Vladimiras Troščenka : Nutariau SU SAVIMI padaryti eksperimentą. Išvada: Ne toks baisus virusas, kokį padaro moterusai

Peržiūros: 2197
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)


Nutariau SU SAVIMI padaryti eksperimentą. Išvada: Ne toks baisus virusas, kokį jį padaro moterusai.

 

 

Nepasakosiu kodėl, bet 2004 metais aš visiškai atsisakiau visų vaistų, injekcijų, skiepų ir visko ką rekomenduoja šiuolaikinė komercinė medicina (tai ilga istorija). Pradžioje tai buvo siaubingas šokas organizmui. Panašiai kaip narkomanui atsisakant narkotikų. (Ne be reikalo žodis "vaistai" į Anglų kalbą verčiamas - Drug's (narkotikai). Anglai visada buvo tikslesni reiškinių aprašyme nei kitos tautos, todėl ir sprendimus priima geresnius). Bet vėliau viskas susireguliavo natūraliai. Pav. gripas (su visom jo komercinėmis atmainomis, kiaulių, varnų, sliekų ir t.t.) vieną kartą, be vaistų natūraliai persirgus, daugiau niekada į mano namus nebegrįžo, nors aplinkui pastoviai siautėjo komercinių "pandemijų" isterijos, nuosekliai palaikomų komercinės žiniasklaidos ir atnaujinamos skiepų pagalba. Aš tiesiog niekada nebeskaičiau ir nebesidomėjau žiniasklaidos periodiškai įsukamomis ligų ir jų simptomų reklaminėmis kompanijomis, jas demonstratyviai ignoruodamas. Aš ir mano šeima nebesirgome visiškai, nors pastoviai su visais snargliuotais ir kosėjančiais susitinkam, apsikabinėjam, bučiuojamės.

Su naujuoju koronoviruso gripu (o būtent taip jis pačioje pradžioje ir buvo įvardinamas, tik vėliau žiniasklaida pakeitė taktiką, padarė rebrendingą ir virtualiai koronovirusą atskyrė nuo gripų šeimos) elgiausi lygiai taip pat. Tiesiog visiškai nekreipiau dėmesio į vis labiau įsisukančią isteriją. Bet ar ilgai įmanoma ignoruoti tai, apie ką rėkia iš visų kampų, kompiuterių, šaldytuvų, lygintuvų ir rozečių? Be abejo ne. Tuo labiau, kad visi artimieji ir draugai paklaikę dėl tos isterijos. Pradžioje bandžiau raminti, bet tai neįmanoma. Zombiams tuoj pat tampi priešu numeris vienas, kuris "nesuvokia padėties rimtumo". SĄMONINGI PILIEČIAI tave pradeda smerkti! (Būtent šių "sąmoningų" zombių pagalba yra daromos visos revoliucijos ir jie yra visų -izmų, komunizmų, nacizmų, liberalizmų ir t.t. varomoji jėga ir maitinimosi šaltinis. Kaip sovietmečiu SĄMONINGI Pavlikai Morozovai išduodavo savo tėvus (buožes) taip ir dabartiniai "sąmoningieji" GRETA TUMBERGAI stuksi ir beldžia rėkdami apie nesilaikančius naujosios diktatūros įvestų lagerio taisyklių. Šitie "sąmoningieji" pateisina, bet kokias priemones, net pačias siaubingiausias, kad tik jų tariamos baimės šaltinis būtų neutralizuotas. Paskaitykite komentarus, "uždaryti juos visus į lagerius", "tegu į Lukiškių kalėjimą juos karantinuoja" ir pan. Taip ši puspročių zombių generacija kalba apie žmones (moteris, vaikus, senukus) kurie nieko nėra padarę ir pateisina, bet kokias represijas. Aišku po kiek laiko, jų palaikomos ir įsisiautėjusios represijos, pačius tuos zombius ir paskandina kraujyje ir smurte. Tada jie pradeda inkšti, kaip tokia baisybė galėjo įsigalėti? - atsakau: PER JUS PRIEDURNIAI!)

Matydamas šią isteriją nutariau padaryti su savimi nedidelį eksperimentą. Na, aš gi įsivaizdavau jog aš esu atsparus visai tai beprotybei. Eksperimento esmė buvo tokia: visą dieną skaičiau naujienas apie KORONOVIRUSĄ. Visokių gausių ekspertų pasakojimus ir patarimus, simptomus, jų nustatymą ir pan. kliedesius užpildžiusius mūsų viešąją erdvę. Po pirmos valandos, su siaubu pradėjau jausti visokius simptomus, kurie buvo aprašomi "gerųjų gydytojėlių". Pasidarė sunku kvėpuoti, užsikimšo nosis. Snargliai bėgo nesustojant. Galvoje pastoviai kirbėjo mintis: "gal mano nuomonė yra klaidinga?", "gal tikrai aš užsikrėčiau KORONOVIRUSU?". Mano sveikas protas ramino įsismarkavusius kūno dirgiklius sakydamas jog čia tik eksperimentas. Niekas nepadėjo. Vakare nebegalėjau kvėpuoti per nosį visiškai. Supratau, jog nuo pat mažens visi esame užprogramuoti būtent taip reaguoti į tariamą pavojų. O koks tos programos tolesnis veiksmas? Aišku - greičiau pas gerąjį daktarą Ai Skaudą kuris duos vaistukų! Žinodamas šios programos tikslą aš nedelsiant nuėjau į virtuvę, radau medaus stiklainį ir mintyse nuosekliai kartodamas jog "medus jau 5 tūkstantmečiai, geriausias žmonijos antivirusinis vaistas" paėmiau šaukštą medaus ir jį suvalgiau. Efektas buvo pritrenkiantis. Nespėjus suskaičiuoti iki trijų, atgulė nosis (kvėpuoti tapo tiesiog nuostabiai lengva nes kelias valandas niekaip negalėjau įkvėpti per nosį) ir visi simptomai praėjo akimirksniu, net bekylanti temperatūra nukrito.

Po šio eksperimento aš supratau kodėl visos ligoninės yra perpildytos, o senukai miršta kaip lapai rudenį. Tai natūrali mūsų organizmo reakciją į nusikaltėlių įsuktą isteriją. Visi tie gripo virusai, įskaitant ir "siaubingąjį" koronos, visada sukasi aplink mus, bet tam, kad jie pradėtų veikti reikia pradžioje visus įtikinti jog tai katastrofa. Įtikinti lengviausia mūsų moteris (į jas ir nukreipiamos visos reklaminės kompanijos) ir jos nedelsiant keldamos isterikas priverčia vyrus daryti kvailiausius sprendimus. Net jeigu mes vyrai matome, kad tai visiškas idiotizmas, karantinai, antsnukiai ir tonomis pilamas dezinfekcinis skystis, mes nieko negalim padaryti. Nes reikia bent kažkokiais veiksmais nuraminti paklaikusias moteris reikalaujančias "BENT KAŽKĄ DARYTI!!!!".

Bendraudamas su aplinkiniais pastebėjau, kad ten kur yra normalios šeimos, (vyrai yra vyrai ir šeimos galvos, o moterys yra nuostabūs namų židinio angelai) jokios isterijos nėra, bet kur feministiniai moteusai yra pamynę vyrus po savimi, ten yra kažkoks siaubas. Antsnukiai, pirštinės pastovūs priekaištai, kad "tūūū mažayy saugaisi" ir pan.

Šiaip siaubingiausia yra tai, kad vyru beveik nebelikę, aplinkui grėsmingai daugėja abiejų lyčių moterusai.

 

p.s. PAJUTAI KORONOVIRUSO SIMPTOUS - EIK SUVALGYK ŠAUKŠTĄ MEDAUS. NE BE REIKALO MŪSŲ PROTĖVIAI JĮ VISADA NAUDOJO PRIEŠ VISUS VIRUSUS.

O BE TO, GAL MEDUS IR MOTERUSUS IŠGYDYS? NUO ISTERIJOS.

Su meilę ir rūpesčiu
Vladimiras Troščenka

Komentarai   

+21 # Misteris 2020-03-31 11:27
Ne visiems medus padės,bet straipsnis iš esmės geras.
Aš išsigydžiau pagerintomis INHALIACIJOMIS .Kosulys,sloga ,pneumonija norėjo įkibti ,bet aš pasirodžiau gudresnis-padariau CORONAI GENOCIDĄ savo kvėpavimo takuose.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # grazina 2020-03-31 12:01
as irgi ka tik arbatom ''isvariau''dusuli ir gerkles skausma.Vaistu niekad nevartoju.Buvo neramu,man gi virs 8o m.Manau,ne vienas pasakys -jau laikas.Taciau nesutinku,atrodau 1o metu jaunesne,todel zadu dar bent iki tu ''tikru''datrauti.Cha cha.Laikomes,juk musu visu sirdis jauna.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Atas 2020-03-31 21:43
labai teisingai, tai kuo pakvėpavai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # grazina 2020-03-31 11:56
is dalies autorius teisus.Seneliams vien medus tikrai nepades.Bet ,kad isterija sunaikina zmogu-mano patirtis.Kaz kas negeraiorganizme.Gydytojas sako,gal skrandis.Niekad neturejau problemo,bet si karta parejusi namo rekiau ir varciuasi is skausmo.Itaiga\as super jautri\,o dar is gydytojo,kuriuo pasitiki.Dabar daug negatyvo,ar atsispirsim.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # Viti 2020-03-31 15:08
Autorius 100% teisus. Žmonės , kurie negalvoja savo galva, yra taip įsibauginę , kad pradėjo net savo artimųjų bijoti . Manau, kad būtent ta perdėta baimė , sveikatą tikrai ne vienam pablogins.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Atas 2020-03-31 21:38
Gana teisingai ir logiškai parašytas straipsnis, gal jis bus priešnuodis vykstančiai masinei psichozei dėl to "conoraviruso", kai net kai kurios parduotuvės baigia išprotėti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Misteris 2020-04-01 18:03
Jeigu kažkam įdomu,galiu paaiškinti išsamiau savo gydymosi metodiką.
Į inhaliatorių(galima naudoti trilitrinį stiklainį) pilame 1 l karšto vandens.Kvėpuojame per nosį ir per burną karštokus garus.
Tam,kad efektas būtų geresnis,ant trilitrinio krašto pakabiname spirite suvilgytą juostelę.Galima juostelę suvilgyte obuolių acte arba mėtų tinktūroje.Kartais aš pasimėgauju ant juostelės užlašindamas porą lašų mėtų eterinio aliejaus.
Paeksperimentuokite.
Vienais atvejais veikia geriau vieni preparatai,kitais -kiti,priklausomai nuo to koks virusas pristoja.Kai pataikysite ant to,kurio virusas labiausiai jūsų atveju nemėgsta,iškart pajusite plaučiuose pagerėjimą.Tada šiuo preparatu garinkitės 3 kartus per dieną.
Garantuoju,kad kitų vaistų ir antibiotikų jums neprireiks,jeigu jūsų kvėpavimo takuose įsitaisė virusas.
Jei sukėjas bakterija(pvz,. pūlinė angina) ,ūmus tonzilitas,tada geriau kreiptis į gydytoją,kad priskirtų antibiotiką pagal sukėlėją.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Viktoras 2020-04-01 19:30
Geras straipsnis. Noriu pasidalinti žiniomis. Puiki priemonė prieš koronavirusą yra gyvasis vanduo. Tokį vandenį daro vandens ionizatoriai. Tokius prietaisus gamina įmonė „Burbuliukas“. Yra ir puiki litertūra apie tai, pvz. Telesforas Laucevičius „Ionizuotas vaduo. Gyvenimas be ligų“. Geras autorius yra ir Petras Šibilskis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # APSAUGA 2020-04-02 15:10
Apsisaugojimui nuo virusų geriausiai tinka Reservetrolis, kurios yra vaistinėse arba, prisikaskite japoninio pelėvirkščio, kurį naikinti liepta, kaip invazinį augalą ir kurio yra daugybės žmonių patvoriuose , šaknų.
tai genetiko, prof. gydytojo danieliaus Serapino patarimas.
dar Vitaminas C ir cinkas.Ir joks velnias jūsų neims.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # svilainis 2020-04-04 16:11
Volodia,matai kiek daug tavo eksperimentą ir jo komentarą palaikančių?Gyvenime teko kažkiek bendraut profsąjungų veikloje kur tu savo sugebėjimais ne vieną buvai nuginklavęs,todėl dabar džiugu vėl girdėt tave.Tu teisus dėl keliamos isterijos.O aš manau,kad po kiek tai laiko išaiškės,kad čia tos Gretos kurstytojų ir globėjų antra tryda.Šįkart labiau nusisekus nei klimato atšilimas.Koronavirusas perspjovė aisbergus ir rusų puolimą.Viską ramiau apgalvojus,Kinijos ekonominės -pramoninės galios stiprėjimas kam didžiausią isteriją sukėlė,a?Kas ten muitais grasintis ėmė?Ne tie,kurie pasaulį įvairiomis baikomis ,įskaitant žvaigždžių karus ir mėgintuvėlių zarazas,šokdina?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Viktoras 2020-04-05 09:40
Kas gerai moka rusų kalbą teskaito puikią Arės Vaerlando knygą „Ligų katile“. Aš išverčiau ją į rusų kalbą 2011 metais. Žr. v-kotle-bolezney.blogspot.com/ arba med-besedy.ru/are_vaerland_v_kotle_boleznej/verlan d.html См. nfr;t https://vrachdlyasebya.blogspot.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Jonas 2020-05-01 21:50
Įdomūs komentarai,net be klaidų.Sėkmės tau Vladai.Klaipėda palaiko.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti