Neringos Venckienės teismo posėdis pirmadienį bus atviras, tačiau uždaras

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (4 Votes)


Alvydas Veberis

Gavau sekančio turinio pranešimą, dėl mano užklausimo dėl N,Venckienės teismo posėdžio:
Panevėžio apygardos teismas informuoja, kad Neringos Venckienės posėdis pirmadienį vyks. Jis - ne uždaras, tačiau dėl karantino reikalavimų žiūrovai nebus įleidžiami. Tačiau žiniasklaidos atstovus kviečiame atvykti į teismą ir klausytis posėdžio gretimoje salėje (ne per Zoom). PAT naujienų prenumeratoriams išplatintas toks pranešimas:

Kviečiame registruotis žiniasklaidos atstovus, norinčius klausytis N. Venckienės bylos nagrinėjimo

Informuojame, kad Panevėžio apygardos teisme gegužės 25 d. 9 val. vyks posėdis baudžiamojoje byloje, kurioje N. Venckienė kaltinama dėl trukdymo antstolio veiklai, pasipriešinimo valstybės tarnautojui, smūgių sudavimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo, teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo.

Šiuo metu teisme palaipsniui atnaujinamuose žodiniuose procesuose, siekiant užtikrinti posėdžio dalyvių, teismo personalo saugumą, teismo posėdyje dalyvauti kviečiami tik teismo šaukiami asmenys, kad posėdžio dalyviams būtų užtikrintas 10 kvadratinių metrų plotas, o atstumas tarp asmenų būtų ne mažesnis nei 2 metrai.

Tačiau, teismas suprasdamas, kad viešumas yra vienas iš teismo darbo prioritetų bei tai, kad ši baudžiamoji byla kelia didelį visuomenės ir žiniasklaidos atstovų susidomėjimą, Panevėžio apygardos teismas sudarys galimybę žiniasklaidos atstovams klausytis bylos nagrinėjimo jiems specialiai paruoštoje atskiroje posėdžių salėje.

Norinčius pasinaudoti šia galimybe žiniasklaidos atstovus kviečiame registruotis iki gegužės 25 d. 8 val. teismo pirmininko padėjėjos ryšiams su visuomene ir žiniasklaida elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Atkreipiame dėmesį, kad dėl karantino sąlygų vietų skaičius salėje yra ribotas.

Maloniai prašome vaizdo operatorių nusifilmuoti vaizdo medžiagą prie teismo, nes patekti į posėdžių salę galimybės nebus.

Primename, kad visi į teismą ateinantys asmenys privalo dėvėti veido apsaugines priemones, esant galimybei – vienkartines pirštines.

Peržiūros: 1838

Komentarai   

+41 # zenonas 2020-05-22 13:39
Lietuva - viena. Klaipėdoje antstolis A.Selezniovas chamiškai, klastojant dokumentus, jam, slaptuose posėdžiuose, talkino teisėja V.Olcvikienė, atėmė iš manęs virš 8 ha žemės prie Klaipėdos. Žala man padaryta apie 400 000Lt. Čia nagrinėja sufabrikuotą Neringai baudžiamąją bylą, už savo teisių gynimą. Toks įspūdis, kad Neringa atėjo pas represantus, o ne jie įsiveržė į jos privačią valdą. Lietuvoje jokio teisingumo nėra. Mano tel. 8 622 33770
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # Emigrantė iš Toronto 2020-05-22 14:45
Man neteko Lietuvoje bylinėtis, nes aš, tausodama sveikatą, spjoviau į Lietuvos teisėsaugą ir emigravau, nors praradau kelis ha žemės...ir Lietuvos Teisingumo įvaizdį. Dabar skaitau apie akivaizdų tyčiojimąsi iš Lietuvos piliečių ir prisimenu savo pergyvenimus, darosi bloga...Laikykitės, mielieji. Stiprybės Neringai Venckienei ir visiems ją palaikantiems. Jau gal blogiau nebebus, kaip yra.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # tai uz ka? 2020-05-22 19:46
Nesuprantama! Uz ka teisti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # Atas 2020-05-22 23:58
lietuviška mafija moka teisti ir už nieką
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # jeronimas 2020-05-23 01:05
Teismu seimininkams issipyldytu svajones ,jeigu i teisma ateitu viena vienintele Neringa Venckiene.O kiekvienos licnos ausis ar akis teismams tikrai nereikalingos.Ypac kai kalba eina va apie tokias bylas.Siuo atveju coronas viruso baubas i nauda isejo teismams ir vaik---iu alvyduku albinuku klubui.Teismo nuosprendis sioje byloje jau keleta metu atgal buvo zinomas Siauliu teismo pirmininkui,kur gerdamas prie butelio pasakojo savo giminaiciui .Dabar teismui bus lengviau perskaityti -nebus daug licnu akiu.O Neringai stiprybes.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # Kiek dar siautės Vai 2020-05-24 15:35
Kiek dar siautės antstolė Vaicekauskienė Kaune? Visa prasmirdusi ir melagē
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Atas 2020-05-24 23:12
siautės tol, kol kokiame šilelyje sušals
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Jadvyga 2020-05-25 00:41
Stiprybės Neringa! Mes už Jus, mes su Jumis. O teisėsauga nepasitikiu. Bet Dievulis apšvies jiems protą...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti