Greta Varnaitė-Venckienė : „Mano dukra pasiskiepijo vakcina nuo covid-19 man nežinant, dabar jos kraujas smarkiai skystėja, jai prasidėjo anemija”

greta

Sveikatos teisės instituto organizuotoje konferencijoje Greta Varnaitė-Venckienė papasakojo savo istoriją – dvi jos dukros, dar nepilnametės, pasiskiepijo vakcina mokykloje nuo covid-19, tačiau dabar vienai mergaitei sutriko sveikata: „Aš čia esu todėl, kad turiu vaikus, kurie dar nepilnamečiai, nors ir vyresnis nei 16 metų. Ir aš esu mama, kuri atnešė žinutė visiems tėvams būti atsargiems. Tik prieš pusantros paros aš sužinojau, kad mano vaikai be mano ir tėčio sutikimo dar birželio mėnesį pasiskiepijo. Gal tai dar nebūtų taip skaudu ir baisu, kad pažeistos ne tik mūsų, tėvų, kurie iki 18 metų pilnai atsako už savo tėvus, tačiau ir jų teisės. Tokiuose situacijoje vaikai visada turi gauti raštišką tėvų sutikimą…Mes pasidarėme kraujo testus, ir vienos mergaitės kraujas jau yra pažeistas, jai prasideda anemija, jos kraujas skystėja, ir yra labai smarkiai pažeistas”.

 

Mažakraujystė (anemija) – tai patologinė būklė, kuriai būdingas per mažas eritrocitų ir/ar hemoglobino kiekis kraujyje, dėl ko pablogėja deguonies transportas į audinius ir kyla audinių hipoksija.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));