R.Kurlianskis „paskandino“ Eligijų Masiulį

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.38 (4 Votes)

R.Kurlianskis „paskandino“ Eligijų Masiulį

Šiandien Vilniaus apygardos teisme apklausiamas „MG Baltic“ vienas vadovų Raimundas Kurlianskis pareiškė, kad 90 tūkst. eurų, kuriuos jis buvo perdavęs Liberalų sąjūdžio pirmininkui Eligijui Masiuliui, buvo ne paskola, o pinigai, skirti E.Masiulio „politinei veiklai“.

Nors E.Masiulis jau du metus pasakoja, kad 90 tūkst. eurų iš R.Kurlianskio „pasiskolino“ butams Nidoje pirkti, šis tai paneigė ir taip, matyt, „paskandino“ Eligijų. Iš esmės tai reiškia, kad R.Kurlianskis prisipažino davęs pinigus E.Masiuliui, kaip politinės partijos lyderiui, šis jų niekaip nedeklaravo, todėl akivaizdu, kad tai kyšis.

Klausimas tik toks – kodėl R.Kurlianskis tik dabar nusprendė „paskandinti“ Eligijų. Nežinia, kas patarinėja R.Kurlianskiui, tačiau šis bylos kaltinamąjį aktą pavadino nelogišku, kaltinimuose esą nematyti tradicinės korupcijos schemos, kai kažkas duodama už kažką. Duodamas parodymus jis pareiškė, kad 90 tūkst. eurų, kuriuos teisėsauga traktuoja kaip kyšį, buvo skirti Eligijaus Masiulio politinei veiklai. R.Kurlianskis sakė siekęs, kad Liberalų sąjūdis būtų stipri jėga, o E.Masiulis taptų premjeru.

„Tai politinė byla, ir aš tai parodysiu“, – parodymus teismui pradėjo R.Kurlianskis. Jis paaiškino, kad byla yra politinė, nes teisėsaugos veiksmai buvo skirti sustabdyti pagrįstas Liberalų sąjūdžio ambicijas lyderiauti Lietuvos politikoje. „Versle tai vadinama rinkos perdalijimu administracinėmis priemonėmis“, – sakė R.Kurlianskis. Iš anksto parašytą kalbą jis skaito iš lapo, po to, kai pasisakys, kaltinamasis turės atsakyti į teisėjų, prokuroro ir gynėjų klausimus.

Kalbėdamas apie 90 tūkst. eurų, kuriuos prokurorai laiko kyšiu, R.Kurlianskis sakė, kad jie buvo skirti Eligijaus Masiulio politinei veiklai. Jis sakė siekęs, kad Liberalų sąjūdis būtų stipria politine jėga, o Eligijus Masiulis kažkada taptų premjeru. „Tai neeliminuoja nekilnojamojo turto klausimo“, – kalbėdamas apie E.Masiulio versiją, kad pinigus jis skolinosi pastatams Nidoje, teigė kaltinamasis.

Peržiūros: 1508

Komentarai   

+25 # tai 2020-05-20 15:49
reiškia, kad Masiuliui reikia skirti psichiatrinę ekspertizę, po kurios jis bus apgyvendintas Šimašiaus prižiūrimame Antavilių pensionate. Ten kaip žinia - COVID19 šienauja pacientus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # taip 2020-05-20 16:56
paskaičius visus Kurlianskio parodymus (lrytas 2020-05-20) psichiatrinės ekspertizės reikia ir Kurlianskiui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Pilietė SS 2020-05-20 17:42
Trūkinėja geležiniai mafijos lankai ir pradeda lįsti turinys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Misteris 2020-05-21 09:57
"Žadnostj pogubila frajiera".
Nepasisekė su PASKOLA pacaniukui.
Nereikėjo gerti iš OŽIUKO PĖDELĖS...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Trigrašis 2020-05-27 10:01
Kaip netraktuoti,tai vis tiek kyšis.Jei tai politinei partijai,tai apie tai žinojo ir Steponavičius,ir sąžiningasis Gentvilas.Vadinasi,keliama byla partijai.O kyšio davėjasirgi turi sėsti;nejaugi yra skirtumas,kam duodamas kyšis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti