Imunizacijos Ekspertas: „Neskiepyti Žmonės Nėra Pavojingi; Skiepyti Žmonės Yra Pavojingi Kitiems.“

grafik 30

Imunizacijos Ekspertas: „Neskiepyti Žmonės Nėra Pavojingi; Skiepyti Žmonės Yra Pavojingi Kitiems.“

Koronavirusas Sveikata

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. rugpjūčio 17 d.

Mordechai Sones. Išversta padedant draugui iš Prancūzijos ir www.DeepL.com/Translator.

Buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos Europos imunizacijos ekspertų patarėjų grupės pirmininko pavaduotojas, profesorius Christianas Perronne’as užvakar sakė, kad visi skiepyti žmonės turėtų savarankiškai karantinuotis žiemą, kitaip jie rizikuoja sunkiai susirgti.

Perronne specializuojasi tropinių patologijų ir naujų infekcinių ligų srityje. Jis buvo Aukščiausiosios visuomenės sveikatos tarybos specializuotos užkrečiamųjų ligų komisijos pirmininkas.

 

https://rumble.com/vmomaf-pr-perronne-les-personnes-vaccines-doivent-tre-mises-en-quarantaine-et-isol.html

Patvirtindamas sparčiai blogėjančią padėtį Izraelyje ir JK, infekcinių ligų ekspertas sakė: „Skiepyti žmonės turėtų būti karantine ir izoliuoti nuo visuomenės.

Jis pridūrė: „Neskiepyti žmonės nėra pavojingi; o skiepyti žmonės yra pavojingi kitiems. Dabar tai įrodyta Izraelyje – bendrauju su daugeliu Izraelio gydytojų – jie turi didelių problemų, sunkūs atvejai ligoninėse yra tarp skiepytų žmonių, o JK taip pat turi plačią skiepijimo programą ir yra problemų“.

Pranešama, kad dabartinė Prancūzijos COVID-19 pandemijos darbo grupė, gavusi šią naujieną, buvo „visiškoje panikoje“, ji bijo globalios pandemijos, jei ir toliau laikysis ekspertų patarimų.

Izraelio gydytojas Kobi Havivas „Channel 13 News“ sakė: „95% sunkiai sergančių pacientų yra paskiepyti. Visiškai paskiepyti žmonės sudaro 85–90% hospitalizacijų. Atveriame vis daugiau COVID filialų.
Vakcinų veiksmingumas mažėja arba išnyksta.

Mūsų draugo iš Prancūzijos komentaras:

„Bet kokia revakcinacija pablogins šią situaciją 10 kartų!
Dalinkitės su kuo daugiau žmonių, nes manau, ši info nebus paskelbta pagrindinėje žiniasklaidoje.“

Ištrauka iš prof. Perronne kalbos šiame video (anglų kalba):

https://rumble.com/vmomaf-pr-perronne-les-personnes-vaccines-doivent-tre-mises-en-quarantaine-et-isol.html

____________________________________________________

Šis tekstas pasirodė 2021 m. rugpjūčio 17 d. pavadinimu „Immunization expert: ‘Unvaccinated people are not dangerous; vaccinated people are dangerous for others’“ svetainėje americasfrontlinedoctors.org

Išversta padedant draugui iš Prancūzijos ir www.DeepL.com/Translator.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));