Grybauskaitė – tipiška Lietuvą valdanti nusikaltėlė


Grybauskaitė – tipiška Lietuvą valdanti nusikaltėlė

Grybauskaitės parinktas Generalinis prokuroras „pridengs“ eilinį Prezidentės nusikaltimą. Kaip visada vadinamojoje „Lietuvos Respublikoje“.

Rytoj mane toliau „teis“. Jau tiksliai nebeprisimenu kelintas tai bus teismo posėdis, berods dvyliktas? O jei dar pridėjus apklausas policijoje…

Turėčiau stropiai „ruoštis“, bet, tiesą sakant, :-) paprasčiausiai tingisi.

Jau daugiau, kaip 20 metų seimūnai su prezidentais be perstojo riejasi siekdami pasiskirti generaliniais prokurorais sau ištikimus chujniukus – tokius kurie ir toliau išlaikytų LR prokuratūrą jiems patogiu ir paslaugiu viešnamiu.

Rytoj 9 val. eilinį kartą nuvažiuosiu į Vilniaus teismą (už Ukmergės g. „Senukų“ parduotuvės) ir bandysiu kaip nors prasilinksminti kamantinėdamas didįjį meno ir neapykantos specialistą Laimutį Laužiką kodėl mano lietuviškas tikėjimas ir visiems žinomų faktų konstatavimas nusikalstamai įžeidžia katalikų jausmus, o tiesioginės katalikų patyčios iš manęs, mano tikėjimo ir mano dievų, tiesioginiai raginimai susidoroti – kaip sakoma, „nieko :-) tokio“.

Praeitą kartą, Laužikui pareiškus, kad mano Lietuvos Valstybės kritika „kursto neapykantą ją įsteigusiai lietuvių tautai,“ :-)bandžiau jo paklausti – o kaip su garsiuoju Grybauskaitės pareiškimu, kad „Rusija – teroristinė valstybė“?

Žinoma, Laužiką tuoj pat apgynė teisėjas. Gyvename valstybėje, kurioje Prezidentė, ministrai, seimūnai ir kiti valdžiai artimi vagys, kyšininkai bei sukčiai gali daryti ką tik panorėję: vogti, žudyti, tyčiotis iš mūsų. Juos visada apgins policija, prokurorai ir teismai, ir ne tik apgins, bet ir kaip mat susidoros su kiekvienu išdrįsusiu viešai pasipiktinti valdžios nusikaltimais lietuviu.

Ką tik paaiškėjo, kad Grybauskaitė įvykdė eilinį nusikaltimą

Neseniai sužinojome, kad „buvusi Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) pirmininkė Diana Korsakaitė tarptautiniam arbitražui paliudijo, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė darė spaudimą dėl Prancūzijos koncerno „Veolia“ valdomos „Vilniaus energijos“ šildymo tarifų.“

Evaldas Pašilis – tipiškas LR Generalinis prokuroras
Evaldas Pasilis

Pašilis budriai prižiūri, kad didžiausieji Lietuvos vagys ir sukčiai jaustųsi saugiai, o valdžios kritikai keliautų į teisiamųjų suolus.

Pagal 228 BK straipsnį, „1. Valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo, piktnaudžiavęs tarnybine padėtimi arba viršijęs įgaliojimus, jeigu dėl to didelės žalos patyrė valstybė, Europos Sąjunga, tarptautinė viešoji organizacija, juridinis ar fizinis asmuo, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.“Pagal 230 BK straipsnį, „valstybės tarnautojai yra valstybės politikai, valstybės pareigūnai, teisėjai…

Taigi, jei Korsakaitė nemeluoja, tai Grybauskaitė akivaizdžiai įvykdė nusikaltimą, už kurį bet kurioje teisinėje valstybėje kaip mat pasektų Pakso pėdomis.

Tačiau vadinamoji „Lietuvos Respublika“ neturi nieko bendro su teisine valstybe.

Prezidentę kaip visada „pridengs“ prokuratūra

Teisinėse valstybėse pagrindinė prokuratūros funkcija – traukti nusikaltėlius atsakomybėn. Tiktai ne Lietuvoje.

Akivaizdu, kad vadinamojoje „Lietuvos Respublikoje“ didžiausia prokurorų pareiga – saugoti ir ginti didžiausiuosius nusikaltėlius. Jau ketvirtį amžiaus vadinamoji „LR prokuratūra“ budriai prižiūri, kad niekas nedrįstų nė pirštu pajudinti Lietuvą valdančių ir mus vis įžūliau apvaginėjančių, dergiančių ir visaip niekinančių vagių, sukčių ir šiaip kyšininkų.

Jau daugiau, kaip 20 metų seimūnai su prezidentais be perstojo riejasi siekdami pasiskirti generaliniais prokurorais sau ištikimus chujniukus – tokius kurie ir toliau išlaikytų LR prokuratūrą jiems patogiu ir paslaugiu viešnamiu.

Ne veltui Grybauskaitė taip putojosi, kol didžiulį š. primenančio pastato Rinktinės gatvėje „Madam“ vienas po kito tapo kaip du vandens lašai panašūs Valys ir Pašilis.

Šiandien Grybauskaitė gali miegoti ramiai, nereikia netgi Prezidentės mylimiausiojo chujniuko Skvernelio pagalbos. Generalinis prokuroras pasirūpins, kad ir šis jos nusikaltimas baigtųsi taip, kaip „priklauso“ vadinamojoje „Lietuvos Respublikoje“.

 

http://www.lietuviais.lt/dienorastis.php/?data=20170918

Facebook komentarai
});}(jQuery));