Henriko Daktaro pusbrolis buvo apkaltintas nužudymu tik todėl, kad jis „Henytės“ pusbrolis

Henriko Daktaro pusbrolis buvo apkaltintas nužudymu tik todėl, kad jis „Henytės“ pusbrolis

 

Kaip dirba kriminalinė teisėsauga su propagandistais

 

Kauno apygardos teismas paskelbė, kad nutraukia Gintauto Kazlausko bylą dėl daugiau kaip prieš 15 metų įvykdytos žmogžudystės.

Išteisintas Henytės pusbrolis G.L.Kazlauskas iškart pareiškė, kad ruošiasi vėl emigruoti iš Lietuvos. Jis buvo kaltinamas prisidėjęs prie žiauraus Roberto Borcherto, pravarde Karabasas, nužudymo 1997 m. sausio 25 d. „Vilijos“ („Villulos“) restorane Kaune. 

Nužudytasis taip pat siejamas su nusikalstamu pasauliu. Nukentėjusiąja pripažinta Roberto Borcherto sutuoktinė buvo prašiusi bylą nagrinėti jai nedalyvaujant. Teisiamasis savo kaltę šioje byloje visą laiką neigė. Henytės pusbrolio G.L.Kazlausko teigimu, teisėsaugos nemalonę jis užsitraukė tik dėl giminystės su H.Daktaru. 

Žmogus buvo laikomas (iki šiol turbūt laikomas) Kauno Tardymo Izoliatoriuje ( nes pagal Europos pareigūnų atliktą inspekciją, Lukiškių kalėjime-izoliatoriuje negalima laikyti žmonių – ten kenksmingos sąlygos sveikatai. Žmogus buvo atvežtas iš UK, pasibaigus 18 mėnesių izoliavimui, o toks laikas numatytas maksimaliai ikiteisiminiam tyrime LR teritorijoje; Tik LR MENTAMS garantavus, jog G.K nebus laikomas Lukiškėse, jis buvo pervežtas į Kauną; UK buvo surengta provokacija prieš G.K, siekiant diskredituoti jį ir motyvuotai pašalinti iš UK kalėjimo-izoliatoriaus. Keli tamsiaodžiai prižiūrėtojai (konkrečiai vienas) išprovokavo agresiją prieš save iš K.G. pusės, kas savo ruožtu eina kaip grubus nusižengimas).

„Ką tik pabudę, netikėtai sulaukėme beldimosi į duris ir pranešimo, jog G.K turi skubiai ruoštis teisman. Kameroje esantys nustebo, nes taip nusimuša pasivaikščiojimo laikas ir dažniausiai laukiame grįžtančio kolegos, prieš išeinant į lauką – į komurkę 3mx3m penkiems pasivaikščioti, – pasakojo teisiamieji, – toks pranešimas buvo netikėtas, nes nėra tokios praktikos, jog iš ryto žmonės vežaimi į Teismus jiems prieš tai iš vakaro nieko nepranešus.

Tuo labiau, advokatui, ginančiam G.K. nebuvo pranešta apie “skubų” posėdį, kaip ir kaltinamasis nežinojo datos ir negalėjo pasiruošti – kad ir susisiekti su advokatu. Tačiau apie tai buvo sužinota vėliau (pamačius kas laukia salėje).

Atvežus į Kauno Apygardos Teismą, buvo surengta “VAIZDO KONFERENCIJA” mentams dibantiems fotografams. Žmogų, uždarytą narve, fotografavo ir filmavo visokie MENTOVSKIŲ mylimi IŠGAMOS su fotoaparatais. Realiausia tam priežastis – APMOKĖTA PASLAUGA, siekiant psichologiškai pakenkti Lukiškėse esamam H.Daktarui. Po šio CIRKO, visi Kauno tardymo izoliatoriaus priežiūrėtojai-klounai “kalbėjo apie žvaigždę”. Primityvūs biorobotai, zombinti TV dėžės..

 

G.L.Kazlauskas kaltintas tuo, kad 1997 m., veikdamas kartu su „daktarų“ gaujos nariais, užpuolė nukentėjusįjį restorano-pramogų ir poilsio komplekso patalpose, sudavė daugybinius smūgius rankomis ir kojomis, medinėmis kėdėmis, jų dalimis į įvairias kūno vietas. Vėliau išvilkę R.Borchertą iš patalpų ir patalpinę į automobilio saloną, egzekucijos dalyviai nuvežė ji į mišką, kur kartu ir pakaitomis sudavė nukentėjusiajam daugybinius smūgius rankomis ir kojomis, buteliu, peiliu ir medinėmis sulūžusių kėdžių dalimis į įvairias kūno vietas, smaugė virve, vilko ledu ir asfaltu. Taip žiauriai kankindami jie nužudė vyrą. Iki šiol teisėsaugininkams įkliuvo dar ne visi.

 Pats „daktarų“ gaujos vadeiva Henrikas Daktaras dėl šio nužudymo yra išteisintas. 

Gintautas Liutavaras buvo sulaikytas Londone ir perduotas Lietuvos teisėsaugos pareigūnams. Konvojaus pareigūnų penktadienį į teismo salę atvestas kaltinamasis krepėsi į prokurorą su prašymu nuimti antrankius. Prokuroras atsakė, kad šis klausimas turėtų būti skirtas ne jam, tai nuo jo nepriklauso. Kauno apygardos teismas išnagrinėjęs bylą nutarė kaltinamajį paleisti teismo salėje dėl įrodymų trūkumo. Nors teisėjas ir teigė, kad yra kitų kaltinimų dėl nusikalstamų veikų, tačiau joms jau suėjęs senaties terminas, todėl jos negali būti svarstomos. 

Pažadėjęs susitvarkyti dokumentus G.L.Kazlauskas teigė išvyksiąs iš Lietuvos: „Nežinau, ar tai bus Anglija, Prancūzija, Kanada ar dar nors, bet aš esu pakankamai išsilavinęs žmogus ir galiu sau tai leisti“, – pokalbį baigė G.L.Kazlauskas. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));