„Grigeo” garantuoja : tualetinio popieriaus nepritrūks


Gyventojus ragina nepanikuoti: tualetinio popieriaus nepritrūks

Nors prekybininkai ramina, kad maisto ir būtiniausių produktų atsargų pakaks, gyventojai ir toliau šluoja parduotuvių lentynas. Be ilgai negendančių maisto produktų viena populiariausių prekių Lietuvoje šiomis dienomis tapo tualetinis popierius, dėl kurio trūkumo jaudinamasi bene labiausiai. Vis dėlto gamintojai ramina visuomenę ir tikina, kad su tualetinio popieriaus stygiumi Lietuva nesusidurs bei skatina apsipirkinėti atsakingai.

„Padidėjęs žmonių susirūpinimas maisto bei buitinių priemonių atsargomis namuose greičiausiai remiasi užsienio pavyzdžiais. Tačiau nereiktų panikuoti, nes darome viską, kad gamyba nestotų ir būtų patenkinti vartotojų poreikiai. Tiesa, dėl išaugusios paklausos bei logistikos iššūkių galimi vėlavimai, bet prie tualetinio popieriaus deficito tai tikrai neprives.

O solidarizuojantis su Lietuvos prekybos įmonių asociacija kviečiame išlikti ramiais, sąmoningais ir vengti perteklinio apsipirkinėjimo“ – teigia higieninį popierių gaminančios AB „Grigeo“ generalinis direktorius Tomas Jozonis.

T. Jozonio teigimu, užtikrinti tualetinio popieriaus gamybą paskelbto karantino sąlygomis leidžia įmonėje suburta krizės valdymo komanda, darbą pradėjusi vos pasirodžius pirmiesiems viruso signalams šalyje.

„Siekdami užtikrinti darbuotojų saugumą vadovaujamės sudarytu ligos prevencijos veiksmų planu: kontroliuojame darbuotojų patekimą į patalpas, persirengimo, valgymo zonų saugumo užtikrinimą; gamybos patalpose iki minimumo sumažinome darbuotojų skaičių; įeinantys darbuotojai automatiškai tikrinami termovizoriumi, tikrinama ir įvažiuojančių vairuotojų temperatūra; pasitelkiame visas įmanomas informavimo priemones. Deja, gamybos procesų nuotoliniu būdu vykdyti negalime, tad darome viską, kad darbuotojai būtų saugūs, o vartotojai nepajustų produkcijos stygiaus“, – sako T. Jozonis.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: JUSTĖ KUDŽMAITĖ, UAB „INK AGENCY“
Facebook komentarai
});}(jQuery));