Idiotas toliau grasina Rusijai – negi jis nieko nesuprato?

prez

Aurimas Drižius

Gitanas Nausėda tikisi, kad keli šimtai JAV kareivių Lietuvos teritorijoje, kurie, beje, čia yra nelegaliai, nes Lietuvos Konstitucija aiškiai sako, kad „užsienio šalių karo bazių steigimas LR teritorijoje neįmanomas”, padės jam „atgrasyti Rusiją”.

Tegul bent džiaugiasi, kad Lietuvoje, priešingai nei Ukrainoje, per pogromus nebuvo deginami gyvi rusai, kaip kad 2014 m. nutiko Odesoje, ir tą savo kalboje vėl priminė V.Putinas.

Nejaugi tas mūsų idiotas nieko nesuprato – JAV kariai jo neišgelbės, nes bent jau Afganistane buvo dešimtys tūkstančių JAV karių ir milijardų vertės ginklų, tačiau vietinė marionetinė armija išbėgiojo namo.

Aš dažnai savęs klausiu, ar Lietuvos kariuomenė iššaus bent vieną šūvį, jeigu Putinas nuspręs nestabdyti ant sienos.

Nepaisant visų tų baisybių, kuriuos man ir mano tautiečiams tenka išgyventi Lietuvoje pastarąjį dešimtmetį – nuolatinius persekiojimus už žurnalisto darbą, net bandymą nužudyti ir valdžiukės bandymus bet kokia kaina nuslopinti jos kritiką, vis dėlto tai mano tėvynė, ir aš nenoriu, kad ji vėl taptu Rusijos gubernija.

Taip pat suprantu ir tai, kad tik nuo Lietuvos elgesio priklauso ir jos likimas – jokie NATO čia nepadės, nes Afganistano pavyzdys parodė, kad jokia užsienio kariuomenė nepadės, jeigu žmonės patys tiesiog nenori ginti savo šalies. Todėl manyčiau kad rusų invazijos atveju Lietuvos kareiviukai išbėgiotų namo, o visa „elitas” bandytų pasprukti ant paskutinio iš Vilniaus oro uosto kylančio JAV lėktuvo rato, kaip kad nutiko Kabule.

Kaip staiga viskas pasikeitė, tik Nausėda ir visokie TSPM lektoriai to nesuprato ir toliau loja ant Putino. Nejaugi tie idiotai nesupranta, kad niekas čia jiems nepadės ir jokia NATO batalionai čia neišsilaipins, tereikės kliautis tik savo jėgomis, jeigu nutiktų invazija.

Karo metu svarbiausia yra kario motyvacija – jis turi žinoti, kodėl jam reikia mirti ir mirties nebijoti. Kodėl Vokietijos vermachto kariai, net apsupti iš visų pusių bolševikų ordų, Berlyne 1945 m. kovėsi iki paskutinio vyro? Žinojo, kas laukia jų žmonų ir vaikų pralaimėjimo atveju. Todėl kovėsi iki mirties. Kodėl turėtų mirtis šauktinis iš kokio Pakruojo? Jis gi mato, kas darosi šioje valstybėje, kai po „demokratijos” iškaba šalies „elitas” plėšia šią valstybę, kaip kad darosi ir Ukrainoje.  Jis gi matosi, kad prie Nausėdos langų renkasi senukai, kurie jau dešimt metų klausia : „Ar gyva Deimantė?”. Tačiau atsakymo nėra, nes visas šalies „teisės elytas” jiems sako : „taigi pedofilijos nebuvo, viskas išgalvota”. Tik nepaaiškina, kas išdraskė mažosios aukos užpakalį, kad mergaitei net po dešimt mėnesių nuo prievartavimų gydytojai konstatuoja „poveikį aklajai žarnai kietu buku daiktu”. Elytas” choru sako, kad „to nebuvo” – visi yra pakabinti ant savo nusikaltimų kabliuko.

Argyva1

Nejaugi jie galvoja, kad šių aukų artimieji ar bent jau seneliai, kurie „teisės elyto” padaryti mylimos anūkės „tvirtintojais” vien todėl, kad savo namuose kalbėjo, kokie įtakingi yra pedofilai, eis ginti šios supuvusios šalies?

Nejaugi tas idiotas Nausėda nesupranta, kad dabar sprendžiasi ir jo likimas, kad leidžia sau žmogui, kuris atėjo protestuoti dėl to, kad tapo „jedinstva”, atlaidžiai mestelti : „tik ne šiandien, mielasis”. Jeigu ne šiandien, tai kada, mulki? Nausėda siūlo pamiršti visas nuoskaudas, ir jam antrina Landsbergis, kuris visiems runkeliams siūlo „padainuoti”. Dainos, arba raudos, buvo juodaodžių vergų vienintelė atgaiva, tai ir mums tą patį siūlo „tautos patriarchas”.

Nausėda vėl prašneko apie „pažeistą tarptautinę teisę”, pripažįstant Luganską ir Donecką. Tačiau kaip tada su tautų apsisprendimo teise? JUk šių regionų žmonės pasakė aiškiai – mums ne pakeliui su modernios Ukrainos valdžia, kuri degina gyvus rusus. Nejaugi šie ukrainiečiai nesupranta, kas taip jie laidoja visas savo viltis apie bendrą valstybę? Kaip tada su Krymo, kurio gyventojai labai aiškiai pasakė norintys gyventi Rusijoje, o ne „mdernioje Ukrainoje”.

Vieną dalyką aš supratau – Putinas ne blefuoja, o yra labai stropiai pasirengęs ir susiplanavęs savo ateitį. Jis yra pasiryžęs veikti žmogus. Todėl koneveikti jį ir jam grasinti kažkokiais atgrasymais gali tik visiškas idiotas. Toks, koks yra mums teisingumą sugražinti žadėjęs „aukštas ir gražus”.

 

O štai ir minėtas ant tanko mėgstančio pozuoti idioto pranešimas:

Prezidentas: JAV karių buvimas Lietuvoje – stiprus atgrasymo instrumentas

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitiko su Lietuvoje viešinčia Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Kongreso delegacija. Susitikime aptarta strateginė Lietuvos ir JAV partnerystė, taip pat Baltijos regiono saugumo ir situacijos Ukrainoje klausimai.

Prezidentas susitikime teigė, kad Lietuva itin vertina ilgametę strateginę partnerystę su JAV, ir pabrėžė stipraus transatlantinio ryšio svarbą užtikrinant euroatlantinės erdvės saugumą. Šalies vadovas teigė, kad Lietuva ypač vertina JAV indėlį stiprinant Lietuvos gynybinius pajėgumus, ir akcentavo nuolatinio JAV pajėgų buvimo Lietuvoje ir Baltijos regione svarbą.

„Labai svarbu užtikrinti JAV bataliono rotacijų tęstinumą, taip pat esame pasirengę priimti ir papildomas JAV pajėgas bei suteikti visą būtiną priimančiosios šalies paramą“, – sakė Lietuvos vadovas.

Susitikime aptarta saugumo situacija Europoje, sąjungininkų pajėgų didinimas regione, taip pat Baltijos regiono saugumo stiprinimo priemonės.

Lietuva ir JAV šiemet mini 100-ąsias diplomatinių santykių užmezgimo metines.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: JUSTĖ KRANČIUKAITĖ, LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO KANCELIARIJA
Facebook komentarai
});}(jQuery));