Ieškome Deimantės. Kazimieras Juraitis ir Stanislovas Tomas. 2019 01 30

Kazimieras Juraitis

Paskelbta 2019-01-30

 

Prieš metus garsi Lietuvos disidentė, vienuolė Nijolė Sadūnaitė, minint sausio 13-osios dieną LR Seime viešai paklausė aukščiausių šalies pareigūnų apie Deimantės Kedytės likimą. Iki šiol jokio įtikinamo atsakymo nei pati Nijolė, nei visuomenė nesulaukė.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xrKJs4D6aqw

Todėl praeitą savaitę advokatas profesorius Stanislovas Tomas kreipėsi į Jungtinių Tautų Organizaciją, prašydamas padėti surasti pagrobtą mergaitę. JTO sureagavo labai operatyviai ir paaiškino, kad viešas kreipimasi, nors jis ir padarytas Seime – nėra pakankamas pagrindas pradėti tarptautinę paieškos bylą. Todėl Ekspertai.eu redaktorius Audrius Nakas kreipėsi į Vilniaus policiją, prašydamas surasti pagrobtą vaiką. Policijoje prašytojas sulaukė lavinos pašaipių replikų, bet pareiškimą vistik iš jo priėmė. Audriaus Nako pavyzdžiu pasekė ir Kazimieras Juraitis. Siekdamas sutaupyti laiką ir išvengti kvailų policijos klausimų, jis su policininkais nutarė kalbėtis vokiškai, o pareiškimą pateikė anglų kalba (juolab kad Jungtinių Tautų Organizacijai vistiek teks daryti vertimus į anglų kalbą).

Kvailų komentarų ir pašaipų neišvengė ir jis, bet pareiškimą taipogi priėmė.

Remiantis Jungtinių Tautų Organizacijos veiklos  nuostatomis visus Deimantės draugus ir bičiulius kviečiame prisidėti prie Sesės Nijolės klausimo: koks Deimantės likimas? Herr Skvernelis, vadovavęs vaiko pagrobimui 2012m. gegužės 12 d., į šį klausimą atsakyti nenori.

Facebook komentarai
});}(jQuery));