HELP!!! – LITHUANIA IS RULLED BY LEGAL MAFIA. GELBĖKITE!!! Dėl atviro jau turto plėšimo LIETUVOJE su prokurorės RIDIKĖS ir teisėjo RIDIKO pagalba.

HELP!!! – LITHUANIA IS RULLED BY LEGAL MAFIA. GELBĖKITE!!! Dėl atviro jau turto plėšimo LIETUVOJE su prokurorės RIDIKĖS ir teisėjo RIDIKO pagalba.

 
 
 
 
 
 
EUROPEAN UNION AND UNITED NATIONS,
 
PLEASE HELP!!!
 
LITHUANIA IS SECRETLY BY COMMON SILENT AGREEMENT OF GOVERNMENT REPRESENTATIVES WITH JUSTICE SYSTEM RULLED BY LEGAL JUDGES AND PROSECUTORS MAFIA.
 
NO ONE DARES TO STOP THEM, NOT EVEN PRESIDENT. 
 
THIS IS UNBEARABLE I WAS BEATEN UP BY GOVERNMENT OFFICIAL AND MY CHILD WAS OFFICIALLY STATED NOT AS A HUMAN WITH RIGHTS BUT AS A PIECE AS FURNITURE BY THE HEAD OF THE COURT DARIUS KANTARAVIČIUS. I HAVE VIDEO.
 
LITHUANIAN JUDGES AND PROSECUTORS  MAKE MONEY ONLY FROM BRIBES AND EXTORTION OF PEOPLE AT THE COURTS AND POLICE OR THEY DETAIN THOSE POOR PEOPLE, BEAT THEM UP LIKE ME, KICK OUT OF THE COUNTRY AND THEN REPOSSES ALL THEIR ASSETS IN LITHUANIA.
 
THEY ARE SO COMFORTABLE THAT EVEN KEEP VICTIMS’ UNDERWEARS’ AS TROPHY. 
 
THIS IS THEIR VERY, VERY PROFITABLE BUSINESS WITHOUT ANY SCRUPLES OR MORALS. IT MAKES THEM RICH 100%.
 
LOOK HOW MANY MILLIONS  IS DECRALING PARLIAMENT OMBUDSMAN AUGUSTINAS NORMANAS. Iš kur tie milijonai pas SEIMO kontrolierių ir kitus Lietuvos valdininkus?
 
   
 

Iš kur tie milijonai pas SEIMO kontrolierių ir kitus Lietuvos valdininkus?

Administrator

Laisvas Laikrašis

 
 
 
   
 

25 turtingiausi Lietuvos valstybės sargai: milijonierius iš VRM, muitini…

Dovydas Pancerovas

Garsusis atletas Virgilijus Alekna daug metų skynė pergales prestižinėse kovose, iškovojo daug svarbių apdovanoj…

 
 
 
LOOK WHAT HOUSE LIVES PRIME MINISTER EX ROAD POLICEMEN SAULIUS SKVERNELIS EARNING JUST OFFICIALLY FEW HUNDRED  EUROS AND DON’T EVEN PAY TAX.
 
THEY DONT ALOW EVEN LITHUANIAN BRIGHTEST LAWYERS LIKE STANISLOVAS TOMAS TO DO LITIGATION IN LITHIANIAN COURTS AND TO PROTECT LITTLE CHILDREN FROM RAPE AND DISSAPEARANCE. 
 
THEY ARE SADOMISING KIDS. 
 
THEY ARE PRACTICING DEVILS ADVOCACY TACTICS AND DRIVING PEOPLE MAD BY OLD RUSSIAN KGD TECHNIC.
 
PLEASE HELP US BECAUSE IN LITHUANIA OUR LIFE –  IS HELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
LITHUANIA SHOULD BE IMMEDIATELLY EXCLUDED FROM EU BY Article 52 – Scope and interpretation
 
 

Article 52 – Scope and interpretation

 

 
 
 
 
Viktoria Fetaimia 
 
PLEASE TRANSLATE FOLLOWING EVIDENCES ATTACHED.
 
Nuo Viktorijos Fretaimia,
 
Petrui Gražuliui,  Seimo Teisės ir Teisėtvarkos komiteto pirminkei Agnei Širinskienei.
 
Nuo sumuštos, išprievartautos ir apiplėštos su nepilnamete durkra Aurelija Pikžirnyte antstolio Raimundo Stanislaukso ir toliau reketuojamos Lietuvos teisėsaugos –  priešaky su teisėsaugos nekontropliuojančiu Agustinu Normanu, teistu teisėju tapusiu advokatu Jurgiu Kaušiniu, Prokurore Ridike ir teisėju Ridiku. 
 
PRAŠAU GELBĖTI MANO ŠEIMĄ IR MANO DUKRĄ AURELIJĄ PIKŽIRNYTĘ NUO LIETUVOS TEISĖLAUŽININKŲ MAFIJOS!!!!!
 
Juos dengia Lietuvos Premjeras Saulius Skvernelis pas kurį dirba vidaus reiklaų patarėju Arnoldas Pikžirnis. 
Jie visi kaip išbadėję pasidalino mūsų daiktus ir negrąžina absoliučiai NIEKO ir dar toliau reketuoja, nes Lietuvos teismi ir policía ir prokuratūra ir STT ir teisingumo ministrai visi kiti policijo spareigūnai NEGINA MŪSŲ TEISIŲ, kadangi Premjeras Saulius Skvernelis pas kurį darba Arnoldas Pikžirnis LIEPIA MŪSŲ NEGINTI.
 
Susipažinkite su prisegtais įrodymais ir su kažkokios Aurelijos Trepšienės nuolatiniais atsikalbinėjimais. 
Ar galima NEREAGUOTI kai atimama iš ŽMONIŲ VISKAS LIETUVOJE?
Ar – LIETUVA – yra jau oficialus PRAGARAS ŽEMĖJE?
 
Aš nesu pamišusi isterikė, nes aš JUMS rašau TIKRĄ BAISIĄ TIESĄ jau5 METUS.
 
—– Forwarded message —–
From: Victoria Fetaimia <vfetaimia@yahoo.co.uk>
To: Aurelija Trepšienė <aurelija.trepsiene@prezidentas.lt>; President Info <info@president.lt>; Aurimas Drizius <llredakcija@gmail.com>; misija.jt@urm.lt <misija.jt@urm.lt>; C52 Recruitment & Selection <c52@europol.europa.eu>
Sent: Thursday, 30 April 2020, 14:20:32 BST
Subject: Dėl atviro jau turto plėšimo LIETUVOJE su prokurorės RIDIKĖS ir teisėjo RIDIKO pagalba
 
Tamsta Lietuvos Prezudente,
 
Aš Jus, kaip sumušta, išvaryta iš Lietuvos ir iki triusikų apiplėšta Lietuvos teisėjų ir antstolio Raimundo Stanislausko auka, nuolat informuoju, kad Lietuvos teisėsauga mutavo į teisėlaužą, kuri išprievartavo visą mano turtą LIETUVOJE.
Prokurorė Ridikė netiria akivaizdaus nusikaltimo, o teisėjas Ridikas neišduoda apsaugos prieminių mano daiktams, net matomiems iš Kosmoso:
 
   

Rasos g. 18

Rasos g. 18, Ringaudai 53331, Λιθουανία

 
   

Rasos g. 18

Rasos g. 18, Ringaudai 53331, Λιθουανία

 
 
 
 
Jeigu jūs NIEKO  nedarysite aš Jus paduosiu į teismą už aklumą ir kurtumą ir neatitikimą President pareigoms, ką jau pastebėjo ir Seimo narys Petras Gražulis. 
Su manimi bus Seimo nariai, o su Jumis kas liks išskyrus tuos vagis?
Paskaitykite vien kokia – yra absurdiška paskutinė vakar teismo mutartis dėl antstonlio R.Stanislausko, kuris meluoja, jog kažkas saugo mano daiktus, kai tas asmuo – yra ne su tuo net nesusijęs.
Nejaugi Jūs laukiate kol mane užmuš?
Argi tuomet jus esate vertas vadintis teisinės valstybės PREZIDENTU.
O gal jūs esate tik jų stogas? O gal jus irgi atrodo, kad prie man nesumokėtos vaiko išlaikymo skolos aš dar turiu sumokėtio ir išpirką už savo vaiko daiktų atgavimą? 
JUK TAI – YRA PILNA LIETUVOS TEISĖSAUGOS MUTACIJA į TEISĖLAUZĄ IR REKETĄ. 
 
Jeigu jūs esate nors kiek morališkai paklusnus Lietuvos įstatymams ir Konstitucijai – tai privalote NEDELSIANT pagal galiojančius Lietuvos įstatymus suimti antstolį R.Stanislauską, Giedrių Buinevičių, Aurelijų Pikžirnį, Jurgį Kaušinį, Prokurorę Ridikę ir teisėją Ridiką.
 
Jeigu dar kartą man atsakys vietoj Jūsų dar kokia nors padėjėja aš jas paduosiu į teismą už nuslepiamus nuo Jūsų mano pareiškimus. 
 
Viktorija Fetaimia
 
 

Inline image

 
Sent from Yahoo Mail for iPhone

On Thursday, April 30, 2020, 1:47 pm, Aurelija Trepšienė <Aurelija.Trepsiene@prezidentas.lt> wrote:

Su Jūsų balandžio 1 d., 10 d., 17 d., 21 d. ir 27 d. kreipimaisis, gautais Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje, susipažinta.

Atsakant į Jūsų balandžio 1 d. kreipimąsi, informuojame, kad pagal  Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje taisykles, Lietuvos Respublikos Prezidentui ar Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijai adresuotus asmenų prašymus nagrinėja ir atsakymus į juos rengia Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Asmenų aptarnavimo skyrius. Jūsų kreipimaisi, gauti Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje, išnagrinėti ir į juos atsakyta pagal teisės aktų nustatytą tvarką.

Atsiliepiant į Jūsų balandžio 10 d. kreipimąsi, kuriame išsakote savo nuomonę dėl teismo nutarties ir prašote pašalinti teisėjus iš užimamų pareigų, norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad ankstesniais atsakymais ne kartą Jus informavome apie teisėjo atleidimo pagrindus.

Dėl Jūsų balandžio 17 d. kreipimosi ir balandžio 21 d. skundo dėl antstolio veiksmų, informuojame, kad, kaip Jūs žinote, antstolio procesinių veiksmų teisėtumą Civilinio proceso kodekso nustatyta tvarka kontroliuoja teismas. Asmenų prašymus ir skundus dėl antstolių veiklos, išskyrus prašymus ir skundus, kuriuos pagal įstatymus nagrinėja teismas, nagrinėja Lietuvos antstolių rūmai ar Teisingumo ministerija. Atsižvelgiant į tai, antstolių veiksmus turite teisę skųsti įstatymų nustatyta tvarka.

Jūsų balandžio 27 d. kreipimesi, kurį adresavote ir  Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybai, keliamus klausimus pagal savo kompetenciją įvertins minėta tarnyba.

 

 

 

Aurelija TREPŠIENĖ

Asmenų aptarnavimo

skyriaus specialistė

Tel. (8 706) 64 042

 

 

cid:image001.png@01D5D6C6.135146E0

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

S.Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius

https://www.lrp.lt

 

From: Victoria Fetaimia <vfetaimia@yahoo.co.uk>
Sent: Tuesday, 28 April 2020, 11:51:38 BST
Subject: Dėl nuolatinio A.PIKŽIRNIO DUKTERS reketo
 
Advokatui Jurgiui Kaušiniui
Nuo Viktorijos Fetaimia
 
Jūsų Klientas Aurelijus Pikžirnis iki šiol nesumokėjo pagal įsiteisėjusį 2016.10.26 teismo sprendimą 36 600 eur. skolos už dukters Aurelijos Pikžirnytės išlaikymą. 
Jam nuo 2016 metų eina 8% metinės palūkanos. Dabar jis jau skolingas  47, 949 eur. 
 
Taigi, kadangi jis degradavo kaip tėvas ir kaip žmogus – tai parašė šiandien, kad reikia kreiptis į jus norint JAM dar sumokėti už jo dukters daiktų ir būsto įrangos saugojimą.
Kadangi man jos daiktai ir būsto įranga – yra būtini prašau su juo racionaliai suskaičiuoti kiek Jam reikia už – tai sumokėti?
 
Tik jūs, kaip jo advokatas, tikiuosi dar galite racionaliai pateikti jo paskaičiavimus. 
 
Aš viską viešinu, kad Lietuvai būtų aišku kuom jūs, kaip buvęs teistas teisėjas, tapęs degradavusio tėtušio, (tarsi velnio), advokatu užsiimate.
 
Be pagarbos 
Viktorija Fetaimia
 
 

FacebookTwitter Youtube Instagram

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));