S.Skvernelio biudžeto milijonais nupirkta žiniasklaida tyli apie šiurpius S.Skvernelio gaujos nusikaltimus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.15 (17 Votes)

S.Skvernelio biudžeto milijonais nupirkta žiniasklaida tyli apie šiurpius S.Skvernelio gaujos nusikaltimus

 


Nu ir nusigyvenome, įstoję į tą kolūkį evrosojūzą. Net baisiausiam košmare negalėjau susapnuoti, kad visa sisteminė Lietuvos žiniasklaida net nepirstels, pamašius viešą vaizdo įrašą, kad policijos gen. komisaro Sauliaus Skvernelio vadovaujama organizuota mentų gauja su palaiminta motina įsiveržia į vieną namą Garliavoje, išguldo ant žemės senus žmones, o motinėlė naudoja nežinia kur išmoktus kovos veiksmus prieš savo dukrą, kuri nenori matyt vėl eiti su savo mamyte tampyti svetimų dėdžių sysalų.Buvo toks laikas, kai kokia nors vyriausybė nupirkdavo kokią nors žiniasklaidos grupę, kad ta patylėtų apie valdžiukės nusikaltimus. Tačiau niekada nebuvo taip, kad ta mūsų supuvusi valdžiukė uždarytų apskirtai visą lietuvišką žiniasklaidą. Tikrai galvojau, kad bent keli televizijos kanalai parodys tą šiurpą keliantį Skvernelio gaujos įvykdytą Garliavos namų pogrom. Praėjo kelis dienos, apie tai – nė žodžio, vienintelis portalas tv3.lt portalas buvo trumpai įsidėjęs šį vaizdo įrašą, sulaukė begalės peržiūrų ir tuoj pat jį išėmė.
Juk dešimt metų mūsų vainauskai, garbačiauskaitės ir kiti Lietuvos šviesuoliai mums kartojo, kad jokios pedofilijos nebuvo, viskas išgalvota dėl to, kad matyt Jonas Furmanavičius neatsakė į kartą Neringos Venckienės meilę, tada ši sugalvojo šį kraupų keršto planą. Tokių ir panašių haliucinacijų matėme ne vieną, kol galiausiai visa Lietuvos žiniasklaida išsivalė nuo bet kokios nuomonės įvairovės, o paskutinės janutienės buvo išvarytos į pensiją.


Todėl ir matau – šita supuvusi valdžiukė naudojasi šia savo išgalvota pandemija, kad galėtų pratęsti savo agoniją. T.y. Skvernelis oficialiai papirkinėja žiniasklaidą biudžeto pinigais, o pastaroji atsidėkoja kasdien transliuodama šios gaujos melą ir propagandą.
Tai daroma oficialiai ir nesiselpiant Pvz., : vyriausybės pranešmas spaudai:
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuotoliniu būdu bendravo su žiniasklaidos asociacijų atstovais dėl patiriamų sunkumų esant koronaviruso situacijai Lietuvoje. Pokalbyje dalyvavo kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas, Lietuvos radijo ir televizijos, interneto žiniasklaidos, nacionalinės spaudos, kultūros periodinių leidinių, nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos vadovai ir kitų žiniasklaidos priemonių atstovai.
„Sieksime rasti tarpsektorines skatinimo priemones regioninei ir nacionalinei žiniasklaidai, kultūrinei spaudai. Svarbiausia – ir pačios žiniasklaidos solidarumas ir tarpusavio sutarimas“, – sakė premjeras S. Skvernelis.
Vyriausybė yra priėmusi ekonomikos skatinimo ir pagalbos verslui planą, kuriuo siekiama padėti padengti nuostolius dėl koronaviruso ir įvesto karantino patiriančiam verslui. Pokalbio metu buvo išsakyti žiniasklaidos prašymai atidėti mokesčius, didinti socialinės reklamos užsakymus, taip pat netaikyti žiniasklaidos priemonėms PVM mokesčio.

https://lrv.lt/lt/naujienos/ministras-pirmininkas-vyriausybe-ieskos-budu-kaip-padeti-ziniasklaidai


Kaip žinia, ši vyriausybėlė išleidžia šimtus tūkstančių eurų žiniasklaidai papirkinėti, ir daro tai nesislėpdama. O visa žiniasklaida elgiasi kaip tikra prostitutė – parduoda paskutinius sąžinės likučius už tuos kelis šių banditėlių numestus eurus.

 

 


Mat vis tiek įdomi šių LNK, TV3 ir panašių atmatų filosofija – juk pasamdę bet kokį žurnalistą, kuris parengtų laidą apie šios valdžios korupciją ir nusikaltimus, jie pritruaktų milijonus žiūrovų, o kartu – ir dideles reklamos pajamas. Tačiau yra kažkokia jėga, kuri verčia tuos TV kanalų savininkus atsisakyti tokio sumanymo o verčiau kasdien transliuoti nesibaigiančias pupytes.
Todėl ir sakau – taip žemai ši valstybė dar nebuvo puolusi. Jau nekalbu apie šią valdžiukę, tačiau kalbu apie visuomenę – niekas nesipiktina, pamatę šį vaizdo įrašą, visiems nusispjauti. Gal jau laikas uždaryti šitą nepavykusį eksperimentą, kažkodėl pavadintą ‘Lietuvos respublika”?

 

Pedofilijos ir žudymų istorija: žiniasklaida nemato reikalo publikuoti nuskalbtą masinę isteriją

 
Paskelbta: 2020-05-16 11:58 Autorius: ekspertai.eu

Kai gegužės 15 d. pirmą kartą buvo paviešintas vaizdo įrašas su valstybės vardu iš savo namų grobiamos Deimantės Kedytės, nė viena Lietuvos nepriklausomos bei valstybinės žiniasklaidos informavimo priemonė apie tai neskelbė.Tai labai natūrali užsakomosios žiniasklaidos reakcija – kad ir kaip jie komentuotų tai, kas matoma vaizdo įraše, vis tiek atrodytų kvailai.

Todėl vieningai buvo nespręsta tiesiog tylėti. Tylėjimas apie svarbiausius įvykius tiek Lietuvoje tiek ir užsienyje – šiuo metu viena dažniausiai naudojamų tautinės-propagandinės žiniasklaidos veikimo priemonių.

Po minėto vaizdo įrašo paviešinimo, vienas ekspertai.eu skaitytojas (pavardė ir vardas redakcijai žinomi) kreipėsi į ekspertai.eu redakciją.

„Sveiki, nusiunčiau į „Kas vyksta Kaune“ įrašą mergaitės grobimo ir štai atsakymas. Gal sudomins ką nors pakomentuoti jūsų portale“, - parašė skaitytojas.

Štai kaip atrodo šis atsakymas:

Turbūt papildomai kažką daugiau komentuoti čia nėra reikalo. Šis populiariausio Lietuvoje internetinio portalo, kuriam priklauso ir „Kas vyksta kaune“, atsakymas ir yra pats geriausias komentaras.

Daugiau apie pedofilijos ir žudymų istoriją rasite ekspertai.eu skiltyje „Pedofilija“.

Peržiūros: 3569

Komentarai   

+53 # vladas lukosevicius 2020-05-16 12:52
KARMA su dalgiu pasigaus juos visus ... Valantiną , Valį , Pašilį , KGB kurvą Grybauskaitę …..
Skvernelis džiaugiasi , kad gedulingų pietų nebus ,,, Nuo KARMOS nepasveikstama , ji pereis jo vaikams ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # jeronimas 2020-05-16 13:04
Skaitau ta atsakyma "kas vyksta kaune",ir darosi tikrai nemalonu.Kiek melo vien tame atsakyme,koks cinizmas,kiekvienas zodis is lietuviu kaaaaalbos parinktas neatsitiktinai .mergaites paemimas is vidaus seniai buvo viesintas ?? Kada jus landsbergines pamazgos ji viesinot,kada ir kur?? irasas pora dienu isviesintas ,o jus naglai meluojat kad senas?? Jus gi jau apnaglejot iki tiek,kad nebesiskaitot net susavo skaitytojais? ka jus kur i landsbergio kupra sutrauktu .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Realybė 2020-05-16 16:07
GYVULIŲ ŪKYJE NIEKO NAUJO: 1) Teisėjai - nusikalstama Akcinė Bendrovė, ją dabar kuruoja Sauliuks 2) Policija - valstybinis UABas, kuruoja Sauliuks. 3) Prokuratūra - kontrabandistų ir narkotraferių AB, pasikeitė kuratorius - iš Mamos perėmė Sauliuks & Co. 4) STT - UABas su didele pridėtine verte, kurį kuruoja Mama. 5) VSD - JAV ir GB UABas, kuruoja Mama. :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # Dr Remigijus Guobys 2020-05-16 16:35
akivaidu, kad visuomenės padugnės Lietuvos Respublikos vardu elgėsi neteisiškai - gauja banditu. Reikia teisti juos visus, kad neskatintų privartos bei smurto prieš vaikus. Ir šiaip, mano galvai nesuvokiama kaip tokie silpnapročiai melagiai dirba valstybinėse institucijose, kaip jie ten pakliuvo? Kaip juos praleido medicinos patikra esant tokiam akivaizdziam smegenu veiklos sutrikimui?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Manau 2020-05-17 00:40
Didesnių brudų kaip mūsų kgbistinio klano konservai - nėra nė vienoje valstybėje,tik nesuprantu kodėl šių vagių niekas nesodina ? gal todėl,kad VSD - STT - FNTT - klano statytiniai ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # parmazonas 2020-05-16 18:34
Lietuva,Tėvyne mūsų,asilų tu žeme-kas tik nori ir netingi tau kišenėn vemia...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # naujas himnas 2020-05-16 19:37
Cituoja parmazonas:
Lietuva,Tėvyne mūsų,asilų tu žeme-kas tik nori ir netingi tau kišenėn vemia...

Cituoja parmazonas:
Lietuva,Tėvyne mūsų,asilų tu žeme-kas tik nori ir netingi tau kišenėn vemia...


Šunauja,vergai jūs mūsų,
nustekenta žeme,
kur konservų banditėliai
milijonus semia.

Tegul tavo vaikai eina
vien takais niekšybės.
Arkit visi mūsų naudai
ir vagių gėrybei.

Tegul tavo vaikai eina
mums toliau vergauti
nes nukriošusiems senukams
lemta špygą gauti.

Tegul seimas Lietuvoj
kišenes ištuština,
Alkanus ir be skatiko
į kapus palydi.

Tegul tata žydaujos
dega amžiams pragare,
vardan tos šunaujos
oligarchai žydi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Tuo metu, kai 2020-05-17 00:38
Konservatoriai pyle purva ant Ramuno ir Kildisienes, ju nariai ramiai istvirkavo:Razma dulkino savo sekretore, o Majauskas studentes... Kyla klausimas, is kieno kisenes buvo apmokami straipsniai I "vienus vartus"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Vidmantas Lekas 2020-05-17 00:39
Lanzberginė gauja yra didžiausias grėsmė Lietuvos nacionaliniam saugumui!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # G.Radvila 2020-05-17 01:21
Konservams "Mažeikių nafta" už 14 milijardų dolerių, Kildišienei paltukas už 140 eurų......Tikrai dvigubi standartai...Landsberginė gauja yra didžiausia grėsmė Lietuvos nacionaliniam saugumui!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Ne į temą 2020-05-17 01:23
AR TULPĘ KVIES Į TEISMĄ UŽ AKIŲ? Pagoglinkite straipsnį – „Liudininkas iš Lietuvos banko: “Snoro“ šturmą laimino prezidentė“.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Savas 2020-05-17 00:45
be reikalo loja konservų skalikai,rinkimus laimės valstiečiai,nes tik jiems rūpi Lietuvos žmonių gerovė ir ateitis. :-)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Petras 2020-05-17 11:35
Cituoja Savas:
be reikalo loja konservų skalikai,rinkimus laimės valstiečiai,nes tik jiems rūpi Lietuvos žmonių gerovė ir ateitis. :-)
Valstiečai tai valstiečiai, bet kad pas tuos valstiečius daug mentų, kurie dar labiau smurtauja ir naglėja.Mentai globoja nusikalstamas gaujas ir kur mes toliau nueisime?????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # VACYS 2020-05-17 00:42
KAIP KREIVASNUKIS PUSZYDIS PAPUOLE PRIE LOVIO ????
Ogi kuprotas ozys stukacius broileri uz rankutes atvede prie seimo lovio ir padovanojo tuxlu konservu partija su visais 75 metams uzslaptintais K G Bistais !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Hmm 2020-05-17 00:44
Pamenat, kai buvo atvažiavęs popiežius, o jo pasitikti buvo išleista mulatė mergaitė, Eurika Masytė apie tai pareiškė skeptišką nuomonę? Tada ją irgi persekiojo kažkokia minčių policijos kontora; gerai neatsimenu kokia, bet regis, ta pati, apsiginklavusi tuo pačiu negaliojančiu popiergaliu. O spauda su malonumu "pliekė" Masytę
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # vladas lukosevicius 2020-05-17 01:20
KARMA su dalgiu pasigaus juos visus ... Valantiną , Valį , Pašilį , KGB cenzūraą Grybauskaitę ….. Skvernelis džiaugiasi , kad gedulingų pietų nebus ,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # vladas lukosevicius 2020-05-18 01:49
Cituoja vladas lukosevicius:
KARMA su dalgiu pasigaus juos visus ... Valantiną , Valį , Pašilį , KGB cenzūraą Grybauskaitę ….. Skvernelis džiaugiasi , kad gedulingų pietų nebus ,,,

Ko VSD išškrypėli mano komeentarą iš ekspertų nukoinai , bet nevisą ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # T0mas J. 2020-05-17 01:24
Grybauskaitė ir Skvernelis - ciniški nusikaltėliai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Nu jo 2020-05-17 01:25
Nesuprantu kas čia darosi... Sorošui gal pinigai pasibaigė, o klintonitams rankos sutrumpėjo, dėl ko tragikomedinis farsas "Pedofilijosnebuvo" virsta palaipsniui virsta į blokbasterį "#Pedofilijabuvo, su LR valstybės instucijŪ oficialiu stogavimu ir palaiminimu?"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # Jolanta 2020-05-17 01:28
Idomiausia, kodel Jakutis atidave irasa butent dabar? Kadangi laukiu, kokiu trikoju triusiu dar istrauks konservai is fokusininko beretes, tai net atejo mintis, ar cia ne noras sukompromituoti Skverneli? Juk aisku, kad isakymas siusti pareigunus i Garliava, buvo duotas is auksciau. JUk viska zinojo ir E.Pasilis ir Krusna Ir E.Kuris, kuris po sios bylos "isaiskinimo" buvo paskirtas i Strazbura. Visus situs sukurpusius byla teisejus, prokurorus, bei melagingas zinias skleidziancias TV, reikia izoliuot iki gyvos galvos su turto panaikinimu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # tai 2020-05-17 15:38
i kita koluki istojinet buvo labai madinga ,vyko kolukiu stambinimai ,prie didesnio jungiant mazesnu-mazesniam tekdavo ne kokia dalia,dabar isivaizduokit:karbauskis prijungia prie savo kolukio Skvernelio ukeli-kas gaunasi-tarybinis ukis,nes valdo ne kolukieciai,o pasalpiniai-pasalpinius islaiko ukis ,o jei ukis nerentabilus-is valdzios t.y. visu kiseniaus,arba primeta is kito evrokolukio..
svarbu laiku prichvatizuoti ,kad po to ivesti baudziava
bet be tijuno jos neislaikysi,palieki vietininka,o pats varai kur nori,nors ir i ispanija,bet stabdo korona,tai gal i svedija ir ten korona...
kazkada sake Lansbergis isarde kolukius,bet gi jis tik leido pirmininkams padalinti....koluki,ir padalino ,kaip Lietuva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-14 # Artis 2020-05-17 16:55
Ka jus cia nusisnekat :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Madge 2020-05-20 12:18
I have learn some just right stuff here. Certainly value bookmarkinng forr revisiting.

I wondwr how much attempt you put to make this sort
of magnificent informative website.

Feeel free to visit my blg post - damenfrisuren club: http://cgi.www5a.biglobe.ne.jp/~t-masa/g_book.cgi/RK=0/RS=9SoIZXGq4C2V%3Emegacarwreckers.com.au%3C/a%3E
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti