Vadimo Zizo kreipimąsis į Vyriausybę ir Lietuvos žmones : Nedarykit to. Nelieskite mano vaikų.

Peržiūros: 1952
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.59 (11 Votes)

Vadimo Zizo kreipimąsis į Vyriausybę ir Lietuvos žmones

"Kreipiuosi į Vyriausybę. Kreipiuosi į mūsų premjerą. Kreipiuosi į sveikatos ministrą. Kreipiuosi į užsienio reikalų ministrą. Kreipiuosi į mūsų Prezidentą.

Šitoje situacijoje jūs galite būti įrašyti kaip didvyriai, kaip herojai. Apie jus seks mitus, pasakas ir sakys, kad jūs atstovėjote mūsų teisę, laisvę rinktis. Bet, jeigu jūs paklausysite, ką jums sako kiti ir įvesite privalomuosius skiepus su „čipu“ ar be „čipo“, jūsų niekas neprisimins.

Jūs būsite eiliniai politikai, kurie tuo metu priėmė tą (privalomuosius skiepus) sprendimą. Jūs suskaldysite visą Lietuvą.

Man yra neįdomus visas likęs pasaulis. Nedarykit to. Nelieskite mano vaikų. Nelieskite visų kitų vaikų. Duokite pasirinkimo laisvę. Jūs galite būti įrašyti į istoriją kaip didvyriai. Jūsų vardais galbūt po to vadins gatves. Nuo jūsų dabar viskas priklauso. Galvokite savo galva. Tai yra nebe juokai. Prašau, nelįskite prie mano vaikų. Ir prie visų kitų, kurie nori turėti teisę rinktis.

Dabar tai (šį kreipimąsi) galite išsiųsti kiekvienam. Tegul visi klausosi ir mąsto savo galva. Neskaldykite visuomenės. Mūsų nepilni trys milijonai. Neskaldykite mūsų. Mes nenorime išeiti iš miesto. Nenorime tarpusavyje kariauti. Mes turime dabar susivienyti. Kurie esate už vakcinas, tie, kurie esate prieš: mes turime susivienyti ties laisve rinktis. Mes turime susivienyti.

Nes, jeigu mes dabar nesutariame komentaruose, mes jau dabar suskaldyti.
Visi pareigūnai, visi kariškiai, aplamai visi pareigūnai, kurie po to gali išeiti į gatves, nežiūrėkite ir netikėkite savo pareigomis. Netikėkite, ką jums prieš tai sakė. Jūs esate visi laisvi žmonės. Jūs visi esate laisvo mąstymo. Pagalvokite. Už tai, už ką jūs eisite į gatves ir tai, ką jūs galbūt, pabrėžiu -GALBŪT, tramdysite. Ar tikrai verta, galbūt fiziškai žaloti? Arba už tai kovoti? Galvokite savo galva.

Aš manau, kad Lietuvoje yra minia žmonių, kurie dėl savo vaiko padarys absoliučiai viską. Aš dėl savo vaiko padarysiu maksimumą, ką aš tiktai galėsiu. Aš geriau mirsiu, nes mano vaikas bus laisvas. Aš bent jau pabandysiu", - Vadimas Zizas.

Kreipimąsi galima pažiūrėti šiame video.

Su Vadimo Zizo sutikimu tekstą užrašė Lauryna Olertaitė Stukienė, su Vadimo Zizo sutikimu paskelbė SEO MOM agency TEAM.

Komentarai   

+21 # jonas 2020-04-20 17:46
vaikus reikia saugoti,o ne luosinti-tevai tik to ir nori is valdzios,kad nelaikytu per dienas prie kompu ir saugotu nuo blogu dedziu ir tetu,kurie pardavineja visa kas sventa
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # S 2020-04-20 19:55
Tas vakcinavimas yra bereiksmis, nes virusas mutuoja...patys sako, kad jis yra besikeiciantis....be to praaitu metu vakcina, jau gali netikti siu metu tai paciai ligai..... Apie cipus, tai jeigu nori isideti kaip suo cipa ir jaustis sunimi, galima isideti, tam tuti buti pradymas ideti......o visus per prievarta cipinti, tai tas pats, kas vezti vagonais i sibira...juk irgi per prievarta, niekuo nesiskiria....tai kur ta didzioji DENOKRATIJA? TADA...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # jeronimas 2020-04-20 21:04
Kol vaakcinos klausimus,gamyba,ruosima,GALIMAI virusu paleidima i laisve ruos zydas geitzas,kiti pinigus spausdinantys zydai ir puzzydziai,visos vaakcinos yra tik pelnas minetiems isgamoms.Pilieciams lieka tik sucypuotu kaliniu gyvenime vaidmuo pridejus dar skausma ir kancias.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Rimantas. 2020-04-20 22:13
siūlau:
https://www.youtube.com/watch?v=Zty1ctUwwXI
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Anupras 2020-04-21 13:43
Pritariu, bet dar būtinai reikia kreiptis ir į švietimo ministrą - dėl privalomo pradinio mokymo !!
Mastykite savo galva: privalomas švietimas baisai baisus dalykas ir jokio pasirinkimo !
Jei visi bus apsišvietę kas seks mums mitus ir pasakas apie skiepų bijančius didvyrius ? Ir neturėsime garbingų vardų irašymui į istorijos metraščius, neturėsime kuo pavadinti gatvių ir miestų, o tai jau visai ne juokai :((
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # www 2020-04-22 09:19
itariu,kad esi berete, ir smegeneliu neuztenka suprast apie ka tema.Viskas lenkaima link to, kad visi butu suvakcinuoti ir sucipuoti,,,-o tada tu , tavo vaikai, vaikaiciai ir pro pro pro pro vaikaiciai tik gime jau bus vergai sistemos,kuri spres, uz tave, kas tau galima ir ko negalima,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Anupras 2020-04-22 17:07
O tavo atveju štai jokiu abejoniu nekyla - esi veislinis vatnikas, lengvai atpažįstamas pagal turimų smegenėlių darbo rezultatą :)))
Galiu nudžiuginti: čipavimas tokiems net nenumatytas - Geicas sukišo 0,5 milijardo USD kol garantuotai išsiaiškino - vatinius veikia tik suvyniotos i Pravda laikraštį šlapios dėšros kvapas ... ir niekas daugiau :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti