D.Grybauskaitė yra paralyžiavusi visą prokuratūros darbą, o teismai įrodė, kad yra absoliučiai korumpuoti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (9 Votes)

Šiandien, gruodžio 22 d. Seimo plenarinių posėdžio metu Seimo narys Povilas Urbšys tiesiai šviesiai įvardino, kas paralyžiavo visą Lietuvos teisėsaugą: "Slaptos informacijos nutekinimo byla, kuri yra susijusi su prezidentūra, mūsų valstybėje yra tapusi savotišku ŽIV testu. Ši byla atskleidė, ant kiek konstitucinės galios sutelkimas vienose rankose yra paralyžiavęs Lietuvos teisėsaugą. Sutikite, kad jeigu tuometinis VSD vadovas G.Grina nebūtų vietoje karjeros pasirinkęs įstatymą, o tuometinis generalinis prokuroras nebūtų apsižiūrėjęs, ir slaptos informacijos nutekinimo atvejo nebūtų pradėjęs tirti prokuroras, kuriam prieš įstatymą visi lygūs, tai šios bylos, kurioje už slaptos informacijos nutekinimą baudžiamojon atsakomybėn patraukta Lietuvos prezidentės artimiausios aplinkos žmogus Ulbinaitė, tai šios bylos nebūtų buvę. Mums visiems turi būti svarbu, ar teikiamas kandidatas į generalinius prokurorus parinktas tam, kad tokių bylų apskritai nebūtų, ar vis dėlto prezidentė mano, kad ji ir jos artimiausios aplinkos žmonės yra lygūs prieš įstatymą. Teismai viską padarė, kad šioje byloje būtų panaikinti esminiai įrodymai Daivos Ulbinaitės atžvilgiu, kas padėjo jai sulaukti išteisinamojo nuosprendžio. Šiuo metu Aukščiausiojo teismo net septynių teisėjų kolegija ko gero imsis formuoti naują teismų praktiką, kad tokių bylų apskritai nebūtų. Kyla klausimas – kokio likimo sulauks prokuroras, kuris išdrįso apkaltinti Ulbinaitę slaptos informacijos nutekinimu, ir kuris net kelis kartus bandė iškviesti prezidentę į apklausą, kuris išdrįso apskųsti išteisinamuosius nuosprendžius. Susitikimo metu su pretendentu į generalinius prokurorus būtent to ir paklausiau, tačiau, deja, aiškaus atsakymo nesulaukiau. Tikiuosi, kad gerbiamas Pašilis patikins mus, kas su šiuo prokuroru nebus susidorota".

P.Urbšys galvoja, kad visoje teisėsaugos sistemoje dirba "pakankamai padorūs žmonės" (tačiau nepaaiškino, kodėl "padoriems" žmonėms kažkas gali nurodyti nevykdyti savo pareigų - aut. pastaba), ir kad Pašilis ateina "tarsi reformuoti arba pataisyti tą ydingą sistemą". "Man atrodo, kad didžiausia problema ta, kad politikai kišasi į teisėsaugos darbą, ir todėl pareigūnai jaučiasi nesaugūs, nors jie vadovaujasi tik įstatymu. Man keista, kodėl Pašilis neatsakė į elementarų klausimą - ar nebus susidorota su prokuroru, kuriam prieš įstatymą visi lygūs. Tikrai tikiu, kad šį kartą SEimas nubalsuos ir palaikys šią kandidatūrą, tačiau kartu kiekvienas SEimo narys turi prisiimti atsakomybę už prokurorą, kuris nedrįsta atsakyti į tokį paprastą klausimą. 

 

Teisingumas triumfuoja, o teisėjai Robertas Rainys, Miroslavas Gvozdovičius ir Irma Randakevičienė padarys puikią karjerą teisinėje ir demokratinėje Lietuvoje

 

Teisėjai Miroslavas Gvozdovičius ir Irma Randakevičienė padarys puikią karjerą teisinėje ir demokratinėje Lietuvoje

 

Aurimas DRIŽIUS

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjai Robertas Rainys, Miroslavas Gvozdovičius ir Irma Randa - kevičienė nusprendė, kad "įrodymų visuma" neįrodo, kad prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė sąmoningai nutekino valstybės paslaptį apie būsimą rusų ataką prieš Dalią Grybauskaitę.

Trumpai priminsime tą "įrodymų visumą" : 2013 m. spalio 31 d. 8.30 VSD generalinis direktorius pasirašė pažymą dėl neva Rusijos Federacijos planuojamų išpuolių prieš Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę. Ši pažyma buvo išsiųsta prezidentei D.Grybauskaitei, Seimo pirmininkei L.Graužinienei, premjerui A.Butkevičiui, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkui A.Paulauskui, taip pat Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkui, užsienio reikalų ministrui, Vyriausybės kancleriui. Tiesa, šio įvykio išvakarėse vienas VSD pareigūnas, galimai veikdamas pagal VSD generalinio direktoriaus Gedimino Grinos nurodymą, šios pažymos turinį pateikė prezidentės vyriausiajai patarėjai – atstovei spaudai Daivai Ulbinaitei. Pastaroji kitą dieną perdavė minėtos pažymos tūrinį BNS agentūrai. BNS agentūra momentaliai išplatino šį pranešimą, ir Dalia Grybauskaitė momentaliai sureagavo - nors tuo metu buvo Rygoje, praėjus porai valandų nuo pažymos nutekinimo, televizijos jau transliavo iš anksto įrašytą D.Grybauskaitės kalbą, kurioje ji ramino tautą, kai tai tėra rusų ataka, ir reikia laukti naujų "provokacijų".

Tai, kad tai buvo iš anksto parengta operacija, kurią prezidentės krikštatėvis V.Landsbergis pavadino "operacija Skiepai", įrodo daug aplinkybių: pirmiausia, D.Grybauskaitė pati organizavo šį informacijos nutekinimą žiniasklaidai per savo patarėją Ulbinaitę - tuo tikslu buvo įrašytas prezidentės kreipimasis, kuris kilus skandalui buvo išplatintas televizijai. D. Grybauskaitė paskelbė: „Šiandien esu informuota, kad prieš Lietuvą, prieš Rytų partneres ir mane asmeniškai ir toliau bus rengiamos informacinės provokacijos.

Viena iš pagrindinių priežasčių, matyt, yra sėkmingas Lietuvos pirmininkavimas Europos Sąjungos Tarybai ir, ko gero, taip pat Lietuvos siekis energetinės nepriklausomybės“. Antra aplinkybė - ši VSD pažyma tą pačią dieną buvo pristatyta Seimo vadovams LGraužienei ir Seimo NSGK pirmininkui A.Paulauskui, tačiau lyg tyčia, jie Seime pasirodė po pietų, kai informacija jau buvo nutekėjusi.

"Problema ta, kad BNS pranešimas apie VSD pažymą buvo paskelbtas spalio 31 d. 12.15 val., o prezidentės video sveikinimas lrytas.lt pasirodė jau 16.06. Tai reiškia, kad Lietuvos rytas TV jis buvo ištransliuotas kokiu pusvalandžiu anksčiau. O juk prieš tai dar reikėjo jį pažiūrėti, sumontuoti. Prezidentė juk nuo pat ryto dalyvavo Latvijoje vykstančiame trijų Baltijos valstybių prezidentų susitikime. Nežinau, kaip jums, bet mane toks operatyvumas jau tada labai stebino, nes aš sunkiai galiu įsivaizduoti, kaip vykstant svarbiam susitikimui, per tris valandas galima perskaityti, ką parašė BNS, sugalvoti, ką pasakyti, tarp susitikimų su prezidentais surasti laiko įrašyti video sveikinimą ir jį nusiųsti į Lietuvą. Todėl mano spėjimas – tas video sveikinimas buvo įrašytas iš anksto, žinant, kad VSD pažyma bus nutekinta)", - teigė apžvalgininkas Artūras Račas..

Esu įsitikinęs, kad operacijos "Skiepai" tikslas - apkaltinti Seimo vadovus šios pažymos nutekinimu, ir pergalinga D.Grybauskaitės rinkimų kampanija. Tačiau "Skiepai" nepavyko dėl banalios priežasties - VSD neįvertino visų operacijos smulkmenų. Nors Daiva Ulbinaitė telefonu išsikvietė BNS vyr. redaktorę, ir perdavė jai tą garsiąją pažymą apie Rusijos “grėsmes” – STT surinktoje byloje yra net iš prezidentūros paimta filmuota medžiaga, užfiksavusi besišnekučiuojančias moteriškes.

Tą patį rytą VSD vokai su “slapta žyma” turėjo būti perduoti aukoms – Seimo pirmininkei ir Seimo NSG komiteto pirmininkui, ir todėl VSD darbuotojai juos ragino greičiau “perskaityti” slaptas pažymas, kad vėliau būtų galima apkaltinti jų nutekinimu, tačiau dėl atsitiktinumo minėti žmonės pažymas gavo jau po garsiojo BNS pranešimo. Todėl jų apkaltinti nepavyko. Kai ši informacija ėmė aiškėti, lapkričio 14 d ryte prezidentė Dalia Grybauskaitė išsikvietė STT direktorių Saulių Urbanavičių ir galimai pareikalavo, kad STT nedrįstų imtis jokių procesinių veiksmų prieš prezidentūros darbuotojus.

Lietuvos Respublikos Konstitucija draudžia daryti bet kokį spaudimą ikiteisminį tyrimą atliekantiems pareigūnams ir tyrimus kontroliuojantiems prokurorams. Žiniasklaidoje jau klausiama, ar D.Grybauskaitė nurodė STT vadovams nereikšti įtarimų Daivai Ulbinaitei?

Be to, teigiama, kad D.Grybauskaitė nurodė generaliniam prokurorui Dariui Valiui skubiai grįžti į darbą ir atšaukti savo komandiruotę į užsienį ir padaryti įtaką ikiteisminiam tyrimui, kuriame planuojama pareikšti įtarimus Daivai Ulbinaitei, kad šie įtarimai nebūtų pareikšti?

Beje, akivaizdu, kad D.Ulbinaitė veikė ne savo iniciatyva, bet prezidentės valia – jai reikėjo žut būt sukelti skandalą, kad ją neva puola rusai, tačiau VSD pridarė nesąmonių, ir visa ši prastai parengta operacija išaiškėjo. Beje, VSD, uždėję ant savo pažymos „slaptumo“žymą, padarė meškos paslaugą D.Grybauskaitei – jeigu D.Ulbinaitė būtų prisipažinusi, kad nutekinti šią pažymą jai nurodė D.Grybauskaitė, tai prezidentei grėstų ne tik apkalta, bet ir baudžiamoji atsakomybė pagal BK straipsnį „Valstybės paslapties išdavimas“.

Žaidžiame valstybę

Beje, ta pati D.Ulbinaitė, paskelbusi, kad dabar "Lietuvoje bus galima laisvai dirbti žurnalistams", tylėjo kaip pelė po šluota, kai STT siautėjo ir krėtė BNS žurnalistų namus ir garažus, buvo paimti jų kompiuteriai ir telefonai. "Akivaizdu, kad Dalia Grybauskaitė pradėjo naudoti saugumo struktūras nebe valstybės, o asmeniniams tikslams, - po šios operacijos teigė judėjimo Tiesos lyderis Darius Kuolys, - jos, Grinos, Ulbinaitės vieši pareiškimai, kad užsienio jėgos ir joms tarnaujantys vidaus priešai puola prezidentę, – tai tipiška dabartinių Rusijos, Baltarusijos režimų politinės kovos priemonė. Būtent tokiomis priemonėmis autoritariniai režimai paverčia visus laisvus žmones ‘valstybės priešais".

D. Kuolio teigimu, dabartinis prezidentūros, prokuratūros, VSD elgesys „verčia Lietuvos valstybę absurdo teatru, kuriame tyčiojamasi iš sveiko proto, kuriame negalima tiesa, nebeveikia jokie moraliniai susitarimai ir įsipareigojimai“.

„Liūdnas paradoksas – Lietuvos nepriklausomybės architektas Vytautas Landsbergis kartu su konservatoriais šiandien aistringai gina nuo Rusijos rusišką Dalios Grybauskaitės tvarką. Kai liberalai ir konservatoriai atsisakė grumtis dėl demokratinės Lietuvos, kas liko Rusijai? Tik toliau makabriškai tyčiotis iš lietuvių – paversti Viktoro Uspaskicho partiją „lietuviškos demokratijos gynėja“. Tai graudžios laisvos valstybės sutemos“, – kalbėjo D. Kuolys.

Jau kitą – lapkričio 1 dieną – Europos Parlamento narys profesorius Vytautas Landsbergis Lietuvos televizijai optimistiškai išaiškino praėjusios dienos D.Grybauskaitės, G.Grinos ir BNS pareiškimus. Pasak jo, išviešindama VSD pažymos turinį „prezidentė pasiskiepijo nuo skandalų“.

Lapkričio 7-ąją, vykdydama Generalinės prokuratūros pavedimą, Specialiųjų tyrimų tarnyba sulaikė BNS žurnalistes Jūratę Damulytę ir Jūratę Skėrytę, Seime, BNS patalpose ir J.Damulytės bute atliko kratas ir poėmius.

Generalinė prokuratūra pradėjo tyrimą dėl valstybės paslapties atskleidimo, gavusi VSD kreipimąsi dėl galimai padaryto nusikaltimo. Lapkričio 14 dieną Generalinė prokuratūra išplatino pranešimą, kuriame teigė, kad Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro Ginto Ivanausko vadovaujamame ir Specialiųjų tyrimų tarnybos atliekamame ikiteisminiame tyrime dėl piktnaudžiavimo ir valstybės paslapties atskleidimo yra gauti duomenys, „kurie leidžia konstatuoti, kaip įslaptinta informacija pateko į žiniasklaidos priemones ir kas iš valstybės tarnautojų tame dalyvavo“.

Taip pat pridūrė: „Įtarimai šiuo metu dar niekam nėra pareikšti, tyrimas tęsiamas.“ VSD bandė pakeisti šios pažymos "slaptumo" grifą, tada D.Ulbinaitei nebūtų galima reikšti įtarimų - tai tebūtų popierėlis, o ne "valstybės paslaptis". Po „poveikio“ prokurorai nusprendė kreiptis į Paslapčių apsaugos koordinavimo komisiją, kad ji paaiškintų, ar tikrai į viešumą patekusi informacija atitinka visiško slaptumo žymą. Tačiau Paslapčių apsaugos koordinavimo komisija nesvarstė, ar Valstybės saugumo departamento (VSD) pažyma pagrįstai laikoma slapta, nes tai esą yra ne jos kompetencija. Tai žurnalistams po komisijos posėdžio sakė jos pirmininkė, Užsienio reikalų ministerijos kanclerė Jūratė Raguckienė.

Kadangi STT turėjo neginčijamus D.Ulbinaitės kaltės įrodymus - prezidentūros vaizdo kameros net nufilmavo jos susitikimą su BNS vyr. redaktore, taip pat minėtos pažymos kopijavimą, užlenkus šonus, kad nebūtų matyti, kad ši pažyma "slapta", STT neturėjo kitos išeities, kaip tik perduoti bylą į teismą.

Kodėl teisėjai Robertas Rainys, Miroslavas Gvozdovičius ir Irma Randakevičienė taip pasielgė?

Kad suprastum, kodėl teisėjai priėmė išteisinamąjį nuosprendį D.Ulbinaitės byloje, o visus kaltės įrodymus traktavo priešingai - kaip įrodymus, kad ji nekalta, reikia prisiminti, kaip visa "teisingumo" sistema dirbo pastaruosius metus prezidentės naudai, ir kaip jai buvo atsidėkota.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė kreipėsi į Teisėjų tarybą dėl Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjos Daivos Pranytės-Zalieckienės skyrimo Lietuvos apeliacinio teismo teisėja. D.Pranytė-Zalieskienė išgarsėjo, kai nuteisė Darbo partijos lyderius kalėti byloje, kurioje nebuvo jokių konkrečių įrodymų, o buvo tik "įrodymų visuma". Ji niekaip nevertino ir fakto, kad kratos metu Darbo partijos būstinėje STT darė ką norėjo penkias valandas niekieno neprižiūrimi, ir nedalyvaujant Darbo partijos atstovams.

Tuometis Vilniaus apygardos teismo pirmininkas V. Dovidaitis pokalbyje su kolegomis teigė, kad pas jį atėjo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) pirmininkas Gintaras Kryževičius ir teiravosi, kodėl Darbo partijos byloje - tokia ilga pertrauka. V. Dovidaitis teigia paaiškinęs visas aplinkybes, o G. Kryževičius esą sakęs, kad eina „pas ponią“. Vėliau jis neva atbėgęs „visas raudonas“ ir jau tada kalbėjęsis su bylą nagrinėjančią teisėja Daiva Pranyte-Zalieckiene.

Be to, pernai Seimas Prezidentės D.Grybauskaitės prašymu Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjais paskyrė Lietuvos apeliaciniame teisme šiuo metu dirbančius Audronę Kartanienę ir Donatą Šerną, Panevėžio apygardos teismo teisėją Eligijų Gladutį, Vilniaus apygardos teismo teisėją Andžejų Maciejevskį ir Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto dekanę Rimą Ažubalytę.

Primename, kad ELIGIJUS GLADUTIS – tas pats teisėjų kolegijos pirmininkas, kuris galutinai padėjo tašką, kad L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei ir J.Furmanavičiui būtų nutrauktas ikiteisminis tyrimas. Jam neprireikė iš pedofilijos bylos dingusių šešių tomų L.Stankūnaitės, V.Naruševičienės, J.Furmanavičiaus ir A.Ūso pokalbių išklotinių. E.Gladučiui neįdomi buvo ir neįvykdyta 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutartis dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei.

Nesudomino E.Gladučio L.Stankūnaitei padovanotas prabangus automobilis, L.Stankūnaitės gaunamos tūkstantinės pajamos, J.Furmanavičiaus naudojami telefonai, “sužadėtinės” skambutis L.Stankūnaitei, melo detektoriaus duomenys, atliktas įtariamųjų atpažinimas po metų laiko, pateikiant mažametei 36 nuotraukas, kuriose A.Ūsas su ūsais, o J.Furmavičius su beveik nuskustais plaukais.

Primename, kad apylinkės teismo teisėjas A.Cininas, išteisinęs A.Ūsą, bet pamiršęs perskaityti mažametės apklausas, jos ekspertizes, prezidentės iniciatyva jau buvo paaukštintas pareigose ir perkeltas dirbti į Vilniaus apygardos teismą. Paaukštinti buvo teisėjas Kondratjevas, prokurorai Kiuršinas, Čivinskaitė.

Teisėjas ANDŽEJUS MACIEJEVSKIS – buvusio Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekano Vytauto Nekrošiaus ir mirusio advokato Ipolito Nekrošiaus pusbrolis, nusprendęs, kad pakanka duomenų, kad bankui "Snoras" būtų iškelta bankroto byla.

LAISVAS LAIKRAŠTIS 2015 m. sausio 17-23 Nr. 2

 

Peržiūros: 47542

Komentarai   

+53 # Vytas 2015-12-22 14:22
Napalajkau tos sianmerges naxui parazitka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+60 # Kaip sakoma 2015-12-22 14:23
kieno valdžia, to ir religija
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Štai taip 2015-12-22 14:25
ponia yra ponia,taigi lietuvos kirmelytes mokykites sliauziot
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # keista 2015-12-24 14:29
Cituoja Štai taip:
ponia yra ponia,taigi lietuvos kirmelytes mokykites sliauziot

tai kad ji panele dar
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # nuomone 2015-12-22 15:02
tai yra pats siauniausias seimunas,svarbiausia mastantis.Sita jo minti galima uzrasyti aukso raidemis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-36 # Baba 2015-12-22 16:25
Tai gal Tamsta paaiškintum, ką čia pats šauniausias seimūnas norėjo pasakyti ir ką čia tomis aukso raidėmis reikėtų išdrukavoti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Cha 2015-12-22 16:43
Tai nejaugi nesupratote ką Povilas Urbšys norėjo pasakyti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # keista 2015-12-26 12:25
Cituoja Baba:
Tai gal Tamsta paaiškintum, ką čia pats šauniausias seimūnas norėjo pasakyti ir ką čia tomis aukso raidėmis reikėtų išdrukavoti?

ka jau ir baba isdurnejo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # jeronimas 2015-12-22 18:09
Dauguma Lietuvos pilieciu senai ivardino prezidente,kaip kenkencia Lietuvai.O jos rankom suluosinta tesesauga ir teisetvarka valstybeje,tik vienas siulas vedantis i valstybes sunaikinima.Idomu,ar bent vienas seimo "ponas" isdriso paklausti kandidato i generalinius,ar jis asmeniskai imsis iniciatyvos ir sankcionuos tyrima,kad isaiskintu kokiais tikslais,ypatingai slaptai,Grybauskaite vyko i susitikima su skandinavu banku paciais auksciausiais vadais??? Ar to susitikimo pasekoje uzversti du lietuviski bankai,uzgrobti,isvogti,isparceliuoti,nera suorganizuoti prezidentes kabinete,jos aplinkos zmoniu ir to apiplesimo vykdytoju??? Pagaliau istorija su tu banku administratoriais??? Ar galima visiems Lietuvos pilieciams vogti milijonus,o kai pagauna ,tuomet nekaltai aiskinti,jog nezinojai ,kad vogti negalima,ir paprasciausiai tuos pavogtus numete ant stalo,kaip nepavykusios vagystes rezultata????Ar cia tik prezidentes aplinkos zmonems istatymai Lietuvos negalioja???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Teisinė gauja 2018-10-22 20:39
Nuodinga musmirė apnuodijo ir apraizgė visą Lietuvą, pajungė sau patikimą gaują.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # jeronimas 2015-12-22 18:19
Ir dar ,ar seimunai isdriso gen prok kandidato paklausti ,ar jis pasidomes koks likimas istiko sugauta visa spaustuves shaika, Kaune,kuri gamino netikrus eurus milijonais???Kai rode per televizija,tai matesi prispausdinta paklpdes metro aukscio ant padeklu 50 euro kopiuru??? Deja,jau sekancia diena viskasnutilo,kodel?? Ar tiesa ,kad ta spaustuve tapo labjau saugoma,ir padirbtais milijonais dalijasi su kai kuriais valstybes valdovais,kurie savo itaka saugo si "versla" ir tuos verslininkus???? Beja,ar tiesa,kad Lietuvos bankas Lito stabilizacijai skirtus milijardus euru,naudoja isskirtinai tik banko saviems "ewikalams,kurie nera apskaityti valstybes apskaitose,o rodomi kaip pervesti i eurosojuzo bendra kasa? kaip cia yra istikruju??? Nejau zmones dirbe Lietuvos banke tik apsneka bereikalingai banko valdovus????idomu,ar gen prokuroras pabandys pasiaiskinti apie valstybes milijardus,ar apsiribos tik turgaus bobelem,kurios is po sijono parduoda cigarietus?????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Petras 2015-12-22 22:59
ATĖJĘS PROKURORAS BUS TOKS PATS KAIP IR BUVO ANIE, TIESIOG EILINIS VAGIS, O GAL DAR IR MAŽUS VAIKUČIUS MYLINTYS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # pedofilijos nebuvo 2015-12-22 23:49
Seimas, atsižvelgdamas į Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės siūlymus, slapto balsavimo būdu pritarė Algimanto Valantino skyrimui Lietuvos apeliacinio teismo teisėju.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # nuomonė 2015-12-22 23:54
baisi bėda lietuvoje ,kad 25 metus sėdi valdžioje-TĄ TURĖTUME,KEISTI,REIKIA PERMAINŲ....NA KĄ GALI VALSTYBĖJE PAKEISTI ŽMOGUS SU SOVIETINIU MĄSTYMU......manau jei valstybė nebūtų išvogta,o dirbta jos labui ir gerovei-danbar alga būtų dvigubai diudesnė.......juk pensininkai balsuoja už komunistus,kad jie PRIEŠ RINKIMUS PAJKELIA PENSIJĄ 4 eur........PERMAINOS IŠGEKLBĖS VALSTYBĘ,PO NE STAGNACIJA...IR MANAU NUO TEISININKŲ STUBURO TAI PRIKLAUSO.......TURIM ,KAŽKĄĄ KEISTI,NES JEI NEKEISI...VĖL BUS STAGNACIJA VALSTYBĖJE 4 METUS,O TAI ŠITIEK JAUNIMO IŠVAŽIUOS..................
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # Darijus 2015-12-23 00:21
Tai jau dabar reikėtų voratinklius praardyti nuo Snoro bylos, o po to
eilė ateis ir pedofilijos bylai. Manau, kad abi vienodo kalibro kulkos
buvo iššautos to paties šaulio. Štai ir aišku, kodėl Grybauskaitė
gelbėjo tuos VSD vyrukus, įmerkusius sysalus vaikui, o šie gelbsti storo
pasturgalio savininkę dėl jos įvykdytos Snoro aferos..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-12 # Ir vel tu cia Debile 2015-12-24 21:12
Ta Snoro banka tiksliai TU apvogei,nes lb.gerai viska zinai.Taip zinoti gali tik tas kuris surezisavo,suplanavo ir apvoge su tikslu apkaltinti Prezidente.Vienareiksmiskai!!!
gelbėjo tuos VSD vyrukus, įmerkusius sysalus vaikui, o šie gelbsti storo
pasturgalio savininkę dėl jos įvykdytos Snoro aferos..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # rinkėja 2015-12-23 08:55
Visus su artėjančiom šventėm. Kas galėtų man paaiškinti tokį recidyvą: armija vyrų bijo vienos bobelkos...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # keista 2015-12-24 14:33
Cituoja rinkėja:
Visus su artėjančiom šventėm. Kas galėtų man paaiškinti tokį recidyvą: armija vyrų bijo vienos bobelkos...

atsaku,nes lietuvoj vyru nera vien iskrypeliai,o tie kurie tikri vyrai ju neprileidzia,kitus tikrus vyrus po velena
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Apaštalams 2015-12-23 17:01
sena kgb kolaborantų ir kgb-vsd-vrm pedofilų mafia, nuo senų tarybinių laikų šnipinėjanti bet ką bet kur - lentupio 8, raudonas džipas pilku stogu gue 845, žalia electric spalvos bfv 425, oginskio 5-38, oginskio 11, oginskio 13, nemenčinės pl. 230, sakiškėse dobilo g. 8, sch 007, ir daug butų ir namų, Kražių g., Gynėjų g., Gedimino pr., , namų ir sklypų nuo Antavilių iki Nemenčinės, kurie nuomojami kaip pedofilhoteliai arba iš kurių šnipinėjama. net visą Lietuvą ,,valančios" valymo paslaugos - bss grupė - ta pati mafia, imitatoriai, parazitų skleidėjai ir šnipinėjimo priedanga.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Apaštalams 2015-12-23 17:05
sena kgb kolaborantų ir kgb-vsd-vrm pedofilų mafia, nuo senų tarybinių laikų šnipinėjanti bet ką bet kur - lentupio 8, raudonas džipas pilku stogu gue 845, žalia electric spalvos bfv 425, oginskio 5-38, oginskio 11, oginskio 13, nemenčinės pl. 230, sakiškėse dobilo g. 8, chv 007, ir daug butų ir namų, mašinų Kražių g., Gynėjų g., Gedimino pr., , namų ir sklypų nuo Antavilių iki Nemenčinės, kurie nuomojami kaip pedofilhoteliai arba iš kurių šnipinėjama. net visą Lietuvą ,,valančios" valymo paslaugos - bss grupė - ta pati mafia, imitatoriai, parazitų skleidėjai ir šnipinėjimo priedanga. ūsas taip pat buvo vienos iš valymo pasalugų savininkas, gal tai ta pati gauja, tik skirtingais pavadinimais monopolizavusi valymo paslaugas. tai pati elementariausia kgb kolaborantų mafia, penkta kolona, šnipinėjanti visas institucijas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Taigi 2015-12-23 17:15
" Briuselis - LT Prezidentė - Gen.prokuroras - LAT pirmininkas - Seimo pirmininkė - Premjeras ir t.t.." -- vadinasi, nurodymai eina iš Briuselio per Prezidentę, todėl šie ir eina pas ją gauti pavedimų iš Briuselio.Tad, vadinasi, ir Snorą ne LT valdžia sugalvojo subankrotinti -, o Briuselis.Matomai,todėl,kad to banko pagrindinis akcininkas ir valdytojas buvo asmuo rusų kilmės(Antonovas).
- Visa tai, kas vyksta LT - man primena sovietinius laikus,kai tada LT valdžia laukdavo nurodymų iš Kremliaus(Maskvos), o dabar- iš Briuselio.
- Mums nesiseka- per amžių amžius okupuoti !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Cha 2015-12-24 07:14
Toks patikslinimas: Darius Kuolys nėra judėjimo "Tiesos" (jei toks iš viso yra) lyderis. Dariu Kuolys yra partijos "Lietuvos Sąrašas" pirmininkas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Bleka 2015-12-24 14:12
Kad okupuoti ir durnam aisku! O kas tas okupantas?TSRS sake rusas,o dabar zydas ,kaip ir TSRS a ne?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # keista 2015-12-24 14:30
Cituoja Bleka:
Kad okupuoti ir durnam aisku! O kas tas okupantas?TSRS sake rusas,o dabar zydas ,kaip ir TSRS a ne?

nezinai kas okupantas,taigi briuselis kuris sekmingai mus perdave jankiu fasistam
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # dėl visa ko 2015-12-24 20:00
gal kam padės atsibusti?

Šiek tiek priešnuodžių masiniam vergų kvailinimui:
www.lzskelbimai.com/s/puikus-vaistai-smegenu-plovimo-212021
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-22 # P.Saunuole Prezident 2015-12-24 21:06
Paralyzavo prokuraturos mafijos "bardeli"Nors moteris,bet matosi kad karatiste ir nepabugo suparalyzuotu gerai organyzuotos prokuraturos mafijos veikla!!!!Saunuoke!!!Sveikinu!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Antanas 2015-12-25 13:37
Alia kas be lanzberginių taip paveikė tuos visus seiminius, kad jie taip vieningai balsavo už lygiai kaip ir anuos ,"parinktą " kandidatą? Gal koks pandoros maišas vėl atsirišo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # zenonas lapinskas 2015-12-26 12:03
Kartą kai važiavau prie seimo į mitingą su nusamdytu autobusu, grupės vyresnysis, nežinia kieno paskirtas, visam autobusui aiškino, kad nerašinėtumėm straipsnių, ypatingai atsiliepimų į juos. Teko jį pertraukti, kad ko gero ar nebus įsėdęs ne į tą autobusą. Daugiau neprabilo net grįžtant. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # zenonas lapinskas 2015-12-26 12:15
Per švelniai pasakyta, reikėtų sakyti: "Absoliučiai korumpuotas visas teisėtvarkos - teisėsaugos aparatas." Absoliutus "bespridielas". Atvirai plėšikauja antstoliai, kuriuos dengia teismai. Pažiūrėkit antstolių reitingus. Truputis virš 0. Tai dengia buvę aktyvūs komunistai: Dalia Grybauskaitė, jos deleguotas neva teisingumo m-as Juozas Bernatonis ir visa jų šutvė. Mano tel. 8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Airosius 2015-12-26 20:44
Ponios deka mes sekmingai griztame i 90 uju laikus ,nes musu teisine sistema jau senai nebuvo tokiam apgailetinam lygi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # nuomonė 2015-12-27 00:28
gaila tik pinigų švaistomų-negabiems žmonėms ,kurie dirba nežinia kam-JUK UŽ TUOS PINIGUS GALIMA PASISAMDYTI-BE SOVIETINIO MĄSTYMO ,IŠSILAVINUSIUS,KURIE DIRBS VALSTYBĖS IR JOS ŽMONIŲ LABUI..........O LALGĄ VISIEMS VALANTINAMS TURI MOKĖTI TAS KAS PASKYRĖ.........juk ir kvailamn aišku,jei būtų norėjus prezidentė ,kad bylos būtų ištirtoss-IR TEISĖSAUGA BŪTŲ DEMOKRATIŠKA-BŪTŲ NEOASKYRUSI BE_VALIO............GAILA ,kad lietuvos teisėsauga su rusijos vienas prie vieno........juk negali būti BE PERMAINŲ 25 METUS TOKIA PAT ,AKIP PRIE BREŽNEVO,juk ir taip aišku......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # jvb 2015-12-27 11:23
Be tado blindos lietuvoje jau nedeimanoma gyventi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # zenonas lapinskas 2016-01-05 13:05
Tai atkurta stribinė valstybė. Galiu įrodyti dokumentais. Manau, man už pirmą sakinį turėtų iškelti viešą b.bylą. Deja, galai į vandenį. Mano tel.8 662 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # vladas lukosevicius 2016-02-14 13:32
KAS MUMS PRIPERŠA TOKIUS PREZIDENTUS GERESNIUS VIENAS UŽ KITĄ ?
TAI SU NACIAIS BENDRADARBIAVUSĮ V. ADAMKŲ , TAI KGB ŠLIUXĄ D. GRYBAUSKAITĘ KURI LOJA ANT BUVUSIŲ ŠEIMININKŲ.
KODĖL ji raštiškai atsisakė , kad rusija išviešintų jos bylą , reiškia ten yra baisenių dalykų už prostituciją ir darbą KGB .
O ji juk viešas asmuo užimantis aukščiausią LT postą ir LR Seimas turi svertų , kad išreikalauti jos asmens bylą ir ją išviešinti .
Kitas dalykas , jog Seimas nenori to daryti nes puse ten sėdinčių skristų į gatvę už bendradarbiavimą su KGB ir kitomis CCCP struktūromis .
Neužmirškite to per rinkimus .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Jonas 2018-10-27 17:07
Įsivaizduoju, kaip Putinas kvatojasi iš Lietuvos anekdotinio "teisingumo" ! O kai žinai ,kad teisėsauga valstybės pagrindas, tai tik keista ,kad ta valstybė dar neišgriuvo...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # alistone 2018-11-02 22:07
Мои разговоры с дедей Сэмом относятся только к моему отъезду от сюда, ну и я нимного рассказываю о себе. Больше никаких тем мы там не обсуждаем.

Был момент когда ненадолго у нас появились разногласия, я думал мой отъезд за океан сорвётся и я дал подсказку остальным, что меня интересует если я приеду к ним.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # DorothyStormer 2018-11-09 14:05
Pradekite uždirbti 80 euru per valanda dirbdami internetu namuose 4-5 valandas per diena ... Gaukite savaitini mokejimo buda. Jums tereikia nešiojamojo kompiuterio, interneto ryšio ir laisvo laiko. .

Aplankyti .....===========>>>> w­­w­­w.W­­e­­b­­j­­o­­b­­3­­3.c­­o­­m
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # alistone 2018-11-09 19:24
Я чекист не буду ебать твоих шмар, на эту тему можешь не напрягатся.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # лена 2018-11-13 11:23
чекист чекиста сеичас уже не ябет-жизнь ббекогоююю
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # online pharmacy 2019-03-01 17:07
alternative arthritis treatment journal of gastrointestinal & digestive system
http://canadianonlinepharmacy.us.org online canadian pharmacy
an allergic reaction laser hair regrowth
canadian online pharmacy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # canadian pharmacy 2019-03-11 07:21
asma sickness intestinal problems
http://canadian-drugstore.us.org online canadian pharmacy
herbs for allergies lyme arthritis
online canadian pharmacy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # canadian pharmacy 2019-03-13 18:15
homeopathy for asthma thyroid and hair loss
http://canadinpharmacy.us.com online pharmacy
digestive diseases disorders disease of the intestines
canadian pharmacies
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Glen 2019-04-04 14:33
Hi there are using Wordpress for your blog platform?
I'm new to the blog world but I'm trying
to get started and create my own. Do you require any
html coding knowledge to make your own blog?

Any help would be really appreciated!

Here is my website 자동차보험료비교견적사이트: https://www.programbay.co.kr/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Jarred 2019-04-09 06:47
Hmm it looks like your site ate my first comment (it was
extremely long) so I guess I'll just sum it up what I submitted and say, I'm thoroughly enjoying your blog.
I too am an aspiring blog writer but I'm still new
to the whole thing. Do you have any helpful hints for first-time blog writers?
I'd really appreciate it.

Here is my site - 자동차보험료비교견적사이트: https://www.autowel.co.kr/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Cathy 2019-04-27 09:21
I really like your blog.. very nice colors & theme.
Did you design this website yourself or did you hire
someone to do it for you? Plz reply as I'm looking to design my own blog and would like to find
out where u got this from. thanks

Here is my site ... กล้องติดรถยนต์: https://www.999article.com/car-cameras/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Roberta 2019-08-07 11:32
Hi there, I found your blog by way of Google whilst searching best pillow for neck: https://mikki-double-vee.tumblr.com/
a related topic, your web site got here up, it seems good. I have bookmarked it in my google bookmarks.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # online pharmacy 2019-11-26 00:28
hair loss alopecia hair loss treatment meaning of medical treatment
http://canadian-drugstore.us.org canadian pharmacy
food and allergy who asthma
canadian pharmacy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # online pharmacy 2019-11-30 17:06
symptoms for arthritis in hands where is arthritis found
http://canadian-drugstore.us.org online pharmacy
herbal treatment for hair loss symptoms of allergic reaction
canadian pharmacy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Margot 2020-01-07 04:02
thời trang dành cho nữ việt sẽ là trong những nền năng động
độc nhất nhất. ko phải nhìn ở đâu xa thì ngay từ khii bước ra quốc tế
qua những tầm ảnh được chụp từ năm 1945.
Nét văn hóa cực kỳ đặc biệt được căn nguyên từ đó.
Hai vật phẩm khẳng định được giá trị vĩnh
viễn đấy là chiếc áo dài phối hợp cùng với nón ba tầm.
Hòa trộn nhưng không hòa tan cần xu hướng giày dép cũ/xưa
của việt nam vẫn được giữ vững theo nămtháng.
Công chúng chỉ bắt đầu đón nhận các phục trang
này kể từ thời điểm các điểm giao thoa xuất hiện. mặc dù cho phát triển chậm tuy vậy với sự nhạy bén của mình, năng động việt namm
vẫn không hề thiếu trang phục đẹp.
cộngđiểm lại những thành quả mà năng động việt đã đạt được suốt
trong quãng khoảng thời kì qua để thấy rằng thời trang và năng động việt nam đã đổi khác phổ biến ra sao.My web page :: ThoitrangBexy.co: https://shopbexy.com/ao-tam
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Angeles 2020-03-05 10:24
Hi it's me, I am also visiting this webb page regularly, this web site is truly fastidious and the users are gebuinely
shazring good thoughts.

