Mūsų prezidentą nuolat persekioja berniukas, o košmaruose - Garliavos mergaitė

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.90 (5 Votes)

Šiaip tai jau darosi nebe juokinga, o graudu

 

Mūsų prezidentą, pabėgusį nuo nieko neveikimo ir depresijos iš Vilniaus į Nidą, ir čia nuolat minantį dviratį, čia pasivijo berniukas, kuris prezidentui uždavė visiškai netikėtą ir nelauką klausimą : kodėl ekscelenciją toks aukštas ?

https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2020/05/18/news/nidoje-su-zmona-viesinti-g-nauseda-prajuokino-netiketas-berniuko-klausimas-14943272/

 

Prezidentas, žinoma, tik nusijuokė iš tokio netikėto ir nesuderinto klausimo. Lyg tyčia berniukas prasibrovė pro slaptosios sargybos apsauginių ratą, ir kaip tik tuo metu klausimą nufilmavo "Lietuvos ryto" žurnalistas. Visiškas atsitiktinumas, taip sakant škia.

Dalia Grybauskaitė, kaip žinia, atsakinėjo tik į suderintus, taip sakant į "agryd kvestions".


Tačiau aukštas ir gražus jau antrą kartą pasitelkia į pagalbą berniuką ir jo netikėtus klausimus. Dar per Velykas prezidentas pranešė, kad jis vėl buvo susitikęs berniuką, kuris jo klausė, 'ar mes pasveiksime"

 

 

Nežinau, ką ekscelencija samdo ir kam moka už tokius kvailus siužetus, tačiau jie tik dar kartą pademonstruoja, kokį bestuburį ir tuščią žmogų mes vėl išsirinkome vesti mūsų šalį į šviesią ateitį. Berniukas antrą kartą atsiranda tada, kai prezidentas neturi ką pasakyti dėl pedofilų išprievartautos garliavos  mergaitės.

Peržiūros: 1814

Komentarai   

+33 # politikas 2020-05-19 00:33
bunda jau Baltija-paskutine,buvo miegancioji grazuole netycia uzmigusi ar ne?
vaikus ar apginsim-klausimas
as labai abejoju -vejas vis ne is tos puses
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Misteris 2020-05-19 10:32
Jį reikia gydyti nuo BAIMĖS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # boba is kaimo 2020-05-19 12:51
o kodel nieko nereikalavot is pastininkes,kai tiek metu "dirbo" Liletuvai,nieko nepadaret,o dabar =ka jis gali,jei net kaltininke nenubausta
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti