Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų, kurie pradeda trūkinėti

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.86 (11 Votes)

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

                 Niekas ir niekada neįtikins manęs, jog pedofilijos nebuvo. Niekas. Nei šimtai teismo sprendimų, šūsnys prokurorų nutarimų. Nei manęs, nei Deimantės artimųjų, šalia kurių būdama ji patyrė laimingos vaikystės akimirkas.

                 Ir kurie ne iš teisminės valdžios sausa kalba surašytų sakinių,  o iš vaiko lūpų tiesiogiai girdėjo žodžius, nuo kurių kraupo. O vėliau jau kraupo nuo grėsmingiausių institucijų siunčiamų raštų, reikalaujančių, įsakančių, grasinančių... 

                 Patikėkite, jog liko Deimantės žodžių, kurių net nesiryžome dėti į knygą ar net sakyti žmonėms.

                 Ir aš, ir mano artimieji žino tiesą ne iš akivaizdžiai „parsiduodančių“ žurnalistų ar redakcijų antraščių. Ir tiesa suteikia stiprybės priešintis neteisybei iki galo.

                 Nepaisant teisminės valdžios nurodymų - sprendimų, netiesiogiai reikalaujančių atsisakyti, pasiduoti, nutilti, palūžti.

                 Bent kiek pabandykite įsivaizduoti, ką jaučiame mes, Deimantės artimieji, iš kurių fizine prievarta išplėšiamas mūsų vaikas ir pradanginamas. Kai mes tikrai žinome ką teko jai patirti ir kam ji vėl grąžinama. Ar mes galėjome elgtis kitaip. Ar mes galime elgtis kitaip dabar ?

                 Kai net nemirksintys į filmavimo kameras žiūrėdami valdžios pareigūnai meluoja, esą, prievartos nebuvo.

                 Tie, kas matė mano sūnaus išplatintą Deimantės pagrobimo įrašą, gali dabar  įsitikinti.

                 Taip. Jokios prievartos. Tik baudomis nubausti tą nelemtą dieną budėję ir smurtaujančius policininkus stebėję žmonės, dužę stiklai, išpjautos mano, turinčios teisėjos imunitetą, tėvų namo durys ir įsibrauta į vidų, išsukiotos mano, teisėjos, rankos, atplėšta nuo teisėjos imunitetą turinčios kaklo apsivijusi rankomis klykianti Deimantė.

                 O šiaip tikrai - jokio pasipriešinimo, jokios prievartos.

                 Netgi viskas priešingai.

                 Tai teisėjos imunitetą turinti aš priešinausi, naudojau fizinę prievartą – „spardžiau vargšę mamą pasipuošusią neperšaunama liemene“, žalojau „mielą policininką antausiais, sutrikdydama gerajam žmogui sveikatą“.

                 Ir šūsnys tai patvirtinančių prokurorų ir teismų sprendimų, kad prievartos nebuvo, viskas gerai.

                 „Nusiraminkite“, - vienas po kito siuntė žinią štampuojami teisminės valdžios nurodymai. „Nieko nebuvo,  o jūs už jūsų pasipriešinimus dabar atsiimsite.“

                 Ir toks teisminės valdžios elgesys tęsiasi ištisą dešimtmetį. Kai juoda teisme tampa balta, ten kur gilu – seklu, o pedofilija virsta rūpestinga motinyste.

                 Apie video įrašą, darytą namo viduje teisėsaugos šturmo metu

                 Vakar mano sūnus Karolis Venckus išplatino video įrašą, kuris buvo slepiamas aštuonerius metus, apie tai, kas vyko 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje namo viduje,

                 Jį slėpė buvęs Generalinis prokuroras Darius Valys 2012 ir 2013 metais nuo Seimo, nors Seimui to ir nereikėjo.

                 Seimo nariai nereikalavo video įrašo, tokiais veiksmais palaikydami teisėsaugos melą, slėpdami kas įvyko 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje. Apgailėtini konservatoriai, liberalai ir socialdemokratai, panaikinę mano kaip teisėjos ir vėliau – kaip Seimo narės teisinę neliečiamybę. Seimo komisijai pakako 12 sekundžių, kad aš trenkiau sužalojusiam mane, tuo metu teisėją, policininkui Mindaugui Gušauskui, ko aš niekada neneigiau.

                 Video įrašą Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis ir jo pavaldinys Tomas Krušna taip pat slėpė - nuo Jungtinių Amerikos Valstijų.

                 Aš pati asmeniškai pirmą kartą pamačiau šį vaizdo įrašą, kai prokuroras Darius Jakutis perdavė jį man, grįžus į Lietuvą.

                 Ikiteisminio tyrimo metu apklausti Laimutė Stankūnaitė, Sonata Vaicekauskienė, Gražina Didžbalienė, Evelina Talalienė, Sigita Kilkutė, Romas Oželis, Gintaras Černiauskas, Mindaugas Gušauskas apklausti ikiteisminio tyrimo metu duoda melagingus parodymus apie įvykius 2012 m. gegužės 17 d. namo, esančio Klonio 5, Garliavoje, viduje.

                 Jie liudija, kad prieš vaiką nei fizinė, nei psichinė prievarta nebuvo naudota. Melagingus liudijimus prokuroras Darius Jakutis perrašo į kaltinamąjį aktą kaip mano kaltę patvirtinančius įrodymus.

                 Kaip gali taip būti? Prokuroras D. Jakutis, man atidavęs vaizdo įrašą, pats jo nematė? Matė vaizdo įrašą, bet nesuprato, kad visi, pradedant S. Vaicekauskiene, buvę namo viduje 2012 m. gegužės 17 d., apklausiami meluoja? Tikri, kad niekas niekada to video įrašo nepamatys?

                 Skaitydama baudžiamąją bylą, kurioje aš esu kaltinamąja, peržiūrėdama ir peržiūrėdama video įrašus, darytus policininkų namo viduje, klausiu: kaip jie galėjo naudoti tokią prievartą vaikui? Kaip jie dar gali jaustis nukentėjusiaisiais?

                 Nėra jokių abejonių, kad antstolės S. Vaicekauskienės ir policijos darbuotojų leidimu bei veiksmais vaiko atžvilgiu buvo panaudota fizinė bei psichologinė prievarta, neužtikrinta vaiko teisių apsauga. Mergaitę draskė ne tik L. Stankūnaitė.

                 Vaiko rankas plėšė Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos Gražina Didžbalienė ir Evelina Talalienė. Naudoti prievartą padėjo Sauliaus Skvernelio atsiųsti policininkai.

                 Taip ir norisi paklausti iškilių valstybės vyrų ir moterų: ar Jūs, vykdantys teisingumą, vadovaujantys valstybei, nematote baisios, protu nesuvokiamos prievartos vaiko atžvilgiu? Ar Jums tokie vaizdai yra „teisėtas teismo sprendimo vykdymas“? Kodėl aš teisiama? Kodėl neteisiami jie?

                 Teisėsaugos veiksmai, kai persekiojamos aukos, rodo, kad tam tikros valstybėje egzistuojančios jėgos siekia nukreipti tautos dėmesį nuo valstybėje egzistuojančio pedofilijos nusikaltimo ir akivaizdžiai deda pastangas dezinformuoti visuomenę.

                 Po video paviešinimo jau daugelis žino kaip „teisėtai“ 2012 m. gegužės 17 d. buvo įvykdytas teismo sprendimas.

                 Mūsų valstybė laikosi ant melo pamatų, kurie pradeda trūkinėti.

 

 

 

 

 

 

Peržiūros: 2165

Komentarai   

+48 # Pranas Pričkus 2020-05-15 15:40
Visiškai Jus palaikau. Gyvename persunktoje teisinio nihilizmo, policinėje - fašistinėje - nacistinėje Lietuvoje? Kol lansbergynas siautės Lietuvoje gero nesitikėkime? Pažangūs Lietuvos žmonės Jus palaiko, padugnės - ne.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Realybė 2020-05-16 16:09
GYVULIŲ ŪKYJE NIEKO NAUJO: 1) Teisėjai - nusikalstama Akcinė Bendrovė, ją dabar kuruoja Sauliuks 2) Policija - valstybinis UABas, kuruoja Sauliuks. 3) Prokuratūra - kontrabandistų ir narkotraferių AB, pasikeitė kuratorius - iš Mamos perėmė Sauliuks & Co. 4) STT - UABas su didele pridėtine verte, kurį kuruoja Mama. 5) VSD - JAV ir GB UABas, kuruoja Mama. :lol: :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # vyte 2020-05-15 16:40
Karoli,butu idomu suzinoti kokia kaldrytes fukcija.Kas ten joje buvo,kokios madziagos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+51 # baisesnio nesu mates 2020-05-15 16:53
Man stovi akyse biologines elgesys,paziurekit kaip ji mergaitei koviniu veiksmu uzsuka ranka,kaip suzverejus plesia mergaite? Sirdis krauju plusta,kai girdi mergaitės pasipriešinimo sauksma,į veiksmus žiurėti neimanoma.darosi negera.Kokia isgama turi būt “motina”.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Atas 2020-05-16 00:21
o tai ko iš tokios prostitutės tegalima tikėtis? Che, ,,biologinė", bl...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # Neringai 2020-05-15 17:31
Išsiųskite NAUSĖDAI vaizdo medžiagą,kad nustatytų PREZIDENTO akimis ar mato smurtą filmuotoje medžiagoje.
Ir KONSTITUCINIAM Teismui.
Tegul suformuoja praktiką.
Jei jų vaikams kas nors taip darys,žinos visi,kad tai nelaikoma smurtu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Alfredas 2020-05-16 06:33
Gal Nausėda nežino apie šitą įvykį? Jam sukišti savo galvą į smelį yra patogiau...Jis yra bailys, bijo kištis į šitą reikalą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # maloniai stebina 2020-05-15 18:07
Neringos sunaus sugebejimas viska taip sklandziai isaiskinti ir apibendrinti . Matosi, kad Karolis auksto intelekto jaunuolis. Jo seima jam idiege aukstos morales principus, jis niekada nesitaikstys su nieksybemis, melu, smurtu, veidmainiavimu. Sekmes Tau, vaikine! Lietuva praranda tokius zmones, bet Lietuvoje tu Karoli butum sudorotas taip, kaip buvo sudorota tavo Mama.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # nuokrypoms valdžioje 2020-05-15 18:18
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # vasia 2020-05-15 19:08
gaila,bet Neringa klysta. tai pamatai pastatyti brazausko ir lansbergio subinlaiziu.jie labai tvirti...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Rimantas Girštautas 2020-05-15 20:49
Kazin ar JT mate kaip pradanginama Kedyte?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-39 # Nijole 2020-05-15 21:37
Koks dar slėptas įrašas. Ar šita nutrija čia durnelę vaidina, kad savo psichinius ligoniukus gerbėjus toliau galėtų mulkinti, ar pati buvo teisėja, bet nežino įstatymų? Šitas įrašas ir visi kiti yra ikiteisminio tyrimo medžiaga, kuri kol vyksta tyrimas nėra vieša. Įrašas buvo ir yra byloje ir jis bus parodytas per teismą, kai vyks susipažinimas su byloje esančiais įkalčiais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-4 # Atas 2020-05-16 00:15
dusk, stėrva tu!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Vladas lukosevicius 2020-05-16 01:51
O tu jau nudusęs, kiek matau. Matyt, pagavo amerikietiški satanistai ir čipą į šikną sukišo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # vladas lukosevicius 2020-05-16 10:36
Cituoja Vladas lukosevicius:
O tu jau nudusęs, kiek matau. Matyt, pagavo amerikietiški satanistai ir čipą į šikną sukišo.

TU rašyk , daugiau rašyk mano vardu ,,, neilgai tau liko VSD brude .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Atas 2020-05-16 00:13
Banditinėje valstybėje ir grimasos banditinės, jokių vilčių dėl teisingumo turėti negalima. Kova už tiesą ir yra pats baisiausias nusikaltimas Lietuvoje, už ką dabar kaltinama ir teisiama Neringa Venckienė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # VRM 2020-05-16 00:47
nesilaiko valstybė okupuota,žmonės laikosi vins už kito kol susikibę
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Rimas 2020-05-16 03:55
Įdomu būtų išgirsti didžiai gerbiamo komentatoriaus Valatkos komentarą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # keidanskas 2020-05-16 09:35
Turintys nesujauktą protą ir dorą širdį nesulaiko ašarų matydami šiuos policininko filmuotus vaizdus kai mato ,,motiną' ' su neperšaunama liemene, sukančią savo vaikui ranką.Jei Neringa ,koja atstumdama šią šlykštynę nuo savęs,kaltinama smurtiniu veiksmu prieš šią išsigimėlę,tai dviejų policininkų laikoma Venckienė ir iš rankų plėšiama jos kaklą apsikabinusi mergaitė,kas yra?Pasirodo,kad ši filmuota medžiaga nebuvo pateikta Amerikai...Pasišiukšlino Jakutis,oi pasišiukšlino.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # vladas lukosevicius 2020-05-16 12:03
;KARMA su dalgiu pasigaus juos visus ...
Skvernelis džiaugiasi , kad gedulingų pietų nebus ,,, Nuo KARMOS nepasveikstama , ji pereis jo vaikams ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti