Putka

Putka

„Ieškokite moters”

Lietuva 1990 metais išsikovojo nepriklausomybę neturėdama nei savo kariuomenės, nebūdama nei NATO, nei ES nare. Tuomet beginklė Lietuva laimėjo kovą prieš iki dantų ginkluotą Tarybų Sąjungą.

Vėliau Lietuva įstojo į ES ir NATO, Lietuvos karinis biudžetas pasiekė reikalaujamus NATO standartus, Lietuvos keliais nuolat važinėja karo policija signalizuodama visiems trauktis iš kelio, nes važiuoja didžiulės kolonos karo mašinų, Lietuvos oro erdvę saugo NATO lėktuvai.

Tačiau kuo Lietuva įsitaiso daugiau saugiklių, saugančių Lietuvos nepriklausomybę, tuo ji tampa nesaugesnė . O štai žurnalistas Marius Laurinavičius, praėjęs apmokymus JAV, pareiškė, kad Lietuvos karas su Rusija jau vyksta. Taigi, belieka laukti tik to momento, kada į Lietuvą įsiverš Rusijos tankai. Sprendžiant pagal Lietuvos valdžios pareiškimus, tai turėtų tuoj tuoj įvykti – jeigu ne šiandien , tai rytoj būtinai.

Putka

Tad kodėl Lietuva (jeigu tikėsime M. Laurinavičiumi) kovoja su Rusija ? Kas ir kada paskelbė tą karą Rusijai ?

Kai D . Grybauskaitė pradėjo prezidentauti pirmojoje kadencijoje, susidarė įspūdis , kad ji bus taikos balandžiu, tiltu tarp Rytų ir Vakarų, nes ji susitiko ir su „paskutiniu Europos diktatoriumi” A. Lukašenka ir su būsimuoju „teroristu” Rusijos prezidentu V. Putinu .

Tačiau paskui viskas staiga pasikeitė, daugiau jokių susitikimų su šiais prezidentais nebuvo, o iš D. Grybauskaitės lūpų girdėjome tik karingus šūkius, nukreiptus prieš Rusiją ir Putiną. Tad kodėl gi taip radikaliai pasikeitė D . Grybauskaitės elgesys ? Politologai aiškina , kad nepatvirtintas gandas yra toks, jog V. Putinas elgėsi su D.Grybauskaite nepagarbiai ir todėl ji labai įsižeidė ir visa jos dabartinė karinga retorika yra kerštas V. Putinui.

Gali būti ir dar vienas variantas. Sovietinis saugumas stengdavosi į įvairias pogrindines patriotines organizacijas integruoti savo agentus, kurių užduotis buvo ypač aktyvia veikla diskredituoti tą organizaciją visuomenės akyse ir tokiu būdu ją sužlugdyti. Kodėl buvusi aktyvi, perspektyvi komu¬nistė ir visos Lietuvos komjaunuolių vadovas L. Linkevičius staiga pasidarė patys didžiausi patriotai iš visų patriotų, bandantys suorganizuoti visus neprotingiems veiksmams besipriešinančius Europos Sąjungos šalių vadovus ir su Amerikos vėliava rankose vesti juos į „šventąjį karą” prieš Rusiją ir Putiną ?

Lietuvos vadovai, politikai vaidina didžiausius Ukrainos draugus. Jie karštai palaikė Ukrainos radikalus Maidano perversmo metu. Maidano revoliucijos rezultatas buvo tas, kad Ukraina prarado Krymą ir dalį savo rytinių žemių. Jeigu nebūtų buvę Maidano perversmo, tai Ukraina turėtų ir Krymą, ir kitas savo teritorijas, ir nebūtų žuvę tūkstančiai ukrainiečių karinių veiksmų metu . Jeigu Ukrainos „patriotai” būtų nekėlę revoliucijos ir tik truputį palaukę, tai per eilinius teisėtus rinkimus ukrainiečiai prezidentu būtų išsirinkę tą patį dabartinį Porošenką, tačiau Ukrainoje nebūtų karo, ji būtų turėjusi visas savo teritorijas.

Lietuvos „patriotų”, D . Grybauskaitės ir kitų politikų antirusiška isterija, karo propaganda labiausia naudinga Rusijai, nes Rusija turi pretekstą prie savo sienų, Kaliningrade koncentruoti dideles karines pajėgas motyvuodama tuo, kad ir NATO tai daro, gabendama karo techniką prie Rusijos sienų ir ruošdamasi pulti Rusiją. Esant pasienyje tokiai didelei koncentracijai priešiškai nusiteikusių karinių pajėgų, bet koks konfliktas, kibirkštis gali įžiebti karo gaisrą. Tame kare Lietuva laimėtoja tikrai nebus.

Lietuvos vadovai pagal „geriausias” komunistų ir komjaunuolių tradicijas savo šeimininkų nustatytus planus stengiasi ne tik įvykdyti, bet ir viršyti. Todėl Lietuvos valdžia kitais metais planuoja krašto apsaugai skirti daugiau negu NATO reikalaujami 2 % bendrojo vidaus produkto, visoms kitoms 

sritims finansavimą sumažinant 616 mln . eurų . Tačiau teisus yra R . Paksas, kuris sakė, kad Lietuvos karo atveju neišgelbėtų net jeigu ji ir visas valstybės biudžeto lėšas skirtų krašto apsaugai.

Stanislovas Jankauskas

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));