Gustuko picerija : „Dėl galimybių paso varžybos persikels į aukščiausiojo teismo aikštelę

tv

tv

Pralaimėjome ir antrą teismo posėdį dėl GP. Varžybos persikels į aukščiausiojo teismo aikštelę. Kova prieš sistemą – tai lyg žaidimas varžovo aikštėje pagal jo taisykles. Į mūsų pateiktus argumentus net nebuvo bandoma atsakyti, įsigilinti ir tam yra kelios priežastys:
1. Dėl GP Lietuvoje jau įvyko virš 150 teismo posėdžių. Kaip Jūs galvojate, kiek teismo teisėjų suabejojo GP legatimu? Kiek iš jų turėdami pilną teisę kreipėsi į KT, kad būtų atsakyta į visus žmogaus teisių klausimus, tai padarė? Jie to net norėdami negalėjo padaryti, nes tokiu atveju KT būtų privalėjęs nagrinėti GP legalumą. O juk sistema turėjo kitą planą, buvo priimtas sprendimas dėl milijardinio bizniuko, tiesiog sudeginti KT instituciją ir taip GP kortą pasilikti rudeniui. Jei tokios institucijos spjauna į veidą milijonui mūsų piliečių, jūs galvojate kažkas žaisis su mumis ir ieškos teisybės?
2. Apie 85% mūsų teisėjų sudaro buvę prokurorai ir milicininkai, įrodę savo ištikimybę ir lojalumą sistemai. Jie tapo tiesos atstovai. Sėdėdami savo išsvajotuose sostuose, jūs galvojate jie staiga patys prieš ją pradės kovoti? Juk jiems priėmus kitą sprendimą, juos tiesiog užpuls medijos šuniukai ir bus tik laiko klausimas kada sistema tokį žmogų suvalgys.
Gyvename spektaklyje, renkamės mums sistemos pasiūlytus aktorius ir žiūrime jau senai suplanuotą pasirodymą. Kur kartas nuo karto pakeičiamas koks personažas, o scenarijus išlieka tas pats.
Nuotraukoje viltis, kad vis daugiau žmonių atsistos ir paliks šio spektaklio salę ir pradės gyventi kaip LAISVI ŽMONĖS.
Facebook komentarai
});}(jQuery));