Ieva Strazdauskaitę pagrobė kaip Kiesus ar Šarūną Valasevičių: policininkais persirengę banditai?

Ieva Strazdauskaitę pagrobė kaip Kiesus ar Šarūną Valasevičių: policininkais persirengę banditai?

Kristina Sulikienė

Nors Ievos Strazdauskaitės pagrobimas – tik vienas iš daugelio, vykstančių ir vykusių Lietuvoje, buvo sukeltos nenormalaus pajėgumo pajėgos.

Aurimas Drižius jau daugelį metų persekiojamas taip vadinamosios teisėsaugos ir taip vadinamų teismų, kad kažkada išdrįso aprašyti, kaip Kiesus bandė stabdyti „Mažeikių naftos“ psichvatizaciją, vėliau dingo, buvo pagrobtas banditų, vilkinčių Lietuvos policijos uniformas. Lavonas rastas be galvos. Nors niekas ir nežino – o gal tai ir buvo policininkai? Juk vilkėjo uniformas. Dažnai policininkai, kai „prisiknisinėja“ prie žmogaus, laužiasi į jo nuosavybę, rėkia, kad užtenka uniformos, kam dar ženklą rodyti – kad jis tikrai dirba policijoje. 

Apdairūs piliečiai todėl ir nebetiki, jeigu pamato uniformą – nes tai gali būti banditai.

Teisės paskaitose profesorė Edita Gruodytė dėstė, jog jeigu stabdo policininkas, jis privalo turėti pakankamą pagrindą tai daryti, o jeigu stabdo „šiaip sau“ – turi būti reido paskelbimo įsakymas, turi prisistatyti, parodyti tarnybinį pažymėjimą, kitus skiriamuosius ženklus.

Panemunėje gyvenantis Šarūnas Valasevičius buvo iš viso 2 kartus pagrobtas.

2007 metais prie jo gyvenamo namo atvyko 6 policininkais apsirengę banditai, ir jį pagrobė, sulaužė koją, norėjo užmušti. Verslininkas kone stebuklo dėka liko gyvas. Buvo rastas leisgyvis, koja buvo taip sutrupinta, kad kyšojo kaulas, bet užsispyręs atkaklus žmogus šliaužė, ir išsigelbėjo.

Vėliau „kamuolinių“ gauja atvyko ir aiškiai liepė „dalintis verslu per pusę“.

Tokio procento netaiko nei viena gauja ar organizacija. Jau šitaip keikiama krikščionių bažnyčia šventuose raštuose teturi 10 proc. reikalavimą, kuris labai retai vykdomas, ir tai – uždarose bendruomenėse.

Nors verslininkas, kaip rašo spauda, kartą atidavė banditams 150 000 eurų, jie vis tiek jį pagrobė, ir vykdė jo perkraustymą mano gimtuose Rokuose, kur jis pasinaudojęs banditų girtumu – pabėgo nuo jų.

Verslininko žmona buvo apipilta rūgštimi, o sūnus peršautas, jam buvo sutrupintas žandikaulis.

Tačiau, kaip visi žinome, visuomenei teigiama, jog pats baisiausias visų laikų nusikaltėlis – tai Henrikas Daktaras, kad jis nužudė kažkokias dvasias, kad žudynės – jo gyvenimo būdas.

Tuo pačiu metu, kai teisėsauga šias ir panašias nesąmones rašinėja vis naujuose skunduose dėl Henriko Daktaro, gaujos tiek įsisiautėjo ir suklestėjo, jog sekmadienį vėl pagal seną metodiką – kai banditai, persirengę policininkais, stabdo mašiną – pagrobta Ieva Strazdauskaitė.

Dar priminsiu, kad kai Marijampolės verslininkas ir sportininkas Buzas jaunesnysis buvo pagrobtas, policija nesugebėjo jo rasti 2 savaites. Kol sportininkas, marinamas badu, bet nepraradęs nuovokos, sugebėjo pabėgti nuo banditų, iš sodo namelio, išsinėręs iš virvių, nes dėl badu marinimo suplonėjo rankos.

Dabar gi „pats generalinis ieškojo Ievos Strazdauskaitės“, o jaugi pati generalinė prokuratūra kuruoja tyrimą, nors jos viešųjų ryšių atstovė kategoriškai atsisakė pasakyti – kodėl.

Visas pajėgas metus į Henriką Daktarą, leidus išsišaudyti jauniesiems sportininkams, ir galimai jaunųjų gaujų atstovams, mūsų vadinamieji „teisėsaugininkai“ tikėjosi, jog ramiai toliau pagyvens, visokius Kontenius pro pirštus žiūrės, o vaikus leis grobti ir vežti į užsienį.

Mūsų laikraštyje plačiai aprašyta Eligijos Lukšaitės pagrobimo istorija, kurioje pirmu smuiku sugriežė Kauno policija, kuri „gelbėjo vaiką“, kaip jie mėgsta pritaikyti „grėsmę sveikatai ir gyvybei“.

Taip buvo išgelbėta Eligija Lukšaitė, jog Kauno Dainavos progimnazijos direktorė Jolanta Vengalienė, neaišku, pagal kokius įstatymus, sausio viduryje iš viso išbraukė Eligiją Lukšaitę iš Lietuvos švietimo sistemos, tokiu būdu pašalino ją iš mokinių registro, bei panaikino jos Sodros socialinį draudimą.

Vaikas liko bemokslis, tėvas nelegaliai be motinos Editos Gvozdevės sutikimo išvežė ją iš Lietuvos ir uždaręs laikė namie, Mančesterio priemiestyje. Stokholmo sindromo kamuojama mergaitė net nesuprato, jog yra pagrobta, ir kad jos laisvė suvaržyta, kol neatvažiavo Manchesterio policija, ir nepatikrino situacijos vietoje. Mančesterio policija veikė pagal Bury vaikų teisių konsulo iškvietimą, nes konsului vietos gyventojai pranešė, jog atsirado nauja lietuvė mergaitė, kuri niekur neina iš namų, nelanko mokyklos.

Atradus, kad vaikas tikrai niekur nesimoko, Laimis Lukšas, galimai pagrobėjas, puolė ieškoti mokyklos.

Mergaitė virš mėnesio niekur nesimokė, o ir dabar visiškai neaišku, ar tai nėra Jolantos Vengalienės pasiteisinimai, persigandus dėl atsakomybės, kad neva ji mokosi kažkur nuo vasario 28 dienos – nes išbraukti mokinę iš Lietuvio švietimo sistemos registro, panaikinti jos „tamo“ (elektroninė mokinio mokymosi aplinka) paskyrą direktorė neturėjo teisės.

Taigi, kai policija prieš tai meta visus pajėgumus, kad padėtų galimai grobti žmones – priminsiu, jog joks pavojus Eligijai Lukšaitei negrėsė, tiesiog Kauno policija ir vadinamosios „vaikų teisės“ vykdė galimai neadekvataus vaiko tėvo nurodymus – nes jam bet kokia kaina reikia likti UK po Brexito, nesvarbu, kokia kaina, net vaiko gerovės ir likimo kaina – yra įprasta policijos „geroji praktika“.

Kai policija padeda grobti žmones, o po to net pats generalisimas jų ieško, jau pagrobtų – nebe juokinga.

Policija turi užsiimti prevencija, turi gaudyti gaujas, jeigu neišeina jų išnaikinti – reikalinga infiltracija, darbas su jomis, o ne apsimetama „mūsų rezultatai labai geri, Lietuvoje nieko nevyksta“.

Andrejus Gvozdevas, pamatęs mūsų namuose sudaužytą staktą, išlaužtas duris – kai pas mus kažko – prižiūrėto, žiemojančio 30 laipsnių šilumėlėje dėdės Viktoro –  „gelbėti“ laužėsi du Garliavos policininkai – pasibaisėjo. Bet ir pas jį, kariškį, jau įsilaužta, ir bandyta laužtis kas dieną, kai galimai neadekvati Eglė Budvydė – socialinio darbo specialistė su RIZIKOS ŠEIMOMIS, lauždavosi, daužydavosi koridoriuje, ir grasindavo policija, kol Gvozevai, išsiaiškinę, jog pas juos, ne rizikos šeimą, niekas neturi teisės laužtis, atsisakė ją įsileidinėti, be jokio juridinio pagrindo besilaužiančią, ir galimai renkančią informaciją.

Grįžtant prie Ievos Strazdauskaitės pagrobimo – jeigu pats Pernavas ieško merginos, tai gal turi būti iškelta versija, jog ne banditai, persirengę policija, o pati policija ir pagrobė. 

Besilaužiantys pas mane policininkai atsisakė parodyti skiriamuosius ženklus, o Rokų seniūnė Dalė Žėkienė krizeno, kad aš reagavau „banditai“, ir puoliau skambinti bendruoju pagalbos telefonu. 

Tegul pakrizena dabar, kai policininkai pagrobė Ievą Strazdauskaitę.

Sakysite – ne, jeigu pagrobė, tai čia ne policininkai, o banditai.

O kaip atskirti, jeigu ir vienu, ir kitu atveju yra dėvimos uniformos – ir nerodomi jokie pažymėjimai? Kokiu būdu Pernavas atskyrė?

Man dėl įsilaužimo pas mane, atsirašinėjo nesąmones, kad „vsio zakonno“ (rus. viskas teisėta), nors jie neturėjo jokio popieriuko, kai laužėsi pas mus į namus.

Ievos Strazdauskaitės pagrobimas taip išeina – irgi „vsio zakonno“ (rus. viskas teisėta). Juk stabdė policijos uniforma.

Kas čia tokio? Matyt, kažką tyrė, apklaus, paleis – juk iki šiol taip policija ir dirba: nesilaiko jokio protokolo, vėliau sako – nėra kaltų. Man Linas Pernavas raštu aiškino, jog užtenka pamatyt uniformą, ir tu turi suvokti, jog viskas teisėtai vyksta. Nusikaltimo nėra. Todėl nesuvokiu – kodėl dabar ieško, juk policininkai teisėtai išsivežė apklausai, ko jis kišasi?

Beje, versija, kad merginą grobė dėl mašinos – neįtikėtina. Juk būtų ir pagrobę mašiną, iki valstybinės sienos labai jau netoli, kam ją vairuoti į Žeimius. Nebent paaiškinimas, jog nuo Žeimių Rukla netoli. Na, toks karinis miestelis, kur galima ramiai apsikeitus vieną žalią uniformą į kitą, įeiti į tarnybinę teritoriją. Ir niekas tavęs neberas.

Labai daug nesąmonių šioje istorijoje.

Tačiau kaip bebūtų keista – į Vyriausybės vadovo kėdę įsiropštė ne bet kas, o buvęs generalisimas Saulius Skvernelis, kuris, kaip anksčiau rašė „Laisvas laikraštis“, buvo tik paprastas kelių patrulis, o gyvena dabar kaip baronas.

Tai ko policijai neišvešėti, jeigu valdžia – jų. Net patarėjas jo – iš PD.

Garliavos epopėjoje ne paskutiniu smuiku sugrojo policininkai, kriminalinės policijos biuras, kurio 2 valdybai vadovavo Gailius, kuris, nors žadėjo atskleisti viską, ką žino apie Kauno įvykius – sąžiningai kaip koks ungurys Seime 4 metus pratylėjo, nei žodžio nepasakė. Viską žinojęs KGB‘istas,  turėjęs VSD patepimą („patepime“ buvo parašyta, jog Matonis, dirbęs KGB, iš tikrųjų dirbo Lietuvai. Kaip jie tai nustatė, neįsivaizduoju), Matonis buvo nutildytas, kai buvo girtas sučiuptas prie vairo.

Gaujos, iš kažkur laisvai gaunančios policijos uniformas, toliau siautėja.

Apie Kiesų „LL“ yra uždrausta rašyti teismų nutarimais. Nes Kiesus susijęs su „Mažeikių nafta“, o jau apie MN rašyti Aurimui Drižiui negalima. Amen. 

Nes negalima domėtis, kas grobia žmones su policijos uniformomis.

Beje, Šarūnas Valasevičius pabėgo nuo banditų keletą kartų. Manau, didžiausias priekaištas yra šis žmogus, jis vaikšto, kalba, netgi šypsosi. Tiesa, skaudi ta šypsena, matosi, jog žmogus labai daug ištvėręs. Stiprybės jam. Juk „kamuolinius“ kaip ir visas kitas gaujas išaugino korumpuota Lietuvos, ir ypatingai Kauno teisėsauga, kuri tikrų nusikaltimų netiria, laužiasi pas taikius gyventojus, juos terorizuoja, kurpia bylas, o jeigu reikia pateikti  ataskaitas, kad kažką per metus veikė, tai prikurpia visokių violetinių, SMS, komentarų bylų, visokių nesąmoningų 2010 metų vasario mėnesio himno giedojimo bylų, kaltinimą surašant Laimutei Kedienei (jau suėję absoliučios senatys, bet Kauno teisėsauga nepasiduoda – juk reikia parodyti, kaip sunkiai dirba), įsilaužę į privačią valdą policininkai tampa „nukentėjusiais“ – jie patyrė dvasinius išgyvenimus, kai įsilaužė, sudaroma tyrimo grupė iš antiteroristinių pajėgų tirti dvasinius 2 policininkų išgyvenimus, laužiamasi toliau į taikių gyventojų namus. Įsisavinami antiterorizmo pinigaiarrow, pasidalinama netgi su kariuomene. Mūsų namuose prieš garsiąją 2015 03 25  kratą (kovo 19 dieną išvaikiau, buvo atvažiavę tą rytą, kai krėtė „antivalstybininkus“ – todėl dabar mūsų nebepripažįsta „persekiojamais nepagrįstai“ – nes iškratė ir išnešė turto už 10 000 eurų kitą dieną) apsimetęs, jog nori teisinių paslaugų, žvalgėsi Juozo Vitkaus išminavimo bataliono vyriausiasis puskarininkis ir labai nepavykęs karys Andrius Juozulevičius – Chiotas. Matyt, jiems už šią žvalgybą buvo išmokėti pinigai iš policijos. Įdomu, ar kariuomenė žino, kad jų puskarininkis bei Andrius Juozulevičius – policijos agentai?

Tuo metu, kai vyksta visos šitos nesąmones, gaujoms atrištos rankos – jos klesti.

Linas Pernavas tegul pamąsto, kokias nesąmones jis leidęs su savo visišku neveikimu.

Gali ieškoti pats netgi su sraigtasparniu šios merginos – neras.

Nes kai veikia mafija, jie visus galus sukiša į vandenį. Yra toks posakis.

O Lietuvoje mafija kuri veikia, tai ne daktarai, ar kamuoliai, tai valstybės pinigais pasifinansavusios gaujos.

Jeigu Pernavas netiki – tegul pasižiūri, kas tokie teisiami Panevėžio teisme. Tiesa, niekas nerašo apie tai- tik „Laisvas laikraštis“, dar neuždarytas, rašo, Alvydas Vėberis traiško supuvusiai teisėsaugai stuburą, viešina jos darbelius. ONTT veikė Šiauliuose net 15 metų kaip organizuota mafija. Šiaulių policijos vadų suėmimą teko net stebėti 2013 metais Vilniuje. Taip pagarbiai buvo vedami, be antrankių. Juk protokolas kitas. Henriką Daktarą kai veda, tai stumdydavo, dėdavo maišą ant galvos. Policininkai, netgi įtariami sunkiais nusikaltimais – yra aukštesnės būtybės už bet kurį „runkelinį“ pilietį.

Iš to, kad Ievos Strazdauskaitės ieško pats generalisimus, matyti, jog tiriami galimi policijos nusikaltimai. Kadangi man GP viešųjų ryšių atstovė Martinonienė atsisakė pateikti informaciją, tai galiu kelti savo versijas.

Tik kyla klausimas – ar tokiame tyrime, kur tiriami galimai policijos smogikų nusikaltimai – gali pačių kolegų galimus nusikaltimus tirti policija? Juk ikiteisminio tyrimo pareigūnų yra visur – yra ir muitinės, ir pasienio tyrimai, ir STT, ir FNTT. Kam būtinai policijai atiduodamas tyrimas, kur pagal pirminę versiją, veikė policininkai – nes matomos uniformos?

O jeigu ten ne policininkai – tai laukiame informacijos: kuri gauja, su kuo tai susiję? Ar tai pavojinga? 

Kodėl nepavogė mašinos? Kur išvežė merginą? Jeigu apklausai – ką ši mergina žinojo, su kuo buvo susijusi?

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));