-03-04 18:26
Mafijos krikštatėvio snukis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Vladas Lukosevicius 2018-03-10 14:11
http://evaizdai.lt/di/RSW7/kuze.jpg
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Šunavičienė 2018-03-29 23:26
Baronai valdo, baranai juos išrenka. Viskas teisėta
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Shelly 2018-04-21 19:19
Not all eGift Cards are available on each and every kiosk.


My weblog :: how to get amazon gift card: https://majorfunupdates.page4.me/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # .............. 2018-04-25 04:02
irgi pasistatėm, modernų, nes pardavėm savo turėtus butus ir tėvų paveldėtus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # yellowstone 2018-06-17 21:55
Aš tik nesuprantu vieno daliko, kaip sutinku gatveja čekista, tai jisai atrodo kaip bomžas ir prašo babkiu ant pahmelo. Kai pažiuri i čekistu namus, namai tai jobšihmat. :lol:
Tai iš kur bapkes? Čia galima užsidirbti tokiam namui pardavinejant religine literatura prie norfos? ar čia iš surinktu centu prie norfos?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Vytautas 2018-09-03 14:11
Šitą menta reikia kišt į cype o ne į prezidentus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Vitalis Silenas. 2018-09-06 20:28
Jis nebus prezidentu...nors gali gauti 22 procentus is rinkeju...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Stasys 2018-09-15 11:09
O ko jam negyventi kaip bajorui ar baronui. Juk jis žino kam reikia uoliai tarnauti. Manau, kad jis juk neveltui pasiuntė didžiulę gvardiją gerai ginkluotų smogikų, kad paimti pagrindinę liudininkę dėl kažkokių tai asmenų nusikaltimų, kuriems jis, manau, tarnauja ir, gal būt, jie jau per daug užvaldę yra, kad tokie galingi pasirodė ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Stasys 2018-09-15 11:11
8d9b3
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # is policijos 2018-10-02 23:36
Skverneli,kada grisi..ar laikyt dar viena policininko etata?gal vietoj fotografo gali-tas daugiau uzdirba...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # senai viesa paslapti 2018-10-09 12:23
kad skvirnelis kuravo narko bizni lietuvos mastu, kad kuravo kontrobandines cigaretes ir kita kontrobanda. kad uzsakomai susidiorojo, uzsakomai is kaliuzes traukes, bylas nutraukinejo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Linette 2018-10-17 14:24
Hello. I see that you don't update your site too often. I know that writing content is boring
and time consuming. But did you know that there is a
tool that allows you to create new posts using
existing content (from article directories or other websites from your niche)?
And it does it very well. The new posts are unique and pass the copyscape test.

Search in google and try: miftolo's tools

Here is my homepage - JanaJuicy: https://ArchieSick.wix.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Loretta 2018-12-19 22:43
Hello! I could have sworn I've been to this website before but after browsing
through some of the post I realized it's new to me. Anyhow, I'm definitely delighted I found it and I'll be bookmarking and checking back frequently!

female viagra: http://wiki.vriendenvandekerstgroep.nl/index.php?title=Everything_I_Learned_About_Viagra_Generic_I_Learned_From_Potus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Annetta 2018-12-26 09:07
Because the admin of this website is working, no question very rapidly it will be famous, due to its feature contents.
generic viagra without a
doctor prescription: http://malacandra.org/mcr/index.php?title=User:SylviaS018427659
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Charla 2019-01-18 18:50
Hi, I check your blogs like every week. Your story-telling style is witty,
keep it up!

Check out my web page; Micki: http://www.notmetoo2.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti