S.Skvernelis stebisi, kokio masto afera buvo padaryta Garliavoje aukojant mažametę mergaitę

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.39 (9 Votes)


S. Skvernelis sukritikavo tuos, kurie į valdžią pateko per žmonių lavonus 


Paskelbta: 2016-04-01 13:01 Autorius: ekspertai.eu

 


S. Skvernelis. Nuotr. ve.lt
Kandidatas į vidaus reikalų ministro postą Povilas Gylys į Seimą pateko su partija „Drąsos kelias“, todėl jo kandidatūra yra spjūvis teisėsaugai, balandžio 1 d. pareiškė dabartinis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, skelbia žiniasklaida.

„Bet koks veikėjas, kuris yra patekęs į valdžią violetinio nesusipratimo būdu, kada buvo žudomi žmonės, luošinami jų likimai, atkreipkite dėmesį, kokio masto ten buvo padaryta afera aukojant mažametę mergaitę, tai yra mažų mažiausiai spjūvis visuomenei ir teisėsaugai į veidą“, – BNS tądien pasakė S. Skvernelis.

Nurodoma, kad „tvarkiečių“ siūlomas kandidatas į vidaus reikalų ministrus ne kartą aštriai kritikavo teisėsaugos veiksmus šioje byloje.

Paklaustas, ar P. Gyliu pasitikėtų Vidaus reikalų ministerijos vadovaujamos teisėsaugos institucijos, ministras teigė, jog tėra vienareikšmiškas atsakymas.

„Jų reakcija irgi bus atitinkama“, – atskleidė S. Skvernelis, leisdamas suprasti, kad P. Gyliui bus labai nesaldu.

P. Gylio kandidatūrą balandžio 1 d. premjerui pateikė valdančiosios partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Rolandas Paksas. P. Gylys siūlomas vietoje S. Skvernelio, kurį jį delegavusi partija „Tvarka ir teisingumas“ atšaukia iš ministro posto, nes šis oficialiai pasiskelbė Seimo rinkimuose kandidatuosiantis su žaliaisiais valstiečiais.

S. Skvernelis labiausiai išgarsėjo padėjęs įvykdyti teismo sprendimą pasitelkus kelis šimtus ginkluotų pareigūnų išvaduojant prievartautą mergaitę iš pedofilija įtariamos šeimos, o taip pat prieš kelis mėnesius, kai jo trys tūkstančiai pavaldinių sėkmingai Vilniuje pagavo nuo policijos su antrankiais ir kalašnikovu pasprukusį narkomaną.


Susiję:

Portalas 15min.lt paskelbė, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir nuo ko mirė A. Ūsas

 

 

Konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis apie pedofilijos ir žudymų bylą turbūt yra daugiausiai pasisakęs Lietuvos polikas. Jis dalyvavo daugybėje LRT, „Pūko“ televizijų ir radijo laidų, parašė šūsnis straipsnių apie tai.

O lemiamą, mergaitės išlaisvinimo dieną jis dalyvavo tiesioginėje TV3 laidoje ir gyvai komentavo unikalius įvykius.

 

 

Istorinis konservatorių prezidentės Dalios Grybauskaitės 2012 m. ankstyvo gegužės 17 d. ryto kreipimasis į tautą:


 

 

Peržiūros: 2717

Komentarai   

+44 # jeronimas 2020-05-15 14:25
Tokiuos valdziagyvius reiktu pirma izoliuoti nuo visuomenes,kad negaletu toliau vykdyti nusikaltimu.ir sekantis Tautos zingsnis Tautos Tribunolas.Ir Tautos Tribunolas turetu naudotis musu pagrindiniu draugu ir sergetoju istatymais ir metodais,kur uz vykdyta tautos genocida,uz po duotos priesaikos ivykdyta valstybes isdavyste ,istatymas numato vienintele bausme pakariant.ir jokios alternatyvos.Kiek nukentejo nekaltu zmoniu,kiek nuteista iskrypeliu teismuose,vien paziurejus filmuota medziaga,supranti kokioj valstybej gyvenai.Juk cia nei daktaru,nei tulpiniu ,nei gaidjurginiu nusikaltimai sudejus visus kruvoj ,net nepanasus i tuos nusikaltimus kuriuos vykde uniformuoti valdzios tarnautojai?? Apie Lietuvos pilieciu Konstitucija ,ivykdytus minetu nieksu nusikaltimus ir nusizengimus Konstitucijai per maza kalbeti,per maza ivardinti.Kiek pilieciu buvo priversti palikti Tevyne-Lietuva ,del "teisininku" vykdytogenocido pries valstybes piliecius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Pranas Pričkus 2020-05-15 15:34
Saulius Skvernelis pateko, kai buvo surežisuotas spektaklis, kai gaudė su automatu pabėgusį neva nusikaltėlį? Akivaizdus surežisuotas spektaklis. Landsbergis iš vis aferistas, per 1 TV laidą rodo kaip advokatas Černiauskas tempia mergaitę, o jis klausia vedančiojo: "aš tai nematau, o jūs negi matote"? vedantysis kultūringas, nutylėjo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # Emigrantė 2020-05-15 16:50
Stiprybės N.Venckienei ir visiems, gynusiems Kedytę. Pasaulio lietuviai klausiam pagrindinio grobėjų organizatoriaus skvernelio-ar Mergaitė dar gyva? Jei gyva, prašom pagarsinti ir ją parodyti.Man atrodo, pagrindinis režisierius yra kalčiausias...Tai-skvernelis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+44 # karma 2020-05-15 17:46
Teks visiems išgerti savo Atsakomybės taurę.
Nuo Karmos Įstatymo niekas iki šiol neišsisuko.Už tėvų neišpirktas kaltes atsakys jų vaikučiai,o tėvams beliks tik vapėti:"Bausk,Dieve, mane nusidėjėlį,bet ne niekuo neprasikaltusius vaikus.Bet ką daryti,jei tėvai negali išpirkti ką pridarę.Teks aukotis vaikučiams,o tėveliai taps geresniais nusiprausę kančios ašaromis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # VRM 2020-05-16 00:51
skvernelis buvo nurodęs
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Dėl VRM 2020-05-16 09:27
Ar ne MELIONAS tada vadovavo?
Juk jis LYBERIS klusnus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Senjoras 2020-05-16 12:18
Pats didžiausias niekšelis, arogantiškas piktbulis, tai premjeras, buvęs VRM ministras ir Gen komisaras. Jis lipo per galvas, jam kėdė ir pinigas visada buvo aukščiau nei sážinė, nei atsakomybė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Kaunas9bJzc7 2020-05-16 17:15
Ponas tikrsi turi žinoti,kas yra daroma,kaip bet kokia kaina siekiama valdžios.O ko čia stebėtis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # S 2020-05-17 05:33
Skvernelis - jus ka norit sakykit, bet jo akys VISADA NUSTEBE daro dideli ispudi....toks jausmas, kad Fylmo KAUKE personazas, o ne adekvatus pareigunas...O DEL GERBIAMO GYLIO, TAI AS JUO PASITIKIU, TAI DRASUS ZMOGUS, PROTINGAS IR SAZININGAS, JIS TADA KALBEJO APIE SITA BAISYBA, KADA VISI JAU BUVO VILTI PRARADE, JIS VIENAS DRASIAI SAKE MUSU, TIKIUOSI DAUGUMOS PILIECIU NUOMONE ...IR JI TIK UZ DEIMANTES PASIRINKIMA BUTI SU NERINGA....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # S 2020-05-17 05:38
O ku tas FANTOMASAS, PLIKAS, Advokatelis, kuris tipo nenese mergaites .....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # politikas 2020-05-18 01:18
visi pasizymeje fonatamasai nuejo toliau valdyti masiu:vieniems pasalpos ,kitiems milijonai ,tretiems korona,o vaikus reikia saugoti,nes juos tikrai pirmiausia ismanieji demoraslizuoja,po to geras dede sako seskit vaikai pavezinsiu...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti