skip to Main Content
Barakuda

Kadangi savo naujoje knygoje Greta Kildišienė nieko nerašo apie savo santykius su Ramūnu, tikėtina, kad Greta bus „valstiečių“ kandidatė rinkimuose į Europos parlamentą. Tikėtina, kad ir tas kvailas judėjimas, pasivadinęs „žaliais valstiečiais“ šiuo žingsniu save palaidos, ir greitai baigsis.

„Laisvoje šalyje kiekvienas žmogus turi teisę kalbėti ir būti išgirstas. Nutariau kalbėti knygos pagalba. Suprantu, jog tai gana neįprastas būdas, bet man neliko jokio kito pasirinkimo. Kad tai teisingas sprendimas, rodo ažiotažas, kylantis mano knygos tema. Suprantu, jog kai kam norėtųsi, kad Greta Kildišienė liktų apjuodinta, savo šešėliu temdydama kitų žmonių reputacijas. Kas paskaitys mano knygą, supras, jog nesu ta, kurią taip lengva palaužti“, – socialiniame tinkle „Facebook“ pirmadienį paskelbė G. Kildišienė. Ji rašo suprantanti, kad tapus viešu asmeniu, dėmesio sunku išvengti. „Tačiau toks nuožmus puolimas prieš mane paaiškinamas ne mano asmens išskirtinumu, o noru per mano asmenį kenkti kitiems politikams. Nesvarbu, kaip tas viešas niekinimas veikia mane, baisiausia, jog tai neigiamai veikia mano artimuosius“, – teigė buvusi parlamentarė.

 Barakuda

Europos Parlamento narys per 5-erių metų kadenciją uždirba milijoną ir beveik 700 tūkstančių eurų. Jeigu nepasiseka antrą kartą rinkimuose į Europos Parlamentą, jam išmokama daugiau kaip 160 tūkstančių išeitinė kompensacija. Pabuvojus Europos Parlamente dvi kadencijas išeitinė siekia beveik 280 tūkst. eurų.

Kitaip sakant, jeigu Greta bus Lietuvos parlamentarė Europos Parlamente, mes visi, mokesčių mokėtojai, jai sumęsime 1,7 mln. eurų už tylą.

Bet kuriuo atveju tai bus bet kurios barakudos rekordas, bent jau Lietuvoje. Tiesa, Ramūnas pasirodys kaip tikrai praktiškas vyrukas, kokiu visada buvo, nes už barakudos tylą sumokės ne savo, o mūsų pinigais.

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));