Grybauskaitės nausėda : „nenusipirkus NATO tankų, NATO mūsų negins”

Tanku1

Tanku1

Grybauskaitės nausėda : „nenusipirkus NATO tankų, NATO mūsų negins”

Aurimas Drižius

Ar yra dar vienas žmogus, kuris dar greičiau nei Gitanas Nausėda sukompromituotų prezidento pareigas ir šį postą?

Nes dabar kiekvienas prezidento pasisakymas tik parodo, kad taip kalba ne jis, o tie lėlininkai, kurie jį tampo už virvučių.

 

Tanku1

Vakar G.Nausėda grybauskaitės pavyzdžiu pasivažinėjo ant tanko, apsirengęs miškininko uniforma, ant kurios buvo parašyta „nausėda”. Vyriausias kariuomenės vadas turėtų žinoti, kad prie uniformos priklauso ir kepurė.

Kartu buvęs bankininkas mums išdėstė savo bankininko išmintį ir sakė, kad už skolintus pinigus pirkti tankai mums duoda dešimteriopą naudą : „Kai kas kalba apie tuos milijonus, kuriuos mums gali tekti pasiskolinti. Supraskime vieną dalyką: šie milijonai yra labai maži, palyginti su tais milijonais, su tais ištekliais, kuriuos NATO partneriai yra pasirengę mums suteikti, jeigu iškiltų tokia būtinybė“, – žurnalistams sakė G.Nausėda. „Jeigu mes savęs neginsime, niekas kitas mūsų negins. Taip kad šie milijonai investuoti duoda dešimteriopą naudą: mumis patiki partneriai, mumis patiki NATO organizacija ir ji tikrai vykdys savo įsipareigojimus prieš mus, jeigu tai tikrai būtų reikalinga“, – kalbėjo prezidentas.

Taigi, prezidentas mums išaiškino, kad jeigu mes nepirksime NATO tankų, tai NATo mūsų neketina ginti.

Gal jam verčiau reikėtų paskaityti NATO chartiją, kurioje aiškiai parašyta:

Sutarties 4-as straipsnis numato sąjungininkų konsultacijas, kai bent vienas iš jų mano, kad kyla grėsmė jo teritoriniam vientisumui, politinei nepriklausomybei arba saugumui. Atitinkamai pagal Šiaurės Atlanto sutarties 5-ą straipsnį NATO priklausančios valstybės yra įsipareigojusios ginti viena kitą. Tai reiškia, kad ginkluotas vienos ar kelių NATO valstybių Europoje arba Šiaurės Amerikoje užpuolimas bus laikomas jų visų užpuolimu. Ši organizacija gali imtis priemonių tik tokiu atveju, jei tam pritaria visos valstybės – narės.

Niekur šioje chartijoje nekalbama apie jokius 2 proc. gynybai nuo BVP, ir tai tėra tik siekiamybė.

 

idiotas1

O Nausėda mums sako, kad jeigu nesumokėsime dar 30 mln. eurų, tai mūsų niekas negins. Man aišku, kad jis gieda tą pačią landsebrgio dainelę, kurią mes girdime jau 30 metų apie tai, kad „rusai puola”. O kai rusai puola, niekam nebeįdomu, kur buvo ištratinti milijardai mokesčių mokėtojų pinigų vadinamajai „gynybai”. Šios dainelės autoriai tikiis, kad „karas viską nurašys”, tačiau kas bus jeigu jis taip ir neprasidės ir rusai neužpuls dar 100 metų. Ar ši gauja pati nepabandys išprovokuoti rusų, kaip tai padarė toks psichopatas Gruzijos prezidentasd Sakašvilis, patrankų uginimi nųšvalęs Osetijos miestą su rųsų įgula. Žinoma, kad rusai davė grąžos šiam psichopatui, ir joks NATO neatėjo jam į pagalbą. Man vis kirba mintis – jeigu ši Lietuvą valdanti chunta pajus, kad ateina laikas atsakyti už savo nusikaltimus, ar ji nepasielgs kaip tas psichopatas Sakašvilis?

Kaip žinia, Valstybės gynimo taryba (VGT) pirmadienį nusprendė siūlyti valstybei skolintis apie 30 mln. eurų, kad šalis šiemet užtikrintų įsipareigojimus skirti 2 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) gynybai. Pasak G.Nausėdos, pirmadienį priimti sprendimai leis užtikrinti kariuomenės pajėgų plėtrą. „Galiu pasidžiaugti, kad vyrauja bendras supratimas, kad šitų išorinių grėsmių akivaizdoje mes turime elgtis labai atsakingai, skirti atitinkamą dėmesį savo krašto apsaugai ir dėl to mes tikrai pasieksime 2 proc. BVP karinių išlaidų lygį šiais metais ir laikysimės numatyto plano didinti šias išlaidas artimiausiais metais“, – kalbėjo prezidentas.

Facebook komentarai
});}(jQuery));