My web-site ... poker
online: http://wiki.tradingjam.pl/index.php?title=U%C5%BCytkownik:ErnestineHartman
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Noah 2020-03-05 23:32
Hi there, its fastidious post about media print, we alll know media is a enormous source of facts.my page ... surrogate mothers announcements: http://forum.mohyliv.com/index.php?topic=39055.0
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Nora 2020-03-10 00:44
Fine way of explaining, and pleasant piece of writing to take information regarding my
presentation subject,which i am going to convey Shop Apotheke in Deutschland: http://wiki.lastrebellion.de/wiki/index.php/Benutzer:GayeRich98036 university.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Maura 2020-03-10 09:32
Wow, that's what I was exploring for, what a material! existing here at thijs webpage, thanks admin of this web site.


Also visit my site - miyou.hk: http://www.miyou.hk/home.php?mod=space&uid=1237770&do=profile&from=space
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Deborah 2020-03-16 18:24
Hello there, You've done an incredible job. I will definitely digg it and personaply suggest to my friends.
I am suree they'll be benefited from this site.


My homepage: poker cards: https://wikilights.org/index.php?title=%C3%90%E2%80%BA%C3%91%C6%92%C3%91%E2%80%A1%C3%91%CB%86%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%B5_%C3%90%C5%A1%C3%90%C2%BD%C3%90%C2%B8%C3%90%C2%B3%C3%90%C2%B8_%C3%90%C5%B8%C3%90%C2%BE_%C3%90%C5%B8%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%B5%C3%91%E2%82%AC%C3%91%C6%92:_%C3%90%C5%A1%C3%90%C2%B0%C3%90%C2%BA_%C3%90%C3%90%C2%B0%C3%91%C6%92%C3%91%E2%80%A1%C3%90%C2%B8%C3%91%E2%80%9A%C3%91%C5%92%C3%91%C3%91_%C3%90%CB%9C%C3%90%C2%B3%C3%91%E2%82%AC%C3%90%C2%B0%C3%91%E2%80%9A%C3%91%C5%92_%C3%90%C3%A2%E2%82%AC%E2%84%A2_%C3%90%C5%B8%C3%90%C2%BE%C3%90%C2%BA%C3%90%C2%B5%C3%91%E2%82%AC
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Mozelle 2020-03-19 15:34
I waas suggested this blog by my cousin. I'm not sure whether this post iis written by him as no one else know such detailed
about my problem. You're wonderful! Thanks!

Also visit my site :: http://lookla.ru/: http://lookla.ru/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # canadian pharmacy 2020-03-29 01:10
signs and symptoms of arthritis in knees corticosteroids asthma
https://onlinedrugstore.us.org online pharmacy
hayfever relief treatment options for cancer
online pharmacy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # online pharmacy 2020-03-29 02:30
environmental allergy symptoms git upset
https://canadian-drugstore.us.org canadian pharmacy
hair shedding copd symptoms
online pharmacy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Ramona 2020-04-05 08:41
Why viewers still use to read newes papers when in this technological globe all is accessible on net?


My blog post; kneipe.online: https://forum.kneipe.online/index.php?p=/discussion/38667/post-about-https-333azino-com/p1%3Fnew=1
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Melanie 2020-04-08 00:32
I'm gone to tell my litle brother, that he should also visit this web site on regular basis to take
updated from newest news update.

Here is my blog post: Cialis buy
in Ukraine: https://triviasoftwares.in/ptmforum/member.php?action=viewpro&member=DoyleMill8
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # MusSoops 2020-04-27 09:22
how to buy cialis online in australia canada pharmacy cheap generic cialis uk
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Giuseppe 2020-04-30 23:19
Thank you for another excellent post. Where else coul
anybody get that kind of information in such a
perfect manner of writing? I have a presentation next week, and
I am at the search for such information.

Also visit myy webpage: sellytnow.com: http://www.sellytnow.com/user/profile/6782
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # cialis online 2020-05-03 12:09
tree allergy symptoms sport induced asthma
https://genericialis.com generic cialis
hair loss oil lower gi tract pain
cialis online
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # online drugstore 2020-05-03 12:21
symptoms arthritis natural hair growth
https://canadianpharmacytuz.com canadian pharmacy online
treating drug addiction alopecia hair regrowth
canadian pharmacy
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # cialis online 2020-05-03 14:00
joint stiffness natural cures for asthma
https://cialis-generic.us.org buy cialis online
arthritis management allergy specialist
buy cialis online
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Felipa 2020-05-05 11:25
Hello, i think that i saw you visited my site so i came
to “return the favor”.I am attempting tto find
things to improve my website!I suppose iits ok to use a few of your ideas!!

Online poker texas holdem play online for free: http://idiodidegalaxy.shoutwiki.com/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%BD%D1%83%D1%81%D1%8B_%D0%A2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD_%D0%9F%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D1%80 igry poker
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Vicky 2020-05-12 20:56
Hi, i think that i saw you visitred my website thus i came to “return the favor”.I'm attempting to
find things to improve my web site!I suppose its ok to use
some of your ideas!!
https://vulcan-slot777.com/ofitsialnyj-sait-vylkan/ (vulcan-slot777.com: https://vulcan-slot777.com/ofitsialnyj-sait-vylkan/) game club vulkan online
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Margene 2020-05-20 07:12
I think the admin of this web site is truly working hard in support of his web page, since here every material is quality based information.

Also visit my web-site شركة تنظيف مجالس بالرياض: https://nakeelclean.com/%d9%85%d9%83%d8%a7%d9%81%d8%ad%d8%a9-%d8%a7%d9%84%d8%ad%d8%b4%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d9%88%d8%b1%d8%b4-%d9%85%d8%a8%d9%8a%d8%af%d8%a7%d8%aa/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Georgetta 2020-05-24 02:12
There iss certainly a lot to find out about this
topic. I like all of the points you've made.

Acheter Tadalafil kamagra rennes: https://medicaments-24.net/shop/town-rennes/kamagra/ viagra reims
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti