Aurimas Guoga : Parklupdytas klanas

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (6 Votes)


Aurimas Guoga : Parklupdytas klanas

Kai kam kyla abejonių ar teisėsauga tokia jau nuvainikuota kaip tvirtinau pastaruosiuose pasisakymuose. Todėl apžvelgsiu kaip pasikeitė teisėsaugos padėtis nuo N.Venckienės pargabenimo.

Pirmu reikalu R.Karbauskis, o po to ir G.Nausėda pareiškė, kad į bylą nesikiš. Teisėsauga neteko nors kiek įtakingesnių politikų palaikymo. Tuo pačiu žiniasklaida pedofilijos istorijos įvykius pradėjo pateikinėti paisydama žurnalistikos standartų - sakyčiau, net pabrėžtinai. Dingo ir N.Venckienės bei patvorinių dergimas.

 

Dar prieš tai reikėjo paminėti, kad JAV teismo sprendimas iš esmės reiškia, kad jų nuomone N.Venckienės byla smarkiai išpūsta ir sufabrikuota. Jei amerikiečiai teisėjai mano, kad 33 kaltinimai iš 37 laužti iš piršto, sakyčiau tai tarptautinis smūgis lietuviškos teisėsaugos reputacijai.

Tai buvo tik teisėsaugos bėdų pradžia. Netrukus suimti būrys korumpuotų teisėjų. Pati teisėsauga pradėjo pripažinti, kad ne visuomet jie tokie jau skaidrūs ir sąžiningi. Pasidėjo maištas laive - Vilniaus apylinkės teismo teisėja Inga Štuopienė Lrytui ėmė pasakoti, kad teismų viršininkai su savo pavaldiniais teisėjais elgiasi kaip su baudžiauninkais.

Neseniai atlikta apklausa parodė, kad tik 10 proc. gyventojų mano, kad teismai priiminėja dorus ir sąžiningus sprendimus. Prezidentas Nausėda susitikime su teisėjais pareiškė, kad teismų nepriklausomumas gerai tik tokiu atveju kai teisėjai jaučia atsakomybę už savo veiksmus.

Visa tai padrąsino politikus. Jei anksčiau jie bijojo, kad liesdami teisėsaugos problemas bus apšaukti banditais ir vėmalais, tai dabar drąsiai kalba apie būtinybę atlikti teisėsaugos reformą. Teisėsauga atsidūrė ant politikų darbastalio. Šie jau nebesipriešina. Viename interviu aukšto rango teisėja netgi pareiškė, kad nemato problemos kad korupcijos ir rezonansines bylas prižiūrės tarėjai.

Galiausiai, prieš kelias dienas žinia apie suimtus penkis teisėsaugininkus, iš jų tris prokurorai. Teisėsaugos reputaciją ir jos palitines galias, jei kas nors ten dar buvo likę, galutinai pribaigia įrašas, kuris nepalieka abejonių, kad teisėsaugos klanas vykdo prieš N.Venckienę grubų susidorojimą.

Toliau laukia bylos nutraukimas, teisėsaugos reforma, kurioje teisėjai tikrai neturės lemiamo balso. Visa Lietuva, išskyrus kelis teisėsaugos pastatus, jau priklauso patvoriniams. Ne už kalnų paskutinis šturmas.

Kaip matote, klanas parklupdytas ir palaužtas. Sakyčiau, dabar jiems 1945-ųjų balandis, jei ne gegužės pirmoji.

Peržiūros: 1740

Komentarai   

+34 # Arvydas Brunius 2020-05-20 11:17
Kartoju ir kartosiu nes isitikinau pats Teismai prokuratura dauguma yra apaikrete tarybiniu trip periu o dar dar blogiau jau ir sifiliu!!perziurekite kad ir mano bylos medziaga patys isitikinsite!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # jeronimas 2020-05-20 13:17
Kai ivyks teismu reforma,ir as kreipsiuosi i teisma.pirma atstatyti isigaliojusia senati,o toliau prisiteisti mano uzdirbtus pinigelius.Ir antra byla uz sunaikintus dokumentus rysium su ivykdyta vagyste pries mane ir sunaikinta versla.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # politikas 2020-05-20 16:50
dar negalim suskaiciuopti kiek jau klanu turim ir kuris klaupsis ir pries ka
teko girdeti,kad yra norinciu buti klaniniais,bet sumos per mazos kad jais tapti-parduoti visus artimus maza,o viena Neringa kad parklupdys ,o kiti issimiegos dar nieko nereiskia
,kai LIETUVA DAR VIS RENKA TUOS PACIUS,ir vis klaninius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # Emigrantė iš Toronto 2020-05-20 16:51
Nejaugi Lietuvoj taip ir liks nenubausti pedofilijos gynėjai: stankūnaitė, advokatas černiauskas, teisėjai, kurie baudė nekaltus žmones, įkėlusius bent koją į Klonio teritoriją bei visus, kurie gynė Kedytę arba ją palaikė per nuotolį...Gal jau būtų pats laikas atsiversti į teisingumą Lietuvos teisėsaugai? Vis tiek ateis diena, tikiu, kai nekaltai nukentėjusieji nuo pedofilijos triumfuos. Beje, tik neaišku, ar nukentėjusi Kedytė gyva????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Misteris 2020-05-20 17:06
jei neis į kartuves pats savo noru,Karminė Valdyba pasiūlys ką nors įdomesnio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # klaniniams atmatoms 2020-05-20 20:23
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Atas 2020-05-20 23:13
Parklupdytas? O tai kas jį parklupdėį?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Valio 2020-05-21 13:19
Mes laimejom!!!!! Klanas parklupdytas, Neringa issrinksim Prezidente. Valio dar karta, Puiki pergale, tiesiog malonu skaityti apie Parklupdyta Klana. Valio dar karta.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti