Kodėl taip absurdiškai nusišneka garsiausieji Lietuvos analitikai Gitanas Nausėda ir Nerijus Mačiulis?

Peržiūros: 2111
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

 


Lietuviškieji koronaviruso analitikai – pusgalviai ar prostitutai?


Kodėl taip absurdiškai nusišneka garsiausieji Lietuvos analitikai – Gitanas Nausėda ir Nerijus Mačiulis?

Ar lietuviškieji analitikai nusišneka, ar meluoja?
Paskutiniu metu buvo įdomu stebėti vadinamųjų „ekonomikos analitikų“ pasisakymus apie ekonomines perspektyvas plečiantis koronaviruso epidemijai.

Kodėl Prezidentas paisto akivaizdžias nesąmones? Ar todėl, kad visiškai nesigaudo ekonomikoje? Ar tiesiog jo tokia profesija?
LR prezidentas Gitanas Nausėda

Kad prasideda didžiulė ekonominė krizė, buvo aišku jau kuris laikas, tačiau dabartinis pagrindinis LR žiniaspaudos analitikas Nerijus Mačiulis dar ilgai mus ramino, kad vis dar nieko tokio, ir blogiausiu atveju Lietuvos ūkio augimas sumažės kokiais pusantro procento.

Jam antrino Lietuvos ekonomikos analitikos legenda, dabar LR prezidentas, Gitanas Nausėda. Nors jau buvo aišku, kad prasidėjo pasaulinė ekonominė katastrofa, Gitanas užtikrintai pranašavo: „Skirtingais vertinimais, mūsų Bendrojo vidaus produkto augimo sulėtėjimas, priklausomai nuo scenarijų, kaip seksis kovoti su šitu virusu, gali būti nuo 0,5 proc. iki 1,5 proc. punkto,” – guodė mus Prezidentas.

O juk jau daugiau kaip savaitė visiškai aišku, kad viso pasaulio ūkis griūva, ir joks stebuklas neišgelbės. Kodėl lietuviškieji analitikai blevyzgoja tokius niekus? Ar jie mus specialiai apgaudinėja, ar iš tikrųjų taip mano?

Garsiausieji Lietuvos ekonomistai – naivūs pusdurniai?
Jau ne kartą esu rašęs apie gluminančius Nausėdos paistalus (pavyzdžiui) kaip apie profesinės prostitucijos apraiškas.

Tai kas, kad Prezidento prognozės (beveik) niekad neišsipildo – dauguma lietuvių vis tiek po penkių minučių užmiršta ką konkrečiai jis žadėjo. Ir pats Nausėda užmiršta!

O gal aš klydau? Gal Nausėda – tiesiog naivus pusgalvis?

Tai kas, kad Prezidento prognozės (beveik :-)) niekad neišsipildo – dauguma lietuvių vis tiek po penkių minučių užmiršta ką konkrečiai jis žadėjo. Ir pats Nausėda užmiršta!

Užtai po Nausėdos interviu tauta prisimena kaip gražiai jis kalbėjo, kiek gėrybių pažadėjo ir kaip tauriai išrodė prieš kameras. Prisimenu kaip prieš rinkimus viena Gitano gerbėja susižavėjusi aikčiojo: kaip jis protingai šneka ir kilniai atrodo – koks bus šaunus prezidentas!

Lygiai taip pat tauta gerbia ir vertina simpatiškąjį Mačiulį – jis toks nuoširdus ir malonus optimistas – niekad negąsdina žmonių, negadina nuotaikos pirma laiko!

Ar vis dėlto prostitutai?
Iš kitos pusės, labai sunku patikėti, kad bankai įdarbina visiškus beraščius. Juk vyksta kažkokie pokalbiai, minimalios kvalifikacijos patikrinimai.

Lietuvos valstybės pagrindai – melas ir niekšybė. Praktiškai Lietuvos Respublika – vienas didelis politinis bordelis.

Lietuvoje vykstantys rinkimai – faktiškai prostitutų įžūlumo ir begėdystės konkursas. Kas įžūliausiai pameluos, tas ir valdys Lietuvą.

Juk neatsitiktinai Nausėda tapo Prezidentu; negi  įgūdžius vis tobulinantis Mačiulis nesvajoja irgi :-) kada nors pakeisti vietą?

2020 m. kovo 16 d.

http://nemokykla.eu/Lietuviskieji_ekonomikos_analitikai_pusgalviai_ar_prostitutai.php?fbclid=IwAR3jyVg3VgzgivkhkeJ8LRzPDz6OHY8j1kQGMCgAuRAgXg_hJZH_wQp_PEk

 

Komentarai   

+18 # Mykolas 2020-03-17 17:20
Nieko nebus, dabartinei koronaviruso iššauktai ekonominei krizei valdyti siūlau vėl pasikviesti patyrusius "gelbėtojus". Tik primenu, kokie puikūs "specialistai" yra jau atrinkti. Primenu, - D.Grybauskaitės statytinio Lietuvos banko valdybos pirmininko V.Vasiliausko atsikviestas iš užsienio laikinasis „Snoro“ banko administratorius Saimonas Friklis per 8 darbo dienas sau ir savo komandai generavo 5 milijonus EUR. O S.Friklio sėbras nelaikinasis banko bankroto administratorius Nilas Kuperis, per jo 3–jų metų darbą Lietuvoje, administruojant "Snorą", galutinai mums kainavo 90,940 milijonų EUR (313,998 mln. litų), o iš tų pinigų sau, savo įmonei „Zolfo Cooper“ ir savo užsienio konsultantams N.Kuperis sugebėjo išmokėti net 59,852 milijonus EUR (206,658 mln. litų). Paties N.Kuperio darbo dienos įkainis buvo 935,5 EUR kasdien. Vos ne keturios vidutinės mėnesinės mūsų pensininkų pensijos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Dieviškoji dalelytė 2020-03-17 17:29
Mikroskopinio padarėlio dėka gėjų (p,e,d,e,r,a,s,t,ų,). paradas Lietuvos sostinėje neįvyks. Žmonija nenorėjo stabdyti liberastinio maro, bet Jis sustabdys. Jis sustabdys ir į Europą plūstančias babajų ordas. Šlovė Viešpačiui. Amen.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # jeronimas 2020-03-17 19:31
Manau,kad Nauseda kalba ir daro tai,ka is jo reikalauja plaukuota ranka i prezidento taburete ji ir pasodinusi.Tik neaiskinkit ,jog isrinktas sazininguose rinkimuose..Bet as apie kitka.Valstybiu isskirtiniai valdovai kartais kvieciami i Davoso pasaulio zydu -milijardieriu sueiga.I ta sueiga kiekvienas pakviestasis perkasi keleta simtu tukstanciu kainuojanti biieta su galimai uzrasu "vsio vkliucieno".Nors pavyko rasti ir priesingos info,jog ten ypatingoj apsaugoj,pietu kaina prasideda nuo 300 e ir daugiau???Bet man idomu,kokios temos ten vystomos??? Ar Lietuvos taip vadinami prezidentai ,pirkdami ten propuskus uz visu musu surinktus mokescius,neprivaletu grize is ten viesai,televizijoj,graziai nugrimuoti,papasakoti kokios temos ir kokie nutarimai del zmonijos ateities buvo vystomi???Gal paaisketu ir coronos viruso iniciatoriu kilme,tikslai,o gal net nusikalteliu zmonijai paaisketu ir asabos???Negirdejau ne vieno zurnalisto,kuris isdristu apie Davosa paklausti ir lietuviska valdova??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Misteris 2020-03-19 09:13
nu jooo...3,14derastus tvirkintojus teismai teisia...lygtinai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti